خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

Post تحلیل موشکافانه زیست «98» «99» «400» ویژه کنـکور امسال

حاصل برگزاری سه سال کنکور نظام جدید،
      میشه 6 تا آزمون جامع زیست، سه آزمون داخل و سه تا هم خارج از کشور.
      این آزمون ها قرار بوده که از کل سرفصل های کتاب باشند ولی همانطور که قبلا توضیح دادم، هیچ عدالت خاصی در طرح سوال بصورت یکنواخت از تمامی نواحی و سرفصل های کتاب دیده نمیشه و تا اینجای کار طراحان کنکور به یکسری فصل ها و مباحث کتاب های درسی، زیادی اهمیت دادند و نسبت به یکسری از فصل های دیگه کم لطفی داشتند.

در این تاپیک بهترین تحلیل ویدیویی که از زیست 98 تا 1400 تابحال دیدم قرار گرفته. پیشنهاد میکنم حتما دانلود و استفاده کنید!!

خوب گوش کنید ببینید چی میگم،
      6 تا آزمون جامع 50 سوالی کنکور (دقت کنید، گفتم کـــنکور نگفتم آزمون جامع قلم چی، نگفتم جامع سنجش، نگفتم جامع موسسه x)
      که در واقع میشه 300 سوال ناب، تازه و به شدت مهم از هر نظر در اختیارتون هست،
      اکثر شما میاید ده ها هزار جلد کتب تستی و آزمون های مختلف تهیه و بخش زیادی از تست های این منابع رو تا شب کنکور حل و بررسی می‌کنید.
      اما نمیاید، روی این 300 سوال کمی تفکر کنید!
      یا حتی،
      در کلاس نکته تست یک دلال کنکور که چند ساله در حال دوشیدن شماست، شرکت می کنید، تا دقیقا همین سوالات و مشابهش رو سر کلاس برای شما حل کنه و شمایی که اصلا یک بارم نکردی بشینی این سوالات کنکور رو بررسی کنی فکر میکنی طرف چه کوهی کنده! به به و چه چه می کنید که چقدر سوالاتش خفنه :-) جالب اینجاست، اون دبیر بعد از کنکور با فایلی مبنی بر مطابقت جزوه خودش که در واقع همون سوالات کنکور بود با کنکور امسال بازهم از شما سو استفاده میکنه و میگه ببینید، چقدر مطابقت داشتم با کنکور سال قبل :-) یکسری از دلالان معروف و شناخته شده کنکور هم نکاتِ موجود در جزوه شون دقیقا همان نکات سوالات کنکور های چند سال اخیر هست.

تحلیل تمام این 300 تست رو بچه ها با شرایط پایین حتما انجام بدند=
      1) اون دسته از بچه های 401
      که هنوز جمع بندی رو شروع نکردند، یا حتی شروع کردند. حتما سوالات رو یک بار به صورت آزمونی حل کنید و سپس این تحلیل هارو دقیق نگاه بکنید.

2) بچه های کنکوری 402 !!!
      شما هم قبل از این که مطالعه کنکوری زیست رو شروع کنید باید حتما این سوالات و تحلیل شون رو یک بار ببینید (شما نیاز نیست خودتون دست به قلم حل کنید ولی اگر دوست داشتید حتی میتونید بدون زمان گیری بشینید سوالات رو حل کنید) تا با روند کنکور های اخیر آشنا بشید، این کار دید خوبی بهتون میده برای مطالعه کردن این درس و باعث میشه که مثلا وقتی وسط سال در یه آزمون فوق تـخمی زیست موسسه y شرکت کردین و منفی زدین با نگاه کردن به سوالاتش بفهمید که هیچ کدوم با ایده های طراح کنکور مطابقت نداشتند و نتیجتا ناامید نشید و به روند صحیح مطالعه خودتون ادامه بدین و این باعث نشه که سریعا بزنید جاده خاکی در این درس.

=> اما قبلش اول یه بودجه بندی کلی از زیست 98 تا 1400 که به درد دوران جمع بندی تون میخوره ببینید=
      فایل پیوست 99910
      6.png

::: حتما دانلود کنید :::

تحلیل کامل زیست کنکور داخل و خارج «98» 100 سوال=
      https://uploadboy.com/direct/yucnm5odk778.html

تحلیل کامل زیست کنکور داخل و خارج «99» 100 سوال=
      https://uploadboy.com/direct/3k125fez4cgc.html

تحلیل کامل زیست کنکور داخل و خارج «400» 100 سوال=
      https://uploadboy.com/direct/xnp9025oq19i.html

توجه کنید که این مجموعه رایگان به همت سرکار خانم امیری مدرس زیست آماده شده. و دانلودش کاملا حلال هست.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.
      ویرایش توسط mahdi_artur : 09 فروردین 1401 در ساعت 06:28

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      لینک های جدید (در تاپیک اصلی نیز قرار گرفت)

کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

واییییییییییی دنبال چنین چیزی میگشتم
      خیلی خفنید خیلی
      مرسی که دوباره برگشتید
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.brave نمایش پست ها
      واییییییییییی دنبال چنین چیزی میگشتم
      خیلی خفنید خیلی
      مرسی که دوباره برگشتید
      فقط اگه لطف کنی یه چک کنی ببینی لینک های دانلود واست کار میکنن (دانلود انجام میشه) یا نه ممنون میشم.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

فقط اگه لطف کنی یه چک کنی ببینی لینک های دانلود واست کار میکنن (دانلود انجام میشه) یا نه ممنون میشم.
      سلام
      بله دو سری چک کردم دانلود میشه
      هر فایلم حدود ۸۰۰ مگه
      فقط سه تاشو همزمان نمیشه دانلود کرد باید دونه دونه دانلود کنن
      فک کنم اونایی که میگن مشکل داره مشکلشون این باشه
      بازم مرسی
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حاصل برگزاری سه سال کنکور نظام جدید،
      میشه 6 تا آزمون جامع زیست، سه آزمون داخل و سه تا هم خارج از کشور.
      این آزمون ها قرار بوده که از کل سرفصل های کتاب باشند ولی همانطور که قبلا توضیح دادم، هیچ عدالت خاصی در طرح سوال بصورت یکنواخت از تمامی نواحی و سرفصل های کتاب دیده نمیشه و تا اینجای کار طراحان کنکور به یکسری فصل ها و مباحث کتاب های درسی، زیادی اهمیت دادند و نسبت به یکسری از فصل های دیگه کم لطفی داشتند.

در این تاپیک بهترین تحلیل ویدیویی که از زیست 98 تا 1400 تابحال دیدم قرار گرفته. پیشنهاد میکنم حتما دانلود و استفاده کنید!!

خوب گوش کنید ببینید چی میگم،
      6 تا آزمون جامع 50 سوالی کنکور (دقت کنید، گفتم کـــنکور نگفتم آزمون جامع قلم چی، نگفتم جامع سنجش، نگفتم جامع موسسه x)
      که در واقع میشه 300 سوال ناب، تازه و به شدت مهم از هر نظر در اختیارتون هست،
      اکثر شما میاید ده ها هزار جلد کتب تستی و آزمون های مختلف تهیه و بخش زیادی از تست های این منابع رو تا شب کنکور حل و بررسی می‌کنید.
      اما نمیاید، روی این 300 سوال کمی تفکر کنید!
      یا حتی،
      در کلاس نکته تست یک دلال کنکور که چند ساله در حال دوشیدن شماست، شرکت می کنید، تا دقیقا همین سوالات و مشابهش رو سر کلاس برای شما حل کنه و شمایی که اصلا یک بارم نکردی بشینی این سوالات کنکور رو بررسی کنی فکر میکنی طرف چه کوهی کنده! به به و چه چه می کنید که چقدر سوالاتش خفنه :-) جالب اینجاست، اون دبیر بعد از کنکور با فایلی مبنی بر مطابقت جزوه خودش که در واقع همون سوالات کنکور بود با کنکور امسال بازهم از شما سو استفاده میکنه و میگه ببینید، چقدر مطابقت داشتم با کنکور سال قبل :-) یکسری از دلالان معروف و شناخته شده کنکور هم نکاتِ موجود در جزوه شون دقیقا همان نکات سوالات کنکور های چند سال اخیر هست.

تحلیل تمام این 300 تست رو بچه ها با شرایط پایین حتما انجام بدند=
      1) اون دسته از بچه های 401
      که هنوز جمع بندی رو شروع نکردند، یا حتی شروع کردند. حتما سوالات رو یک بار به صورت آزمونی حل کنید و سپس این تحلیل هارو دقیق نگاه بکنید.

2) بچه های کنکوری 402 !!!
      شما هم قبل از این که مطالعه کنکوری زیست رو شروع کنید باید حتما این سوالات و تحلیل شون رو یک بار ببینید (شما نیاز نیست خودتون دست به قلم حل کنید ولی اگر دوست داشتید حتی میتونید بدون زمان گیری بشینید سوالات رو حل کنید) تا با روند کنکور های اخیر آشنا بشید، این کار دید خوبی بهتون میده برای مطالعه کردن این درس و باعث میشه که مثلا وقتی وسط سال در یه آزمون فوق تـخمی زیست موسسه y شرکت کردین و منفی زدین با نگاه کردن به سوالاتش بفهمید که هیچ کدوم با ایده های طراح کنکور مطابقت نداشتند و نتیجتا ناامید نشید و به روند صحیح مطالعه خودتون ادامه بدین و این باعث نشه که سریعا بزنید جاده خاکی در این درس.

=> اما قبلش اول یه بودجه بندی کلی از زیست 98 تا 1400 که به درد دوران جمع بندی تون میخوره ببینید=
      فایل پیوست 99910
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 6.png
مشاهده: 519
حجم: 118.9 کیلو بایت

توجه کنید که این مجموعه رایگان به همت سرکار خانم امیری مدرس زیست آماده شده. و دانلودش کاملا حلال هست.
      خیلی خیلی ازتون ممنونم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام و درود بر داداش بزرگترم، آقا مهدی عزیز. خوبی؟
      آقا دمت گرم واقعا. بالاخره یه محتوای حلال، بدون استرس و نگرانی‌های عجیب غریبی که اکثریت غالب باقی محتواها دارن. دمت خیلی گرم. ممنون واقعا.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmahdi82 نمایش پست ها
      سلام و درود بر داداش بزرگترم، آقا مهدی عزیز. خوبی؟
      آقا دمت گرم واقعا. بالاخره یه محتوای حلال، بدون استرس و نگرانی‌های عجیب غریبی که اکثریت غالب باقی محتواها دارن. دمت خیلی گرم. ممنون واقعا.
      تشکر عزیزم
      با این که من اصولا به محتوای حلال و حرام در ایران اعتقادی ندارم،
      وقتی شما شکل کتاب درسی تون هم دزدی از شکل های Science Photo Library هست و حتی نکردند مارک روی تصویر رو پاک کنند=
      888888.png
      دیگه واقعا حرفی باقی نمیمونه!
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

تشکر عزیزم
      با این که من اصولا به محتوای حلال و حرام در ایران اعتقادی ندارم،
      وقتی شما شکل کتاب درسی تون هم دزدی از شکل های Science Photo Library هست و حتی نکردند مارک روی تصویر رو پاک کنند=

نام: 888888.png
مشاهده: 391
حجم: 3.25 مگابایت
      دیگه واقعا حرفی باقی نمیمونه!
      بله؛ حرف شما هم درسته. منتها قضیه اینه که به نظر من( فقط نظر منه دیگه، ممکنه اشتباه باشه)؛ کار غلطی که دیگری انجام میده نمیتونه سبب کار غلط شخص دیگری هم بشه. البته میگم، این نکته‌ای هم که شما اشاره کردین درسته.
      خدمتت عارضم که بازم ممنون بابت به اشتراک گذاشتن این فایل مفید. خیلی لطف کردی.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmahdi82 نمایش پست ها
      بله؛ حرف شما هم درسته. منتها قضیه اینه که به نظر من( فقط نظر منه دیگه، ممکنه اشتباه باشه)؛ کار غلطی که دیگری انجام میده نمیتونه سبب کار غلط شخص دیگری هم بشه. البته میگم، این نکته‌ای هم که شما اشاره کردین درسته.
      خدمتت عارضم که بازم ممنون بابت به اشتراک گذاشتن این فایل مفید. خیلی لطف کردی.
      عزیزی
      ببین منم در کل مشکل دارم با این قضیه
      ولی خب اگر منبع و مرجع سایر کتاب های کمک درسی، جزوات، فیلم ها، تست ها، آزمون ها و خلاصه تمام منابع مختلف پولی و غیر پولی بازار و حتی خود سوالات کنکور رو " کتاب های درسی " در نظر بگیریم، در واقع داریم دزدی از روی یه دزدی دیگه رو نظاره می کنیم. میدونی چی میگم؟ اصلا چیز جالبی نیست...همین موسساتی که ادعای غیر قانونی بودن دانلود فیلم هاشون رو میکنن دارن از نرم افزار کپی استفاده می کنند! نمیشه شما تمام قوانین رو رعایت نکرده ادعای مالکیت بر چیزی کنی که بستر مورد نیاز برای تولیدش هم دزدی بوده! یه جورایی مثل این میمونه که ما از یه گـوه، چند تا گــوه دیگه کپی و استخراج کنیم، حالا اون تیکه های گـوه استخراج شده رو با هنر خودمون تزئین کنیم، جذاب و فروختنی که شد ادعای مالکیت بر اون گـوه و غیر قانونی بودن انتشارش کنیم. در واقع ما در ایران چیزی به اسم حق کپی رایت نداریم که حالا بخوایم راجع به حلال و حروم بودن دانلود یه فایل از بستر دزدی بگیر تا منبع و مرجع دزدی حرف بزنیم. اینم تقصیر من و شما نیست، در واقع اگر من و شما هم بخوایم باز بقیه نمیخوان و این چرخه رو نمیشه در سال کنکور با همدلی و کمک هم قطع کنیم. مثلا من یه پیشنهادی دارم، شما بیا همون تصویر دزدی که از کتاب درسی نشون دادم رو همین الان از کتابت قیچی کن و به هیچ عنوان بهش دست نزن و نگاهش هم نکن، قاعدتا ممکنه یه تست کنکور از درس زیست که از اون شکل یا محتوای پشتش که کنده شده و نمیتونی بهش دست بزنی با ضریب 12 از دست بدی و از یه جمعیت حداقل 2-3 هزار نفری که اون تست رو بخاطر عدم توجه به حلال و حرام بودن مطالعه اون شکل درست زندند عقب بیفتی، نهایتا رتبه لازم برای قبولی در رشته مورد علاقه ات رو کسب نکنی و خب مسیر زندگیت به کلی عوض بشه و یا یک سال دیگه مجبور بشی بخاطرش پشت بمونی و ... می بینی که فعلا نمیشه از خودمون شروع کنیم و همه این حرف ها هم به تقریب شعاری بیش نیست که میگن اگر بقیه میکنند شما نکنید و فلان.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      ببینید عزیزان در ایران قانون کپی رایت اصلا وجود نداره که بخواد رعایت کنید یا نه .!!
      این قانون که به قانون رعایت حق تکثیر آثار ادبی و هنری شناخته میشه تحت عنوان کنوانسیون برن در سوئیس تصویب و تنظیم شده و اکثر کشور های جهان برای اینکه به سازمان تجارت جهانی بتونن متصل بشن مجبور به پیوستن به این کنوانسیون شده اند حتی اگر شهروندانشان این قانون را نپذیرند .
      در زیر میتونید ببینید که حتی کشور های آفریقایی هم عضو این کنوانسیون هستند ولی آمار ها نشان میده آفریقا از نظر رعایت حق کپی رایت اصلا جایگاه خوبی نداره در جهان با اینکه عضو این کنوانسیون هست یا مثلا کشور پاکستان و افغانستان رو در نظر بگیرید . که عضو این کنوانسیون هستند ولی حق کپی رایت درشون رعایت نمیشه از طرف مردم
      ایران حتی عضو این کنوانسیون هم نشده که حالا شما سنگ حمایت از حق کپی رایت رو بر سینه میزنید .
      البته سال 1392 بود فکر کنم وزارت ارشاد قانونی رو تصویب کرد تحت عنوان رعایت حقوق تولید کننده محتوا که بیشتر پاک کردن صورت مسئله بود تا قانون گذاری . البته از آن سال تا الان در باره محتوای های داخلی تقریبا می شد گفت که این قانون رعایت میشه ولی نه به طور کامل و نظارتی بر اجرا هم نیست و فقط همین یه چیزی گفتن که بگن اره ما هم چیزی داریم با این هنوان که داخلی سازیش کردیم و ....... { مثل همیشه} البته باید گفت که پیوستن به این کنوانسیون برای ایران به ضررش هست که به سودش نیست چون زیر ساختهای اقتصادی و بین المللی قوی میخواهد تا از سوی مردم رعایت شود . برا همین هم هست که افغانستان عضو هست ولی هیچ رعایتی نمیشه . ولی در سوئیس شما یک آهنگ رو بدون رعایت حق تکثیر دانلود کنید مرتکب جرم شده اید و زندان بهتون تعلق میگیره

در زیر کشور های بنفش رنگ کشور هایی هستند که به کنوانسیون برن پیوسته اند و نقشه دیگر هم نقشه سازمان تجارت جهانی است .
      1280px-berne_convention_signatories.svg.png132.png
      ولی مسئله چیست؟
      چرا وقتی قانونی نیست این همه ماجرا داغ میشود علی الخصوص در مورد محتوای کنکور ؟؟
      وقتی خود قانون وجود ندارد چرا عده ای میخواهند قانونی که وجود ندارد را اجرا کنند؟

راستش من فکر میکنم این مسئله بیشتر از آنکه جنبه حقوقی داشته باشه جنبه معنوی و شرعی دارد و افرادی که دارای روحیات مذهبی و اعتقادات دینی قوی هستند به راحتی بقیه که اعتقادات دینی قوی ندارند نمیتوانند با این قضیه کنار بیایند چرا که بار ها از تولید کنندگان و مدرسین این محتوا ها میشنوند که انها راضی به استفاده رایگان از محتواشون نیستند و چون طبق متون دینی و شرعی وقتی فردی رضایت ندارد باید رضایت ش را جلب کرد که در اینجا رضایت جلب کردن یعنی پرداختن هزینه .
      ولی یک روی دیگر سکه باقی می ماند که بسیار مهم است
      انهم این است که به نظر من موسسات از خلا قانون کپی رایت و وجود فرهنگ اسلامی در ایران سو استفاده میکنند و از اعتقادات دینی مردم استفاده ابزاری می کنند و با جریحه دار کردن احساساتشان آنها را از استفاده رایگان منع و ترغیب به پرداخت هزینه می کنند .
      حتی دیده شده دست به تهدید لفظی میپردازند و نفرین میکنند تا از احساسات فرد سو استفاه کنند . تهدید هایی از این جنس که انشالله نقص عضو بشی و هر کی رایگان استفاده کنه نتیجه نمگیره و حتی تهدید به مرک پدر مادر و خواهر برادر و ....... که واقعا به دور از انسانیت است .
      به نظرم این افراد خودشون دین و ایمون ندارن و هیچ اعتقاد دینی هم ندارند ولی دارن از اون استفاده ابزاری میکنن که یه سری افرادی رو که دین و ایمون دارن رو تیغ بزنن .

والسلام
      این جهان زندان و ما زندانیان.......
      ویرایش توسط _Joseph_ : 09 فروردین 1401 در ساعت 16:06

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سلام؛ دستت درد نکنه بابت زحماتت. با خوندن این قسمت یه نکته‌ای به نظرم رسید که خالی از لطف نیست. توی پیج کلاسینو، دیدم فرزانه داره از خودش تعریف می کنه که من توی نکته و تست خودم عین این سوال رو حل کرده بودم و کسی که جمع و تفریق هم بلد نبود به کمک من و کلاسم، این سوال رو راحت حل می کرد. حالا سوال چی بود؟ سوال 244 داخل تجربی:

screenshot_2022-03-29_150223_ikeh.jpg
      من رفتم زیرش نظر گذاشتم و داستان به اینجا رسید:

screenshot_2022-03-29-14-44-26-987_com.instagram.android_wd1t.jpg

screenshot_2022-03-29-14-44-34-927_com.instagram.android_69fc.jpg

screenshot_2022-03-29-14-44-41-307_com.instagram.android_v1xd.jpg
      تاسفش اینه که این دانش‌آموزای بنده خدا همشون تحت تاثیر این حرف‌ها قرار گرفتن و کاملا ایمان دارن که قراره معجزه رخ بده.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      سلام؛ دستت درد نکنه بابت زحماتت. با خوندن این قسمت یه نکته‌ای به نظرم رسید که خالی از لطف نیست. توی پیج کلاسینو، دیدم فرزانه داره از خودش تعریف می کنه که من توی نکته و تست خودم عین این سوال رو حل کرده بودم و کسی که جمع و تفریق هم بلد نبود به کمک من و کلاسم، این سوال رو راحت حل می کرد. حالا سوال چی بود؟ سوال 244 داخل تجربی:

نام: screenshot_2022-03-29_150223_ikeh.jpg
مشاهده: 313
حجم: 30.8 کیلو بایت
      من رفتم زیرش نظر گذاشتم و داستان به اینجا رسید:

نام: screenshot_2022-03-29-14-44-26-987_com.instagram.android_wd1t.jpg
مشاهده: 316
حجم: 52.4 کیلو بایت

نام: screenshot_2022-03-29-14-44-34-927_com.instagram.android_69fc.jpg
مشاهده: 313
حجم: 54.6 کیلو بایت

نام: screenshot_2022-03-29-14-44-41-307_com.instagram.android_v1xd.jpg
مشاهده: 311
حجم: 55.1 کیلو بایت
      تاسفش اینه که این دانش‌آموزای بنده خدا همشون تحت تاثیر این حرف‌ها قرار گرفتن و کاملا ایمان دارن که قراره معجزه رخ بده.

پیرو صحبتاتون باید بگم که من به فرزانه و فرزانه هایی دیگر و حیدریون و کامرانیها و .......... هیچ نقدی ندارم
      مشکل من با دانش آموزای احمق بی سواد مشنگ منگول هستش که به اینا پول میدن .
      دبیر میگیری دبیر خوب بگیر
      پول بده ولی به اهلش
      باید پیکان انتقاد رو به سوی دانش اموزان و خانواده های اونا گرفت نه این دبیران
      وقتی شما توی اینستاگرام هر گهی رو بزاری مخاطب داری باز و یه عده هستن که بهت به به چه چه کنن نتیجه ش میشه همین چیزی که الان دارید مشاهده میکنید
      وقتی یه کسی میبینه فلانی زده دانشجوی پزشکی و مشاور و ..... پس میافته و اون رو علامه دهر میدونه
      وقتی هر ننه من قمری میاد میشه دبیر زیست و مشاور و ....... به پشتوانه اینکه رتبه خوبی داره و یا حتی پزشکی و یا دندون قبول شده و پول میگیره قد هیولا
      و مخاطب هم دارن
      خوب همین میشه دیگه
      البته هستند کسانیکه واقعا خوب دارن کار میکنن و دانشجوهم هستند و شرافتمندانه دارن کار میکنن دمشونم گرم ولی خیلی ها هستند که واقعا تهوع اور کردن جو رو
      مشکل اینه که ما دنبال اینیم که چه کسی این حرف رو میزنه دنبال این نیستیم که ببینیم چه حرفی میزنه
      مذهبیش بخوام بکنم حضرت علی میگه :
      اُنظُر الي ما قالَ و لا تَنظُر الي مَن قالَ یعنی به گفته بنگر نه به گوینده
      که در حال حاضر برعکس است ینی شما اندازه گوسفند از مشاوره و کنکور حالیت نباشه ولی دانشجوی دندون باش همه میشن پیرو و مدافعت هر چرت و پرت هات رو هم به دیده یقین و تکنیک میبینن و به به میگن و استاد خطابت میکنن
      ولی وقتی مردم آگاهی شون بالاتر بره و خانواده درک کنه که به زور پول بچه دکتر مهندس نمیشه و نیازی هم نیست اصلا بچه ای که دوست نداره بشه دکتر مهندس و ........ اصلا چنین افرادی رو حتی ادم حساب هم نمیکنن
      باید از دانش اموزان و خانواده ها انتقاد کرد .
      به قول یک عزیزی من اگه حاکم میشدم مظلوم رو بیشتر از ظالم مجازات میکردم چون خیلی وقتها مظلوم شل گرفته که فرو کردن بهش { ببخشید تند شد}
      این جهان زندان و ما زندانیان.......
      ویرایش توسط _Joseph_ : 09 فروردین 1401 در ساعت 16:34

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اول تشکر. میخواستم بدونم این فایل ها جایی مثل آپارات آپلود نشده که بشه آنلاین دیدشون؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سرعت اینترنت به شدت نابوده کاش میذاشتیش پیکوفایل
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن