خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

پیش خوانی ریاضی قبل شروع دانشگاه

سلام من سوال مشابهی پیدا نکردم پس این موضوع رو ایجاد کردم ، حالا که کنکورم تموم شده میدونم که احتمالا 90 درصد رشته ی ریاضیات قبولم و میخواستم کمی پیش خوانی کنم و پایه ریاضیاتم رو از الان بهتر کنم حالا کسی برای من پیشنهادی داره ؟ بشینم دوباره کتابای دبیرستان رو مرور کنم یا کتابای جدیدی بخونم ؟ دوره یا کتابی هست که به نظرتون خوندن یا گذروندنش مفید باشه برام ؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niloufaram نمایش پست ها
      سلام من سوال مشابهی پیدا نکردم پس این موضوع رو ایجاد کردم ، حالا که کنکورم تموم شده میدونم که احتمالا 90 درصد رشته ی ریاضیات قبولم و میخواستم کمی پیش خوانی کنم و پایه ریاضیاتم رو از الان بهتر کنم حالا کسی برای من پیشنهادی داره ؟ بشینم دوباره کتابای دبیرستان رو مرور کنم یا کتابای جدیدی بخونم ؟ دوره یا کتابی هست که به نظرتون خوندن یا گذروندنش مفید باشه برام ؟؟؟
      سلام
      یه نگاهی به سایت استاد شکرزاد بنداز. فیلم ها و جزوات خوبی داره برای درس ریاضیات عمومی. اگه خودت حوصله داری، کتاب مرجع توماس رو به صورت خودخوان بخون.
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      بحث انتگرال رو بخون و همینطور کتاب مقدمه ریاضی. یکم با مبحث اعداد مختلط و موهومی هم آشنا بشی خیلی خوبه.

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام برای رشته های فنی مهندسی تنها چیزی که باید بلد باشید انتگرال هست اونم نه اون انتگرالای آبکی دبیرستان البته مشتق هم هست ولی خوب زیاد کار کردید چیز جدیدی به اون صورت نداره خیلی ولی انتگرال کاملا بحث جدیدیه. برای یگانه 15 یا 16 نوع حالت انتگرال مختلف داشتیم یادمه اونارو تسلط پیدا کنید خوبه. پیشنهاد میکنم کتاب دیفرانسیل استوارت رو بخونید اگه ترجمشو گیر بیارید خیلی خوبه انتشارات فاطمی
      البته جزواتی هم هستن و یا سایت مکتب خونه و فرادرس ریاضی 1 و 2 رو گذاشتن
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin1441 نمایش پست ها
      سلام برای رشته های فنی مهندسی تنها چیزی که باید بلد باشید انتگرال هست اونم نه اون انتگرالای آبکی دبیرستان البته مشتق هم هست ولی خوب زیاد کار کردید چیز جدیدی به اون صورت نداره خیلی ولی انتگرال کاملا بحث جدیدیه. برای یگانه 15 یا 16 نوع حالت انتگرال مختلف داشتیم یادمه اونارو تسلط پیدا کنید خوبه. پیشنهاد میکنم کتاب دیفرانسیل استوارت رو بخونید اگه ترجمشو گیر بیارید خیلی خوبه انتشارات فاطمی
      البته جزواتی هم هستن و یا سایت مکتب خونه و فرادرس ریاضی 1 و 2 رو گذاشتن
      خیلی ممنون راستش دارم میرم رشته ی ریاضیات و برای اکثر جاها ریاضی 1 رو با دید بچه های فنی درس میدن برای همین نمیدونم مناسب من هم هست یا نه !
      در کل خیلی ممنون از چواب همه (:

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون راستش دارم میرم رشته ی ریاضیات و برای اکثر جاها ریاضی 1 رو با دید بچه های فنی درس میدن برای همین نمیدونم مناسب من هم هست یا نه !
      در کل خیلی ممنون از چواب همه (:
      شما رشته ات ریاضی محضه؟؟اگه ریاضی و کاربردها هستی پیشنهاد میکنم کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال سیاوش شهشهانی رو بخری و بخونی.اون بادید ریاصی محض کتابشو نوشته والبته مطالبش خیلی سنگینه و ثقیل.اگه کتاب با دید اون شکلی میخوای کتاب شهشهانی رو بهت پیشنهاد میکنم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن