خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2111213 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 166 به 180 از 191
    1. Top | #166
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhm نمایش پست ها
      جالبه بیشتر کسانی که مصاحبه می کنن و با افزایش ظرفیت مخالفن خودشون همون دوره فارغ التحصیل شدن. اگر افزایش ظرفیت باعث بیسوادی میشه پس اینا بیسوادن.
      جناب و همچنین باقی جنابان فعال توی این مدل تاپیکا
      حداقل اگه آپ میکنید یکی شون رو آپ کنید
      دوتا تاپیک مثل هم رو براچی همزمان آپ میکنید ؟ اونم تاپیکایی که سروتهی ندارن ، اگه گوش شنوایی بود که متوجه میشدید حداقل توی بخش دانش آموزی از این تاپیکا نزنید (مخاطب استارترهای دوتا تاپیک) ، حالا که زده شده حداقل یکی شون رو آپ کنید نه هردوتاش رو =/

2. Top | #167
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها

جناب و همچنین باقی جنابان فعال توی این مدل تاپیکا
      حداقل اگه آپ میکنید یکی شون رو آپ کنید
      دوتا تاپیک مثل هم رو براچی همزمان آپ میکنید ؟ اونم تاپیکایی که سروتهی ندارن ، اگه گوش شنوایی بود که متوجه میشدید حداقل توی بخش دانش آموزی از این تاپیکا نزنید (مخاطب استارترهای دوتا تاپیک) ، حالا که زده شده حداقل یکی شون رو آپ کنید نه هردوتاش رو =/
      هر روز که میای سی چهل تا تاپیک آپ میکنی که چشم بقیه از واقعیت دور بشه.
      ولی بازم نتیجه نمیگیری.
      ناراحت نباش. همه حقیقت را می دانند هر چقدر هم تلاش کنی نمی تونی حقیقت را مخفی کنی.

3. Top | #168
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      هر روز که میای سی چهل تا تاپیک آپ میکنی که چشم بقیه از واقعیت دور بشه.
      ولی بازم نتیجه نمیگیری.
      ناراحت نباش. همه حقیقت را می دانند هر چقدر هم تلاش کنی نمی تونی حقیقت را مخفی کنی.
      اگه من تاپیک آپ میکنم بعنوان پاسخگو و راهنما داخل انجمن برای پاسخ دادن به سوالای بچه هاست انقدر بیکار نیستم بخاطر پایین رفتن تاپیک های مورد علاقه شما وقت هدر کنم
      حقیقت ؟؟؟
      حقیقت میدونی چیه ؟
      اینکه امثال شما هرسال با این مدل حواشی باتلاق توی انجمن درست میکنن و خیلی از همین بچه ها رو پایین میکشن به وفور توی این دوسه سال دیدم

آره من نتیجه نمیگیرم : )
      همین پارسال خداروشکر تونستم به کلی از بچه هایی که الان پزشکی و پرستاری و رشته های درمانی دیگه قبول شدن کمک کنم و توی مسیر رسیدن به هدفشون دستی رو بگیرم

ناراحت نیستم
      بسی خوشحالم

4. Top | #169
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      جالبه بیشتر کسانی که مصاحبه می کنن و با افزایش ظرفیت مخالفن خودشون همون دوره فارغ التحصیل شدن. اگر افزایش ظرفیت باعث بیسوادی میشه پس اینا بیسوادن.
      نکته جالبی گفتین دهه شصت که ظرفیتا چند برابر ظرفیتای الان بود همین پزشکایی که الان اعتراض میکنن اون موقع قبول شدن اونم وقتیکه رقابت اصلی تو رشته ریاضی بوده حالا همونا نگران کیفیت اموزش شدن

5. Top | #170
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اگه من تاپیک آپ میکنم بعنوان پاسخگو و راهنما داخل انجمن برای پاسخ دادن به سوالای بچه هاست انقدر بیکار نیستم بخاطر پایین رفتن تاپیک های مورد علاقه شما وقت هدر کنم
      حقیقت ؟؟؟
      حقیقت میدونی چیه ؟
      اینکه امثال شما هرسال با این مدل حواشی باتلاق توی انجمن درست میکنن و خیلی از همین بچه ها رو پایین میکشن به وفور توی این دوسه سال دیدم

آره من نتیجه نمیگیرم : )
      همین پارسال خداروشکر تونستم به کلی از بچه هایی که الان پزشکی و پرستاری و رشته های درمانی دیگه قبول شدن کمک کنم و توی مسیر رسیدن به هدفشون دستی رو بگیرم

ناراحت نیستم
      بسی خوشحالم

ممنون که دانش آموزان را راهنمایی می فرمایید.
      دانش آموزی که درس می خواند هدفش مقدس است و قرار است با تلاش و کسب علم برای خود و جامعه مفید باشد.
      امثال شما با دفاع از انحصار پزشکی تلاش این دانش آموزان را بی ثمر می کنید.
      گروگان گرفتن سلامت مردم برای کسب درآمد مقدس نیست.
      ویرایش توسط Akhm : 26 آبان 1400 در ساعت 23:49

6. Top | #171
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ممنون که دانش آموزان را راهنمایی می فرمایید.
      دانش آموزی که درس می خواند هدفش مقدس است و قرار است با تلاش و کسب علم برای خود و جامعه مفید باشد.
      امثال شما با دفاع از انحصار پزشکی تلاش این دانش آموزان را بی ثمر می کنید.
      گروگان گرفتن سلامت مردم برای کسب درآمد مقدس نیست.
      داداش یبار برای همیشه بهت میگم
      لحن حرف زدنت رو درست کن و احترام شخصیت خودت رو نگه دار !

من چی کاره ام ؟ قانون گذارم ؟
      بفهم چی وارد دهنت میکنی ، من تلاش دانش آموزا رو بی ثمر کردم ؟ بی منت و بی هیچ چشم داشتی بیشتر از یکساله دارم اینجا و توی تلگرام کار صدتا مشاور رو بدون هیچ هزینه و منتی انجام میدم ، بعد به چه جرئتی برمیگردی همچین توهین بزرگی میکنی !!!!
      شرف داری ؟ عدالتت کجا رفته ؟

من گروگان گرفتم مردم رو برای کسب درامد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      خودت حالیت میشه داری چه توهین بزرگی میکنی ؟
      تو منو چه میشناسی ؟ اهداف آیندم رو چه میدونی چیه ؟ اصن از کجا خبر داری که معیارم برای انتخاب این رشته چی بوده ؟
      من اگه دنبال سرکیسه کردن بودم توی همین انجمن بالای صدنفر بهم گفتن بیا بهت پول میدیم مشاورم شو ولی من قبول نکردم گفتم دنبال پول و کسب درامد نیستم ، البته بازم میگم هیچ منتی ندارم و باعث افتخار و خوشحالیمه دست بقیه رو بگیرم ولی تویی که میای میگی برای کسب درامد و فلان و بهمان

بیشتر از ده بار تاحالا بهم انواع اقسام توهین ها رو کردی کوتاه اومدم
      ولی دیگه داری شورش رو درمیاری

@Araz سلام خدمت مدیریت ، این کاربر تابه حال انواع اقسام توهین ها رو به من کردن ، اونم بدون دلیل
      لطفا رسیدگی بشه ، ممنون

7. Top | #172
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      از مدیریت محترم تقاضا دارم این تاپیک رو حذف کنن به خدا که داره ایجاد فقط حاشیه درست میکنه و باعث درگیری اعضا میشه
      اصلا سنجش به نظر ما کاری نداره بی خیال فقط حاشیست که ذهن هارو از درس دور میکنه

8. Top | #173
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حالا که استارتر تاپیک اخراج شده
      خود تاپیک و همچنین تاپیک
      ورودی های رشته های پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه ها سالانه افزایش می یابد
      که تاپیک های حاشیه ای هستند را ببندید
      راستی کاربر @Akhm منفی یادت نره
      @Araz
      خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش
      بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
      ویرایش توسط Amir_H80 : 27 آبان 1400 در ساعت 01:48

9. Top | #174
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واکنش من با دیدن این مدل تاپیکها و حواشی و بحثهایی
      که پیش میاد مخلوطی از این دو هست :

1- تموم شد؟! خیلی تاثیرگذار بود
      2- خدایا بسته دیگه...خسته شدیم

اینم از حاشیه کنکور امسال قبل از بحث تعویق
      برید بشینید درستونو بخونید بابا چه بحثای الکیه راه میندازید
      تو فضای واقعی ک همه میخوان همو تیکه پاره کنن مجازی هم همین شده
      یذره مهربونتر باشید باهم بابا...
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

10. Top | #175
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

داداش یبار برای همیشه بهت میگم
      لحن حرف زدنت رو درست کن و احترام شخصیت خودت رو نگه دار !

من چی کاره ام ؟ قانون گذارم ؟
      بفهم چی وارد دهنت میکنی ، من تلاش دانش آموزا رو بی ثمر کردم ؟ بی منت و بی هیچ چشم داشتی بیشتر از یکساله دارم اینجا و توی تلگرام کار صدتا مشاور رو بدون هیچ هزینه و منتی انجام میدم ، بعد به چه جرئتی برمیگردی همچین توهین بزرگی میکنی !!!!
      شرف داری ؟ عدالتت کجا رفته ؟

من گروگان گرفتم مردم رو برای کسب درامد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      خودت حالیت میشه داری چه توهین بزرگی میکنی ؟
      تو منو چه میشناسی ؟ اهداف آیندم رو چه میدونی چیه ؟ اصن از کجا خبر داری که معیارم برای انتخاب این رشته چی بوده ؟
      من اگه دنبال سرکیسه کردن بودم توی همین انجمن بالای صدنفر بهم گفتن بیا بهت پول میدیم مشاورم شو ولی من قبول نکردم گفتم دنبال پول و کسب درامد نیستم ، البته بازم میگم هیچ منتی ندارم و باعث افتخار و خوشحالیمه دست بقیه رو بگیرم ولی تویی که میای میگی برای کسب درامد و فلان و بهمان

بیشتر از ده بار تاحالا بهم انواع اقسام توهین ها رو کردی کوتاه اومدم
      ولی دیگه داری شورش رو درمیاری

@Araz سلام خدمت مدیریت ، این کاربر تابه حال انواع اقسام توهین ها رو به من کردن ، اونم بدون دلیل
      لطفا رسیدگی بشه ، ممنون
      اولا شلوغ بازی در نیار
      دوم انگار کامنت های خودتو نخوندی که چقدر توهین آمیز هستن.
      اینجا داریم راجع به انحصار پزشکی صحبت می کنیم نه کارهایی که شما یا کس دیگه ای کردن یا نکردن.
      دفاع شما از انحصار پزشکی کاملا غیراخلاقیه. حالا شما به قول خودت هزارتا کار اخلاقی هم کرده باشی. البته من نظر خودم را با کلی دلایل آوردم و انتظار دارم کسانی که با من مخالفن دلیل بیارن. نه اینکه شلوغ بازی دربیارن مظلوم نمایی کنن و بعد بگن ای وای به من توهین شد.

11. Top | #176
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اولا شلوغ بازی در نیار
      دوم انگار کامنت های خودتو نخوندی که چقدر توهین آمیز هستن.
      اینجا داریم راجع به انحصار پزشکی صحبت می کنیم نه کارهایی که شما یا کس دیگه ای کردن یا نکردن.
      دفاع شما از انحصار پزشکی کاملا غیراخلاقیه. حالا شما به قول خودت هزارتا کار اخلاقی هم کرده باشی. البته من نظر خودم را با کلی دلایل آوردم و انتظار دارم کسانی که با من مخالفن دلیل بیارن. نه اینکه شلوغ بازی دربیارن مظلوم نمایی کنن و بعد بگن ای وای به من توهین شد.
      اولا من تاپیک حاشیه ای نزدم و فعالیت و دفاعی از هیچ ساید و طرفی نکردم ، درحد دو سه تا پست نظر شخصی خودم رو گفتم و نه وارد بحث شدم و نه دفاعی کردم
      دوما شما بی هیچ دلیلی از همون اول منو با هرلفظی که دلت خواسته خطاب کردی ، دزد و کلاه بردار و بی اخلاق و منفعت طلب و گروگان گیر مردم و بی ثمر کننده ی تلاش دانش آموزا و مافیا و دروغگو و ... "امثال شما پزشکا" هم که اوفتاده رو زبونت
      شما اینجا راجب به انحصار پزشکی صحبت نمیکنی ، حداقل هربار که من اومدم داشتی پزشکا رو هرطور که تونستی میکوبیدی این مدت هم بارها به شرف و شخصیت خود من توهین های مختلفی کردی

من اومدم دیشب داخل این تاپیک فقط گفتم دوتا تاپیک هم نام و هم راستا درمورد این موضوع زده شده ، حداقل یکی رو آپ کنید نه اینکه هردوتاش رو ، شما برگشتی میگی دارم از انحصار پزشکی دفاع میکنم ؟ چه ربطی داشت ؟ شما کارت از همون اول سیاه نمایی بوده من نه از چیزی دفاع کردم و نه بحثی توی این زمینه با کسی کردم ، بشین صدتا از این تاپیکا بزن و توش بحث کن

یجوری خطاب میکنی و دور ورداشتی و متهم میکنی انگار من دارم قانون میذارم یا من این تاپیک هارو زدم و دارم بحث میکنم

توضیح دادن بی فایده ست
      آخرین بارت هم باشه لفظ امثال شما پزشکا یا هر لفظ توهین آمیز دیگه ای رو به ناحق و دروغ به من نسبت میدی
      دیگه هم حرفی با شما ندارم
      خیر پیش

ویرایش توسط Zero_Horizon : 27 آبان 1400 در ساعت 11:07

12. Top | #177
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اولا من تاپیک حاشیه ای نزدم و فعالیت و دفاعی از هیچ ساید و طرفی نکردم ، درحد دو سه تا پست نظر شخصی خودم رو گفتم و نه وارد بحث شدم و نه دفاعی کردم
      دوما شما بی هیچ دلیلی از همون اول منو با هرلفظی که دلت خواسته خطاب کردی ، دزد و کلاه بردار و بی اخلاق و منفعت طلب و گروگان گیر مردم و بی ثمر کننده ی تلاش دانش آموزا و مافیا و دروغگو و ... "امثال شما پزشکا" هم که اوفتاده رو زبونت
      شما اینجا راجب به انحصار پزشکی صحبت نمیکنی ، حداقل هربار که من اومدم داشتی پزشکا رو هرطور که تونستی میکوبیدی این مدت هم بارها به شرف و شخصیت خود من توهین های مختلفی کردی

من اومدم دیشب داخل این تاپیک فقط گفتم دوتا تاپیک هم نام و هم راستا درمورد این موضوع زده شده ، حداقل یکی رو آپ کنید نه اینکه هردوتاش رو ، شما برگشتی میگی دارم از انحصار پزشکی دفاع میکنم ؟ چه ربطی داشت ؟ شما کارت از همون اول سیاه نمایی بوده من نه از چیزی دفاع کردم و نه بحثی توی این زمینه با کسی کردم ، بشین صدتا از این تاپیکا بزن و توش بحث کن

یجوری خطاب میکنی و دور ورداشتی و متهم میکنی انگار من دارم قانون میذارم یا من این تاپیک هارو زدم و دارم بحث میکنم

توضیح دادن بی فایده ست
      آخرین بارت هم باشه لفظ امثال شما پزشکا یا هر لفظ توهین آمیز دیگه ای رو به ناحق و دروغ به من نسبت میدی
      دیگه هم حرفی با شما ندارم
      خیر پیش

متاسفم که شما نظر مخالف خودت رو توهین تلقی می کنی.
      چی باعث شده خودت رو در جای حق قرار بدی و نظر مخالف توهین باشه و به خودت اجازه بدی اینطوری صحبت کنی.
      یک تاپیکی هست با موضوع مشخص. شما اظهار نظر کردی من هم اظهار نظر.
      شما از این تاپیک خوشت نمیاد شرکت نکن. اظهار نطر نکن.
      نه اینکه بیای اینجا هر جور دلت می خواد حرف بزنی و دیگران حق مخالفت با شما را نداشته باشن و هر کی حرف زد بگی وای توهین شد.
      امثال شما پزشکا توهین نیست. این همون نگاه از بالا به پایین هست که شما داری.
      شرف و شخصیت شما اینجا مطرح نیست. اینجا اظهار نظر ها مطرح هست.
      نه من و نه شما اینجا قرار نیست قانون گذار باشیم. فقط داریم اظهارنظر می کنیم و نظر همدیگر را نقد می کنیم.
      شما وقتی نقد بلد نیستی. شلوغ بازی در میاری. ای وای توهین شد. به شرف من توهین شد.
      در حرف زدنت هم اصلا رعایت نمی کنی.
      فقط پزشکا شرف دارند؟
      شما اجازه داری هر جور دلت میخواد من رو خطاب کنی؟
      این همون سوء استفاده از موقعیت هست که البته دلیلش انحصاره.

13. Top | #178
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdie2002 نمایش پست ها

متاسفم که اینو باید بگم ولی انگار خیلی خیلی خوشتون میاد که حرف بزارید تو دهن مردم در راستای رسیدن به چیزی که میخوایید حاشیه درست کنید (البته همیشه این موضوعات بوده و خواهد بود )
      میشه بگید ایشون کجا از انحصار پزشکی دفاع کردن ؟
      با آپ کردن تاپیک های درسی ؟ متاسفم این برداشت شخصی شما بوده که حاوی عصاره تهمت هم میتونه باشه
      حداقل خیلی بعید بود از کاربری که سال 95 عضو اینجا شده ...

ما هم مخالف انحصار هستیم ولی بدتر از اون مخالف جوی هستیم که بخواد اینجا حاکم شه و به کسی عمدا در راستای رسیدن به اهدافی بی احترامی شه ...

ریپلای شما به همون دانش آموزی بوده که 2 سال قبل داشته برای هدف مقدسش تلاش میکرده و در طی سه سال فعالیتش چیزی که ازش دیده شده جز محبت داشتن نسبت به آدمای اینجا و مفید بودن نبوده

من از شما تعجب می کنم
      وقتی صحبت یک نفر مورد انتقاد قرار میگیره و باهاش مخالفت میشه معنیش زیر سوال بردن شخصیت طرف و توهین نیست.
      اگر با نظر کسی مخالفت شد معنیش این نیست که فرد مورد نظر در تمام عمرش کار خوبی انجام نداده
      چرا صفر و یک هستید؟
      چرا همه چیز را سفید یا سیاه می بینید؟
      همه افراد خصوصیات خوب و بد دارند که البته ربطی به موضوع ما نداره.
      ویرایش توسط Akhm : 27 آبان 1400 در ساعت 11:39

14. Top | #179
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      متاسفم که شما نظر مخالف خودت رو توهین تلقی می کنی.
      چی باعث شده خودت رو در جای حق قرار بدی و نظر مخالف توهین باشه و به خودت اجازه بدی اینطوری صحبت کنی.
      یک تاپیکی هست با موضوع مشخص. شما اظهار نظر کردی من هم اظهار نظر.
      شما از این تاپیک خوشت نمیاد شرکت نکن. اظهار نطر نکن.
      نه اینکه بیای اینجا هر جور دلت می خواد حرف بزنی و دیگران حق مخالفت با شما را نداشته باشن و هر کی حرف زد بگی وای توهین شد.
      امثال شما پزشکا توهین نیست. این همون نگاه از بالا به پایین هست که شما داری.
      شرف و شخصیت شما اینجا مطرح نیست. اینجا اظهار نظر ها مطرح هست.
      نه من و نه شما اینجا قرار نیست قانون گذار باشیم. فقط داریم اظهارنظر می کنیم و نظر همدیگر را نقد می کنیم.
      شما وقتی نقد بلد نیستی. شلوغ بازی در میاری. ای وای توهین شد. به شرف من توهین شد.
      در حرف زدنت هم اصلا رعایت نمی کنی.
      فقط پزشکا شرف دارند؟
      شما اجازه داری هر جور دلت میخواد من رو خطاب کنی؟
      این همون سوء استفاده از موقعیت هست که البته دلیلش انحصاره.
      آها

باشه

15. Top | #180
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من از شما تعجب می کنم
      وقتی صحبت یک نفر مورد انتقاد قرار میگیره و باهاش مخالفت میشه معنیش زیر سوال بردن شخصیت طرف و توهین نیست.
      اگر با نظر کسی مخالفت شد معنیش این نیست که فرد مورد نظر در تمام عمرش کار خوبی انجام نداده
      چرا صفر و یک هستید؟
      چرا همه چیز را سفید یا سیاه می بینید؟
      همه افراد خصوصیات خوب و بد دارند که البته ربطی به موضوع ما نداره.
      نامه دکتر مرندی رییس فرهنگستان علوم پزشکی و تیم پزشکی رهبری به رییس‌جمهور جمهور طرح افزایش ظرفیت ها از دستور کار شورای عالی انقلاب فرهنگی خارج شود.مطمئن باش این طرح هیچ وقت تصویب نمیشه.دکتر کوهپایه زاده دبیر شورای گسترش بهداشت در برنامه صبح بخیر ایران وزیر بهداشت قطعا مسولین را قانع خواهد طرح افزایش ظرفیت ها غیر قابل اجراست و به مصلحت کشور نیست.. به زودی این بساط جمع میشه . ظرفیت هزار برابر کنند تو یکی قبول ‌نمی شی

صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2111213 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن