خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات

حقوق طرح علوم آزمایشگاهی

با سلام راستش میخواستم اول یه تاپیک بزنم درباره رشته و معرفیش بعد دیدم که توی همه ی سایت ها درموردش نوشتن و نیازی به تکرار مکررات نیست.
      من طرحمو تیر ماه ۹۸ در شهر گچساران شروع کردم و اولین حقوقی که به من دادن سه ماه بعد یعنی مهر ماه اولین دریافتی من بود که ۱۰.۹۰۰ برای من واریز شد(طرح من مرکز بهداشت بود به همین خاطر کارانه و اضافه کار نداشتم و حقوقمون رو سه ماه یک بار پرداخت میکردن)البته ماهی ۳۲۰ هزارتومن حق کرونا میدادن چون مرکز کرونا بودیم و تست می گرفتیم.
      آبان ماه به خاطر مشکلاتی که داشتم توقف طرح زدم و خرداد دوباره اومدم طرح اما این بار بیمارستان
      اولش فک میکردم خیییلی سخته بعد کم کم خوشم اومد به چند دلیل یکی اینکه اینجا کارانه و اضافه کار داریم(گرچه چندماهی یک بار میدن) یکی دیگه اینکه اینجا تعداد کارکنان زیاده و من فشار کمتری بهم میاد چون توی مرکز بهداشت من بعضی روز ها بالای ۱۰۰ تا نمونه استول داشتم و باید تنهایی انجام میدادم که خیلی سخت بود.یکی دیگه اینکه مرکز بهداشت ما هر روز صبح از ساعت ۷ونیم تا ۹ نمونه گیری از بیمار داشتیم که خداروشکر اینجا نداریم و کار خودمون رو انجام میدیم و درمورد حقوق هم اینکه هر ماه حقوق میدن خیلی خوبه.حقوق خرداد من ۷.۸۰۰ بود که با کسر مالیات و بیمه ۶.۹۰۰ دریافتی من بود.البته چندماه اول کارانه و اضافه کار نمیدن ولی از همکارا که پرسیدم گفتن که به تعداد شیفت بستگی داره ولی حدودا ماهی ۵۰۰ هزار تومنه که چندماهی یکبار پرداخت میشه.
      راستش این تاپیک رو چندبار فرستادم ولی خطا میزد نمیدونم چرا...
      و در آخر هم اینکه هر سوالی درمورد رشته داشتید بپرسید تا جایی که اطلاع داشته باشم درخدمتم.
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست %D8%B4%DB%8C%D9%81%D8%AA.jpg  
      ویرایش توسط farshidfouladi : 23 تیر 1400 در ساعت 19:18

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshidfouladi نمایش پست ها
      با سلام راستش میخواستم اول یه تاپیک بزنم درباره رشته و معرفیش بعد دیدم که توی همه ی سایت ها درموردش نوشتن و نیازی به تکرار مکررات نیست.
      من طرحمو تیر ماه ۹۸ در شهر گچساران شروع کردم و اولین حقوقی که به من دادن سه ماه بعد یعنی مهر ماه اولین دریافتی من بود که ۱۰.۹۰۰ برای من واریز شد(طرح من مرکز بهداشت بود به همین خاطر کارانه و اضافه کار نداشتم و حقوقمون رو سه ماه یک بار پرداخت میکردن)البته ماهی ۳۲۰ هزارتومن حق کرونا میدادن چون مرکز کرونا بودیم و تست می گرفتیم.
      آبان ماه به خاطر مشکلاتی که داشتم توقف طرح زدم و خرداد دوباره اومدم طرح اما این بار بیمارستان
      اولش فک میکردم خیییلی سخته بعد کم کم خوشم اومد به چند دلیل یکی اینکه اینجا کارانه و اضافه کار داریم(گرچه چندماهی یک بار میدن) یکی دیگه اینکه اینجا تعداد کارکنان زیاده و من فشار کمتری بهم میاد چون توی مرکز بهداشت من بعضی روز ها بالای ۱۰۰ تا نمونه استول داشتم و باید تنهایی انجام میدادم که خیلی سخت بود.یکی دیگه اینکه مرکز بهداشت ما هر روز صبح از ساعت ۷ونیم تا ۹ نمونه گیری از بیمار داشتیم که خداروشکر اینجا نداریم و کار خودمون رو انجام میدیم و درمورد حقوق هم اینکه هر ماه حقوق میدن خیلی خوبه.حقوق خرداد من ۷.۸۰۰ بود که با کسر مالیات و بیمه ۶.۹۰۰ دریافتی من بود.البته چندماه اول کارانه و اضافه کار نمیدن ولی از همکارا که پرسیدم گفتن که به تعداد شیفت بستگی داره ولی حدودا ماهی ۵۰۰ هزار تومنه که چندماهی یکبار پرداخت میشه.
      و در آخر هم اینکه هر سوالی درمورد رشته داشتید بپرسید تا جایی که اطلاع داشته باشم درخدمتم.
      سلام اوضاع بازار کار این رشته بعد از طرح چطوره؟
      من خیلی زیاد شنیدم که بازار کار علوم آزمایشگاهی اصلا خوب نیس و فوقش دو سه تومنه و اینا ؟راسته؟
      ادامه تحصیل تفاوتی در سطح درآمد و کار پیدا کردن ایجاد میکنه یا نه؟

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      اول اینکه شما آیا سربازیتون با طرحتون یکی شده؟ چون شنیدم سربازی با طرح یکی بشه خیلی حقوق کم میشه . و اگر یکی نشده اونایی که سربازیشون با طرح علوم آزمایشگاهیشون یکی شده چقدر حقوق میگیرن؟
      بعد اینکه درآمد پرستار ها بیشتره یا علوم آزمایشگاهی ها ؟ (منظورم در بیمارستان دولتی هستش).
      ممنون میشم جواب بدید.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      بعد از طرح بستگی به شهرتون داره
      اگر آزمون استخدامی قبول بشید که حقوقتون 8تا10 تومنه الان ولی اگر بخواید برید خصوصی توی شهرهای کوچیک شاید بیشتر از 2-3 تومن ندن ولی شهرای بزرگ بین 5تا 15 تومن بسته به نوع آزمایشگاه میدن مثلا یکی از دوستان خودم شیراز خصوصی 5تومن میگیره ولی دوستی دارم تهران که بیشتر از 10 تومن میگیره
      ادامه تحصیل هم که ارشد با لیسانس فرق زیادی نداره ولی اگر دکترای رشته های خوب مث هماتو و ایمونو بگیرید و یکم زرنگ باشید حتما هیئت علمی میشید که حقوقشون الان بالای 15 تومنه(البته من استادی داشتم بالای 40 تومن میگرفت) بستگی به سابقه و پست مدیریتی داره.
      اگر سه سال از گرفتن دکتری هم گذشته باشه میتونید توی آزمونی به اسم ارتقا علوم آزمایشگاهی شرکت کنید که اگر قبول بشید بعد از 18 ماه دوره میتونید آزمایشگاه بزنید که خب درامدش متغیره مثلا ما استادی داشتیم که هر ماه بالای 300 تومن درامد داشتن ولی کلا همه چی به میزان تلاش فرد بستگی داره(البته اینم بگم قبولی تو آزمون ارتقا خیلی سخته)

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      من معاف شدم و سربازی نرفتم
      اما دوستام توی سربازی 1.500 میگیرن تقریبا
      البته اگر منظورتون پیام آوریه که خیلی سخته قبولیش چون کلی شرایط و امتیاز و پارتی میخواد ولی اگر پیام آور بشید حقوقتون زیاد کم نمیشه و تقریبا اندازه بقیه میگیرید
      حقوق پایه پرستاری و علوم آز زیاد فرقی نداره و تفاوتشون توی میزان پرکیس و اضافه کار و همچنین سختی کاره مثلا برای ما اضافه کار و پرکیس تقریبا ماهی 500 هزارتومنه ولی برای پرستارها بسته به تعداد شیفت و محل کارشون بین 1تا 4 میلیون اضافه کار میگیرن که خب به سختی کارشون به نظرم نمی ارزه چون این دوتا رشته از نظر سختی قابل مقایسه نیستن وپرستاری واقعا سخت تره

6. Top | #6
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      من معاف شدم و سربازی نرفتم
      اما دوستام توی سربازی 1.500 میگیرن تقریبا
      البته اگر منظورتون پیام آوریه که خیلی سخته قبولیش چون کلی شرایط و امتیاز و پارتی میخواد ولی اگر پیام آور بشید حقوقتون زیاد کم نمیشه و تقریبا اندازه بقیه میگیرید
      حقوق پایه پرستاری و علوم آز زیاد فرقی نداره و تفاوتشون توی میزان پرکیس و اضافه کار و همچنین سختی کاره مثلا برای ما اضافه کار و پرکیس تقریبا ماهی 500 هزارتومنه ولی برای پرستارها بسته به تعداد شیفت و محل کارشون بین 1تا 4 میلیون اضافه کار میگیرن که خب به سختی کارشون به نظرم نمی ارزه چون این دوتا رشته از نظر سختی قابل مقایسه نیستن وپرستاری واقعا سخت تره
      بیمارستان رجایی هستی؟
      ...

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چقدر من از این تاپیکا که فارغ التحصیلا میان قشنگ توضیح میدن خوشم میاد

چرا انقدر درامدا متغیره؟
      بعد ی چیز دیگه این که میگن استخدام علوم از کم و سخته درسته؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      ببخشید من دقیق متوجه نشدم
      حقوق طرح برای شهر های بزرگ فرفیم مبکنه؟ بعد اینکه حدود چقد هس الان
      یعد مدل چقد تاثیر داره برا کاربابب و حقوق؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _POORYA_ نمایش پست ها
      چقدر من از این تاپیکا که فارغ التحصیلا میان قشنگ توضیح میدن خوشم میاد

چرا انقدر درامدا متغیره؟
      بعد ی چیز دیگه این که میگن استخدام علوم از کم و سخته درسته؟
      سلام حقوقا فرق میکنه چون انواع نیرو داریم تو بیمارستان از شرکتی که ۵ تومن میگیره تا طرحی که الان با اضافه کار ۸ تومن قراردادی تبصره چهار باز ۸ تومن تقریبا،قراردادی تبصره سه ۱۰ تا ۱۲ تومن،پیمانی و رسمی هم از ۱۳ تومن تا ۲۵تومن هم من دیدم که طرف جانبازی داره و اضافه کار زیاد بهش تعلق گرفته باشه،میگیرن.
      استخدام علوم آز متناسب با تعداد فارق التحصیلاشه مثلا ورودی ما توی دانشگاه ۲۰ نفر بودیم ولی ورودی پرستاری همون سال ۸۰ نفر بود و اینکه آزمایشگاه یه بیمارستان شلوغ رو میشه با ۱۰تا پرسنل فنی گردوند ولی یه بیمارستان قطعا تعداد خیلی زیادی پرستار میخواد و کارشون هم واقعا از ما سخت تره و کمی هم درامدشون بیشتر...

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام
      کسی میدونه تقریبی چقدر طول میکشه برای طرح تو تهران اسممون دربیاد؟
      و ندایی که به من میگوید : گر چه شب تاریک است دل قوی دار، سحر نزدیک است

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام،وقتتون بخیر
      میخواستم بدونم که ایا شغلتون باعث اذیتتون نمیشه،منظورم اینه که خب شما کارتون روی خون و ادرار و..هست من بین پرستاری و علوم آز نمیدونم کدومو انتخاب کنم،پرستاری بازار کار خوب و درامد خوبی داره اما سختی کار و کشیک شب طولانی ،علوم آزماشگاه کشیک شب نداره؟به نظرتون برای خانم کدوم مناسب تره،سوال آخرم اینه که بازار کارش خوبه؟اشتباع نشده

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن