خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از مهر شروع کن....
      هر درسی ضعف داری میتونی از فیلم های الا از دبیرای خوبش ضعفتو رد کنی!!جدی میگم فقط فیلم الا رو نگا کن من حسرت میخورم که چرا زودتر اشنا نشدم
      از همون اول سفت بخون سفت بچسب
      شل نگیر نگو وقت زیاده یا بعدا میخونم!!همون موقع بخون
      صبح هاااااااااااااااا باس بیدار بشی 9صبح اولا بعدش 8..یعنی بهت بگم بازدهی مغز تو صبح عالیههههه فقط خاب الو نباش
      ورزشتو و تفریحتو داشته باش اما کم
      توکلت به خدا باشه

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ی نکته ای که کمکم کرد و از یه مشاور اینو شنیدم این بود که در ابتدای کار اصلا به کیفیت توجه نکنید نگید امروز بازده ندارم نگید خستم نگید حالم بده نگیداینجوری که دارم میخونم بدرد نمیخوره و در کتابو ببندین . فقط به اون برنامه ای که نوشتین عمل کنین و به هر قیمتی شده انجامش بدین کم کم سر و کله کیفیت هم پیدا میشه

3. Top | #18
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1.مهمترین چیز اینکه اشتباهات سال اول رو بفهمین و تکرار نکنین همچنین این رو هم بدونین که عمده علت رتبه تون خودتون هستین نه چیز های دیگه
      2.اگه تو درس های ریاضی فیزیک و محاسبات شیمی ضعیفین انتظار معجزه یه شبه نداشته باشین این چیز ها تو چند ماه جواب میدن
      3.از حالا شروع کنین تا راه های مطالعه درس های مختلف رو واسه خودتون کشف کنین این راه ها واسه فرد های مختلف متفاوت اند
      4.اگه رشته تجربی هستین به احتمال زیاد خیلی از هم کلاسی هاتون پشت کنکور میمونن ، با اونایی ک ازشون خوشتون میاد رابطه داشته باشین و ارتباط رو قطع نکنین چون اونوقت خیلی تنها میشین
      5.اینو بدونین الان پشیمونین و خیلی حس پشت کنکور موندن دارین اما این حس تا 2 ماه از بین میره اون وقت دیگه نمی خونین و رتبه بدتر میشه اینو نگفم که پشیمونتون کنم اما یه واقعیته
      6.اگه هدفتون رو واقعا میخواین باید زجر بکشین از قدیم گفتن هرکه پر طاوس خواهد جور هندوستان کشد
      7. از همه وقتتون خیلی خوب و عالی استفاده کنین به خدا الان آرزو میکنم کاش 10 ماه قبل بود تا رتبه ام بهتر بود
      8.به حرف فامبل ها اصلا گوش ندین و سعی کنین اول پدر و مادرتون رو راضی کنین تا اونا هم در طول خوندنتون شما رو ساپورت کنن چه مالی چه روحی چه معنوی
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چقدر اين تاپيك خوب و كمك كننده هست! واسه خيليا! مخصوصا اونايي كه ميخوان واسه اولين بار بمونن پشت كنكور!
      كاش به جاي تاپيكاي مسخره و چرت كه صد صفحست اين تاپيك مي شد صد صفحه نه دو صفحه؛ و همه ميومدن تجربه و اشتباهاشونو ميگفتن!

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      آپ

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کمال گرایی - برنامه غیر منطقی - بی ارادگی
      اینارو از زندگیتون حذف کنین کنکور رو مثل کرفس از راه برمیدارین !

انگیزه - نظم -برنامه ریزی +تلاش
      اینارو داشته باشین تا مثل هویج کنکور رو گاز بزنید !

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با خودتون رو راست باشید. اگر واقعا دنبال علم و دانش هستید راهش همین کنکوره. ولی اگر صرفا برای پول در آوردن و گذران زندگی میخواید پشت کنکور بمونید این کار رو نکنید. توو این کشور خیلی راه های دیگه به جز کنکور و درس خوندن هست که میشه پول در آورد. حنی بیشتر از اون چیزی که از درس خوندن انتظار دارید.
      رک بگم، درس خوندن توو این کشور به درد پول در آوردن نمیخوره چون نظام اقتصادی ما سالم نیست.

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هیچ وقت چند کتاب برای یه درس وخون فقط یه کتاب داشته باش ولی اون رو عین چیز بخون و کامل کامل یاد بگیر.........کنکور ۴ مرحله داره.... آموزش..تسلط..افزایش قدرت این زنی( سرعت ودقت)....جمعبندی

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نگاه من الآن چند ساله علافم و پشت کنکور ،کوچک تر از اونی هم هستم که نصیحت کنم ولی چیزایی که یاد گرفتم:

1-مغرور نشو ،باهوش نیستی/باهوش بودن ربطی به قبولی کنکور نداره ،تلاش 90% کار رو انجام میده.
      2-هر کسی فرق داره با شخص دیگه ،قهرمان سازی نکن که مثلا یارو از آبان خونده از اسفند خونده شده 2 رقمی دلیل نمیشه تو هم بتونی،همه با هم فرق دارن
      3- به هیچ کس قول نده،درباره تلاشت با هیچ کس صحبت نکن ،همیشه به آشناهات بگو ضعیفم درسم قوی نیست تا ولت کنن و استرس آبرو و این جور چیزا نداشته باشی
      4-نا امید نشو .
      5-نگو بعدا بعدا همین الآن انجامش بده
      6- به حرف دوستات و اطرافیانت گوش نده که میگن از الآن خیلی زوده بزار از مهر شروع کن خیلییییی وقت داری
      7-بشین علاقه واقعیت رو پیدا کن ،هدف بزرگ رو تعیین کن ،هرچی هدف بزرگ باشه ذوق و تلاشت بیشتر میشه ،البته هدف در حد توانت بزرگ باشه،هدفت رو رو برگه بنویس هر وقت خست شد نگاش کن.
      8-واتساپ و نت کم کم کم کم کم کم
      9-از تجربیات نفرات برتر کنکور استفاده کن
      10-به رتبه عالی فکر کن چون معمولا چیزی که تو کنکور میاری کمتر رتبه ای هست که فکرشو میکردی
      11-در صورت توان با بچه درس خون کنکوری بگرد،من رفتم کتابخونه دیروز هنوز حس خوندن درس از سرم نیوفتاده
      12-وقت نداری.
      13-خودتو برای هر چیزی آماده کن و روحیت رو نباز...مثلا اگه خدایی ناکرده زبونم لال تاثیر قطعی شد از رقابت کنار نکش بیشتر بجنگ.
      .
      ویرایش توسط Frigidsoul : 18 مرداد 1397 در ساعت 15:46

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ​UP

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کم تست نزنید

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوستان هر کدوم تجربیات خوبی رو گفتن
      مال من دو تا چیزه
      یکی اصلا فک نکن که وقت زیاد داری چون باعث میشه برای وقتت ارزش قائل نباشی و خیلی راحت از دستش بدی تا اینکه یه جایی میگی ای دل غافل و میبینی چه زود دیر شده
      یکی هم حتما از اوایل خوندنت یا حتی از وسطاش کتابای جمع بندیتو انتخاب کن و در طول سال و همگام با کتابای جامعت اونارو هم بخون و جایی که حس کردی کامل نیست یا با خط فکری تو فرق میکنه کامل کن و تصحیح کن اینجوری وقتی وارد جمع بندی که میشی دیگه کتابای جمع بندیو که باز میکنی وارد یه دنای جدید نمیشی و یه پیش زمینه ای داری ازشون همچنین سرعت جمع بندیتم بخاطر اون پیش زمینه زیاد تر میشه

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن