خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

با این درصدا چه نوع خاکی باید برای سرم پیدا کنم ؟

سلام دوستان
      من امسال سال سوم کنکورم هست و حدودا دو سه هفته ای میشه که شروع کردم با ساعت مطالعه میانگین ۸ ساعت
      تا قبلش ی مدت خیلی زیادی از درس فاصله گرفته بودم و حدودا یک سالی میشد که لای هیچ کتابیو باز نکردم
      دیروز اولین آزمون جامعم که همون سنجش بود رو دادم و
      کلا مطالبی که این دو هفته خوندم و درصدم اینا بودن
      فیزیک دهم و دینامیک رو خوندم = ۶۲ درصد
      زیست ۵ فصل اول دهم خوندم = ۴ درصد
      شیمی فصل اول دهم رو خوندم = ۲۱ درصد
      ریاضی معادله درجه ۲ و هندسه خوندم = ۳۰ درصد
      ادبیات ی همایش دیدم فقط = ۳۴ درصد
      دینی کل دهم رو خوندم = ۳۶ درصد
      عربی ۴ درس اول دهم رو خوندم = ۳۳ درصد
      زبان هم فقط همایش دیدم = ۵۸ درصد
      که حدودا میانگین درصدام ۳۵ شده
      البته غلطام زیاد بودن و بدون نمره منفی حدود ۴۲ درصد بود
      الان خیلی سر درگمم که چیارو بخونم و چکار باید کنم
      ی دنیا ممنون میشم اگه کسی اطلاعات داره لطفا راهنماییم کنه که چه مباحثیو از هر درس باید به خونده هام اضافه کنم که بتونم به میانگین ۶۰ اختصاصی و ۶۵ عمومی برسم؟
      و اینکه برای زیست توی این مدت باقی مونده باید چکار کنم ؟ چون فکر کنم مثل بقیه درسا بالا نمیاد و با اینکه ۵ فصل خونده بودم فقط ۴ درصد زدم
      ویرایش توسط Linomis : 31 اردیبهشت 1401 در ساعت 19:28

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه امکانش هست هدفگذاری کن برا ۴۰۲ چون الان واقعا خیلی دیره! ینی عملا فرصت انجام کار خاصی نداری؛ ولی اگه برا ۴۰۲ بخونی که خیلی عالی میشه
      ای فیدروس! خوبی چیست؟
      و چه چیز خوب نیست ...
      آیا لازم است از کسی سوال کنیم که این را به ما بگوید؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بشین 12 دوره کنکور بزن بعدش همشو یادت میاد تو که کنکور سومت همه درس هارو یبار خوندی و با یه مرور یادت میاد و به رنج 50 میتونی برسیو نی خودتو ریاضیتم بالا زدی یعنی هوششو داری

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Linomis نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من امسال سال سوم کنکورم هست و حدودا دو سه هفته ای میشه که شروع کردم با ساعت مطالعه میانگین ۸ ساعت
      تا قبلش ی مدت خیلی زیادی از درس فاصله گرفته بودم و حدودا یک سالی میشد که لای هیچ کتابیو باز نکردم
      دیروز اولین آزمون جامعم که همون سنجش بود رو دادم و
      کلا مطالبی که این دو هفته خوندم و درصدم اینا بودن
      فیزیک دهم و دینامیک رو خوندم = ۶۲ درصد
      زیست ۵ فصل اول دهم خوندم = ۴ درصد
      شیمی فصل اول دهم رو خوندم = ۲۱ درصد
      ریاضی معادله درجه ۲ و هندسه خوندم = ۳۰ درصد
      ادبیات ی همایش دیدم فقط = ۳۴ درصد
      دینی کل دهم رو خوندم = ۳۶ درصد
      عربی ۴ درس اول دهم رو خوندم = ۳۳ درصد
      زبان هم فقط همایش دیدم = ۵۸ درصد
      که حدودا میانگین درصدام ۳۵ شده
      البته غلطام زیاد بودن و بدون نمره منفی حدود ۴۲ درصد بود
      الان خیلی سر درگمم که چیارو بخونم و چکار باید کنم
      ی دنیا ممنون میشم اگه کسی اطلاعات داره لطفا راهنماییم کنه که چه مباحثیو از هر درس باید به خونده هام اضافه کنم که بتونم به میانگین ۶۰ اختصاصی و ۶۵ عمومی برسم؟
      و اینکه برای زیست توی این مدت باقی مونده باید چکار کنم ؟ چون فکر کنم مثل بقیه درسا بالا نمیاد و با اینکه ۵ فصل خونده بودم فقط ۴ درصد زدم������
      خب سلام خوبی اوضاع روبراهه (:
      من منتظر بودم شاید بچه‌های دیگه نظر بهتری بدن که خب چیز خاصی نگفتن خودم میگم..
      اول اینکه اعتماد به نفس داشته باش..نه تنها این روزا بلکه تو کل سال کنکورت اصلا تو کل زندگیت یه دلیل داشته باش که به خودت اعتماد داشته باشی
      دلیلی که من الان پیدا میکنم اینه که با وجود اینکه دو سه هفتس شروع کردی شجاعت اینو داشتی بری آزمون بدی!!
      چیزی که خیلیا بخاطر ترسشون هی پشت گوش میندازن و اولین آزمون جامع میشه کنکورشون (:
      نمیخوام اینجا برات حرفای قشنگ بزنم بقیه دلایل رو خودت پیدا کن..
      به نسبت مطالبی که دو هفته خوندی درصدات خیلی خوبه
      خیلیا کل سال میرن میخونن ولی تسلط ندارن تهش از این هم کمتر میزنن
      بگذریم..
      راهکار هر درس برای بهتر شدنش چیه

ادبیات اگه کل مباحث رو خوندی یا یه دید کلی حداقل بهشون داری، آزمون جامع بزن..آزمون زدن واقعا راه گشاست و کمکت میکنه
      آزمون تحلیل آزمون تحلیل و ..
      منبعت هم باشه کنکور های عمومی سال های پیش ادبیاتشون رو بزن
      اگه مباحثت تکمیل نشده و ناقصی داری
      لغت و املا که با خودت..آرایه و دستور فارسیولانس پارسال جعفری رو ببین تو تلگرام هست خیلی جمع جور این دو مبحث رو گفته و تست هم میزنه..اگه نمیخوای هر دو رو بخونی تمرکزت رو فقط بذار روی یکی مثلا آرایه و بعد که یادش گرفتی آزمون های جامع کتاب هفت خوان رو کار کن..قرابت هم که مفاهیم پرتکرار رو بخون و تست بزن دیگه راهی جز بهتر شدنش نیست ترجیحا هم تستای کنکور که با طرز فکر و مفهوم هایی که طراح سوال میده آشنا بشی..

دینی رو هنوزم میشه خوند و به درصد خوب رسید تاپیک دوپینگ دینی آقای آرتور رو ببین برنامش رو فشرده تر کن با همون پیش برو

عربی هم درس به درس خوندن تاثیر نداره باید مبحثی بخونی..نکته و تست فلاح یا جمع بندی ناصح زاده تو آلا رو ببین
      هر دو کامل و خوبن من پیشنهادشون میکنم بعد از اون هم کنکور های نظام جدید رو بزنی دیگه حل میشه..۹۸ تا ۱۴۰۰ رشته ریاضی، انسانی، زبان، هنر‌..
      تجربی و خارج کشور هم قراره با کنکور های سه روز یک بار بدی
      راستی درک مطلب هم نمیخواد کار کنی وقت براش نذار چون نیاز به پایه عربی خوب داره و تسلط بهش سخته؛ وقتش رو بذار برای درسای دیگه

زبان رو که خیلی خوب زدی جای بهتر شدن خیلی داره
      جزوه همایشت رو پرینت بگیر بارها مرورش کن..به لغت خوندنت ادامه بده و براش تست بزن
      ریدینگ و کلوز هم میتونی توی تلگرام از کانال قریشی استفاده کنی هرشب میذاره و میتونه بهت کمک کنه

بریم اختصاصی ها..
      فیزیک با وجود اینایی که خوندی خیلی درصدت خوبه
      کاری ندارم فیزیک سنجش آسون بوده یا سخت مهم اینه تو از دونسته هات تونستی به خوبی استفاده کنی
      برای ادامه کارت میتونی فصل۴ دوازده رو بخونی
      حرکت شناسی هم اگه در حد مفاهیم اولیه و بدون ترکیب با شتاب ثابت تست بیاد میتونی جواب بدی
      نوسان واسه الان یکم سنگینه ولی بازم بخشای مفهومیش رو میشه خوند اگه یه پیش زمینه داشته باشی
      فیزیک یازدهم هم سهم تست هر سه تا فصلش یکسانه بستگی به خودت داره دیگه

برای شیمی اولویت باشه با فصل ۱ و ۲ دهم
      فصل ۱ و ۳ یازدهم
      فصل ۳ دوازدهم
      اینا حدودا میشه ۳۰ ۴۰ درصد..شاید هم بیشتر دقیق یادم نمیاد
      واسه ادامه دادنش پیشنهادی ندارم بستگی به سطحت داره که کدوم فصل ها برات سخت باشه یا آسون

ریاضی هم دوتا راه داری یا مباحث مستقل رو بخونی یا مباحث پیوسته
      مستقل مثل همین هندسه، الگو دنباله، نمایی لگاریتمی، احتمال، آمار، شمارش بدون شمردن..اینا میشه یه راه
      یه راه دیگه هم مباحث پیوسته رو به ترتیب بخونی معادله و نامعادله، تابع، مثلثات، حد و یکم مشتق
      این هم باز بستگی به خودت داره که کدوم رو بتونی راحت جمع کنی
      برای تست درس فیزیک و ریاضی هم تستای کنکور اولویتت باشه..

زیست خب هرچقدر نوشتم نتونستم درست راهنمایی کنم..پیشنهادم اینه بری تاپیک های آقای آرتور، رفع کوتی درصد زیست یه همچین چیزی بود اسمش رو بخونی متوجه میشی
      همینطور برای درسای اختصاصی دیگه هم پیشنهاداشون رو بخون بهترین تصمیم رو بگیر

یه نکته مهم هم اینکه نباید فقط پیشروی داشته باشی چون اینا تا یه هفته قبل کنکور جمع شدنش طول میکشه
      پس باید در کنار پیشروی داشتن برنامه بچینی و منطقی آزمون های سه روز یه بارت رو شروع کنی
      در این باره هم تاپیک های خوب داریم چند روز پیش مفیداشون رو آپ کردم

خب دیگه چیزی به ذهنم نمیاد امیدوارم حداقل آنلاین بشی و اینا رو ببینی
      سوالی چیزی بود بگو اگه بودم جواب میدم اگه رفتم هم بچه ها هستن..کلی موفق باشی♡

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خاک صحنه
      ن جدی میگم
      بخون
      خوب پیش رفتی ک
      بهترش کن
      هر روز بهتر ز دیروز والا
      صرفا خاستم حس خوب بدم همین
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZanaP نمایش پست ها
      اگه امکانش هست هدفگذاری کن برا ۴۰۲ چون الان واقعا خیلی دیره! ینی عملا فرصت انجام کار خاصی نداری؛ ولی اگه برا ۴۰۲ بخونی که خیلی عالی میشه
      باشه فقط چون تو گفتی میمونم برای سال بعد میخونم : )))

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Negin_M27 نمایش پست ها

خب سلام خوبی اوضاع روبراهه (:
      من منتظر بودم شاید بچه‌های دیگه نظر بهتری بدن که خب چیز خاصی نگفتن خودم میگم..
      اول اینکه اعتماد به نفس داشته باش..نه تنها این روزا بلکه تو کل سال کنکورت اصلا تو کل زندگیت یه دلیل داشته باش که به خودت اعتماد داشته باشی
      دلیلی که من الان پیدا میکنم اینه که با وجود اینکه دو سه هفتس شروع کردی شجاعت اینو داشتی بری آزمون بدی!!
      چیزی که خیلیا بخاطر ترسشون هی پشت گوش میندازن و اولین آزمون جامع میشه کنکورشون (:
      نمیخوام اینجا برات حرفای قشنگ بزنم بقیه دلایل رو خودت پیدا کن..
      به نسبت مطالبی که دو هفته خوندی درصدات خیلی خوبه
      خیلیا کل سال میرن میخونن ولی تسلط ندارن تهش از این هم کمتر میزنن
      بگذریم..
      راهکار هر درس برای بهتر شدنش چیه

ادبیات اگه کل مباحث رو خوندی یا یه دید کلی حداقل بهشون داری، آزمون جامع بزن..آزمون زدن واقعا راه گشاست و کمکت میکنه
      آزمون تحلیل آزمون تحلیل و ..
      منبعت هم باشه کنکور های عمومی سال های پیش ادبیاتشون رو بزن
      اگه مباحثت تکمیل نشده و ناقصی داری
      لغت و املا که با خودت..آرایه و دستور فارسیولانس پارسال جعفری رو ببین تو تلگرام هست خیلی جمع جور این دو مبحث رو گفته و تست هم میزنه..اگه نمیخوای هر دو رو بخونی تمرکزت رو فقط بذار روی یکی مثلا آرایه و بعد که یادش گرفتی آزمون های جامع کتاب هفت خوان رو کار کن..قرابت هم که مفاهیم پرتکرار رو بخون و تست بزن دیگه راهی جز بهتر شدنش نیست ترجیحا هم تستای کنکور که با طرز فکر و مفهوم هایی که طراح سوال میده آشنا بشی..

دینی رو هنوزم میشه خوند و به درصد خوب رسید تاپیک دوپینگ دینی آقای آرتور رو ببین برنامش رو فشرده تر کن با همون پیش برو

عربی هم درس به درس خوندن تاثیر نداره باید مبحثی بخونی..نکته و تست فلاح یا جمع بندی ناصح زاده تو آلا رو ببین
      هر دو کامل و خوبن من پیشنهادشون میکنم بعد از اون هم کنکور های نظام جدید رو بزنی دیگه حل میشه..۹۸ تا ۱۴۰۰ رشته ریاضی، انسانی، زبان، هنر‌..
      تجربی و خارج کشور هم قراره با کنکور های سه روز یک بار بدی
      راستی درک مطلب هم نمیخواد کار کنی وقت براش نذار چون نیاز به پایه عربی خوب داره و تسلط بهش سخته؛ وقتش رو بذار برای درسای دیگه

زبان رو که خیلی خوب زدی جای بهتر شدن خیلی داره
      جزوه همایشت رو پرینت بگیر بارها مرورش کن..به لغت خوندنت ادامه بده و براش تست بزن
      ریدینگ و کلوز هم میتونی توی تلگرام از کانال قریشی استفاده کنی هرشب میذاره و میتونه بهت کمک کنه

بریم اختصاصی ها..
      فیزیک با وجود اینایی که خوندی خیلی درصدت خوبه
      کاری ندارم فیزیک سنجش آسون بوده یا سخت مهم اینه تو از دونسته هات تونستی به خوبی استفاده کنی
      برای ادامه کارت میتونی فصل۴ دوازده رو بخونی
      حرکت شناسی هم اگه در حد مفاهیم اولیه و بدون ترکیب با شتاب ثابت تست بیاد میتونی جواب بدی
      نوسان واسه الان یکم سنگینه ولی بازم بخشای مفهومیش رو میشه خوند اگه یه پیش زمینه داشته باشی
      فیزیک یازدهم هم سهم تست هر سه تا فصلش یکسانه بستگی به خودت داره دیگه

برای شیمی اولویت باشه با فصل ۱ و ۲ دهم
      فصل ۱ و ۳ یازدهم
      فصل ۳ دوازدهم
      اینا حدودا میشه ۳۰ ۴۰ درصد..شاید هم بیشتر دقیق یادم نمیاد
      واسه ادامه دادنش پیشنهادی ندارم بستگی به سطحت داره که کدوم فصل ها برات سخت باشه یا آسون

ریاضی هم دوتا راه داری یا مباحث مستقل رو بخونی یا مباحث پیوسته
      مستقل مثل همین هندسه، الگو دنباله، نمایی لگاریتمی، احتمال، آمار، شمارش بدون شمردن..اینا میشه یه راه
      یه راه دیگه هم مباحث پیوسته رو به ترتیب بخونی معادله و نامعادله، تابع، مثلثات، حد و یکم مشتق
      این هم باز بستگی به خودت داره که کدوم رو بتونی راحت جمع کنی
      برای تست درس فیزیک و ریاضی هم تستای کنکور اولویتت باشه..

زیست خب هرچقدر نوشتم نتونستم درست راهنمایی کنم..پیشنهادم اینه بری تاپیک های آقای آرتور، رفع کوتی درصد زیست یه همچین چیزی بود اسمش رو بخونی متوجه میشی
      همینطور برای درسای اختصاصی دیگه هم پیشنهاداشون رو بخون بهترین تصمیم رو بگیر

یه نکته مهم هم اینکه نباید فقط پیشروی داشته باشی چون اینا تا یه هفته قبل کنکور جمع شدنش طول میکشه
      پس باید در کنار پیشروی داشتن برنامه بچینی و منطقی آزمون های سه روز یه بارت رو شروع کنی
      در این باره هم تاپیک های خوب داریم چند روز پیش مفیداشون رو آپ کردم

خب دیگه چیزی به ذهنم نمیاد امیدوارم حداقل آنلاین بشی و اینا رو ببینی
      سوالی چیزی بود بگو اگه بودم جواب میدم اگه رفتم هم بچه ها هستن..کلی موفق باشی♡
      تاپیک هایی که گفتین رو همه چک کردم
      خیلی ممنون که انقدر کامل نوشتین
      فقط اینکه من الان دارم برای اختصاصیا سراسریای تفکیک شده رو کار میکنم
      بعد برای آزمون های سه روز یکبار بازم باید کنکور هارو بزنم؟ درصدام اشتباه در نمیان؟
      و اگه آزمون موسسات رو بخوام جایگزین سه روز یکبار ها کنم کدوم موسسه هارو بذارم؟ سنجش یک آزمون مونده
      قلمچی هم سه تا جامعش رو ثبت نام کردم ولی خب ۴ تا کافیه؟ ممنون میشم اینو هم بگین

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کنکور یه چیز عجیبه ، حتی میشه از ده روز قبل کنکور شروع کرد و از هر درس ۲۰ تا سی درصد و بعضی دروس حتی بیشتر هم زد واییییییییییی فقط یه چیز لازمه که بعضی از کسانی که سه سال درس خوندن ، اونو نداشتن ، اونم خود باوری و نا امیدنشدنه
      ویرایش توسط امیر حسین ۸۲ : 03 خرداد 1401 در ساعت 10:39

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تاپیک هایی که گفتین رو همه چک کردم
      خیلی ممنون که انقدر کامل نوشتین
      فقط اینکه من الان دارم برای اختصاصیا سراسریای تفکیک شده رو کار میکنم
      بعد برای آزمون های سه روز یکبار بازم باید کنکور هارو بزنم؟ درصدام اشتباه در نمیان؟
      و اگه آزمون موسسات رو بخوام جایگزین سه روز یکبار ها کنم کدوم موسسه هارو بذارم؟ سنجش یک آزمون مونده
      قلمچی هم سه تا جامعش رو ثبت نام کردم ولی خب ۴ تا کافیه؟ ممنون میشم اینو هم بگین
      قربانت کاری نکردم♡
      در این مورد نظری ندارم خودمم مثل تو دانش آموزم
      بعد از نیمه فروردین با کلاسام که پیش میرم منبعم شده اون کتابا و تستای کنکور مخصوصا برای ریاضی و فیزیک
      چیزی که مهمه اینه که تو یاد گرفته باشی نه جواب تست رو حفظ کنی..
      اگه طراح اومد تست فیزیک سال ۹۵ عددش رو تغییر داد و به جای شتاب مثلا سرعت رو خواست بتونی حل کنی چون قبلا مشابهش رو دیدی
      و خلاصه برای این موضوع که میگی شاید درصدات زیاد واقعی نباشه ایده ای ندارم براش ببخشید
      آزمون موسسات رو جایگزین نکن اولویت باید کنکور باشه مخصوصا ۶ تای نظام جدید
      اگه رسیدی نظام قدیم ۹۶ و ۹۷ یا حتی ۹۵ بزنی که چه بهتر
      اگه نشد هم سه تا جامع قلمچی خوبه خودمم همین رو میدم
      سنجش رو من تک درس حل میکنم زیاد وقت به عنوان یه آزمون کامل براش نمیذارم
      گاج و مدارس برتر رو یکی از بچه ها بهم پیشنهاد داد..ماز هم میتونه سوالای جالبی داشته باشه
      ولی همون سه تا قلمچی و نهایت یکی دوتا جامع موسسه دیگه در کنار کنکور ها نه تنها کافی نیست بلکه زیاد هم هست..
      کلی موفق باشی خوب بخون♡((:

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همه نقد ها شمردی، به وکیل درسپردی، بشنو از این محاسب، عدد و شمار دیگر!

خدایی قصد تخریب روحیه نداشتم ولی نمیخواستم که انگیزه ی کاذب هم بدم. با توجه به این نکته که این سومین سال کنکورتون هست حدس زدم که یا باید به رشته های تربیت معلم و اینا هیچ علاقه ای نداشته باشید و هدفتون فقط علوم پزشکیا باشه؛ از اینطرف که میگید دو سه هفته ای هستش که شروع کردید و تقریبا هم یه ماه به کنکور مونده. حالا شما که قطعا بی توجه به حرفای همه باید تلاش خودتون انجام بدید و به قولی این یه ماه رو حسابی بترکونید. منظورم این بود که اگه با صبر و حوصله و صد البته منظم برا کنکور 402 بخونید، احتمال خیلی بیشتری داره که موفق بشید. حالا از اون جهت که صفر صفر نیستید و ظاهرا مطالب رو هم خوندید قبلا، به نظرم با آزمون زدن و بازیابی مطالب میشه خیلی عالی عمل کرد تو این یه ماه. حالا شما آزمون بزنید و مرور کنید، شاید دیدید زیست رو بالای 60 زدید! به هر حال موفق باشید، و یه نکته هم هست، از کسایی که بهتون انگیزه میدن فرار کنید خیلی بهتره
      ای فیدروس! خوبی چیست؟
      و چه چیز خوب نیست ...
      آیا لازم است از کسی سوال کنیم که این را به ما بگوید؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZanaP نمایش پست ها
      همه نقد ها شمردی، به وکیل درسپردی، بشنو از این محاسب، عدد و شمار دیگر!

خدایی قصد تخریب روحیه نداشتم ولی نمیخواستم که انگیزه ی کاذب هم بدم. با توجه به این نکته که این سومین سال کنکورتون هست حدس زدم که یا باید به رشته های تربیت معلم و اینا هیچ علاقه ای نداشته باشید و هدفتون فقط علوم پزشکیا باشه؛ از اینطرف که میگید دو سه هفته ای هستش که شروع کردید و تقریبا هم یه ماه به کنکور مونده. حالا شما که قطعا بی توجه به حرفای همه باید تلاش خودتون انجام بدید و به قولی این یه ماه رو حسابی بترکونید. منظورم این بود که اگه با صبر و حوصله و صد البته منظم برا کنکور 402 بخونید، احتمال خیلی بیشتری داره که موفق بشید. حالا از اون جهت که صفر صفر نیستید و ظاهرا مطالب رو هم خوندید قبلا، به نظرم با آزمون زدن و بازیابی مطالب میشه خیلی عالی عمل کرد تو این یه ماه. حالا شما آزمون بزنید و مرور کنید، شاید دیدید زیست رو بالای 60 زدید! به هر حال موفق باشید، و یه نکته هم هست، از کسایی که بهتون انگیزه میدن فرار کنید خیلی بهتره
      مرسی از راهنماییتون من تقریبا همون موقع ها از انجمن رفتم ولی در کمال ناباوری حتی برای خودم شد . با اینکه رتبم خیلی تاپ نشد و شهرهای خیلی خوب شاید نتونم برم ولی نسبت به بازه ای که خوندم راضیم و دارو های سراسری و پزشکی های پردیس رو میتونم بیارم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از راهنماییتون من تقریبا همون موقع ها از انجمن رفتم ولی در کمال ناباوری حتی برای خودم شد . با اینکه رتبم خیلی تاپ نشد و شهرهای خیلی خوب شاید نتونم برم ولی نسبت به بازه ای که خوندم راضیم و دارو های سراسری و پزشکی های پردیس رو میتونم بیارم
      ​تبریک میگم. منطقه چندی و رتبه زیر گروه 2 چند شده؟

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      صرفا این تجربه رو برای کسایی میگم که سالهای بعد توی بازه چند ماه مونده به کنکور برسن و نتونسته باشن به خوبی دروس رو تا اون زمان مطالعه کنن
      من توی زمانی که ایشون این درصد هارو داشت درصد هام خیلی بهتر از ایشون بود مخصوصا عمومی ها ولی به علت آفت کمال گرایی ناامید شدم و 4ماه آخر کنکور رو تقریبا مطالعه نکردم و درگیر حواشی شدم.
      ایشون طبق گفته خودشون ناامید نشدن و ادامه دادن و توی کنکور همونطور که گفتن میتونن هر سه رشته رو بیارن و من رتبه ام شد 4500 که یعنی یک قدم تا هدفم که داروسازی بود فاصله داشتم...
      این هم مثال برای کسایی که در آینده به این نقطه میرسن و دنبال نمونه افراد میگردن....پس یادتون باشه هیچوقت ناامید نشین.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SauronAmir نمایش پست ها
      صرفا این تجربه رو برای کسایی میگم که سالهای بعد توی بازه چند ماه مونده به کنکور برسن و نتونسته باشن به خوبی دروس رو تا اون زمان مطالعه کنن
      من توی زمانی که ایشون این درصد هارو داشت درصد هام خیلی بهتر از ایشون بود مخصوصا عمومی ها ولی به علت آفت کمال گرایی ناامید شدم و 4ماه آخر کنکور رو تقریبا مطالعه نکردم و درگیر حواشی شدم.
      ایشون طبق گفته خودشون ناامید نشدن و ادامه دادن و توی کنکور همونطور که گفتن میتونن هر سه رشته رو بیارن و من رتبه ام شد 4500 که یعنی یک قدم تا هدفم که داروسازی بود فاصله داشتم...
      این هم مثال برای کسایی که در آینده به این نقطه میرسن و دنبال نمونه افراد میگردن....پس یادتون باشه هیچوقت ناامید نشین.
      کنکور خیلی وقته که دیگه بچه بازی نیس حداقل یک سال مطالعه میخواد هر سطحی که داشته باشی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      افرینننن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن