خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آیا ممکن است همزمان به دوتا مصاحبه گزینشی دعوت بشویم؟

سلام وقت همتون بخیر
      ایام شهادت اباعبدالله حسین و یارانش رو به همتون تسلیت میگم
      من میخواستم انتخاب رشته کنم ولی چندتا سوال برام پیش اومده
      یکی اینکه من میخوام اول دبیری بزنم و خب مصاحبه داره و بعد از دبیری میخوام پرستاری بقیه الله بزنم و باز هم مصاحبه داره
      سیستم انتخاب رشته کنکور این مدلیه که از بالا نگاه میکنن و هرکدوم رو قبول شدی مثلا انتخاب 30 ام وارد میشه و بعد میره سراغ نفر بعدی
      الان فرض میکنیم من مصاحبه فرهنگان رفتم و قبول نشدم ولی انتخاب بعدیم باز هم مصاحبه داره الان چیکار میکنن برای من؟
      اینجوریه ک از اول هردوتا رو میرم برای مصاحبه هرکدوم قبول شدم؟ خب شاید دوتاشو قبول شدم اونوقت چی؟
      اگرم فقط یکیش رو میرم خب اگه فرهنگیان رد بشم یعنی سپاه هم از دستم میره و چون تایم مصاحبه ها تموم شده فرصتم سوخت میشه؟
      ممنون میشم کسی اطلاع داره حتما راهنماییم کنه

یه سوال دیگم داشتم شما اگه جای من بودید با رتبه 10 هزار تجربی اول دام کرمانشاه میزدید یا پرستاری کرمانشاه؟ اضافه کنم دخترم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narges1410 نمایش پست ها
      سلام وقت همتون بخیر
      ایام شهادت اباعبدالله حسین و یارانش رو به همتون تسلیت میگم
      من میخواستم انتخاب رشته کنم ولی چندتا سوال برام پیش اومده
      یکی اینکه من میخوام اول دبیری بزنم و خب مصاحبه داره و بعد از دبیری میخوام پرستاری بقیه الله بزنم و باز هم مصاحبه داره
      سیستم انتخاب رشته کنکور این مدلیه که از بالا نگاه میکنن و هرکدوم رو قبول شدی مثلا انتخاب 30 ام وارد میشه و بعد میره سراغ نفر بعدی
      الان فرض میکنیم من مصاحبه فرهنگان رفتم و قبول نشدم ولی انتخاب بعدیم باز هم مصاحبه داره الان چیکار میکنن برای من؟
      اینجوریه ک از اول هردوتا رو میرم برای مصاحبه هرکدوم قبول شدم؟ خب شاید دوتاشو قبول شدم اونوقت چی؟
      اگرم فقط یکیش رو میرم خب اگه فرهنگیان رد بشم یعنی سپاه هم از دستم میره و چون تایم مصاحبه ها تموم شده فرصتم سوخت میشه؟
      ممنون میشم کسی اطلاع داره حتما راهنماییم کنه

یه سوال دیگم داشتم شما اگه جای من بودید با رتبه 10 هزار تجربی اول دام کرمانشاه میزدید یا پرستاری کرمانشاه؟ اضافه کنم دخترم

سلام . من هم میخوام اول پرستاری بقیه الله بزنم و بعد فرهنگیان . این سوال برای من هم پیش اومده .

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      بله این میشه .
      یکی از اقوام به 3 تا مصاحبه دعوت شد.
      ولی خب دو تاش رو رد شد و یکی قبول .
      فرهنگیان - فوریت پزشکی - و بقیه الله

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      سلام
      بله این میشه .
      یکی از اقوام به 3 تا مصاحبه دعوت شد.
      ولی خب دو تاش رو رد شد و یکی قبول .
      فرهنگیان - فوریت پزشکی - و بقیه الله

ببخشید حتما باید هر 3 رشته دارای مصاحبه جزو اولویت های 1 تا 10 باشن یا اگه مثلا یکی از رشته ها اولویت 100 بود ، باز هم در صورت داشتن تراز و رتبه مناسب ، دعوت میشیم؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      ببخشید حتما باید هر 3 رشته دارای مصاحبه جزو اولویت های 1 تا 10 باشن یا اگه مثلا یکی از رشته ها اولویت 100 بود ، باز هم در صورت داشتن تراز و رتبه مناسب ، دعوت میشیم؟؟؟
      چیزایی که دوست داری رو بالا بزار این که اولویت ۱ تا ۱۰ بزاری مهم نیست این مال چند سال پیش حواست باشه فرهنگیان بالا بزاری و مصاحبه قبول بشی دیگه تمومه پس هر جایی که دوست داری بزار مهم نیست

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تذکر مهم در مورد دانشگاه فرهنگیان:
      برای آخرین بار میگم فرهنگیان دیگه نیمه متمرکز نییییییییست. نیست. نیست. متمرکز دارای شرایط خاص هست.
      اگه فرهنگیان رو بالای لیست بذارین شانس قبولی سایر رشته هاتون رو میگیره... ایهاالناس... فرهنگیان نیمه متمرکز نیست

سازمان سنجش حق داره میگه اشتباهات ناشی از انتخاب رشته و مشاورهای بی سواد رو نمیپذیره

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      اینو نمیدونم دیگه .
      بنظرم بحث ترازه فقط. بازم از کسی که دقیق میدونه بپرسید

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوتا رشته بیشتر مصاحبه دعوت نمیشید
      این به هرکی غیر این میگه غلطع بیشتر از دوتا نمیشه
      هردوتارو دعوت میشید
      برا هردوتا میرید مصاحبه ، اگه مصاحبه هردوتا قبول شدید اونی اول زده بودید میزنه به عنوان قبولی
      اگه اولی تو مصاحبه قبول نشیدو دمی مصاحبه رو قبول شید دومی بشه میزنه دومی ، کلا نشید ، میره انتخابا بعدی

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام میشه اینو بیشتر توضیح بدین؟
      الان ینی فرهنگیان که بالاتر زدم
      پرستاری بقیه الله و بقیه چیزایی ک پایینتر زدم رو نمیارم دیگه؟ یا فقط شانسشون کمتر میشه؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aliva00 نمایش پست ها
      تذکر مهم در مورد دانشگاه فرهنگیان:
      برای آخرین بار میگم فرهنگیان دیگه نیمه متمرکز نییییییییست. نیست. نیست. متمرکز دارای شرایط خاص هست.
      اگه فرهنگیان رو بالای لیست بذارین شانس قبولی سایر رشته هاتون رو میگیره... ایهاالناس... فرهنگیان نیمه متمرکز نیست ������

سازمان سنجش حق داره میگه اشتباهات ناشی از انتخاب رشته و مشاورهای بی سواد رو نمیپذیره

سلام میشه اینو بیشتر توضیح بدین؟
      الان ینی فرهنگیان که بالاتر زدم
      پرستاری بقیه الله و بقیه چیزایی ک پایینتر زدم رو نمیارم دیگه؟ یا فقط شانسشون کمتر میشه؟

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Medrik نمایش پست ها
      دوتا رشته بیشتر مصاحبه دعوت نمیشید
      این به هرکی غیر این میگه غلطع بیشتر از دوتا نمیشه
      هردوتارو دعوت میشید
      برا هردوتا میرید مصاحبه ، اگه مصاحبه هردوتا قبول شدید اونی اول زده بودید میزنه به عنوان قبولی
      اگه اولی تو مصاحبه قبول نشیدو دمی مصاحبه رو قبول شید دومی بشه میزنه دومی ، کلا نشید ، میره انتخابا بعدی
      داداش موقع نتایج هم قبولی مصاحبه دارو میزنن هم اون روزانه بدون مصاحبه؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      داداش موقع نتایج هم قبولی مصاحبه دارو میزنن هم اون روزانه بدون مصاحبه؟
      نه همونی اولویت بالاتر قبول شدید رو جدیدا فقط میزنند
      یعنی هم رتبت میخورده هم مصاحبه قبول شدی ولی گذاشتی زیر یدونه روزانه که قبول میشدی فقط روزانه رو میاره یا بلعکس
      یعنی مصاحبه دار رو گذاشتی بالا بدون مصاحبه ای قبول میشدی که فقط همون مصاحبه داره رو میاره

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aliva00 نمایش پست ها
      چیزایی که دوست داری رو بالا بزار این که اولویت ۱ تا ۱۰ بزاری مهم نیست این مال چند سال پیش حواست باشه فرهنگیان بالا بزاری و مصاحبه قبول بشی دیگه تمومه پس هر جایی که دوست داری بزار مهم نیست

سلام وقت بخیر
      ببخشید برای اینکه فرهنگیان دعوت به مصاحبه بشیم حتما باید الویت اولمون باشه ؟ کسی بوده الویت غیر اولش باشه ولی قبول شده باشه ؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن