خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمک به دانش آموز دهم تجربی

سلام دوستان
      من امسال کلاس دهم تجربی ام
      و هیچ اطلاعاتی در مورد منابع خووب و مفیید برای مطالعه ندارم (کتاب ، جزوه ، فیلم و...) و همچنین نحوه برنامه ریزی!!!!
      ممنون میشم در این زمینه ها کمکم کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چند تا توصیه کلی بخوام کنم

تفریحت رو کلا قطع نکن، حتما در یه حد معمول که خودت احیاس میکنی از زیر کار در رفتن نیست داشته باش

منابع بیش از حد نخر، وقتی با تبلیغات موسسات مواجه میشی و در حال حاضر تو منابعت رو داری فک نکن چون فلان کتاب یا دیویدی رو نداری عقب افتادی، کتابای کم استفاده کن، ولی کامل استفاده کن

علاوه بر تست اموزشی، تست زمان دار هم برای سنجیدن و به دست اوردن مهارت ازمون دادن داشته باش،

ازمون ازمایشی شرکت کن، ولی به رتبه و تراز در حد یه نگا انداختن بیشتر توجه نکن، ازمون رو یه انگیزه و هدف کوتاه مدت برای درس خوندن در نظر بگیر، و جدیش هم بگیر، نگو کامل نتونستم بودجه بندی رو بخونم پس ازمون نمیدم
      بعد ازمون هم بعد یه استراحت همه سوالات رو بررسی کن، سوالات درست رو هم چک کن ایا همون راه حلی که تو رفتی توی پاسخنامه هست؟ یا یه راه حل ساده و سریع تر که اونو باید یاد بگیری؟

اگه الان قراره وارد پایه دهم شی، یه پیش خوانی در حد ۳۰ درصد کتاب داشته باش، اگه دیدی فشار بهت وارد نمیشه ومیتونی، مقدار بیشتری پیشخوانی کن.

پشیزی نمرات مستمر واست مهم نباشه :‌)

از درسی که ضعیفی فرار نکن، اونقدر جلوش مقاومت کن تا بشه نقطه قوتت

ضرایب دروس در کنکور رو هم در نظر بگیر، و با توجه به ضعف و قوتت و ضرایب تناسب درستی بین ساعت مطالعه دروست داشته باش، ولی سعی کن هر روز زیست توس برنامت باشه

ببین چه زمانی از روز بازدهی بیشتری داری؟ اون زمان رو برای درسایی که ذهن اماده تری نیاز داره بذار

خودم یه مدت صب ۴ بیدار میشدم، در حد نیم ساعت ورزش میکردم بیرون خونه و بعدش درس رو شروع میکردم و بهترین دوره کنکورم بود، هم از لحاظ درس، و هم از لحاظ کیف کردن از زندگی، تا جایی که میتونی یه ورزش کوتاه روزانه رو داشته باش توی برنامت

اینا تجربه خودم بود، اگه دیدی با عقل جور در میاد استفاده کن. نظر بقیه شاید فرق کرد با من
      موفق باشی
      سفر جاده رو دیدنه، سفر رسیدن نیست.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن