خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 94 از 100 نخستنخست ... 84939495 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,396 به 1,410 از 1492
    1. Top | #1396
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

@Araz
      سلام یه پیشنهاد دارم
      خیلی خوب میشه اگه امکانش باشه استارتر هر تاپیک یه جوری مشخص بشه ( با علامت یا نوشته یا ...) مخصوصا تو تاپیکای درسی که چند صفحه میره جلو، اگه استارتر مشخص باشه راحت تر میشه صحبتاشو پیدا کرد و خوند و راهنمایی کرد
      رها چو برگ خسته در باد🍃

2. Top | #1397
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Hawk نمایش پست ها
      ی مشکل مهم وقتی تاپیک حذف میشه از اخرین ارسالات انجمن هم پاک شه لطفا
      @Araz
      حذف میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Landling نمایش پست ها
      کاش ریپلای که میزنن به پست اول کامل نقل قول نشه بخضوص تو تاپیکای مصاحبه یه ساعت باید اسکرول کنی برا چارتا سوال
      این مورد رو باید خود کاربر بفهمه و رعایت کنه و همچین کاریو انجام نده

نقل قول نوشته اصلی توسط Uncertain نمایش پست ها

@Araz
      سلام یه پیشنهاد دارم
      خیلی خوب میشه اگه امکانش باشه استارتر هر تاپیک یه جوری مشخص بشه ( با علامت یا نوشته یا ...) مخصوصا تو تاپیکای درسی که چند صفحه میره جلو، اگه استارتر مشخص باشه راحت تر میشه صحبتاشو پیدا کرد و خوند و راهنمایی کرد

سلام
      ممنون از پیشنهادت
      بهش فکر میکنیم و اگر عملی باشه انجامش میدیم

3. Top | #1398
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      حذف میشه
      @Araz
      سلام

چندوقته آپلود کردن عکس به مشکل خورده و نمیشه از طریق گزینه ی "اضافه کردن عکس" آپلود کرد

این چت باکس روهم نمیدونم چطور ولی یکم بیشتر کنترلش دستتون باشه چون یسری وقتا با اسپم هایی که میدن کل سایت برای چند دقیقه هنگ میکنه و بالا نمیاد ، اسپم هایی مثل این = https://s4.uupload.ir/files/0capture_jg39.png _____https://s4.uupload.ir/files/1capture_w17e.png

ممنون

4. Top | #1399
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      @Araz
      سلام

چندوقته آپلود کردن عکس به مشکل خورده و نمیشه از طریق گزینه ی "اضافه کردن عکس" آپلود کرد

این چت باکس روهم نمیدونم چطور ولی یکم بیشتر کنترلش دستتون باشه چون یسری وقتا با اسپم هایی که میدن کل سایت برای چند دقیقه هنگ میکنه و بالا نمیاد ، اسپم هایی مثل این = https://s4.uupload.ir/files/0capture_jg39.png _____https://s4.uupload.ir/files/1capture_w17e.png

ممنون

سلام
      بررسی میکنم

کاربر مربوطه از چت باکس بن شد

5. Top | #1400
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام مدیر گرامی
      به نظرم سیستم امتیازدهی سایت، میتونه کارآمد تر بشه ...
      منظورم اینه که خیلیا توی سایت، از قسمت امتیاز دهی برای بیان نظرشون یا دادن یه پیام کوتاه به کاربر مورد نظر استفاده میکنن تا از اسپم دادن جلوگیری کنن ...
      تا اینجا خیلی هم خوب ...
      اما میشه قابلیتی رو تعبیه کرد که کاربر مقصد بتونه «صرفا یک بار» به همون امتیاز و درجا پاسخ بده چون اکثرا ابراز لطف یا سوال میکنن توی امتیاز ها و ما برای اینکه بتونیم جواب بدیم یا باید با هزار بدبختی پیام خصوصی کنیم یا بریم به یه پست دیگه از کاربر مبدا، امتیاز بدیم که سختی های خودش رو داره ...
      اینطوری قسمت امتیاز دهی تبدیل میشه به یه سیستم پیام رسان سریع و فوری که صرفا به یه پیام از مبدا و یه پیام از مقصد محدود میشه
      در ضمن ویژگی پیام دادن از طریق امتیاز اینه که فوری هستش و نیاز نیست بریم داخل پرفایل شخص مورد نظر ...
      اگر این پیشنهاد من رو خواستید به شیوه ی دیگه ای به جز بخش امتیاز، عملی کنید این نکته رو مدنظر داشته باشید که دادن این پیام فوری نباید نیازی به مراجعه به پروفایل شخص داشته باشه تا برتری ش به پیام خصوصی حفظ بشه ...
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"
      ویرایش توسط Mahdi.k.h : 22 شهریور 1400 در ساعت 13:34

6. Top | #1401
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      بازم سلام

کاربرایی که تازه عضو میشن پروسه ی تایید شدنشون خیلی طولانیه بخاطر همین پست هایی که میذارن با تاخیر خیلی زیادی ( حتی تا چند روز) ثبت میشه این خیلی بده
      باور کنید خیلی از کاربرای تازه وارد سرهمین موضوع فکر مکینن کلا کار با انجمن رو بلد نیستن نیومده خودشون میرن دیگه اینجا برنمیگردن
      این قضیه ی ثبت شدن اولین پست های کاربرای تازه وارد رو درستش کنید بی زحمت

الانم دوتاشون به خود من داخل یادداشت کاربری پیام دادن = https://s4.uupload.ir/files/capture_qew.png

7. Top | #1402
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.k.h نمایش پست ها
      سلام مدیر گرامی
      به نظرم سیستم امتیازدهی سایت، میتونه کارآمد تر بشه ...
      منظورم اینه که خیلیا توی سایت، از قسمت امتیاز دهی برای بیان نظرشون یا دادن یه پیام کوتاه به کاربر مورد نظر استفاده میکنن تا از اسپم دادن جلوگیری کنن ...
      تا اینجا خیلی هم خوب ...
      اما میشه قابلیتی رو تعبیه کرد که کاربر مقصد بتونه «صرفا یک بار» به همون امتیاز و درجا پاسخ بده چون اکثرا ابراز لطف یا سوال میکنن توی امتیاز ها و ما برای اینکه بتونیم جواب بدیم یا باید با هزار بدبختی پیام خصوصی کنیم یا بریم به یه پست دیگه از کاربر مبدا، امتیاز بدیم که سختی های خودش رو داره ...
      اینطوری قسمت امتیاز دهی تبدیل میشه به یه سیستم پیام رسان سریع و فوری که صرفا به یه پیام از مبدا و یه پیام از مقصد محدود میشه
      در ضمن ویژگی پیام دادن از طریق امتیاز اینه که فوری هستش و نیاز نیست بریم داخل پرفایل شخص مورد نظر ...
      اگر این پیشنهاد من رو خواستید به شیوه ی دیگه ای به جز بخش امتیاز، عملی کنید این نکته رو مدنظر داشته باشید که دادن این پیام فوری نباید نیازی به مراجعه به پروفایل شخص داشته باشه تا برتری ش به پیام خصوصی حفظ بشه ...
      سلام و وقت بخیر
      به تیم فنی سایت میگم و اگر امکان پذیر باشه انجامش میدیم
      ممنون از پیشنهادت
      پیغام بازدید کننده هم واسه همین مورده و بچه ها دارن به اشتباه از قابلیت امتیاز دهی برای پیام رسانی استفاده میکنند

نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      بازم سلام

کاربرایی که تازه عضو میشن پروسه ی تایید شدنشون خیلی طولانیه بخاطر همین پست هایی که میذارن با تاخیر خیلی زیادی ( حتی تا چند روز) ثبت میشه این خیلی بده
      باور کنید خیلی از کاربرای تازه وارد سرهمین موضوع فکر مکینن کلا کار با انجمن رو بلد نیستن نیومده خودشون میرن دیگه اینجا برنمیگردن
      این قضیه ی ثبت شدن اولین پست های کاربرای تازه وارد رو درستش کنید بی زحمت

الانم دوتاشون به خود من داخل یادداشت کاربری پیام دادن = https://s4.uupload.ir/files/capture_qew.png

سلام
      پروسه ای هست که باید انجام بشه و در طول همون روز و در عرض چند ساعت تایید خواهد شد.
      در طول همین پروسه ، کلی پست اسپم و تبلیغاتی و مولتی یوزری و ... حذف و منجر به این میشه که انجمن یک نظمی رو دنبال کنه

الان همین کاربری که عکسش رو گذاشتی، مولتی یوزر بوده و بن شد

8. Top | #1403
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون از پیشنهادت
      بهش فکر میکنیم و اگر عملی باشه انجامش میدیم

سلام
      اگر امکانش موجوده داخل همان صفحه ی اصلی انجمن سمت چپ که یک نوار برای ترین های انجمن قرار دادید
      یک لیست هم برای بیشترین رای موافق دریافتی اضافه کنید
      تا مفیدترین کاربرای انجمن که بالاترین رای موافق رو دارن راحت تر توسط بقیه شناخته بشن

capture.jpng.pngwhatsapp-image-2021-10-13-11.26.02.jpg
      ویرایش توسط Tachycardia : 21 مهر 1400 در ساعت 22:38

9. Top | #1404
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید

اگر ممکنه
      به این مشکل که نمیشه با چند دستگاه ب حساب دسترسی داشت رو درستش کنید
      وقتایی که ب سیستم دسترسی نداریم و بیرون هستیم با کوشی میایم
      وقتی میایم خونه دوباره باید کارای ورود رو انجام بدیم

البته شاید مشکل نباشه
      اگر رسیدگی بشه ممنون میشیم

10. Top | #1405
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alix_Sb نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید

اگر ممکنه
      به این مشکل که نمیشه با چند دستگاه ب حساب دسترسی داشت رو درستش کنید
      وقتایی که ب سیستم دسترسی نداریم و بیرون هستیم با کوشی میایم
      وقتی میایم خونه دوباره باید کارای ورود رو انجام بدیم

البته شاید مشکل نباشه
      اگر رسیدگی بشه ممنون میشیم

سلام
      مشکلی وجود نداره و میتونید با چند دستگاه به حسابتون ورود کنید
      ولی چندتا اکانت نمیتونید داشته باشید

11. Top | #1406
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      مشکلی وجود نداره

من چندهفته میشه که یه مشکلی برام پیش اومده
      البته فکر کنم فقط برای من اینطوری شده و مشکل سراسری نیست

قضیه از این قراره که
      نمیتونم صفحه اصلی یا همون ایندکس سایت رو باز کنم و اخطار Data base بهم میده
      برای وارد شدن به تاپیک ها هیچ مشکلی ندارم فقط صفحه اصلی اینجوری میشه

اینم یه فیلم برای واضح تر نشون دادن مشکل = https://uupload.ir/view/rec_0001_c9fi.mp4/

اگه قابل حله ممنون میشم برطرفش کنید

12. Top | #1407
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام. میشه یه کاری کنین به یه نفر بتونیم پشت سر هم امتیاز بدیم؟ چون بعضی وقتا از طریق امتیاز ها یه سوال و جواب پیش میاد ولی بعد یه امتیاز اجازه دوباره امتیاز دادن نداریم، حتی به پیام های دیگه اون کاربر
      Meet me where the light greets dark

13. Top | #1408
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mirrorball نمایش پست ها
      سلام. میشه یه کاری کنین به یه نفر بتونیم پشت سر هم امتیاز بدیم؟ چون بعضی وقتا از طریق امتیاز ها یه سوال و جواب پیش میاد ولی بعد یه امتیاز اجازه دوباره امتیاز دادن نداریم، حتی به پیام های دیگه اون کاربر
      سلام
      از پیام خصوصی یا بازدید کننده استفاده کنید
      اگر امتیاز پشت سر هم رو مجاز کنم ممکنه رفقا به میزان زیادی بهم امتیاز بدن و عدالت این وسط از بین بره

14. Top | #1409
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      1-پوسته انجمن خیلی قدیمی و بی روح هستش یکم گرافیک سایت رو بهتر کنید
      انگار تو محیط ویندوز xp هستش قالب سایت
      2- بعد از حذف پست دلیل و منطق اینکه اتوماتیک به صفحه اول تاپیک هدایت میشه رو هنوز نفهمیدم اگه میشه این رو حذف کنید که بعد حذف پست فقط پست حذف بشه
      3-اگر امکانی وجود داشته باشه که کاربر بتونه تاپیکی که ایجاد کرده رو ویرایش کنه خیلی خوب میشه اعم از ویرایش نام تاپیک + ویرایش ترتیب پستهای تاپیک
      الان من میخوام تاپیکیی رو آپدیت کنم پستی که قرار میدم در صفحه اخر قرار میگیره اگر امکانی باشه که بتونم پست جدید رو منتقل کنم به صفحه اول تاپیک بهتر و کاربردی تر میشه .
      این جهان زندان و ما زندانیان.......
      ویرایش توسط _Joseph_ : 08 فروردین 1401 در ساعت 12:35

15. Top | #1410
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو بخش غیرکنکوری، تبلیغات غیرکنکوری بذارین تا محدود نشه
      ولی فکر کنم تو ایران نشه یه انجمن آزاد داشت
      سوفی آموندسن از مدرسه به خانه می‌رفت. تکه‌یِ اول راه را با یووانا آمده بود.
      به فروشگاه بزرگ که رسیدند راه‌شان از هم جدا شد. سوفی بیرون شهر زندگی می‌کرد و راهش تا مدرسه دو برابر یووانا بود.
      بعد از باغِ آن‌ها بنایِ دیگری نبود، خانه‌شان انتهای دنیا می‌نمود.

کتابِ دنیایِ سوفی
      نوشته‌ی یوستین گردر
      ترجمه‌ی حسن کامشاد

صفحه 94 از 100 نخستنخست ... 84939495 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 6 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

mohammad26، فقط، فیلم، فیزیک، فروم، فرد، فردی، فرصتی، فرض، قلم، كنيد، كه، كار، كردم، كسي، لینک، لطفا، مفید، من، منو، منتظر، مهم، مهمه، موبایل، مورد، میگم، میگه، میاد، میتونه، میخواستم، میخوره، میدم، میشم، میشه، ما، مارکت، محصول، مخصوصا، مديريت، مدیر، مدیریت، مراجعه، مشورت، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چون، نوشتم، نوشته، چی، نیست، ندارن، نرم افزار، چرا؟؟؟؟، نشون، هم، همچین، همون، همگی، هی، هایی، هدف، هر، هزار، هست، هستیم، هستش، وقتي، ولی، ونوس، واقعا، وارد، واسه، يه، یه، یک، یک ماه، کل، کلاه، کم، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنین، کنید، کنکور، کنکور سراسری، کنکوری، که، کاری، کتاب، کرده، کسی، گفتم، گوگل، گزینه، پول، پیدا، پیشرفت، پک، پایین، پر، پزشکی، پست، آقاي، آره، آزادي، افبا، اقا، ال کلاسیکو، الله، الان، امکان، امتیاز، امتحان، امروز، اناری، انتقال، انتقاد، انجمن، انجمن کنکور، انجام، انساني، اون، اونی، اونایی، اين، ایمیلم، این، اینترنت، ایجاد، اگه، احترام، ادم، ادیتور، ادبیات، ادغام، از، ازش، اساتید، است، استفاده، اصل، اعتراض، بچه، بنده، به، بود، بیا، با، باید، بار، باز، باشه، بخواد، بخر، بخش، بدین، بدرقه، بریز، برام، برای، برات، بردن، برده، بسيار، بشه، بعدش، تهمت، تو، تيم، تک، تا، تاپيك، تبلیغات، تست، تشکر، جمله، جوان، جوابی، جوری، جالب، جزوه، حال، حجم، حذف، حساب، خلاصه، خواهش، خوب، خود، خیلی، خیلی سبز، خیر، خاک، خدمت، خدا، خریدم، خرابه، دهنده، دوم، دوباره، دوس، دیروز، دانش آموزان، دانشجو، داده، دارم، داره، داشت، داشتم، دختر، در، درخواست، درس، دست، دعای، رهایی، رو، رئیس، راهنمایی، راست، زنگ، زیر، زیست، زیست شناسی، زبان، زدم، زدن، سنجش، سوال، سوالای، سوالات زیست، سی، سايت، سایت، سایت کنکور، ساحل، ساعت، ستاره، سخت، سراسری، سرعت، شما، شیمی، شاید، شده، صفحه، صفحات، صحبت، طور، عملی، عمومی، عنوان، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن