خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

تحلیل نیمسال دوم کنکور _وقتی جیب پدر برای کنکور خالی می شود

مغازه داری بخشی از حرف های یکی از فروشندگان ، خطاب به یک مشتری را شنید که می گفت : نه خانم ! چند هفته ای هست که نداشتیم و به نظر نمی رسد به این زودی ها بیاریم .
      مغازه دار از شنیدن این حرف ها وحشت کرد و شتابان دنبال مشتری که در حال خروج از مغازه بود دوید و گفت : خانم ! حرف فروشنده صحت ندارد ،مطمئن باشید ما بزودی مقدار زیادی خواهیم داشت . در واقع ما یکی دو هفته پیش تعدادی را سفارش داده ایم .
      بعد از جذب مشتری فروشنده را به کناری کشید و با عصبانیت به او گفت : هرگز ! هرگز هرگز ! این یادت باشد که ما هرگز به مشتری نمی گوییم که چیزی را نداریم .
      از اینجور اتفاق ها با کاسب ها این دوره زمونه کوچه بازار هم زیاد میفته که جنس مورد نظر ما رو ندارن ولی دارن مارو مجاب می کنن که این با اون فرقی نداره و حتی بهتر از مورد انتخاب شما رو من دارم بهتون پیشنهاد می کنم و فلان و بهمان اشتباه گفتن بهت ؛ این فروشنده به سادگی دارن حاصل تحقیقات ما در مورد انتخابی برتر یا ماحصل چند سال تجربه ما در استفاده از یک محصول با کیفیت را زیر سوال میبرن ؛ اونم فقط و فقط بخاطر اینکه خودشون اون رو ندارن و قصد دارن که فقط با خودستایی خودشون بالا ببرن و منم منم پست هم سوار کنن .
      گاهی وقت ها هم من و شما بدون ایده و تحقیق در برخورد اول با این مدل کاسب ها مواجه میشیم و کوله باری از اطلاعات کم ارزش رو برای خودمون اصول اولیه می کنیم و خط مشی می گیریم و یا با تایید و تضمین شنیدن از فروشنده در مورد تقاضاها و انتظارات نامعقول و تخیلی خودمون از اون جنس ذوق می کنیم و جذب اش می شیم . در صورتی که برخی فاکتورهایی که به من و شما وعده داده بود ، هیچگاه محقق نمیشم و ما اون وقت میشیم متضرر

اما جریان این روزها بازار کنکور ایران
      چند سالی هست یک جورایی انقدر این تبل تو خالی کنکور هراسی در محافل مختلف پر سر و صدا شده که هر کسی خودش متخصص باز کردن گره کور کنکور بیچاره میدونه و عرصه رو برای نون به نرخ روز خوردن مغتنم می شماره و درست در ی چنین زمان هایی اوج سر و صدا از خودش درمیاره که درس نخونده و از صفر با روش های استاد و مهندس و مشاور فلانی معجزه کن .... برات هم چند نفر کنکوری خودفروخته به خط میکنن که درست از همین زمان با همین پکیج شروع کردن و موفق شدن و موفقیت خودشون مدیون فلانی هستند حتما"

... بشتابید ... حراج شد که ... زنبیل بردار و بیا و ...

قبول دارم که واقعا" وسوسه انگیزه ولی مثل این تصویر همش خطای چشم هست

موفقیت در شش ماه برای رسیدن به پزشکی و دندان یا بهترین مهندسی ها الکی نیست ؛ خودم نفر اولی بودم که در سنگ لاخ جاده بهت یاد دادم بری جلو و کم نیاره و بهترین خودت باشی تا روزهای خوب بیاد .
      اما حواست جمع کن که این راه میان بری نداره ؛ بذار خیالت راحت کنم که با تلاش کم و کنار شومینه و قلپ قلپ نوشیدن پالپی سان استار و هر از گاهی هم ی نگاه به صفحه بیچاره کتاب درسی انداختن نمیشه رتبه عالی شد .
      کاری نکن پی نوکیو قصه بشی و تو دام گربه نره و روباره مکار بیفتی ؛ اگه واقعا مرد این میدون هستی دست رو جفت زانوهای خودت بذار و یا علی بگو و بلند شو ....

مشکل بالای 90 درصد بچه هایی هم که تا امروز خوب شروع نکردن
      منابع و سی دی و کتاب عوض کردن و این جور بحث ها نیست ؛ مشکل از خودشون هست که همت نکردن و اگه همه محصولات موسسات کنکوری و غیره برای این دسته جمع کنی رتبه برتر نخواهند شد .

علی ماشالله اکثر موسسات برگزار کننده کنکور آزمایشی و شرکت های دانش بنیان و غیر دانش بنیان ضبط و پخش لوح های فشرده هم که (نه مشاور ) بلکه بازاریاب دارن برای فروش حداکثری محصولات شون به شما و دیدن آستر جیب مبارک شلوار پدر بنده خدا شما ؛ و اگرهم برنامه درسی رایگان بدن بهتون برای همه مثل هم هست و هیچ پشتیبانی نداره ؛ حکایت میشه ، یکی (برنامه) برای همه و همه (پول ها) برای یکی

پس روی کمک شون خیلی حساب باز نکن که در نهایت امر جریان مثل همون مدل کاسبه که گفتم بهت بالا میشه ؛ پس با یک مشاور متخصص و بی طرف مشورت کن .

از همین جا اعلام می کنم با پدیده جزوه فروشی هم به شدت و بیش از موارد مذکور مخالف هستم . چون واقعا" هیچ استادی نیست که از سیر تا پیاز مطلب رو در جزوه گفته باشه و مسلما" جنبه حضور فیزیکی در کلاس درس خیلی موثر هست . اسکن گرفتن جزوات بهترین اساتید هم با کیفیت کلاس شون خیلی فرق داره و ی چیزهایی هست که فقط و فقط خودت باید سر کلاس باشی و گوش بدی و نت برداری کنی . اگر قرار بود بازده جزوه و کلاس مثل هم باشه برو انقلاب جزوه همه دروس دانشگاه شریف و تهران ازشون بخر و کلا" قید رفتن به دانشگاه خوب بزن . اینم گفتم محض اطلاع که بخاطر ارزان بودن شون جذب نشی !!

دستور آشپزی به سبک موفقیت در کنکور در عرض پنج ماه برات مفصل دارم که هربار کم کم میگم

اما تصمیم بگیر امروزت رو درست گام برداری ، گرد و خاک خیلی از کتاب ها پاک کنی و بشینی از همونجایی که بریدی و قطع کردی چند صفحه ای فقط و فقط برایبهتر شدن حال خودت مطالعه کنی و یادت باشه لحظات دشوار وقت دست برداشتن از تلاش نیست و باید مدام با هر قدم به سمت هدف برداشتن خودت با افکار مثبت و بازخورد فوق العاده درونی تغذیه کنی که انشالله تا ته ته راه یک نفس بدو بری

کوهنوردی هم که میخواهد قله را فتح کند ، بارها به ته دره می رود . اما آیا با پایین رفتن به دره شکست می خورد ؟ !
      نه ، او دائما" چشم به قله دارد و دره هم بخشی از مسیر است که باید طی شود تا به قله برسد .
      آیا می شود بدون طی کردن بخشی از مسیر به مقصد رسید ؟

افت و خیز و بالا و پایین همه با هم و برای همه وجود دارد و کسی که فکر میکنه افراد موفق در زندگی (کنکور) همیشه بیست و درجه یک و بی عیب و نقص بودن ، سخت در اشتباه هستن

اونها هم به قدر خودشون خطا و قصور داشتن ولی چیزی که در نهایت باعث شده به هدف برسن فقط این بوده که از خط خارج نشدن و پای کار موندن و مسئولیت قبول کردن و بخاطر برخی افت ها حتی شده چند روزی بدون استراحت و وقفه کار کردن و این همون درون مایه و پاداش و درس از خطا گرفتن بوده .... درسی که باشد شده به قدرت های لایتناهی خودشون پی ببرن و خدا رو شکر کنن که چه خوب شد منو در این امتحان قرار دادی تا بفهمم که چقدر توانایی و استعداد دارم که هنوز بلا استفاده موندن و چقدر می تونم بهتر و کولاک تر از حد تصور قبلی خودم باشم ... این افراد فقط و فقط بخاطر ۷ ماه کم کاری می تونن در عرض ۵ ماه در کنکور سال ۹۴ موفق بشن و این دستاورد به حق شایسته شون هست و این جوان ها هستند که به حق به درد نسل بعد این مملکت می خورن

حالا تو انتخاب کن ... کدوم ؟ تسلیم میشی ؟ یا ادامه میدی ؟

اگر با حرف هایی که دوستانه و با عمق وجودم برات نوشتم حال کردی اونو به خیلی ها نشون بده و این پست رو با نظرهای قشنگت و با تعریف خاطرات درس خواندن و انگیزه و انرژی که خودت درست کردی و تونستی غوغا و کولاک کنی مزیّن کن

مشاوره و برنامه ریزی کنکور با استاد افشار حتی از سطح صفر و حتی از الان
      با مراجعه به سایت ایشان

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      من انگار یه آدم دیگه شدم.
      اصلا برای درس خوندن به محکمی یک ماه پیش نیستم. انگار دارم انگیزمو گم میکنم
      به زور خودم رو پای کتاب میشونم.
      نمیدونم چیکار کنم که برگردم به حال و هوای قبلیم...

3. Top | #3
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این کلیپ فوق العاده انگیزشی، گزیده ای از مشاوره های قبلی دکتر علیرضا افشار در مباحث انگیزش و تحریک هوش هیجانی هست
      با حجم کمی که داره اما خیلی تاثیرگذاره بوده برای کنکوریها 94 و همه آنهایی که هنوز اعتقاد دارند ، رویاها تاریخ انقضا ندارند

(پیشنهاد عالی)کلیپ صوتی فوق العاده انرژیک و منتخب از همایش ها انگیزشی مشاوره کنکور که به مدت 10 دقیقه هر چند روز حسابی بهتون انرژی مثبت میده و اینجا جا داره از سازنده عزیزش تشکر کنم .

و این هم لیک سورپرایز برای کنکوریها 94

www.alirezael.ir

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نمی دونم چی بگم . واقعا عالی بود . ممنون

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

ولی من از مهر شروع کردم . و هر روز تمام فکر و ذکرم درس خوندن بوده . از صبح سحر تا شب پشت میز مطالعه . اما هنوز حتی 20 در صد کتابها هم نشده !!!!:yahoo (2):
      یار دبستانی من :
      من اگر بنشینم ، تو اگر بنشینی ، چه کسی برخیزد
      من اگر برخیزم ، تو اگر برخیزی ، همه بر خواهند خواست....

5. Top | #5
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عدالت چیزه خوبیه
      ویرایش توسط 500 : 06 فروردین 1394 در ساعت 20:18

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خواهشا خواهشا خواهشا اینقدر تو ذوق کسایی که مطلب مشاوره ای و انگیزشی میذارن نزنید ، ما کنکوریها میتونیم خودمون خوب و از بد تشخیص بدیم چون خداروشکر هم عقلشو و هم ابزار و اسبابشو (اینترنت و تلویزیون و رادیو و ....) داریم ، حرف خیلی مهم نیست از دهن کی بیرون میاد ، مهم اینه که منطقی و درست باشه که اگه بود باید بپذیریم و خاضع باشیم ، اگه این طوری عمل کنیم خیلی موفق میشیم و اون گوش شنوایی که همه میگن و خواهیم داشت... ما کنکوریها به دایه عزیز تر از مادر احتیاجی نداریم. ( البته منظورم به هیچ وجه شخص خاصی نیست یه مدت بود میخواستم اینو بگم حالا این جا گفتم و یه نظر کاملا شخصی هست و اگه به کسی برمیخوره پیشاپیش عذر میخوام ) .

وقتی در سخت ترین شرایط ممکن قرار داری ، در نزدیک ترین حالت ممکن به هدفت هستی........ ( ایمان سرورپور ).

7. Top | #7
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عدالت چیزه خوبیه
      ویرایش توسط 500 : 06 فروردین 1394 در ساعت 20:18

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 500 نمایش پست ها
      جناب آقای دکتر افشار سلام
      من مدتیه که تو این فروم عضوم تقریبا هر روز نوشته ها رو دنبال میکنم ودر این مدت تبلیغاتی از موسساتی مثل آفبا با سرمایه های کلا ن تو این فروم دیدم تا دانشجو هایی که انقدر غیرت داشتن که برای در آوردن خرج زندگی و تحصیل تو این شرایط بد اقتصادی با کمترین سرمایه که میتونه اندوخته علمیشون در حد تدریس یک درس یا درست کردن یک جزوه باشه دارن تبلیغ میکنن و همینطور صحبت های شما رو که ادعای تحصیل در درجه دکترای دانشگاه گوته آلمان رو دارید که حرفی در مورد اون ندارم انشاالله که موفق و پیروز باشید اما یه چیزی اینجا منو ناراحت میکنه اونم اینه که کسی بیاد تو این بازار مکاره خودش رو تافته جدا بافته نشون بده و بگه همه بد ن ولی من فرشتم آقای عزیز مگه غیر از اینه که شما هم داری برای کار خودت تبلیغ میکنی ؟ مگه غیر از اینکه شما هم داری از این کار پول در میاری که یه بند با بد گفتن از بقیه سره یه جماعتی رو که چشمشون به دست یکیه که بیاد براشون معجزه کنه داری شیره میمالی ؟ مگه شما داری رایگان کار میکنی ؟ مگه این پست های انگیزشی که میذاری چیزی جز تبلیغاته کاره خودته ؟
      جالبه که تو پست امروزت و پست ها ی گذشتت انقدر تناقض وجود داره که من تعجب میکنم که دوستان چه جوری با یه بار خوندن این پست ها متوجه اشکالات کار شما نمیشن و تند تند میان تشکر میذارن . عزیزم منم میدونم موسسه آفبا کارش ایراد داره اونم چه ایرادی اما تا حالا شده بری تو سایت آفبا ببینی نوشته داوطلبین گرامی اون مشاوری که میگه دکترای روانشناسی داره از آلمان اصلا مشاور نیست ؟!!!!! شما که میای میگی جزوه به درد نمیخوره و باید سره کلاس برین تو رو به هر چی مقدسه برات قسمت میدم اگه خودت یه جزوه نو.شته بودی صبح تا شب تو این سایت تبلیغشو نمیکردی ؟تازه مگه همین جزوه ها یه روز کتاب نمیشن پس از همین جا اعلام میکنم دوستان دیگه کتاب هم نخونید بیاید برید سره کلاس های میلیونی اساتید کنکوری وگرنه بیچاره میشین !!!! مگه همین آقای فردین جوادی اولش جزوه درست نکرد و امروز کتابش تو بازاره خیلی هم کتاب خوبی نوشته تازه متاسفانه اون بنده خدا تو سایتش از شما به عنوان یه مشاور خوب اسم برده بود . عزیزم شما که دیگه واسه قانع کردن بچه ها زدی تو کار ساخت آهنگ راکی 10 !!!!! مگه شما داری رایگان کار میکنی که میای بقیه رو محاکمه میکنی ؟ شما که میگی بقیه که ادعا میکنن تو 6 ماه معجزه میکنن تا پزشکی قبول بشیم و دروغ میگن( که منم موافقم دروغ میگن) اما این قسمتش رو هم با زیرکی اضافه میکنی که شما بلدی اینکارو بکنی خوب شما هم پس داری همون ادعای دروغین رو میکنی به خدا همه میدونن که اگه صبح تا شب بخونن اونم درست بخونن حتما قبول میشن اینم میدونن که وقتی کاریو دارن انجام میدن باید تا آخرش به بهترین نحو ادامه بدن و به نتیجه فکر نکنن اما اینکه آیا میشه در 6 ماه به تاپ ترین رسید این کاملا بستگی به شرایط فرد داره من تو همین فروم دیدم دائم میان از رستگار رحمانی مثال میزنن که تو 6 ماه قبول شد تازه اونم ازدی ماه که از سربازی برگشت شروع کرده به خوندن اما هیچ کس نگفت که رستگار رحمانی قبل از اینسربازی رفتن تو کنکور ریاضی 2 رقمی شده بوده اصلا اینجور قضاوت کردن درباره کنکور اشتباهه و هر کس باید ببینه از اون هدفی که داره با توجه به وضعیتی که داره چه از نظر پایه درسی چه از نظر آمادگی روحی ، اقتصادی میزان اراده و انگیزه چه اندازه ای دوره و باید چقدر زمان صرف کنه که این مسافت رو طی کنه ممکنه این مسافت برای رستگار رحمانی 6 ماه باشه برای من 2 سال برای یکی دیگه 4 سال من خودم دوستی داشتم که 7 سال برای پزشکی خونده و در آخر به هدفش رسیده
      استاد گرامی من تمام کلیپ های صوتی شما رو گوش دادم متاسفانه باید بگم شما هم مثل خیلی از مشاور های دیگه یه سری محفوظات داری که الان هرکی فقط یه خط اینترنت داشته باشه به تمام این اطلاعات دسترسی داره و اتفاقا رو این محفوظات هم تسلط کامل نداری چون تو صحبت هاتون دائم از این شاخه به اون شاخه میپری و دائم حرف های متناقض میزنی . دقیقا حرفی که تو این نوشته داری میزنی درباره اینکه بقیه ادعا میکنن گره کنکور به دستشون باز میشه ( و من هم میگم نمیشه ) یه مصداقش خودتی که داری زیرکانه ادعا میکنی که این گره کنکور به دست شما باز میشه که به جرات میگم شما هم مثل بقیه داری دروغ به خورد بچه ها میدی . شما هم داری رو این طبل تو خالی ساز میزنی اونم از نوع بندریش !!!!
      در آخر باید بگم که تمام حرف من اینه که دوستانی که این نوشته رو میخونید بدونید که تو این بازار کنکور هر کی به فکره خویشه همه هم میخوان از این آب گل آلود ماهی بگیرن مریم مقدسی هم تو این کار وجود نداره . اگه میخواین یه کتاب یا یه فیلم آموزشی یا یه کلاس و یا یه مشاور انتخاب کنین فقط ببینین تو عمل چی تو چنته داره اگه من ادعا دارم بهترین معلم کنکور ریاضیم بیا 1 ساعت بشین سره کلاسم ببین چطور درس میدم و برای ادعای من پشیزی ارزش قائل نشو .
      خدا شما رو از دروغ ودورویی در امان بدارد

دمت گرم........منم قبول دارم ک هرکی ب فکرخودشه اصلا ی قانونه....ادم خودش بخونه قبول میشه والا من 5تا از رفیقام رتبه زیر1000شدن یکیشون ن پیش مشاور میرفت ن سی دی نه جزوه های کسی داشتن با همین منابع خوبی ک ملت میشناسن بهترین دانشگاها الان دارن پزشکی میخونن

نقل قول نوشته اصلی توسط 500 نمایش پست ها
      جناب آقای دکتر افشار سلام
      من مدتیه که تو این فروم عضوم تقریبا هر روز نوشته ها رو دنبال میکنم ودر این مدت تبلیغاتی از موسساتی مثل آفبا با سرمایه های کلا ن تو این فروم دیدم تا دانشجو هایی که انقدر غیرت داشتن که برای در آوردن خرج زندگی و تحصیل تو این شرایط بد اقتصادی با کمترین سرمایه که میتونه اندوخته علمیشون در حد تدریس یک درس یا درست کردن یک جزوه باشه دارن تبلیغ میکنن و همینطور صحبت های شما رو که ادعای تحصیل در درجه دکترای دانشگاه گوته آلمان رو دارید که حرفی در مورد اون ندارم انشاالله که موفق و پیروز باشید اما یه چیزی اینجا منو ناراحت میکنه اونم اینه که کسی بیاد تو این بازار مکاره خودش رو تافته جدا بافته نشون بده و بگه همه بد ن ولی من فرشتم آقای عزیز مگه غیر از اینه که شما هم داری برای کار خودت تبلیغ میکنی ؟ مگه غیر از اینکه شما هم داری از این کار پول در میاری که یه بند با بد گفتن از بقیه سره یه جماعتی رو که چشمشون به دست یکیه که بیاد براشون معجزه کنه داری شیره میمالی ؟ مگه شما داری رایگان کار میکنی ؟ مگه این پست های انگیزشی که میذاری چیزی جز تبلیغاته کاره خودته ؟
      جالبه که تو پست امروزت و پست ها ی گذشتت انقدر تناقض وجود داره که من تعجب میکنم که دوستان چه جوری با یه بار خوندن این پست ها متوجه اشکالات کار شما نمیشن و تند تند میان تشکر میذارن . عزیزم منم میدونم موسسه آفبا کارش ایراد داره اونم چه ایرادی اما تا حالا شده بری تو سایت آفبا ببینی نوشته داوطلبین گرامی اون مشاوری که میگه دکترای روانشناسی داره از آلمان اصلا مشاور نیست ؟!!!!! شما که میای میگی جزوه به درد نمیخوره و باید سره کلاس برین تو رو به هر چی مقدسه برات قسمت میدم اگه خودت یه جزوه نو.شته بودی صبح تا شب تو این سایت تبلیغشو نمیکردی ؟تازه مگه همین جزوه ها یه روز کتاب نمیشن پس از همین جا اعلام میکنم دوستان دیگه کتاب هم نخونید بیاید برید سره کلاس های میلیونی اساتید کنکوری وگرنه بیچاره میشین !!!! مگه همین آقای فردین جوادی اولش جزوه درست نکرد و امروز کتابش تو بازاره خیلی هم کتاب خوبی نوشته تازه متاسفانه اون بنده خدا تو سایتش از شما به عنوان یه مشاور خوب اسم برده بود . عزیزم شما که دیگه واسه قانع کردن بچه ها زدی تو کار ساخت آهنگ راکی 10 !!!!! مگه شما داری رایگان کار میکنی که میای بقیه رو محاکمه میکنی ؟ شما که میگی بقیه که ادعا میکنن تو 6 ماه معجزه میکنن تا پزشکی قبول بشیم و دروغ میگن( که منم موافقم دروغ میگن) اما این قسمتش رو هم با زیرکی اضافه میکنی که شما بلدی اینکارو بکنی خوب شما هم پس داری همون ادعای دروغین رو میکنی به خدا همه میدونن که اگه صبح تا شب بخونن اونم درست بخونن حتما قبول میشن اینم میدونن که وقتی کاریو دارن انجام میدن باید تا آخرش به بهترین نحو ادامه بدن و به نتیجه فکر نکنن اما اینکه آیا میشه در 6 ماه به تاپ ترین رسید این کاملا بستگی به شرایط فرد داره من تو همین فروم دیدم دائم میان از رستگار رحمانی مثال میزنن که تو 6 ماه قبول شد تازه اونم ازدی ماه که از سربازی برگشت شروع کرده به خوندن اما هیچ کس نگفت که رستگار رحمانی قبل از اینسربازی رفتن تو کنکور ریاضی 2 رقمی شده بوده اصلا اینجور قضاوت کردن درباره کنکور اشتباهه و هر کس باید ببینه از اون هدفی که داره با توجه به وضعیتی که داره چه از نظر پایه درسی چه از نظر آمادگی روحی ، اقتصادی میزان اراده و انگیزه چه اندازه ای دوره و باید چقدر زمان صرف کنه که این مسافت رو طی کنه ممکنه این مسافت برای رستگار رحمانی 6 ماه باشه برای من 2 سال برای یکی دیگه 4 سال من خودم دوستی داشتم که 7 سال برای پزشکی خونده و در آخر به هدفش رسیده
      استاد گرامی من تمام کلیپ های صوتی شما رو گوش دادم متاسفانه باید بگم شما هم مثل خیلی از مشاور های دیگه یه سری محفوظات داری که الان هرکی فقط یه خط اینترنت داشته باشه به تمام این اطلاعات دسترسی داره و اتفاقا رو این محفوظات هم تسلط کامل نداری چون تو صحبت هاتون دائم از این شاخه به اون شاخه میپری و دائم حرف های متناقض میزنی . دقیقا حرفی که تو این نوشته داری میزنی درباره اینکه بقیه ادعا میکنن گره کنکور به دستشون باز میشه ( و من هم میگم نمیشه ) یه مصداقش خودتی که داری زیرکانه ادعا میکنی که این گره کنکور به دست شما باز میشه که به جرات میگم شما هم مثل بقیه داری دروغ به خورد بچه ها میدی . شما هم داری رو این طبل تو خالی ساز میزنی اونم از نوع بندریش !!!!
      در آخر باید بگم که تمام حرف من اینه که دوستانی که این نوشته رو میخونید بدونید که تو این بازار کنکور هر کی به فکره خویشه همه هم میخوان از این آب گل آلود ماهی بگیرن مریم مقدسی هم تو این کار وجود نداره . اگه میخواین یه کتاب یا یه فیلم آموزشی یا یه کلاس و یا یه مشاور انتخاب کنین فقط ببینین تو عمل چی تو چنته داره اگه من ادعا دارم بهترین معلم کنکور ریاضیم بیا 1 ساعت بشین سره کلاسم ببین چطور درس میدم و برای ادعای من پشیزی ارزش قائل نشو .
      خدا شما رو از دروغ ودورویی در امان بدارد

دمت گرم........منم قبول دارم ک هرکی ب فکرخودشه اصلا ی قانونه....ادم خودش بخونه قبول میشه والا من 5تا از رفیقام رتبه زیر1000شدن یکیشون ن پیش مشاور میرفت ن سی دی نه جزوه های کسی داشتن با همین منابع خوبی ک ملت میشناسن بهترین دانشگاها الان دارن پزشکی میخونن

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      من كاري به اين قضيه كه هر كي به فكر خودشه ندارم
      اما كليپ هاي صوتي شما موتيويشن خوبي براي من بود آقاي افشار و ازتون سپاس گذارم
      و مطمئنم كه در زمان باقي مانده مونده مي تونم بهترين رتبه رو از آنِ خودم كنم ^__^
      پ.ن: دوستان به جاي حاشيه از مطالب استفاده ي مثبت كنيد

10. Top | #10
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در بازار داغ تضمین و با هر سطح بیا دانشگاه قبول شو و کلی حرف یک بار مصرف دیگه که فقط یک وسوسه برای کم همت هاست که بتونن کنکور رو دو قبضه مال خودشون کنن و کم تلاش و کم زحمت به موفقیت برسند
      چیزی که برام مهم هست اینه که نیت من از این همه کارگاه رایگان که در این فضای مجازی میذارم اینه که بشه به داوطلب گفت کنکور میان بر نداره و به هیچکس و هیچی جز خودت اتکا نکن
      فکر نکنم رسانه ها چون مقبولیت دارند پس مشروعیت هم دارند و قبل از انتخاب هر چیزی حسابی همه جنبه های اون رو زیر رو کن
      درست هست که منم درآمد در کارم دارم اما حداقل مشاور این رشته هستم و خدا رو شکر تاثیر مشاوره و روانشناسی تخصصی در زمینه تحصیلی رو دارم از بازخورد کارهام می بینم و نه اینکه با اطلاعات ذهنی پراکنده و آشفته از این و اون کار کنم و ادعا داشته باشم . هیچ گاه حرف تضمین و کارم درسته و ... نداشتم و این بی انصافی هست که منو در کنار خیلی از مخ زن هایی قرار بدی که یا مهر مدرک شون خشک نشده و یا روحیه فرهنگی ندارند .
      چیزی که عیان هست اینه که آقای مشمولی و غیاتی و مومنی و نادری و ... در اینجا زحمت می کشیم و برای داشتن حس خوب در کنار بچه ها هستیم و کمک شون می کنیم . اینکه تبلیغ خوش نامی حداقل اسم مون بشه حداقل چیزی هست که برای دنیا و آخرت مون می مونه . هر کدوم مون هم به قدر توان و سخاوت کار رایگان داریم که الحق قضاوت کیفیت اون با شماست و دوست دارم این جنبه رو ببینید که اگر اینجا هستیم نه از روی نیاز و بیکاری ، بلکه از این جهت هست که دوست نداشتیم خط مقدم بدون پشتیبان باشه
      این هم مصداق همون خط مقدم جبهه و در میان جمع بودن
      بازخورد این مجموعه بسیار موثر در جهت افزایش توامندی داوطلبان کنکور در زمینه مشاوره تحصیلی مستقل و صدها بازخورد مختلف از آن می باشد که در کمتر از یک ماه اخیر با حجم خیره کننده بالا استقبال مخاطبان تهیه شده است .
      بانک سوالات و نظرات سایت از اینجا دانلود کنید

اجرم عندالله _ یا حق

www.alirezael.ir
      ویرایش توسط afshar : 07 بهمن 1393 در ساعت 08:45

11. Top | #11
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این هم مصداق همون خط مقدم جبهه و در میان جمع بودن
      بازخورد این مجموعه بسیار موثر در جهت افزایش توامندی داوطلبان کنکور در زمینه مشاوره تحصیلی مستقل و صدها بازخورد مختلف از آن می باشد که در کمتر از یک ماه اخیر با حجم خیره کننده بالا استقبال مخاطبان تهیه شده است .
      بانک سوالات و نظرات سایت از اینجا دانلود کنید

www.alirezael.ir

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام اقای افشار من داوطلب کنکور رشته تجربی هستم یه سال هم پشت کنکور موندم . راستش برنامه ی کوتاه مدت(روزانه) خوبی ندارم . اصلا خودم نمیتونم برنامه بزارم از هرکسی یک جور راه برنامه چیدن شنیدم کاملا گیج شدم ..میشه کمکم کنید راه حلی ارائه بدید

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اره موافقم باهاتون چون جیبم واقعا واسه کنکور ته کشیده......تازه هنوز باید نزدیک صد تومن واسه کتابای شش سال کنکور و زرد عموعی و شیمی پیش مبتکران بدم....خدا جیب هیچکیو خالی نکنه:'(:'(:'(:'(:'(

اره موافقم باهاتون چون جیبم واقعا واسه کنکور ته کشیده......تازه هنوز باید نزدیک صد تومن واسه کتابای شش سال کنکور و زرد عموعی و شیمی پیش مبتکران بدم....خدا جیب هیچکیو خالی نکنه:'(:'(:'(:'(:'(

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ـپ
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن