خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

به مصاحبه ی فرهنگیان دعوت شدم ولی دانشجوی پیام نور هستم

دوستان مشکل فوری دارم کسایی که قبلن مصاحبه فرهنگیان رفتن یا اطلاع دارن کمکم کنن.من قبلن برای فرار از سربازی در پیام نور ثبت نام کردم هنور هم انصراف نمیدم چون شک دارم که در فرهنگیان قبول میشم یا نه
      مشکل اینه برای مصاحبه ی دانشگاه فذهنگیان،گفتن حتمن شناسنامه و کارت ملی و دیپلم موقت رو باید ببریم.ولی من چون دانشجوی پیام نورم دیپلم موقتم دست پیام نوره،دانشگاه میگه تا کارت ملیت رو گرو نزاری،مدارکت رو بهت تحویل نمیدیم ببری.
      به اصل مدرک دپلم موقت خیلی گیر میدن؟من کپی و کپی برابر اصل زیاد دارم ازش کپی قبول نمیکنن؟
      به کارت ملی چطور؟
      به نظرتون کارت ملی رو گرو بزارم و مدرک رو ببرم،بعد به اینکه کارت کلی ندارم گیر نمیدن؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط student1380 نمایش پست ها
      دوستان مشکل فوری دارم کسایی که قبلن مصاحبه فرهنگیان رفتن یا اطلاع دارن کمکم کنن.من قبلن برای فرار از سربازی در پیام نور ثبت نام کردم هنور هم انصراف نمیدم چون شک دارم که در فرهنگیان قبول میشم یا نه
      مشکل اینه برای مصاحبه ی دانشگاه فذهنگیان،گفتن حتمن شناسنامه و کارت ملی و دیپلم موقت رو باید ببریم.ولی من چون دانشجوی پیام نورم دیپلم موقتم دست پیام نوره،دانشگاه میگه تا کارت ملیت رو گرو نزاری،مدارکت رو بهت تحویل نمیدیم ببری.
      به اصل مدرک دپلم موقت خیلی گیر میدن؟من کپی و کپی برابر اصل زیاد دارم ازش کپی قبول نمیکنن؟
      به کارت ملی چطور؟
      به نظرتون کارت ملی رو گرو بزارم و مدرک رو ببرم،بعد به اینکه کارت کلی ندارم گیر نمیدن؟
      اگه اصل مدرک دیپلمت رو داری همونو ببر
      اگه هم اصل دیپلمت رو نداری برو دبیرستانی که بودی کارت دانشجوییتو نشون بده تحویلت بدن

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مطمئنی با ارائه ی کارات دانشجویی اصل دیپلمم رو تحویل میدن؟
      آخه یادمه موقعی که پیام نورمیخواستم ثبت نام کنم،بهشون گفتم دیپلم رو بدین،بهم گفتن فقط اگه کارت پایان خدمت بیاری اصل دیپلم رو تحویل میدیم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meti81 نمایش پست ها
      اگه اصل مدرک دیپلمت رو داری همونو ببر
      اگه هم اصل دیپلمت رو نداری برو دبیرستانی که بودی کارت دانشجوییتو نشون بده تحویلت بدن
      آخه یادمه موقعی که پیام نورمیخواستم ثبت نام کنم،بهشون گفتم دیپلم رو بدین،بهم گفتن فقط اگه کارت پایان خدمت بیاری اصل دیپلم رو تحویل میدیم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اشتباه بهتون گفتن
      من خودم با کارت دانشجویی اصل دیپلم رو گرفتم
      تو خصوصی هم بهتون گفتم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meti81 نمایش پست ها
      اشتباه بهتون گفتن
      من خودم با کارت دانشجویی اصل دیپلم رو گرفتم
      تو خصوصی هم بهتون گفتم
      ممنون
      پس منم برم بگیرم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون
      پس منم برم بگیرم
      خواهش‌میکنم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن