خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

Question ++ازمون تابستان کنکور 99 قلمچی یا گزینه دو++

سلام دوستان کم کم داره حال و هوای تابستون و وفت یه حرکت تکنیکی برای جلو زدن از رقیبان نزدیک میشه . و حال سوال من این است دوستان :

ازمون تابستان قلمچی یا گزینه دو ؟؟؟؟؟/

دوستان هرکی با شرایط اون ازمونی که تابستون ثبت نام کرده بگه که ما هم تعیین تکلیف شیم ....

رفع اسپم : نظام جدید . دهم رو کنکوری کار نکرده ام اصلا و ابدا / یازدهم رو هم کار کردم ولی نه اونجور که خودم رو راضی کنه ...
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام.. محمد عزیز.. والا برنامه تابستون قلمچی چندروز پیش اومد بیرون.. من چک کردم هرچند با برنامه پارسال متفاوته اما بازم انتخابم قلمچیه..
      پارسال دهم (اختصاصی) و یازدهم( اختصاصی و عمومی) توی برنامه قلمچی اجباری بودن از اول تابستون تا آخر تابستون باید به سوالای هردو پاسخ میدادی.. و از دوازدهم هم دوتا درس ریاضی و فیزیک رو گذاشته بودن که اختیاری بود..
      من تصورم این بود که امسال هم به همین شکله.. برنامم این بود که دهم و یازدهم رو بخونم منتهی عمومی های دهم رو هم خودم یه برنامه بریزم و اونارو هم بخونم... قصد هم نداشتم از دواردهم چیزی بخونم..
      الان برنامه امسال اومده..
      یازدهم( اختصاصی و عمومی ) اجباریه و اختصاصیای دهم و تمام اختصاصیای دوازدهم ( این بار علاوه بر ریاضی و فیزیک شیمی و زیست هم هست) اختیاریه.. یعنی هرکدوم رو بخوای میتونی انتخاب کنی..
      بازم برنامه من اینه که تمام اختصاصیای دهم رو انتخاب کنم و با یازدهم بخونم و عمومی های دهم رو هم باز خودم تو خونه حتما بخونم... از دوازدهم هم قصد ندارم مبحثی رو مطالعه کنم به جز زیست که اونم شهریور ماه احتمالا فقط 3 فصل اول رو پیشخوانی میکنم..
      برنامه گزینه دو رو هم اطلاع ندارم چطوریه و بررسی نکردم..

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      Up
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      Up
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      قلمچی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام و عرض ادب
      آقای ******* یه کلیپی تو اینترنت دارن در همین رابطه، هرچند مال چند سال پیشه. (آزمون آزمایشی مناسب برای تابستان کنکور 97)
      بنظر من، برای تابستان، گزینه دو مناسب تره؛ به این دلایل:
      1-سوالاش در تابستان تآلیفی هستن، برخلاف کانون که از کتاب های زرد خودش میاره
      2-سوالاش به کنکور نزدیک هستن
      3-طرح گام اول گزینه دو، یه طرح موفق بوده تا الان، اونجوری که من خوندم و شنیدم

نکته ی جالب هم اینه که آزمون های تابستانه گزینه دو، در فاصله ی دوهفته ای برگزار میشن؛ برخلاف آزمون های طول سال.

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      سلام دوستان کم کم داره حال و هوای تابستون و وفت یه حرکت تکنیکی برای جلو زدن از رقیبان نزدیک میشه . و حال سوال من این است دوستان :

ازمون تابستان قلمچی یا گزینه دو ؟؟؟؟؟/

دوستان هرکی با شرایط اون ازمونی که تابستون ثبت نام کرده بگه که ما هم تعیین تکلیف شیم ....

رفع اسپم : نظام جدید . دهم رو کنکوری کار نکرده ام اصلا و ابدا / یازدهم رو هم کار کردم ولی نه اونجور که خودم رو راضی کنه ...
      تابستان = گزینه ۲
      مهر به بعد = قلمچی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. من برنامه ی قلم و چی و گزینه دو رو دانلود کردم و دیدمشون. بنظر من با توجه به وضعیتی که از خودتون گفتید بهترین ازمون گزینه دو هست. ویژگی مثبت گزینه دو این هستش که بر اساس حجم درس ها بودجه بندی کرده و مثلا از همون اول نیومده از درس 1 شروع کنه بره جلو. مثلا توی یک ازمونش فصل 5 زیست دهم میاد و ازمون بعدش فصل 4! یعنی قشنگ حواسش بوده که درسا رو بر حسب سختیشون سر جاش بچینه! و یا برای درس ریاضیش هم بنظر میرسه که قصد داشته مباحثی رو از دهم یازدهم برای هر ازمون قرار بده که به هم نزدیک ترند و مکملن. که این بنظرم خیلی عالیه! در مورد قلمچی اما شرایط فرق میکنه، حداقل برای کسی که دهم یازدهم رو خوب کار نکرده. وگرنه برای کسی که خوب جمع کرده باشه عین مرور میمونه ولی بنظر من اگر کسی که پایش ضعیف باشه پیش رفتن با قلم چی ممکنه باعث شه که از مباحث عقب بمونه و عملا اون تابستون طلایی رو که میگن از دست بده! و یه خوبی دیگه گزینه دو اینه که 15 شهریور ازمون جمع بندی رو داره و دیگه تموم میشه و خیلی زودتر از قلم چی که 5 مهر جمع بندی داره. البته تعداد ازموناشون عین همن. یه نکته دیگم که هست اینه که گزینه دو بر خلاف قلم چی زمین رو هم میاره که حالا ممکنه بعضیا ایراد بدونن ولی بنظر من خوبه که تابستون زمین رو خوند چون زمین نظام جدید خیلی ساده تر شده و ممکنه که امسال خیلی ها ازش رد نشن و بعدا رو تراز تاثیر گذار باشه.

در کل تابستون گزینه دو خوبه، مهر هم قلم چی
      ویرایش توسط sara177 : 26 خرداد 1398 در ساعت 11:13

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      من امسال رفتم قلمچي از سبك و متد كاريشون خوشم نيومد مثل اجبار خريد كتاب و همايش تمام شعبه هاي مشهدش اينطوري بودن
      از بُعد ديگه ماجرا ؛ ازموناي قلم رو دارم الان دفترچه هاشو ، سال بعدم بيس سوالا مشابه هميناس تقريبا...
      برادرم هم گزينه دو بود امسال
      اينقدر فاصله ازموناش زياده ادم كلا استرس درس و ازمون براش نميمونه
      از طرفي قلمچي به وجود پشتيبانش افتخار ميكنه و برنامه عاليش كه الحق برنامه خوبي داره و اين حرفا و يكي از دلايل گرونيش بنظرم هميناس
      من به شخصه ترجيح ميدم برم گاج كه برنامش كپي قلم چي هست
      تحميل همايش و كتابم نداره ظاهرا
      و اون هزينه اي كه نسبت به قلم اضاف مياد رو بدم به يك مشاور كنكور يا روانشاس خوب كه منو راه بندازه و راهنماييم كنه براي درس خوندن
      اما در كل هدف ازمون يك چيزه اونم سنجش خودت ...اميدوارم موثر باشه ^_^'
      کرم ورزد آن سر که مغزی در اوست
      که دون همتانند بی مغز و پوست
      کسی نیک بیند به هر دو سرای
      که نیکی رساند به خلق خدا

ویرایش توسط Seyed Chester : 26 خرداد 1398 در ساعت 11:32

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هزینه گاج به اندازه قلمچیه هردو 1400-1500 میگیرن با تخفیف

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هزینه ازمون تابستانه کانون چنده

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تابستون گزینه دو بهتره
      خداوند آن خویش خویش است

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Chester نمایش پست ها
      من امسال رفتم قلمچي از سبك و متد كاريشون خوشم نيومد مثل اجبار خريد كتاب و همايش تمام شعبه هاي مشهدش اينطوري بودن
      از بُعد ديگه ماجرا ؛ ازموناي قلم رو دارم الان دفترچه هاشو ، سال بعدم بيس سوالا مشابه هميناس تقريبا...
      برادرم هم گزينه دو بود امسال
      اينقدر فاصله ازموناش زياده ادم كلا استرس درس و ازمون براش نميمونه
      از طرفي قلمچي به وجود پشتيبانش افتخار ميكنه و برنامه عاليش كه الحق برنامه خوبي داره و اين حرفا و يكي از دلايل گرونيش بنظرم هميناس
      من به شخصه ترجيح ميدم برم گاج كه برنامش كپي قلم چي هست
      تحميل همايش و كتابم نداره ظاهرا
      و اون هزينه اي كه نسبت به قلم اضاف مياد رو بدم به يك مشاور كنكور يا روانشاس خوب كه منو راه بندازه و راهنماييم كنه براي درس خوندن
      اما در كل هدف ازمون يك چيزه اونم سنجش خودت ...اميدوارم موثر باشه ^_^'
      سلام
      من امروز مراجعه کردم نمایندگی همدان واسه ثبت نام قلمچی
      بهم‌گفتن‌۵۰۰ت بن‌کتاب اجباریه
      تماس گرفتم تهران گفتن اجباری نیست پیگیری میکنیم
      رییس نمایندگی همدان باهام تماس‌گرفت و هرچی فحش بود بهم داد که چرا شکایت کردی از نمایندگی
      برید همون آزمونای خیلی سبز و گاج ثبت نام کنید که کتاباشو میخرید
      خلاصه اینکه از همه ی بچه های خواهش میکنم زیربار زور کتاب و پشتیبان و همایش های زورکی نمایندگی شهرستان ها نرن، اینا نمیخوان بهتون خدمات درستی ارائه بدن فقط میخوان سرکیسه تون کنن و هرکس از حق و حقوق خودش آگاه باشه و ازشون شکایت کنه با بدترین شکل باهاش برخورد میکنن
      حتی وقتی بهشون گفتم که من کتابای آبی و دفتر برنامه ریزی قبلا تهیه کردم از کتابفروشی بهم گفتن باید از کتاب فروشی خودما تهیه میکردی نه جاهای متفرقه
      برو همون جایی که ازش کتابامون خریدی آزمون شرکت کن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن