خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ainz نمایش پست ها
      درسته اما اون درباره تستشه ولی درسنامش خیلی خوبه فرق داره
      من برای شمارش بدون شمردن درسنامه و تست این کتابارو چندبار کردم ولی ایکیو یه چیز دیگه بود (اونایی که زدم قبلا چن بار : مهروماه//سه بعدی الگو//خیلی سبز )
      سلام میگم منم میتونم از اییکیو استفاده کنم برای مبحث شمارش؟فعلا دارم کتاب های ررشته انسانی رو میخونم قبلا تجربی بودم چون کتابا انسانی سطح تستا ریاضیش پایینه نسبتا یا بهتر بگم حاشیه ای هست کتابا منظورمه ؟؟؟در مباحث مشترک میشه ازش استفاده کرد درسته؟

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      کارش درسته
      ما هم تو یه مدرسه فوق معمولی درس خوندیم یادمه معلم فیزیکمون یه سوال فیزیک رو (اگه اشتباه نکنم از الکتریسیته ساکن) فقط نیم ساعت وقت گذاشت روش تا حل کنه آخر زنگ خورد سریع تر از بچه ها زفت بیرون
      اصلا دوران مدرسه یه چیز دیگه بود یادش بخیر اخرین باری که مدرسه مو دیدم سال 96 بود

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اول شما گفتید که این سوالی که فرستادیدو درست حل کردید پس چطور میگید سطحتون خوب نیست در حالی که اون سوال سطح متوسط رو به بالا داشت
      دوم انصافا این چه کاریه کردی ؟ حداقل من یکی کسی رو ندیدم بره کتابای رشته انسانی رو کار کنه اونم زمانی که کنکوریه
      خب اوکی سطحت ضعیفه کلاسای نکته و تستو شرکت کن یا حداقل کتاب وزارتی رو بشین با حوصله حل کن (که به نظرم باید زودتر این کارو میکردی) نه اینکه برای یه رشته دیگه رو بخونی
      بله اون درسنامه رو شما هم میتونید استفاده کنید(در کل برای همه قابل استفادست)
      عزیز فکر کنم منظورمو اشتباه گرفتی من دانشجو بودم انصراف دادم الان اومدم رشته انسانی میخونم برا امسال چون همین امسال فکر کنم سنم به فرهنگیان میخوره بعدش اون سوال هم خودم حل کردم اولش 10 بدست اوردم بعدش گفتم شاید نکته ای داره من بلد نیستم شاید تیپ سوالا عوض شده اره دیپلمم تجربیه سال 96 هم کنکور دادم من نگفتم سطحم ضعیفه منظورم این بود غلط زیاد داره کتابا کمک درسی انسانی یعنی خواستم بدونم از این کتاب ایکیو هم میشه استفاده کرد تو مباحث مشترک یا نه تستاش خوبه یا نه ؟.....سوالم همین بود نمیدونم چرا گارد گرفتی یهو اخه کسی که تجربی میخونه مگه تخته کم داره که بره رشته انسانی رو در زمان کنکور تجربیش بخونه

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عزیز شما یکم ارامشتو حفظ کن
      خب اونجور که شما نوشتی من اونطور برداشت کردم خودت یبار بخون اون چیزی رو نوشتی =//
      اره الان منظورتو فهمیدم
      میتونی استفاده کنی
      اصن پیشنهاد من اینه که درسنامع مشترکو از اون بخون بعد تستای ازمونای ازمایشی مختلف رو از رشته خودت بزن اونطوری هم تستای متنوع از رشته خودت کار کردی هم مطمئنی که درستن
      ولی حالا بنظرم فرهنگیان از تجربی راحتتر میشد اوردا ولی خب مثلا شاید درسای تجربی سنگینتره بخاطر زیستش
      والا من که نه داغ کردم نه ناراحت شدم چون چیزی نگفتید فقط زود برا همه نسخه پیچیدن هم کار خوبی نیست حرف اولمو هم هرچی میخونم واضح گفتم دیگه از ااون واضح تر نه اتفاقا رشته انسانی درساش سبک تره بیشترشو تموم کردم یه چند تا مونده تا اخر اردیبهشت تموم میشه .......بازم مرسی واسه راهنمایی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن