خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

زیست آزمون قلمچی

سلام
      من بخش اختیاری و اجباریه قلمچی رو نمیفهمم
      الان نیم سال اول دوازدهم
      و یکی از پایه ها اجباریه؟
      مثلا بین فیزیک دهم و یازدهم خودمون انتخاب میکنیم کدوم رو اول بخونیم و تو ازمون سوالای کدوم پایه رو جواب بدیم؟
      اگه درسته پس بین زیست دهم و یازدهمم فقط یکیش رو بخونم اوکیه یا نه باید دوتاشو بخونم؟؟
      خیلی گیج شدم واقعا

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      سلام
      من بخش اختیاری و اجباریه قلمچی رو نمیفهمم
      الان نیم سال اول دوازدهم
      و یکی از پایه ها اجباریه؟
      مثلا بین فیزیک دهم و یازدهم خودمون انتخاب میکنیم کدوم رو اول بخونیم و تو ازمون سوالای کدوم پایه رو جواب بدیم؟
      اگه درسته پس بین زیست دهم و یازدهمم فقط یکیش رو بخونم اوکیه یا نه باید دوتاشو بخونم؟؟
      خیلی گیج شدم واقعا
      سلام امسال مثل سالهای گذشته نیست که میشد شیمی یا فیزیک یازدهم یا دهم یکیش رو انتخاب کرد برای شروع کلا برنامه تو دو صفحه جداست برای هر نیم فصل و توی یکیش اجباری ها نوشته شده اونها باید حتما خونده بشه مثلا فیزیک دهم اجباریه و فیزیک یازدهم اختیاری شما باید فیزیک دهم رو بزنید ولی فیزیک یازدهم رو اگر رسیدید و خونده بودید بزنید اگر نه که هیچ اگر کنکور دی میخواین بدین بهتره یا بزنید یا حداقل بعد ازمون بررسیش کنین
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhansari نمایش پست ها
      سلام امسال مثل سالهای گذشته نیست که میشد شیمی یا فیزیک یازدهم یا دهم یکیش رو انتخاب کرد برای شروع کلا برنامه تو دو صفحه جداست برای هر نیم فصل و توی یکیش اجباری ها نوشته شده اونها باید حتما خونده بشه مثلا فیزیک دهم اجباریه و فیزیک یازدهم اختیاری شما باید فیزیک دهم رو بزنید ولی فیزیک یازدهم رو اگر رسیدید و خونده بودید بزنید اگر نه که هیچ اگر کنکور دی میخواین بدین بهتره یا بزنید یا حداقل بعد ازمون بررسیش کنین
      زیست هم همینطوره؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      زیست هم همینطوره؟
      بله کل درسها همینطوره طبق برنامه اجباری باید پیش برید تونستید میتونین اختیاری هم بزنید
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن