خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 17 از 111 نخستنخست ... 716171827 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 241 به 255 از 1662
    1. Top | #241
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ftm_a نمایش پست ها
      من انقد ترازم داغونه دیگه کم کم اصلا دست و دلم به درس نمیره همش میگم امسال نمیشه باید بمونم سال بعد
      نمیدونم چیکار کنم دیگه
      بودجه بندی هم برام سنگینه این آزمون فیزیک پایه اصلا نرسیدم بخونم و نزدم مدارس هم داره حضوری میشه بیشتر میترسم
      برای آزمون بعد هم فکر نمیکنم برسم اصلا دارم دیوونه میشم
      چیکار کنم؟
      یکی از معلمامون میگفت برین گزینه دو
      نظر شما چیه؟
      میدونی لازم نیس از همون اول با ازمون پیش بری واقعیتش حتی لازم نیس گزینه دو هم بری . ازمون یه نسخه مشترک برا همه‌س و خب همه ک ظرفیتاشون مثل هم نیست که به طور یکسان بتونن برای ازمون اماده بشن. پس اگه نمیتونی به ازمون برسی اصلا شرکت نکن . تا عید با برنامه خودت یا برنامه ی مشاور بعد از عیدم سه ماه تا کنکور زمان داری همون سه ماه رو ازمون بدی هم عالیه

2. Top | #242
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      وضع آزمون ها بدجوری خرابه
      هفته قبل قلمچی توی بخش زیست پایه ی یازدهم چند تا سوال سلیقه ای و یکم پرت گذاشته بود ولی بازم درصد 100 ها زیاد بودن من قبول دارم که سوال های سلیقه ای قابل حله اما چه تعداد هستن که میتونن سوال های سلیقه ای رو تشخیص بدن اونم در پایه ی یازدهم من که خودم از فیلم های تحلیل متوجه شدم وگرنه بازم نمیفهمیدم
      دوست من کتاب های زیست رو جویده بود ولی درصدش شد 47 شد دیگه تروخدا خودتون قضاوت کنید
      بابا قلمچی به جهنم به پدرمادراتون رحم کنید خواهشا

3. Top | #243
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط itsamirn نمایش پست ها
      میدونی لازم نیس از همون اول با ازمون پیش بری واقعیتش حتی لازم نیس گزینه دو هم بری . ازمون یه نسخه مشترک برا همه‌س و خب همه ک ظرفیتاشون مثل هم نیست که به طور یکسان بتونن برای ازمون اماده بشن. پس اگه نمیتونی به ازمون برسی اصلا شرکت نکن . تا عید با برنامه خودت یا برنامه ی مشاور بعد از عیدم سه ماه تا کنکور زمان داری همون سه ماه رو ازمون بدی هم عالیه
      سلام
      یه سوال داشتم چون یکم سختمه
      ازمون بعدی زیست دهم از اول تا ص ۸۹
      چجوری بخونمش؟
      یعنی بیام نکاتی که نوشتم رو مرور کنم بشینم تست بزنم
      یا از اول شروع کنم به خوندن
      اخه مثلا کلیه رو تازه خوندم ولی گوارش هم ازش یکمی بیشتر گذشته همم توش مشکل دارم میخوام رفع اشکال کنم
      دوستان دیگه هم پیامم رو دیدن لطفا راهنمایی کنن
      زیرو و بقیه بلد نیستم تگ کنم

4. Top | #244
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط itsamirn نمایش پست ها
      ینی شما با برنامه آزمون جلو نمی رفتی ؟
      9/9/2022

5. Top | #245
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr future نمایش پست ها
      سلام
      چجوری بخونمش؟
      اخه مثلا کلیه رو تازه خوندم ولی گوارش هم ازش یکمی بیشتر گذشته همم توش مشکل دارم میخوام رفع اشکال کنم
      بخش هایی که مسلط تر هستی رو بیشتر با تست تکراری زدن و مرور تست های مارک دار مرور کن (براساس تست هایی که میزنی اگه لازم بود بخش مربوطه رو از روی کتاب درسی یا هرمنبع آموزشی دیگه ای که داری نگاه بنداز)

بخش هایی که حس میکنی بیشتر فراموشت شدن و یا توشون ضعف داری رو ، براساس اهمیت و وضعیت خودت یه اولویت بندی برای خوندن و رفع اشکالشون انجام بده

میتونی بعضی جاهارم مثل جانوری بصورت موضوعی و با برنامه ی جدایی جمع و مرورشون کنی
      اگه خلاصه نویسی یا هردست نویس دیگه ای هم داری اونارم روشون مطالعه داشته باش
      کارنامه و تحلیل آزمون های قبلی رو نگاه بنداز و ببین کدوم بخش ها وضعیتت خوب بوده و کدوم مباحث غلط زیاد داشتی ، میتونی سوال های غلط زده شده یا جواب داده نشده ات رو هم دوباره مرور کنی

6. Top | #246
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr future نمایش پست ها
      سلام
      چجوری بخونمش؟

سلام شبت بخیر
      منم دقیقا سوالم همین بود چند روز پیش پرسیدم بچه ها راهنمایی کردن
      این کاری هست که خودم کردم
      اسم فصل و گفتار ها رو تو یه برگه نوشتم
      با توجه به مقدار تسلطم به سه دسته طبقه بندی شون کردم
      اونایی که خیلی مسلطم تست هم زیاد کار کردم و ...
      مباحثی که تازه خوندم و به تسلط کامل نرسیدم مثل همین کلیه که آزمون قبلی بود
      و بخشایی که اصلا نخوندم و جدیده برام مثلا گیاهی
      اولویت با بخش دوم هست اول اون ها رو میخونم
      بعد فصل هایی که مسلط تر هستم
      اگه وقت آوردم گیاهی رو میخونم
      گفتار های جانوری رو هم پیشنهاد میکنم یه جا بخونی و جمع بندی خوبی ازش داشته باشی
      راجب نحوه خوندنت هم که بقیه از من استاد تر هستن برای راهنمایی
      ولی اگه نکات مهم رو حاشیه کتابت نوشته باشی همون کتاب منبع اصلیت باشه برای مرور خیلی خوبه
      تست های علامت دار منبع اصلیت ؛ تست های ترکیبی آخر هر فصل و آزمون ها میتونه بهت کمک کنه
      همین دیگه موفق باشی (:

7. Top | #247
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من دانش آموزم زیاد نمیرسم بخونم
      میانگین ۷ الی ۸
      تعداد تست هم حدودا ۱۵۰ تا ۱۸۰ تارو راحت میزنم
      بعضی روزا بیشت میشه بعضی کمتر
      خب پس قطعا مشکلتون برنامه ریزیه و روش درس خوندنه. من حقیقتش از شرایط شما و پایه و سطح درسی تون و نقاط ضعف و قوت و خیلی چیزای دیگه بی اطلاعم. راستشو بخوای اصلا بعد از قبولیم یه بارم دانش آموز نگرفتم. پیشنهاد میکنم یه مشاور کاربلد ترجیحا از شهر خودتون پیدا کن و به صورت حضوری باهاش مشاوره بگیر. قشنگ بشینید با هم بررسی کنید ببینید مشکل کار کجاست و باید چه برنامه ای ریخت و چه اقداماتی انجام داد. شاید اصلا لازم باشه یه مدت از برنامه قلمچی جدا شید.

8. Top | #248
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

خب فرموده شما وقتی درسته که درصد 60 زیست تراز 5 هزار و 400 نگیره!

الان قلمچی از پنجشنبه بچه ها کلید داشتن . ( میدونم و میدونم که الان میخوای بگی زمان ماهم بود ولی الان که غیر حضوریه هرکی از راه میرسه بالای 50 درصداشه به میمنت کلید ها)
      سلطان این حرفا رو بذار کنار. بنده خدا معلومه تو وضعیت درسیش ضعف هایی وجود داره که قطعا قابل برطرف شدنه و میشه درستش کرد. اونوقت شما اومدی بهش دلخوشی الکی میدی میگی نه خیالت راحت باشه تراز و رتبه و اینا مهم نیست و خیلیا تقلب میکنن و فلان ک بهمان؟ که بعد اینا رو از شما بشنوه و بره تو خواب خرگوشی تا ۱۰ تیر ؟

9. Top | #249
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meti81 نمایش پست ها
      ینی شما با برنامه آزمون جلو نمی رفتی ؟
      من‌نود درصد ازمون های قلمچیو ندادم. مزخرف ترین سیستم ازمون دهی رو من داشتم و همین باعث شد رتبه دلخواهمو نیارم. اما شما باید دو تا کار انجام بدین. اگه توانایی و ظرفیت رسیدن ب بودجه بندی رو دارین ک از اول تا اخرشو منظم شرکت کنین. اگرم نه که تا وقتی ک خودتون رو اماده ندیدین ازمون شرکت نکنین . اما ن اینکه اصلا خودتو نسنجی ولی با ی چیزی غیر ازمون. مثلا طبق بودجه بندی ک رسیدی ازمون بگیر از خودت

10. Top | #250
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فایل پیوست 99111
      رتبه کشوری ۱۸ هزار
      هیچ امیدی به خودم ندارم
      اینا رو میذارم ببینی که خیلی از کسایی که از تو رتبه بهتر آوردن الکی هستن و تقلب کردن
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B1%DB%B1%DB%B1%DB%B5_%DB%B1%DB%B8%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B2.jpg
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B1%DB%B1%DB%B1%DB%B5_%DB%B1%DB%B8%DB%B1%DB%B9%DB%B3%DB%B6.jpg
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_۲۰۲۱۱۱۱۵_۱۸۱۹۳۶.jpg
مشاهده: 172
حجم: 85.2 کیلو بایت
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B1%DB%B1%DB%B1%DB%B5_%DB%B1%DB%B8%DB%B1%DB%B8%DB%B4%DB%B8.jpg
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B1%DB%B1%DB%B1%DB%B5_%DB%B1%DB%B8%DB%B1%DB%B8%DB%B2%DB%B0.jpg

img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B1%DB%B1%DB%B1%DB%B5_%DB%B1%DB%B8%DB%B2%DB%B5%DB%B4%DB%B2.jpg
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B1%DB%B1%DB%B1%DB%B5_%DB%B1%DB%B8%DB%B2%DB%B5%DB%B2%DB%B8.jpg
      اینا یه سری نمونه هستن و چندین برابر اینا وجود داره . چجوری میشه این تعداد آدم دقیقا یه تراز داشته باشند و دقیقا درصداشون عین هم باشه ؟!!! همه شون ساقی شون یا همون مرجع کلیدشون یکی بوده
      ویرایش توسط Amir__m : 24 آبان 1400 در ساعت 19:31

11. Top | #251
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir__m نمایش پست ها

اینا رو میذارم ببینی که خیلی از کسایی که از تو رتبه بهتر آوردن الکی هستن و تقلب کردن

نام: IMG_۲۰۲۱۱۱۱۵_۱۸۲۰۰۲.jpg
حجم: 82.3 کیلو بایت

نام: IMG_۲۰۲۱۱۱۱۵_۱۸۱۸۴۸.jpg
حجم: 86.1 کیلو بایت

نام: IMG_۲۰۲۱۱۱۱۵_۱۸۱۸۲۰.jpg
مشاهده: 170
حجم: 88.5 کیلو بایت

نام: IMG_۲۰۲۱۱۱۱۵_۱۸۲۵۴۲.jpg
مشاهده: 171
حجم: 75.8 کیلو بایت

نام: IMG_۲۰۲۱۱۱۱۵_۱۸۲۵۲۸.jpg
حجم: 73.1 کیلو بایت
      اینا یه سری نمونه هستن و چندین برابر اینا وجود داره . چجوری میشه این تعداد آدم دقیقا یه تراز داشته باشند و دقیقا درصداشون عین هم باشه ؟!!! همه شون ساقی شون یا همون مرجع کلیدشون یکی بوده
      وااای الان رفتم تو سایت کلم چی نگاه کردم یکی از هم مدرسه ای هام که فکر میکردم خیلی خرخونه و بهش حسادت میکردم شده ۷۳۴۵

12. Top | #252
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMorningstar نمایش پست ها
      خب اینا کاسبان کنکور هستن. اگه اینو نگن چی بگن. شما از زپرتی ترین مدارس تا بهترین موسسات رو بری بگردی، میبینی همشون یکصدا دارن میگن تراز و رتبه مهم نیست! خب بایدم همین حرفو بزنن. تو یه کلاس ۳۰ نفره نهایت دو سه نفر تراز و رتبه خوبی تو آزمونا کسب میکنن. بالاخره یه جوری باید دهن اون ۲۸ نفر دیگه و خانواده هاشونو ببندن.
      تراز و رتبه آزمون مهم نیست
      چرا؟
      چون داشتن تراز بالا حتی بدون تقلب، حتما و قطعا به رتبه خوب ختم نمیشه
      مثال:
      1.png
      داشتن تراز خوب لزوما به این معنی نیست که تو قطعا رشته های تاپ قبول میشی.
      از این مدل دانش اموزان که بدون تقلب تراز خوبی داشتن و قبول نشدن زیاد داریم و یکی دو نفر نیست، میدونم الان میخوای بگی اینا استثتا هستن، تقلب میکردن و فلان ولی واقعیت اینه ذهنیت آدمایی که با قلم چی یا هر آزمون دیگه ای خوندن و قبول شدن اینه که بدون قلم چی و بدون داشتن تراز خوب شانس قبولی کمه و سعی دارن اینو به هر مدلی که شده تو گوش بقیه کنن، اگر مشاور باشن در قالب مشاور شاگرد رو تحت فشار میزارن تا تراز بالا کسب کنه و این افتضاحی که با تقلب ها درست شده رو ایجاد میکنن تا اسکرین رشد تراز دانش آموزاشون رو استوری کنن، اگر خانواده باشن انقدر تراز بچه های عمه همسایه بغلی رو تو سر بچه های خودشون میزنن تا اون بچه پنج شنبه با ترس و لرز حمله کنه به کانالای کلید و سوال، در واقع از گـوه، گـوه زاده میشه و نتیجه میشه این=
      54.png
      البته اون 28 نفری که آزمون شرکت میکنن و نتیجه اونجوری که دلشون میخواد نمیشه شرف شون میرزه به اون 2 نفری که با کلید میشن 7300.
      از طرفی کسی هم نگفته با تراز پایین نمیشه قبول شد، یا با حرکت نکردن طبق آزمونی که به همه دانش آموزان، چه قوی چه ضعیف، یه برنامه یکسان میده و 99 درصدشون رو بدبخت میکنه و یکی دو درصدی که توان پیشروی با برنامه آزمون هاش رو دارن رو تبدیل به رتبه برتر و قبولی میکنه و از سال های آینده تحت عناوین مختلف ازشون بعنوان مهره تبلیغاتی و برده های نوین (پشتیبان آموزشی) استفاده ابزاری میکنه، نمیشه نتیجه گرفت.
      برعکس،
      هستند دانش آموزانی که با تراز نچندان بالا نتیجه خوبی گرفتن، یا کلا چند تا آزمون قلم چی/سنجش و ... بیشتر شرکت نکردن ولی بازم به نتیجه دلخواه رسیدن و اتفاقا جزو استثناهای قبولی هم نیستن، تعدادشون خیلی بیشتر از اون احمقایی هست که الان با سیلی صورتشون رو سرخ نگه داشتن (متقلبان)
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.
      ویرایش توسط mahdi_artur : 24 آبان 1400 در ساعت 20:09

13. Top | #253
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وااای الان رفتم تو سایت کلم چی نگاه کردم یکی از هم مدرسه ای هام که فکر میکردم خیلی خرخونه و بهش حسادت میکردم شده ۷۳۴۵
      البته حدس و گمان نیستا یه چندتا از این دانش اموزا پیش پشتیبان قلمچی من برای مشاوره میرفتن و خودشون اعتراف کردن اونم اینو گذاشته بود کانالش که ما ببینیم و حرص تراز زیاد نخوریم منم گفتم بذارم اینجا

14. Top | #254
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

تراز و رتبه آزمون مهم نیست
      چرا؟
      چون داشتن تراز بالا حتی بدون تقلب، حتما و قطعا به رتبه خوب ختم نمیشه
      مثال:

نام: 1.png
مشاهده: 154
حجم: 18.8 کیلو بایت
      داشتن تراز خوب لزوما به این معنی نیست که تو قطعا رشته های تاپ قبول میشی.
      از این مدل دانش اموزان که بدون تقلب تراز خوبی داشتن و قبول نشدن زیاد داریم و یکی دو نفر نیست، میدونم الان میخوای بگی اینا استثتا هستن، تقلب میکردن و فلان ولی واقعیت اینه ذهنیت آدمایی که با قلم چی یا هر آزمون دیگه ای خوندن و قبول شدن اینه که بدون قلم چی و بدون داشتن تراز خوب شانس قبولی کمه و سعی دارن اینو به هر مدلی که شده تو گوش بقیه کنن، اگر مشاور باشن در قالب مشاور شاگرد رو تحت فشار میزارن تا تراز بالا کسب کنه و این افتضاحی که با تقلب ها درست شده رو ایجاد میکنن تا اسکرین رشد تراز دانش آموزاشون رو استوری کنن، اگر خانواده باشن انقدر تراز بچه های عمه همسایه بغلی رو تو سر بچه های خودشون میزنن تا اون بچه پنج شنبه با ترس و لرز حمله کنه به کانالای کلید و سوال، در واقع از گـوه، گـوه زاده میشه و نتیجه میشه این=

نام: 54.png
مشاهده: 153
حجم: 22.7 کیلو بایت
      البته اون 28 نفری که آزمون شرکت میکنن و نتیجه اونجوری که دلشون میخواد نمیشه شرف شون میرزه به اون 2 نفری که با کلید میشن 7300.
      از طرفی کسی هم نگفته با تراز پایین نمیشه قبول شد، یا با حرکت نکردن طبق آزمونی که به همه دانش آموزان، چه قوی چه ضعیف، یه برنامه یکسان میده و 99 درصدشون رو بدبخت میکنه و یکی دو درصدی که توان پیشروی با برنامه آزمون هاش رو دارن رو تبدیل به رتبه برتر و قبولی میکنه و از سال های آینده تحت عناوین مختلف ازشون بعنوان مهره تبلیغاتی و برده های نوین (پشتیبان آموزشی) استفاده ابزاری میکنه، نمیشه نتیجه گرفت.
      برعکس،
      هستند دانش آموزانی که با تراز نچندان بالا نتیجه خوبی گرفتن، یا کلا چند تا آزمون قلم چی/سنجش و ... بیشتر شرکت نکردن ولی بازم به نتیجه دلخواه رسیدن و اتفاقا جزو استثناهای قبولی هم نیستن، تعدادشون خیلی بیشتر از اون احمقایی هست که الان با سیلی صورتشون رو سرخ نگه داشتن (متقلبان)
      درسته حس میکنم درگیر تراز شدن کیفیت درس خوندنم رو پایین آورده
      مثلا دارم زیست میخونم اگه غلط بزنم میگم ببین چه وضعت داغونه اگه درست بزنم میگم چه فایده آخرش میری آزمونو گند میزنی
      باید بیشتر رو خود درسا و تسلط بهشون تمرکز کنم تا تراز
      مرسیی

15. Top | #255
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من احساس میکنم خوده کانون هم از این تقلب لذت میبره
      وگرنه با این هزینه ای که از دانش آموزا میگیره می‌تونه بهترین سیستم امنیت رو واسه سوالاش بزاره
      بیایم مثبت فکر کنیم !
      کانون میخواد کنکور رو برامون شبیه سازی کنه
      همون جور که تو کنکور سهمیه ای داریم
      اینجا تو کانون هم یه عده هستن که از سهمیه (استعاره از تقلب ) استفاده میکنن
      9/9/2022
      ویرایش توسط Meti81 : 24 آبان 1400 در ساعت 21:04

صفحه 17 از 111 نخستنخست ... 716171827 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)