خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

برنامه قلمچی در تابستان کنکوری ۱۴۰۲

سلام

دوستان کنکوری ۱۴۰۲ که در تابستان قلمچی شرکت می کنند، با برنامش پیش میرید؟

من یه بررسی کردم ، این برنامه به شدت غیرمنطقی پیش می‌ره مخصوصا در درس ریاضی،مثلا در اولین آزمون هندسه + مجموعه + دنباله + قسمتی از مثلثات رو پیش میاره

نظرتون در مورد برنامه قلمچی در تابستان چی هست؟

و اینکه کسی می‌تونه به جای پایه بخش دوازدهم رو آزمون بده؟ چون درکنار پایه یه برنامه اختیاری دوازدهم هم گذاشته
      ویرایش توسط Friedrich : 09 تیر 1401 در ساعت 14:51

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام نخواستم تاپیک جدید بزنم اینجا میپرسم... کسی میدونی قلمچی حضوریه تابستون یا نه؟؟؟ اخه کرونا نیست دیگه چرا باید غیر حضوری کنن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armomo2 نمایش پست ها
      سلام نخواستم تاپیک جدید بزنم اینجا میپرسم... کسی میدونی قلمچی حضوریه تابستون یا نه؟؟؟ اخه کرونا نیست دیگه چرا باید غیر حضوری کنن
      تا جایی که می‌دونم اکثر شهرها حضوریه، ولی بازم از قلمچی شهرتون بپرسید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گزینه دو بهتره

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها
      گزینه دو بهتره
      برنامش چه فرقی با قلمچی داره؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yahya_moz نمایش پست ها
      والا تابستان که من شرکت نکردم و هیچ وقت هم توصیه نمیکنم به کسی که شرکت کنه چون یجورایی تابستان بهترین زمانه که پایه رو درست کنید تا اینکه طی سال بدون مشکل بتونید با آزمون یا کلاس جلو برید
      من خودم عربی و ادبیات رو تابستان جمع کردم و اختصاصی هارو هم با دبیر جلو میرفتم و کاری به آزمون تابستان نداشتم و اوکی بود
      البته اگه تجربی هستید که به نظرم حتما زیست رو یه بار تابستون بخونید
      کلا تو هر درسی مطالبی که پایه ای هستند رو باید یاد بگیرید تو تابستان مثلا تو ریاضی حل معادله و نامعادله و اتحادها و رسم نمودار و ... رو اینقدر باید کار کنید که دیگه طی سال بتونی تو هر مبحثی ازشون استفاده کنی دیگه اگه کار دیگه ای هم خواستی بکنی که خیلی هم عالی ولی کاری که واجبه همینه که مطالب پایه ای رو بخونی بقیش رو طی سال هم میشه اوکی کرد
      ممنونم بابت پاسخ ، فقط متوجه نشدم چرا قلمچی رو در تابستان پیشنهاد نمی کنید؟
      خب قلمچی هم در تابستان پایه (دهم و یازدهم) رو جمع می‌کنه دیگه

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loading نمایش پست ها
      سلام

من یه بررسی کردم ، این برنامه به شدت غیرمنطقی پیش می‌ره مخصوصا در درس ریاضی،مثلا در اولین آزمون هندسه + مجموعه + دنباله + قسمتی از مثلثات رو پیش میاره

و اینکه کسی می‌تونه به جای پایه بخش دوازدهم رو آزمون بده؟ چون درکنار پایه یه برنامه اختیاری دوازدهم هم گذاشته
      سلام
      کلا برای دانش آموزان ضعیف و متوسط شرکت در آزمونای تابستونی زیاد توصیه نمیشه و توجیه خاصی نداره.
      چون برنامه حجیم و غیر اصولی دارن.
      بهتره خود دانش آموز بشینه و با برنامه متناسب خودش تا جایی که میتونه پایه رو کار کنه.
      اما برای قوی تر ها اوکیه و میتونن باهاش پایه رو جمع کنن.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      سلام
      کلا برای دانش آموزان ضعیف و متوسط شرکت در آزمونای تابستونی زیاد توصیه نمیشه و توجیه خاصی نداره.
      چون برنامه حجیم و غیر اصولی دارن.
      بهتره خود دانش آموز بشینه و با برنامه متناسب خودش تا جایی که میتونه پایه رو کار کنه.
      اما برای قوی تر ها اوکیه و میتونن باهاش پایه رو جمع کنن.
      سلام، ممنون بابت توضیحات

صفر صفر نیستم، چون زود شروع کردم یه سری مباحث رو خوندم، زیست دهم و یازدهم و مباحث پایه ای ریاضی جزصحیح قدرمطلق معادلات نامعادلات، شیمی دهم

خودمم راحترم شرکت نکنم، ولی متأسفانه مشاور اصرار داره که شرکت کنم که تو آزمون حضوری سوتیام در بیاد و زودتر با قلمچی آداپته بشم که از مهر راحتر جلو بیام!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من قلمچیو ثبت نام کردم. هم تابستون هم مهر ب بعد
      ولی موافقم باهات. برنامش واقعا فاجعس
      خودمم با برنامش پیش نمیرم فقط مباحثی ک خوندمو جواب میدم
      ی سریا میگن تو تابستون ازمون ندی بهتره ی سربا میگن باید بدی و اینا
      ب نظرم ازمون دادن تو تابستون باعث میشه برنامت نظم بگیره. حالا مهمه با چه ازمونی پیش بری
      من مازم ثبت نام کردم. برنامه راهبردیش خیلی خوب و منطقیه
      اگه اشتباه نکنم فاصله ازموناشم تو تابستون ۳ هفته ی باره
      میتونی هم اشتراک منتا بگیری و خودت از خودت ازمون بگیری
      سوالای خوبی داره.کلی سوال تالیفی و سراسری و ازمونای مختلف و اینا . ی سری سوالم داره که smart بشون میگن. کیفیتشون خوبه
      در کل کاری ک خودم میکنم اینه که برای تابستون بیشتر طبق ماز پیش میرم. کنارش قلمچیم میدم ولی روش زوم نمیکنم.
      بعدش از مهر ب بعد با هر دو پیش میرم.
      بازم بستگی به سطحت داره. اگه خیلی ضعیف یا تقریبا صفری ب نظرم بهتره تو تابستون ازمون ندی. یا حداقل از همون منتا ک بت گفتم از خودت ازمون بگیری طبق مباحثی که کار کردی.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درسته که بودجه بندی خیلی سریع پیش میره ولی خب بنظرم میتونی از همین الان تعهد به ازمون ، مدیریت زمان اینا رو تمیرین کنی و اینکه کلا اگر سعی کنی با ازمون پیش بری (حتی اگر نتونی بودجه بندی رو کامل برسونی) بانظم تر درس میخونی و همین باعث میشه که ارامش بیشتری داشته باشی در طول سال. البته یه نکته مهم اینکه تو تابستون با خودت رقابت کن و زیاد به رتبه اینات توجه نکن چون همونطور که گفتی بودجه بندی غیر منطقیه و خیلیا نمیتونن کامل برسوننش .و طبق تجربه شخصی خودم بنظرم تابستون رو فقط پایه کار کن اگر تو سالای گذشته احساس میکنی کم کاری کردی.

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      سلام

قلمچی برنامه تابستونش خوب نیست
      گزینه ۲ چیدمان اصولی تر و بهتری داره
      برای مهر به بعد قلمچی اوکیه
      و ضمنا : هر برنامه ای شخصی سازی میخواد تا بتونه به ایده ال ها و توانایی هات نزدیک باشه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام

سلام
      اون قسمتایی که اختیاره رو میتونی یکیشون رو بدی ولی یکی از پایه ها اجباریه که باشه. خود دوازدهم هم من دیدم که اجباریه.
      خیلی هم درگیر آزمون نشین! باور بفرمایین چسبیدن به یه برنامه طلاست. خیلی خیلی سود داره براتون. حالا ریاضی رو عقب بمونین، تابستونه فوقش مهر ماه جبران میکنین. ولی اگه از الان با برنامه پیش نرید و به یه آزمون نچسبین هشتتون گرو نهتونه.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      سلام
      اون قسمتایی که اختیاره رو میتونی یکیشون رو بدی ولی یکی از پایه ها اجباریه که باشه. خود دوازدهم هم من دیدم که اجباریه.
      خیلی هم درگیر آزمون نشین! باور بفرمایین چسبیدن به یه برنامه طلاست. خیلی خیلی سود داره براتون. حالا ریاضی رو عقب بمونین، تابستونه فوقش مهر ماه جبران میکنین. ولی اگه از الان با برنامه پیش نرید و به یه آزمون نچسبین هشتتون گرو نهتونه.
      ممنون بابت توضیحات

مطمنید یکی از پایه ها اجباریه؟ چون تو این برنامه زده نگاه به گذشته (دهم + یازدهم ) اجباری و دوازدهم اختیاری

به نظر میاد دهم و یازدهم با هم اجباری باشن
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B0%DB%B6%DB%B3%DB%B0_%DB%B0%DB%B3%DB%B0%DB%B5%DB%B5%DB%B0.jpg

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      ممنون بابت توضیحات

مطمنید یکی از پایه ها اجباریه؟ چون تو این برنامه زده نگاه به گذشته (دهم + یازدهم ) اجباری و دوازدهم اختیاری

به نظر میاد دهم و یازدهم با هم اجباری باشن
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_۲۰۲۲۰۶۳۰_۰۳۰۵۵۰.jpg
مشاهده: 61
حجم: 242.7 کیلو بایت
      پارسال فرق داشت، بله الان چیزی که فرستادی درسته. میشه دوازدهم رو زد میشه هم نزد.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن