خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 13 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 181
    1. Top | #76
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 03Fatemeh نمایش پست ها
      دوستان اگر تو این انجمن کسی رو می شناسید که برق تهران خونده لطفا معرفی کنید. کلی سوال دارم و نمی دونم باید چه جوری به جواب برسم سایتا هیچی ندارن.
      به نظرم سوالات رو اینجا بگین حتی اگه دانشجوی برق نباشه. شاید یه کنکوری دیگه باشه ک جواب سوالا رو بدونه یا افراد دیگه بتونن کمک کنن.

برا بقیه هم خوبه
      𝐏𝐢𝐳𝐳𝐚 𝐢𝐬 𝐭𝐡𝐞 𝐨𝐧𝐥𝐲 𝐜𝐢𝐫𝐜𝐥𝐞 𝐨𝐟 𝐭𝐫𝐮𝐬𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐬𝐡𝐨𝐮𝐥𝐝 𝐡𝐚𝐯𝐞

2. Top | #77
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 03Fatemeh نمایش پست ها
      یه سوال حیاتی از ریاضیا:
      اگه تو یه دانشگاه تاپ رتبه مون به کامپیوتر نرسه ولی به برق برسه, آیا ارزش داره که به امید تغییر رشته به کامپیوتر, برق و بزنیم؟؟ اصلا چنین چیزی امکان داره؟ یا این که بریم سراغ یه دانشگاه دیگه؟؟
      سلام در مورد شریف به انتقالی فکر نکن نمیشه
      همچنین ظرفیت کامپ شریف از ۶۰ نفر شده ۱۲۰ نفر(این جدای از المپیادیاس)
      البته این ۲ برابر شدنش روی قبولی بقیه رشته های تاپ ریاضی تاثیر زیادی میذاره

3. Top | #78
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همگی ((:
      من ده هزار منطقه دو شدم از طرفی شرایط پشت موندن هم ندارم به نظرتون برای پرستاری شانسی دارم یا نه اگه آره کجاها مثلاً ، مشاور میخواد یا خودمم میتونم راحت انتخاب رشته کنم ؟ممنون میشم راهنمایی ایم کنید

4. Top | #79
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hans_Landa نمایش پست ها
      به نظرم سوالات رو اینجا بگین حتی اگه دانشجوی برق نباشه. شاید یه کنکوری دیگه باشه ک جواب سوالا رو بدونه یا افراد دیگه بتونن کمک کنن.

برا بقیه هم خوبه
      اساسی ترین سوالم همونی بود که قبلا پرسیده بودم...برق یا کامپیوتر. الان زدم سایت کانون دیدم به احتمال زیاد برق تهران یا امیرکبیر میارم.همین می خواستم از کسی که راجع به این دوتا دانشگاه اطلاع داره بپرسم وضعیت تغییر رشته اونجا چه طوری ه. اگه نشدم همون برق می مونم البته "اگه" قبول بشم...

5. Top | #80
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام امیدوارم که به رتبه ی دلخواهتون رسیده باشین

دوستان کسی میتونه در مورد رشته مترجمی و رشته اموزش زبان انکلیسی توضیحی بده؟
      رتبه ام شده 1660 در زیر گروه یک

6. Top | #81
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _POORYA_ نمایش پست ها
      بچه هایی که کنکور ریاضی دادین یا اگر تجربی بودین دنبال رشته های غیرعلوم پزشکی هستید؛
      خوشحال میشم کمکتون کنم

پ.ن: اینو تو شمارش معکوس گذاشتم فکر کنم باید از اول اینجا میذاشتم
      شیمی شریف خوبه؟
      ستاد حمایت از حلقه حیدریون و شوهر عمه های کشور

7. Top | #82
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه هایی که کنکور ریاضی دادین یا اگر تجربی بودین دنبال رشته های غیرعلوم پزشکی هستید؛
      خوشحال میشم کمکتون کنم

پ.ن: اینو تو شمارش معکوس گذاشتم فکر کنم باید از اول اینجا میذاشتم
      سلام (سوالات درباره دانشگاه شریفه)
      فیزیک شریف یا تهران؟
      این درسته که میگن بیشتر کسایی که میان رشته های علوم پایه از روی علاقه نبوده و به خاطر رتبه پایینی که کسب کردن این رشته هارو انتخاب میکنن؟
      جو دانشگاه و دانشجوها چطوره؟(از لحاظ اپلای و...)
      در درس فیزیک کدوم اساتید خوب هستند؟(از لحاظ نمره و ریکام و...)
      در دروس دیگر کدام اساتید خوب هستند؟
      اساتید سخت گیر هستند مثل صنعتی اصفهان؟
      نمرات در چه رنجیه؟
      و در آخر
      میشه در کنار تحصیل کار کرد؟

ما چیزی بیشتر از بخشی از تاریخ نیستیم...

8. Top | #83
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      شیمی شریف خوبه؟
      سوالت خیلی کلیه جزئی ترش کن؛ به خیلی چیزا بستگی داره

9. Top | #84
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط CHARON IV نمایش پست ها
      سلام (سوالات درباره دانشگاه شریفه)
      فیزیک شریف یا تهران؟
      این درسته که میگن بیشتر کسایی که میان رشته های علوم پایه از روی علاقه نبوده و به خاطر رتبه پایینی که کسب کردن این رشته هارو انتخاب میکنن؟
      جو دانشگاه و دانشجوها چطوره؟(از لحاظ اپلای و...)
      در درس فیزیک کدوم اساتید خوب هستند؟(از لحاظ نمره و ریکام و...)
      در دروس دیگر کدام اساتید خوب هستند؟
      اساتید سخت گیر هستند مثل صنعتی اصفهان؟
      نمرات در چه رنجیه؟
      و در آخر
      میشه در کنار تحصیل کار کرد؟
      سلام منم در مورد شریف جواب میدم
      قطعا شریف
      نه قطعا غلطه؛ با این تفکر بیای علوم پایه دووم نمیاری؛ تو ورودی من چندین نفر رتبشون به پزشکی میخورده ولی نرفتن چندتا انصرافی علوم پزشکی هم داریم از جمله سال ۴ پزشکی پس هدف خیلی مهمه
      گربه های شریف به فکر اپلای کردن هستن؛ جوش هم اوکیه بدتر از جامعه نیست بنظرم
      خیلی از دانشکده فیزیک خبر دقیق ندارم ولی تو سال اول که درسا پایس دانشکده فیزیک از دانشکده ریاضی و شیمی خیلی بهتر عمل کرد برای ما
      نگران استاد نباش خیلی ؛ تو کارشناسی اثر کمی داره
      سخت گیری واقعا زیاده ولی درس بخونی ۷۰ درصد مواقع نمره خوب میگیری
      مجازی که بود میانگین دانشگاه ۱۶ ۱۷ شده بود امسال برمیگرده به همون ۱۵ ۱۶ سابق
      بله اگر مدیریت کنی ۱۰۰ درصد میشه

10. Top | #85
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سوالت خیلی کلیه جزئی ترش کن؛ به خیلی چیزا بستگی داره
      سلام ببخشید رشته شما شیمی هست یا مهندسی شیمی فرق این دو چیه
      بعد از طریق کدوم شاخه نظری رفتین ریاضی یا تجربی ؟
      میشه رتبه و سال ورودتون رو بگین

11. Top | #86
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درباره دندون تعهدی کسی اطلاعات دقیقی داره ؟ اینکه بعد تحصیل دولت استخدام میکنه یا اصلا استخدامی در کار نیست و خود فرد باید بره اونجایی که دولت تعیین میکنه کار کنه ؟ چون یه جایی نوشته بود رشته تعهدی یعنی فرد به دولت تعهد میده و دولت هیج تعهدی برای استخدام نمیده اگه اینطور باشه که اصلا به صرفه نیست

12. Top | #87
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میخوام در مورد پرستاری صحبت کنم.
      اگه تصورتون از پرستاری فقط دو تا سرم و پانسمان و آمپول زدنه باید بگم کلا دارین اشتباه میزنین : ))))
      درسا فوق العاده سخت...یعنی واقعا نمیدونم چجوری این حجم از درس و مطالب سنگین رو توی ۶ ترم گنجوندن(برای بچه هایی که اطلاع ندارن دو ترم آخر صرفا کارورزیه و شما دیگه مطالب تئوری ندارین و مثل یه پرستار توی بیمارستان هستین ولی حقوقی دریافت نمیکنین)
      درسا واقعا سنگینن خصوصا درسای بزرگسال سالمند که دقیقا شما میزین مطالب بچه های پزشکی مثل آناتومی و فیزیولوژی و بیماری ها و درمان و غیره میخونین اما نه خیلی گسترده...فشرده تر و جمع و جورتر
      پس خیال یه رشته راحت و آسون که وای من میرم دانشگاه بعدشم میرم آمپول میزنم و سرم وصل میکنمو از ذهنتون بیرون کنین
      اگه محیط بیمارستانو دوست دارین یقینا از این رشته خوشتون میاد...من خودم قبل اینکه برم دانشگاه بدم میومد از پرستاری و فکر میکردم عاشق پزشکیم اما وقتی از ترم دوم رفتم بیمارستان و کارآموزی دیدم نه من عاشق پزشکی نبودم عاشق بودن تو محیط بیمارستان بودم و واقعا کیف میکنم از کارایی که انجام میدم
      درسا واقعا سخته بازم میگم بچه ها اما اگه ازش خوشتون بیاد خیلی راحت تر میتونین باهاشون کنار بیاین.
      سرفصلا رو توی اینترنت ببینین اما مهم ترین درسا بزرگسال سالمند هستن که توی سه ترم ارائه میشن و مال هر ترم یه سری درسای خاصه مثلا بزرگسال سالمند ۱ شامل گوارش و ارتوپدی و آب و الکترولیته.
      واقعا رشته سنگینیه خیلی فعالیت داره خصوصا وقتی دانشجو هستین شما اکثرا توی بخش هستین علائم حیاتیو شما میگیرین،دارو رو عموما شما میدین و وقتی یاد گرفتین پانسمانا رو ممکنه شما عوض کنین و رگ و خون رو هم شما میگیرین یعنی عملا همه اش سرپایین و از این اتاق به اون اتاق در حال جابجایی هستین اما این فقط تا وقتیه که دانشجویین و وقتی میرین سر کار کلی مسئولیت بهتون اضافه میشه.
      بابد قدرت تشخیص خوبی داشته باشین باید آدم ماهر و کاربلد و مسلط به دروس باشین که بتونین از پس کاراتون توی بخش بر بیاین.
      برای مهاجرت که میتونم بگم بهترین رشته علوم پزشکیه
      تقریبا با مدرکتون میتونین به هرجایی که بخواین مهاجرت کنین که یه آپشن خیلی خوب محسوب میشه
      وضعیت کاریشم که نسبت به بقیه رشته های پیراپزشکی بهتره البته که سرکار رفتن شما بخش اعظمیش به خودتون مربوطه.
      دیگه تا جایی که میتونستم راهنمایی کردم اگر سوالی بود بپرسید بلد باشم حتما جواب میدم.

13. Top | #88
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatmh نمایش پست ها
      سلام به همگی ((:
      من ده هزار منطقه دو شدم از طرفی شرایط پشت موندن هم ندارم به نظرتون برای پرستاری شانسی دارم یا نه ������ اگه آره کجاها مثلاً ، مشاور میخواد یا خودمم میتونم راحت انتخاب رشته کنم ؟ممنون میشم راهنمایی ایم کنید
      یقینا شانس داری...برای روزانه به نظرم با آدمی که کاربلده و از شرایط افزایش ظرفیتا و رتبه ها خبر داره مشورت کن
      برای آزادم که یقینا قبولی من ۱۳ هزار منطقه دو بودم الان آزاد پرستاری میخونم

14. Top | #89
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      یکی از مواردی که تو ایام انتخاب رشته خیلی بهش اهمیت داده میشه، بحث فرصت های شغلی برای اون رشته هست.
      یکی از سایت های کاریابی گزارشی در مورد پوزیشن های شغلی مربوط به هر رشته منتشر کرده که میتونه براتون مفید باشه. پیشنهاد می کنم ببینید. دید خوبی بهتون میده.

گزارش «کارنامه بازار کار» / سال ۱۴۰۱ (کلیک کنید)
      گزارش میزان افزایش حقوق، سال ۱۴۰۱
      (کلیک کنید)

این دو تصویر هم قسمت هایی از گزارش اوله:

𝐏𝐢𝐳𝐳𝐚 𝐢𝐬 𝐭𝐡𝐞 𝐨𝐧𝐥𝐲 𝐜𝐢𝐫𝐜𝐥𝐞 𝐨𝐟 𝐭𝐫𝐮𝐬𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐬𝐡𝐨𝐮𝐥𝐝 𝐡𝐚𝐯𝐞

15. Top | #90
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      درباره دندون تعهدی کسی اطلاعات دقیقی داره ؟ اینکه بعد تحصیل دولت استخدام میکنه یا اصلا استخدامی در کار نیست و خود فرد باید بره اونجایی که دولت تعیین میکنه کار کنه ؟ چون یه جایی نوشته بود رشته تعهدی یعنی فرد به دولت تعهد میده و دولت هیج تعهدی برای استخدام نمیده اگه اینطور باشه که اصلا به صرفه نیست
      خیر استخدامی بعد اتمام تعهد نیس.تعهد هم که سه برابر زمان تحصیله و حدود نصفش که گذشت میتونید برا ادامه تحصیل یا استخدامی اقدام کنید.

صفحه 6 از 13 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن