خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 49
    1. Top | #16
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      طبق چیزی که باز جدیدا اعلام کردن گویا مثلا کلاسی که ۳۰ نفره است،۱۰ نفر ( احتمالا بومی) حضوری شرکت میکنن و بقیه مجازی،احتمالا صرفا برای اینه که اساتید حاضر بشن سر کلاس و کلاسو نپیچونن.
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMdibi نمایش پست ها
      طبق چیزی که باز جدیدا اعلام کردن گویا مثلا کلاسی که ۳۰ نفره است،۱۰ نفر ( احتمالا بومی) حضوری شرکت میکنن و بقیه مجازی،احتمالا صرفا برای اینه که اساتید حاضر بشن سر کلاس و کلاسو نپیچونن.
      برای همه ی دانشگاه ها امکان پذیر نیست الان دانشگاه ما از 110 نفر ورودی شاید 10 نفرش بومیه 100 نفر غیر بومیه اون 10 نفر هم تو چند کلاس مختلفن نمیان براشون کلاس تشکیل بدن در ضمن یه نکته خیلی خیلی مهم هست برای تلفیقی اونم اینه که اون استادی که حضوری داره درس میده نمیتونه همزمانم مجازی درس بده خب یا باید 2 استاد باشه که اونموقع کمبود استاد دارن یا باید کلاس ها رو تا 12 شب بزارن که اونم اصلا چه تدریسیه نشه بهتره
      این تلفیقی رو اومدن تو مدارس اجرا کنن شکست خورد پارسال دانشگاه که خیلی ابعادش از مدرسه بزرگتره و اجراش سختتر قطعا این امکان براش نیست
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که از خدامه حضوری بشن

ولی حقیقتا چشمم آب نمیخوره
      فکر کنم امسال هم همینطوری مجازی میگذره میره...
      حضوری شدن مستلزم واکسیناسیون عمومی در سطح کل کشور هست نه فقط دانشجوها و اساتید و یک قشر خاص

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      برای همه ی دانشگاه ها امکان پذیر نیست الان دانشگاه ما از 110 نفر ورودی شاید 10 نفرش بومیه 100 نفر غیر بومیه اون 10 نفر هم تو چند کلاس مختلفن نمیان براشون کلاس تشکیل بدن در ضمن یه نکته خیلی خیلی مهم هست برای تلفیقی اونم اینه که اون استادی که حضوری داره درس میده نمیتونه همزمانم مجازی درس بده خب یا باید 2 استاد باشه که اونموقع کمبود استاد دارن یا باید کلاس ها رو تا 12 شب بزارن که اونم اصلا چه تدریسیه نشه بهتره
      این تلفیقی رو اومدن تو مدارس اجرا کنن شکست خورد پارسال دانشگاه که خیلی ابعادش از مدرسه بزرگتره و اجراش سختتر قطعا این امکان براش نیست
      چرا دوتا استاد؟ اگه منظور از تدریس مجازی، اسکای رومه که واسه ما تو اون 2 ترمی که مجازی بود کلا 2 تا استاد تو اسکای روم کلاس مجازی گذاشتن و اونم هرکدوم فقط 3 جلسه. بقیه ینی بالای 95 درصد تدریس به شکل آپلود فایل تو سیستم نوید بود که قاعدتا کاری نداره و وقتی نمیبره و همون استاد میتونه هم مجازی هم حضوری تدریس کنه. احتمالا خیلی از رشته ها و دانشگاه های دیگه هم به این شکل بوده.
      حالا مجازی که دیگه واسه شخص من معنایی نداره تقریبا فقط از خدامه حالا حالا ها مجازی بمونه چون الان اتاقای خوابگاه 2 نفره است ولی اگه حضوری بشه دوباره تبدیل میشه به 6 نفره و واقعا تحملش سخته.
      stay focused and never give up

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها

چرا دوتا استاد؟ اگه منظور از تدریس مجازی، اسکای رومه که واسه ما تو اون 2 ترمی که مجازی بود کلا 2 تا استاد تو اسکای روم کلاس مجازی گذاشتن و اونم هرکدوم فقط 3 جلسه. بقیه ینی بالای 95 درصد تدریس به شکل آپلود فایل تو سیستم نوید بود که قاعدتا کاری نداره و وقتی نمیبره و همون استاد میتونه هم مجازی هم حضوری تدریس کنه. احتمالا خیلی از رشته ها و دانشگاه های دیگه هم به این شکل بوده.
      حالا مجازی که دیگه واسه شخص من معنایی نداره تقریبا فقط از خدامه حالا حالا ها مجازی بمونه چون الان اتاقای خوابگاه 2 نفره است ولی اگه حضوری بشه دوباره تبدیل میشه به 6 نفره و واقعا تحملش سخته.
      نه منظورم این نیست. برای شما اونطوریه اما اکثر دانشگاه ها به صورت زنده تدریس میکنن یعنی استاد میاد توضیح میده کسی سوال داشته باشه جواب میده
      دانشگاه های تهرانو من خبر دارم همه اینطوریه
      دانشگاه های غیر تهران هم اونایی که سابقه تدریس الکترونیکی داشتن اینطوریه دانشگاه شما چون بسترشو نداره خودش و سرور نداره داخل دانشگاه ناچار شده از اسکای روم استفاده کنه اونم به صورت محدود و مجبور شدن بقیه رو آپلود کنن
      برای رشته شما رو من اطلاع ندارم اما رشته های مهندسی حضوریشم به سختی میشه فهمید و با آپلود فایل اصلا نمیشه فهمید چی به چیه
      اصلا نمیشه نوشتش حتما باید توضیح داده بشه و هرکسی به صورت جداگانه ای سوال به ذهنش میاد
      اون استاد بیاد به حضوریا جواب بده باید یا یه تایم دیگه برا مجازیا بزاره یا به صورت همزمان هم حضوری تدریس کنه هم مجازی که نمیشه و نمیرسه
      الان ما همه کلاسامون رو استاد برگزار میکنه به صورت زنده و دیگه نمیرسه حضوری هم درس بده
      دانشگاه هم اعلام کرده همه کلاسا مجازیه

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      علوم پزشکی ها تقریبا همه رشته ها واکسن زدن . رشته های وزارت علوم هم تا آخر آدر ماه همه واکسینه میشن . استاد دانشگاه ها هم از 1 ماه پیش واکسیناسیونشون شروع شده
      دانشگاه ما اعلام کرده از آبان حضوریه . ترم بهمن که بماند ...

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان حضوری نمیشه اولا از این وعده های واکسن تاحالا زیاد داده شده پس واکسنی به صورت گسترده برای دانشجویان حداقل تا اوایل زمستان فکر نمی کنم در کار باشه دوما مسئله فقط اساتید و دانشجویان و کارمندان دانشگاه نیست برای حضوری شدن دانشگاه باید حداقل 70 درصد از کل جمعیت کشور واکسینه بشوند سوما از بقیه مهم تر این که حالا فرض که 100 درصد جمعیت کشور واکسینه بشن حالا باهر واکسنی که میخواد باشه واکسن که ایمنی چندانی ایجاد نمی کنه و حتی شنیدم با جهش های اخیر از مرگ و میر هم جلو گیری چندانی نداره پس حضوری نمیشن حتی کادر پزشکی هم که از خیلی وقت پیش واکسن زدن شنیدم الآن باید برن دوز سوم واکسن رو بزنن این خودش نشون میده که واکسن ماندگاری وتاثیری چندانی نداره مخصوصا باجهش های جدید البته رشته های علوم پزشکی و برخی دیگه از رشته ها در برخی از دانشگاه های خاص کشور مثل شریف امیر کبیر یا تهران یا بهشتی و علامه طبابایی ممکنه یه مدت کوتاهی به شکل ترکیبی حضوری بکنن که زیاد دوام نخواهد داشت و دوباره مجازی خواهد شد بعضی از کشور های اروپایی هم که اعلام کردن حضوری هست باشروع ترم بعد از مدت کوتاهی دوباره مجازی خواهد شد
      ویرایش توسط mgts98 : 12 شهریور 1400 در ساعت 10:32

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ✅ کلاس‌ های دانشگاه آزاد، مهر و آبان مجازی است/ آغاز کلاس‌های حضوری از آذرماه

▪️دکتر طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد: کلاس‌های دانشگاه آزاد مهر و آبان مجازی است.

▪️دانشجویان مقاطع کارشناسی و کاردانی، مهر و آبان را مجازی آموزش خواهند دید و از آذرماه کلاس‌ ها حضوری برگزار خواهد شد.

▪️کلاس‌ های دانشجویان پزشکی، پرستاری و تحصیلات تکمیلی، حضوری خواهد
      سوژه شعر شاعرا خودتی دختر قرن های بی خبری
      منو سعدی و حافظ عاشقتیم ما سه تا رو داری کجا میبری
      چشم نه چشمه جوشان چشمه نه آب حیات
      من اسیرم اسیر چشماتم تو زمین لرزه ای دلم تلفات

9. Top | #24
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها همه دانشجو ها میتونن برای واکسن ثبت نام کنن و نوبت واکسن بگیرن ؛ حتما اقدام کنید
      سامانه ثبت نام واکسیناسیون کرونا
      اگر به مشکلی خوردید با دانشگاهتون درمیون بذارید
      ویرایش توسط _POORYA_ : 18 شهریور 1400 در ساعت 23:22

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در یه حرکت انتحاری اومدن همه رو ازاد کردن بزنن و تر زدن به پیش بینی ها حالا امیدوارم خوب پیش بره

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باواکسن زدن چندان چیزی عوض نمیشه

12. Top | #27
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mgts98 نمایش پست ها
      باواکسن زدن چندان چیزی عوض نمیشه
      مثل استادیوم فوتبال کشور های اروپایی با فقط ۶۰٪ واکسن زدن ملت

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _POORYA_ نمایش پست ها
      مثل استادیوم فوتبال کشور های اروپایی با فقط ۶۰٪ واکسن زدن ملت
      خب اینم حرفیه ولی اولا کرونا جهش کرده و این طور که میگن در برابر واکسن مقاوم ترشده دوما کشور های اروپایی بهبود وضعیت شون بیش تر بخاطر قرنطینه قوی شون بوده نه واکسن

یه نفر را میشناختم در حالی که هر دو دوز واکسن رو تزیق کرده بود و تا اونجا که من اطلاع دارم هیچ بیماری زمینه ای نداشت و زیاد سن و سالی هم نداشت به کرونا مبتلا شد و متاسفانه فوت شد

احتمالا در اواخر پاییز کشور های اروپایی هم دوباره به قرنطینه برگردن
      ویرایش توسط mgts98 : 31 شهریور 1400 در ساعت 09:56

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دانشگاه ها رو نمیدونم
      ولی مدرسه ما اطلاعیه داد که تا اول آبان غیرحضوریه
      بعد به تدریج نیمه حضوری و در اخر حضوری میشه

واکسن هم که میزنن شاید صد درصد جلوش رو نگیره ولی حس می کنم تا حد زیادی وضعیت رو بهتر میکنه.حداقلش اینه مرگ و میر رو کمتر میکنه(البته از اینم مطمئن نیستم)
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب
      آن زمان معلوم میشد در جهان هوشیار کیست

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seyed..yousefi نمایش پست ها
      دانشگاه ها رو نمیدونم
      ولی مدرسه ما اطلاعیه داد که تا اول آبان غیرحضوریه
      بعد به تدریج نیمه حضوری و در اخر حضوری میشه

واکسن هم که میزنن شاید صد درصد جلوش رو نگیره ولی حس می کنم تا حد زیادی وضعیت رو بهتر میکنه.حداقلش اینه مرگ و میر رو کمتر میکنه(البته از اینم مطمئن نیستم)

اگه اشتباه نکنم احتملا مدرستون غیر دولتیه درسته؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن