خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 50 از 164 نخستنخست ... 4049505160150 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 736 به 750 از 2459
    1. Top | #736
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      ۸ساعتو ۱۰مین ۷۴تست
      ما شآءَ اللَّهُ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ
      ما شآءَ اللَّهُ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ

2. Top | #737
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها

شب شیشم (یا ششم ، همون 6 دیگه)

فکر و ذکرت درطول روز بیشتر مربوط به چیه ؟ تمرکز و محوریت روزهات رو چی تشکیل داده؟
      اگه واقعا میخوای امسال نتیجه ی خیلی خوبی بگیری جوابت باید درس و کنکور باشه

قبول دارم تک بعدی بودن توی زندگی خوب نیست اما متاسفانه برای گرفتن نتیجه ی عالی توی کنکور تا حد زیادی مجبور هستیم که حداقل 80 درصد از هرروز رو چه ذهنی و چه فیزیکی تمرکزمون روی درس باشه نه موضوعات دیگه

شما برید یک روز از زندگی داوطلب هایی که ساعت مطالعه بالایی دارن رو ببینید ، همه ی این بچه ها این نکته رو رعایت میکنن که بالای هشتاد درصد از فکرو ذکر و انرژی و تمرکزشون درطول روز فقط منعطف به درس و کنکوره نه چیزای دیگه. از طرف دیگه کسی که ساعت مطالعه خیلی پایینی داره رو نگاه کنید ، 20 درصد از فکر و انرژیش مشغوله رابطه هاشه 10 درصد مشغوله لیگ برتر فوتباله ، 30 درصد مشغول چک کردن اینستاگرام و فضای مجازیه و گیم وغیره...این داوطلب بنظرتون چه نتیجه ای خواهد گرفت ؟

پس اگه واقعا میخوای حرفه ای و جدی مسیرت رو پیش ببری تا جایی که میتونی رعایتش کن
      تا وقتی خودت رو روی چیزی متمرکز نکنی ازش نتیجه جالبی نمیگیری مثل همون ذره بینی که تا وقتی نور رو متمرکز نکنه نمیتونه آتیش رو ایجاد کنه
      نمیگم خودت رو مثل زندانی ها حبس کن ، نه ، به اندازه ی لازم و درزمان مناسبش تفریح هم داشته باش ولی تمرکز اصلی زندگیت رو براساس درس و کنکور قرار بده اگه میخوای نتیجه بگیری

دیگه طولانیش نمیکنم ، مطلب امشب همین موضوع باشه
      امیدوارم به این نکات عمل کنید و به هدفتون نزدیک و نزدیک تر بشید
      دمتون گرم ، شبتون بخیر
      این سبک پست هاتون خیلی خیلی بهم کمک میکنه اصلا خیلیاااا خیلی(قبلا هم گفتم دلم نیومد نگم باز)من فکر میکنم اون تلاش نکردنه از ذهنِ ، ذهن درگیر چه چیزهای بیخودی میشه که نمیخونه طرف . هوا ابریست زمین کج است خانوادم اینجوری کردن فلانی اون رفتارو داشت بهم... وقتی فکر درگیر موضوعی باشه اصلا چیز دیگه ای رو جز اون نمیبینه و فقط تلاش و تلاش میکنه ..

خیلی خوشحالم الان خیلی زیاد که اومدم انجمن و این تاپیک برخلاف سال قبل که تمام ذهنم درگیر چیزهای مزخرف بود این مدت که اومدم اینجا گزارش میذارم بیشتر درگیر کار خودمم دررواقع ارامش دارم .مرسی ازت بخاطر این مدل پستهات و همه بچه ها بخاطر جو اینجا

شبتون شکلاتی.

3. Top | #738
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mhshid.24T نمایش پست ها
      شیمی=65درصد[/COLOR][/COLOR](علت:تا مسئله میبینی سکته میکنم نمیرم سمتش+شمارشی ها رو ریسک پذیر میدونم جواب نمیدم)
      اگر نظری راهنمایی چیزی اومد تو ذهنتون بهم بگین
      ممنون میشم
      درمورد شیمی میتونم بگم فقط که منم همین بودم و تاحدودی الانم هستم وحشت میکنم سوال رو میبینم بخصوص وقتی سوال زیاد باشه راهش بنظرم فقط تمرین خیلی زیادِ تا اون ترس ریخته شه زیاد باید تست مسایل زد تا نقطه قوت بشه. تکرار تکرار تکرار .. سرسختتر ادامه بده

4. Top | #739
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ۲۴شهریور :
      زیست : ۲.۵ + ۲۲t
      قرابت : ۱.۱۵ + ۲۷t
      دستور زبان : ۴۵ + ۱۴t
      جمع : ۴.۵ + ۶۳t

5. Top | #740
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلاام
      همگی خسته نباشین..
      امروز7ساعت180تست
      خب فرداهم که روز برنامه ریزیه
      و تهش،
      مرسی از همه اونایی که راهنمایی میکنن مارو و حرفاشون دلگرممون میکنه
      برای همتون ارزوی سلامتی و ارامش میکنم دوستان♡
      شب همگی بخیرر

6. Top | #741
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      7ساعت ونیم
      120تست

7. Top | #742
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید
      دیشب انجمن بالا نمیومد
      گزارش امروز
      حدود 300 تست (موج آزمون تخصصی + عمومی روتین) بدون درسنامه
      تایم : زمان دقیق نگرفتم (زمان آزمون رو رعایت کردم)
      .

8. Top | #743
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mhshid.24T نمایش پست ها
      سلامم
      گزارش دیروزو ندادم
      9ساعت220t
      ازمون گرفتم از خودم دیدم چی میبنی
      درصدا اصن حالمو گرفت..
      امروز تحلیلمو تموم کنم بیبنم کجای کار میلنگه اخه
      ادبیات=26درصد(اول میرم قرابتو جواب میدم بعد زیر پنج دقیقه زمان میمونه تند میرم لغات و املا میزنم که همش غلط درمیاد بعد کلا به ارایه و دستور نمیرسم حتی نگاشونم کنم:\
      عربی=60درصد(محل اعرابی و اینا رو کلا میترسم برم سمتش اینم نگاه نمیکنم)
      دینی=65درصد(این همه میخونی هزارتام تست میزنی نتیجه ایجوری میشه نمدونم مشکل کجاس شاید اگه متن و ایات و چند روز قبل از ازمون مرور میکردم درصدم بهتر میشد)
      زبان=21درصد(این دیگه مشکل این بود که زمان براش نزاشتم خو بچه جون وقتی ضعف داری برای چی سرجمع1ساعت اونم برای لغات میخونی:\+بهتره ی برنامه ثابت برای ریدینگ بزارم+نکته بعدی که باید به خودم یاداور بشم اینکه که از گرامر فرار نکن همه غلطات از همونه،بخونش بخونشش فمیدی¿¡)
      ریاضی=14درصد(خسته نشی..تست کم میزنی خیلیم کم میزنی)
      زیست=37درصد(13غلط¿!روش مطالعم باید دگرگون شه..)
      فیزیک=50درصد( هه چقد رُند. بازم غلطا درصدو اورده پایین..)
      شیمی=65درصد(علت:تا مسئله میبینی سکته میکنم نمیرم سمتش+شمارشی ها رو ریسک پذیر میدونم جواب نمیدم)
      اگر نظری راهنمایی چیزی اومد تو ذهنتون بهم بگین
      ممنون میشم

سلام
      شیمی بنظرم مسائل خیلی سبز(یا الگو) بزن عالیه و بقیه تستا هم هر نکته ای تو کتاب تست و آزمون و غیره بود و بلد نبودی رو تو کتاب بنویس(شمارشی ها و صحیح غلط رو بعد آزمون با پاسخنامه چک کن ببین درست زدی یا نه مثلا ممکنه گفته باشی الف و ب درسته ولی ب و پ درست بوده باشه و کلید میگه سوال درست حل کردی ولی درواقع غلط زدی) همه چی رو بنویس کاری نداشته باش که این نکته تو کنکور میاد یا نه استاندارد هست یا نه و مثلا ممکنه نکته ایی رو نوشتی ولی تو آزمون هم بیاد و تست رو غلط بزنی پس یه بار دیگه نکته رو تو کتاب می نویسی که بعدا وقتی میخونی نقطه ضعفت رو دوبار بخونی. شیمی ات رو انشالله بالای 80 میزنی فقط اولش سخته ولی نتیجه تقریبا حتمیه (خودم نتیجه گرفتم)
      برای فیزیک بنظرم کلی تست هست که برای نزدن میاد سعی کن اونا رو نزنی و تست های علامتدارت رو زیاد بزنی
      .

9. Top | #744
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه سوالی داشتید یا کمکی از دستم برمیاد من درخدمتم.

10. Top | #745
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نیمه اول گزارش امروز = تا الان 4 ساعت ( علوم تشریح تنفس + فیزیولوژی قلب )

نقل قول نوشته اصلی توسط Nyr.mhn.93 نمایش پست ها
      این سبک پست هاتون خیلی خیلی بهم کمک میکنه اصلا خیلیاااا خیلی(قبلا هم گفتم دلم نیومد نگم باز)من فکر میکنم اون تلاش نکردنه از ذهنِ ، ذهن درگیر چه چیزهای بیخودی میشه که نمیخونه طرف . هوا ابریست زمین کج است خانوادم اینجوری کردن فلانی اون رفتارو داشت بهم... وقتی فکر درگیر موضوعی باشه اصلا چیز دیگه ای رو جز اون نمیبینه و فقط تلاش و تلاش میکنه ..

خیلی خوشحالم الان خیلی زیاد که اومدم انجمن و این تاپیک برخلاف سال قبل که تمام ذهنم درگیر چیزهای مزخرف بود این مدت که اومدم اینجا گزارش میذارم بیشتر درگیر کار خودمم دررواقع ارامش دارم .مرسی ازت بخاطر این مدل پستهات و همه بچه ها بخاطر جو اینجا

شبتون شکلاتی.
      مرسی
      خداروشکر که مفید بوده

احتمالا بعداز تکمیل شدن موضوع افزایش ساعت مطالعه ، نکاتی رو که این چند شب اینجا درموردش صحبت کردیم رو تبدیل به یک تاپیک جداگونه بکنم البته برای بچه های ثابت قدم مطالب تاپیکش تکراری میشه
      از فردا یا پس فردا موضوع افزایش تعداد تست رو شروع میکنیم

11. Top | #746
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پارت ۱ 3:35 ۴۴تست

احتمالا بعداز تکمیل شدن موضوع افزایش ساعت مطالعه ، نکاتی رو که این چند شب اینجا درموردش صحبت کردیم رو تبدیل به یک تاپیک جداگونه بکنم البته برای بچه های ثابت قدم مطالب تاپیکش تکراری میشه
      من که پستهایی که کمکم میکنه رو میفرستم تلگرامم چون اینجا لابلای گزارشات گم میشه مرسی از شما
      ویرایش توسط Nyr.mhn.93 : 25 شهریور 1400 در ساعت 13:28

12. Top | #747
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پارت ۱ 3:35 ۴۴تست

من که پستهایی که کمکم میکنه رو میفرستم تلگرامم چون اینجا لابلای گزارشات گم میشه مرسی از شما
      و یه چیزی خواستم بپرسم که اوایل حدودی چقدر تست میزدین!؟ ( بعد پیش خودم گفتم احتمالا تو زرونامه نوشتس خب برو اونجا بخون بعد الان از فرصت استفاده کردم خودتون گفتید تست!! هرچند شاید جواب سوالامو در این مورد تو پستهای بعدیت بگیرم

بریم برا ادامه

13. Top | #748
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      گزارش پنجم

تا اینجای روز

مثل روال روز های قبلی
      2 ساعت زیست+26 تست
      1 ساعت ریاضی+14 تست
      0/5 ساعت عربی+30 تست مروری

جمعا 3/5 ساعت+70 تست

الا بذکر الله تطمئن القلوب

کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب
      آن زمان معلوم میشد در جهان هوشیار کیست

14. Top | #749
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nyr.mhn.93 نمایش پست ها
      و یه چیزی خواستم بپرسم که اوایل حدودی چقدر تست میزدین!؟ ( بعد پیش خودم گفتم احتمالا تو زیرونامه نوشتس خب برو اونجا بخون بعد الان از فرصت استفاده کردم خودتون گفتید تست!! هرچند شاید جواب سوالامو در این مورد تو پستهای بعدیت بگیرم

بریم برا ادامه
      آره اونجا درموردش گفته بودم ولی کار خوبی کردی نرفتی توی تاپیک دنبالش بگردی ، اونجا شتر با بارش گم میشه انقدر متن طولانی شده

من برای کنکور 99
      شهریور و اوایل پاییز هدفگذاریم مجموع هفتگی حداقل 1000 تا تست بود (میشد روزی میانگین حدود 150 تا ، روزایی که تمرکزم روی یادگیری بود ممکن بود تعداد تست یخورده کمتر بشه و روزایی که تمرکزم روی مرور یا تثبیت بود تعداد تست بیشتر میشد)
      بعد از اواسط پاییز مجموع هفتگیم شد حداقل 1500 تا تست
      همینطوری پیش رفت تا هفتگی بالای 2 هزار و بالای 3 هزار هم رسید..... اواخر زمستون و دوران های مرور و جمع بندی تا روزی 600 تا تست روهم داشتم

اگه یادت باشه زمانی که خودم کنکوری بودم داخل انجمن گزارش کار میذاشتم ، اون موقع های زمستون و بهار بود ، اغلب اوقات میانگین 10 ساعت مطالعه ام بود و میانگین 300 تست در روز ( که یسری وقتا بالاتر هم میرفت)
      خلاصه فصل به فصل از سال و باتوجه به برنامه های اون روز تعداد تست میتونه منعطف سازی بشه ( ولی هیچ وقت نباید خیلی کم یا صفر باشه)

15. Top | #750
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پارت ۲ 4:10 ۳۸تست
      بریم برای ادامه

صفحه 50 از 164 نخستنخست ... 4049505160150 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)