خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 41 از 41
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1998 نمایش پست ها
      خدا خیرت بده چرا اینو از اول نمیگی
      بیا قشنگگگ واسمون توضیح بده ببینیم چی شنیدی

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      مفید ترین تاپیک این چند ماه اخیر انجمن (با اختلاف)
      حتی از اون تاپیک طنز رتبه برتر شدن که اون دلقک زده بود هم مفید تره
      تشکر از استارتر بابت زحمات شون
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sami7 نمایش پست ها
      داداش گل به جای این بحث ها برو بشین درست بخون بزار چهار نفر دیگم بخونن

هر تغییری که ایجاد بشه باز اونی که باید خوب بزنه میزنه و میره میشینه دانشگاهش و ایندشو میسازه

همین کنکور 1400 همه از ریاضی مینالیدن ولی رتبه یک اومد بالای 80 زد

میخام بگم اونی که باید بزنه میزنه اونی که باید بره داخل میره

بقیه حرفا همش کشکه . دنبال اینکه من گفتم اون گفت یا دیدی فلان شد یا ... نباش فقط بخون
      بحث من که رتبه 1 نیس ... تو میگی 80 زده من میگم اصلا 100 بزنه ... مهم نیس ... مهم اون بچه هاییه که کلی تلاش کردن سعیشون بر این بوده که حذف نکنن و مباحث رو سطحی بخونن و بقول عمو کاظم چند تا از 10 تا سوال راحت و آسونشو انتخاب کنن بزنن و درصد بیارن ... من میگم این دسته از آدما امسال حواسشون باشه چون کلی تلاش کردن به *** نرن و زحماتشون هیچ نشه ... تنها مطلبی که میخوام بهتون بگم بچه ها اینه که امسال کیفیت مهم تر از کمیته همین!!! سطحی نخون ... وقت کمه امسال ... تعداد سوالا کمه ... دفترچه ها سه تاس ... تو این مدت بیشتر رو کیفیتت کار کن نه اینکه فقط هدفت این باشه که تموم کنی همه درسا رو...

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      مفید ترین تاپیک این چند ماه اخیر انجمن (با اختلاف)
      حتی از اون تاپیک طنز رتبه برتر شدن که اون دلقک زده بود هم مفید تره
      تشکر از استارتر بابت زحمات شون

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط safari123 نمایش پست ها
      بحث من که رتبه 1 نیس ... تو میگی 80 زده من میگم اصلا 100 بزنه ... مهم نیس ... مهم اون بچه هاییه که کلی تلاش کردن سعیشون بر این بوده که حذف نکنن و مباحث رو سطحی بخونن و بقول عمو کاظم چند تا از 10 تا سوال راحت و آسونشو انتخاب کنن بزنن و درصد بیارن ... من میگم این دسته از آدما امسال حواسشون باشه چون کلی تلاش کردن به *** نرن و زحماتشون هیچ نشه ... تنها مطلبی که میخوام بهتون بگم بچه ها اینه که امسال کیفیت مهم تر از کمیته همین!!! سطحی نخون ... وقت کمه امسال ... تعداد سوالا کمه ... دفترچه ها سه تاس ... تو این مدت بیشتر رو کیفیتت کار کن نه اینکه فقط هدفت این باشه که تموم کنی همه درسا رو...
      باشه داداش ما هم همینو میگیم دیگه بحث زیادی و کش دادنش بی فایدس
      باید بشینن بخونن ، درستم بخونن ، حاشیه نرن

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط safari123 نمایش پست ها
      بچه ها میخوام بهتون چیز عجیبی بهتون بگم که کنکور امسال حتی اگه سوالات مث 98 اکثرا گلابی باشه باز هم درصد ها شبیه 1400 و 99 میشه و بیشترم نظرم رو 1400 ه ...چراااااااااااا؟؟؟!

دلیل اول :چون اگه دقت کرده باشید امسال چون پاسخبرگ ها و دفترچه ها رو میگیرن شما شما وقت نداری برگردی رو اون مباحثی که قوی هستی و جواب بدی حتی حتی حتی پاسخبرگ عمومی رو هم میخوان بگیرن ..... یعنی اون رتبه برتر هایی که نقطه میزاشتن و تو زمان اختصاصی بر میگشتن پر میکردن اونم دیگه نمیشه ...

دلیل دوم : چون تعداد سوالات و همچنین زمان پاسخگویی تا حدودی در هر درس کاهش پیدا کرده امسال به شدت درصد ها افت میکنه تو رتبه ها و درصد ها به سمت کیفیت میل میکنه نه کمیت

دوستان نظرات فراموش نشه... مرسی

نتیجه گیری :تو این زمان باقی مونده کیفی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بخونید تا سر کنکور حداقل وقت کنید چیزایی رو که خوندید رو مسلط جواب بدید حتی اگه سوالا مث 98 اکثرا گلابی باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      عزیز دل حرفات درسته این تاپیکتم مال هفت ماهه قبل ِ ن الان ی ماه مونده ملت تو جمبندین کیفیتو کمیت چی

بعد این معلومه درصدا میان پایین امسال چیز عجیبی نیست ، درصد رتبه برترو داوطلب متوسط نزدیک ب هم میشه چون تایم اضافی ندارن
      داوطلب متوسط سوالای سختو بیخیال میشه رتبه برترم ب قول تو نقطه میزاره تایم اضافی نداره برگرده اونم پوچ میشه

الان هدفت از این تاپیک چیه میخای چیو ثابت کنی؟؟؟ کیفیتوووو

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Azad05 نمایش پست ها
      عزیز دل حرفات درسته این تاپیکتم مال هفت ماهه قبل ِ ن الان ی ماه مونده ملت تو جمبندین کیفیتو کمیت چی

بعد این معلومه درصدا میان پایین امسال چیز عجیبی نیست ، درصد رتبه برترو داوطلب متوسط نزدیک ب هم میشه چون تایم اضافی ندارن
      داوطلب متوسط سوالای سختو بیخیال میشه رتبه برترم ب قول تو نقطه میزاره تایم اضافی نداره برگرده اونم پوچ میشه

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Azad05 نمایش پست ها

بعضیا اینقدر قوی کار می کنن که تو زمان کم هم بالا میزنن مثل رتبه1 کنکور 99 که شیمی رو 89 زد بعضیا خیلی قدرن خداییش حرفت در مورد عموم بچه ها درستهنه همشون

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      خب کم کم داریم نزدیک میشیم به اون چیزایی که میگفتمenfo.pdf

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      up

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1998 نمایش پست ها
      این با قاطعیت نظر دادنت واسم جالبه
      از کسی چیزی شنیدی؟ تو رو خدا فامیلی چیزی تو سنجش دارین که چیزایی گفته بهت
      ...
      ویرایش توسط javanekonkori : 17 مرداد 1401 در ساعت 11:03

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)