خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 37
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ژوپیتر نمایش پست ها
      من یکی دوبار وقتی کلاس نهم بودم همینجوری برای تفریح رفتم اتاق مطالعه کتاب خونه و کتاب غیر درسی خوندم خیلی خوب . همه بکوب سرشون تو درس بود و توی تایم استراحت‌ هم فقططططط بحث کنکور و درس و چکار کنم درصدم بیشتر بشه و ... بود نه چیز دیگه . اما این دوستم الان داشت در مورد چی حرف میزد

ولی این رفیقم با وجود اینکه دوست صمیمیمه اما همیشه خیلی با هم تضاد داشتیم . امروز هم بیشتر به این تضاد ها پی بردم و همچنین پی بردم که بهتره کمتر با ایشون برم مطالعه

چندتا از دوستام هستن خیلی درسخون و جدی ان و احساس می کنم درس خوندن با اونا به نفعم باشه و خلاصه می خوام امتحانش کنم
      درود بر ژوپیتر خودم که انقد مطالعه رو دوس داره

اره اینم راه خوبیه با دوستای هم تیپ خودت باشی خیلی اوکی تره ، احساست در جهت عقلته که تایید میشه
      باهم‌دیگه غالب بشید به دوست مغلوبِ حاشیه ایتون

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کاملا حرفاتون درسته .

ولی می خوام اینو تجربه کنم جدا
      خصوصا که فقط ساعت ۸ تا ۱۴ هستش که اگه من از این زمان استفاده درستی بکنم خب تایم طلایی میشه و اگه هم استفاده خوبی نکنم هم خب زمان زیادی رو از دست ندادم .

در کل بنظرم انتخاب دوستا برای گروه درسی خیلی مهمه بنظرم . ولی خب نباید هم زیاد بهشون وابسته شد.

فقط این چند روز خاص رو می خوام برم نه تا همیشه ....ولی می ترسم بازم ای خدااااا
      خب حالا که میخوای بری دو هفته آزمایشی برو
      البته پیشنهاد من برای کتابخونه اینه که هر دو هفته یکبار برید کتابخونه روز قبل از آزمون از خودتون آزمون بگیرید ساعت 8 تا 12 که تایم معمول کنکوره بعدش هم با دوستاتون بشینید درصدهاتون رو حساب کنید همونجا و ببینید درصد کی بالاتره و در اون درس روشهای مطالعه و ساعات مطالعه رو بپرسید
      این میتونه به پیشرفتتون کمک کنه به شرطی که فرد استرسی نباشید
      اگه استرسی هستید از اینکار پرهیز کنید که ممکنه لطمه بزنه
      میتونید از این کار لذت هم ببرید
      من خوودم تنهایی این کار رو میکردم و از خودم آزمون میگرفتم با استفاده از آزمون سالهای قبل موسسه ها
      اما استفاده از تجربیات دوستان میتونه مفید باشه
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم یه زمانی میرفتم که برام مفید بود،ولی خب من اونجا دوست و آشنایی نداشتم با کسی هم حرف نمیزدم(سرم تو لاک خودم بود)ولی در کل پیشنهادش نمیدم چون جو دوستانه تو کتابخونه رو دیدم و اصلا تاییدش نمیکنم چون بیشتر از مطالعه حرف میزنن باز پانسیون جو بهتری داره...

یه پیشنهاد؛اگه میخوای بری سرت رو بنداز پایین و کار خودت رو بکن با دوستات هم فقط سلام و خداحافظی کن

کتابخونه شهرتون بازه؟پروتکل رو رعایت میکنن؟
      ویرایش توسط FAT3M3H : 28 تیر 1400 در ساعت 20:06

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      خب حالا که میخوای بری دو هفته آزمایشی برو
      البته پیشنهاد من برای کتابخونه اینه که هر دو هفته یکبار برید کتابخونه روز قبل از آزمون از خودتون آزمون بگیرید ساعت 8 تا 12 که تایم معمول کنکوره بعدش هم با دوستاتون بشینید درصدهاتون رو حساب کنید همونجا و ببینید درصد کی بالاتره و در اون درس روشهای مطالعه و ساعات مطالعه رو بپرسید
      این میتونه به پیشرفتتون کمک کنه به شرطی که فرد استرسی نباشید
      اگه استرسی هستید از اینکار پرهیز کنید که ممکنه لطمه بزنه
      میتونید از این کار لذت هم ببرید
      من خوودم تنهایی این کار رو میکردم و از خودم آزمون میگرفتم با استفاده از آزمون سالهای قبل موسسه ها
      اما استفاده از تجربیات دوستان میتونه مفید باشه

بنظرم فوق العاده میشه حتما اینکارو می کنم مرسی

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahrou نمایش پست ها
      من خودم یه زمانی میرفتم که برام مفید بود،ولی خب من اونجا دوست و آشنایی نداشتم با کسی هم حرف نمیزدم(سرم تو لاک خودم بود)ولی در کل پیشنهادش نمیدم چون جو دوستانه تو کتابخونه رو دیدم و اصلا تاییدش نمیکنم چون بیشتر از مطالعه حرف میزنن باز پانسیون جو بهتری داره...

یه پیشنهاد؛اگه میخوای بری سرت رو بنداز پایین و کار خودت رو بکن با دوستات هم فقط سلام و خداحافظی کن

پ.ن:شلین نمیدونم چرا پست تو هم ریپ میشه

من کلا آدم کم حرفیم و باشه به این رویه ادامه میدم

آره بازه . من و دوستم که امروز رفته بودیم یه خانوم دیگه هم بود توی اتاق مطالعه که ۱۰ یا ۱۵ دقیقه بعدش رفت و ما هم دیگه ماسک رو درآوردیم پروتکل در این حد :/

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به کم حرفیت ادامه بده

خسته نباشن البته مردم دیگه خستن از کرونا

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام به همه رفقا امیدوارم حال همگی خوب باشه

راستش من تصمیم گرفتم توی کتابخونه درس بخونم . حالا چرا ؟ آیا خونه خیلی شلوغه ؟ آیا سر و صدا زیاد هست یا؟؟؟ خیر . من می خوام برم کتابخونه و با دوستای خرخون و بچه مثبتم درس بخونم بیشتر از هرچیز به خاطر اینکه نظم داشته باشم . همچنین به خاطر اینکه از رقابت مفید با دوستای خرخونم استفاده کنم . که همه اینا چیزای خیلی خوبن تازه وقت های استراحت هم می تونیم به همدیگه انگیزه بدیم و بحث های درسی بکنیم . اینکار تازه کمک می کنه از حواشی هم دور بشم چون اونجا که اینترنت ندارم

راستش امروز با یکی از دوستام رفته بودم کتابخونه . ولی خب چون دیر رفتیم سریع برگشتیم و زیاد طول نکشید اما همون قدرشم خوب بود . فقط متاسفانه مشکل اینجا بود که این دوستم سطح درسیش از من پایین تره و زیاد هم خرخون نیست و نصف بیشتر تایم رو داشت با گوشی کار می کرد و فیلم می دید

خانواده مم واسه همین مخالف کتابخونه هستن . میگن کتابخونه واسه کسایی که خونه شون شلوغه و مناسب درس خوندن نیست . نه من ! و اینکه خانواده م مخالف درس خوندن گروهی اونم تازه با دوست های صمیمی هستن ! میگن شما هی می شینین با هم دیگه گپ می زنین و دیگه درس نمی خونین

البته حرفشون کاملا اشتباهه و باهاشون موافق نیستم من . چون امروز با اینکه با صمیمی ترین دوستم رفته بودم خیلی کم باهم حرف زدیم و اونم فقط حرفای درسی خیلی خوب بود.

ی سری از دوستام هستن که هنوز باهاشون هماهنگ نکردم اما می خوام به زودی هماهنگ کنم که با همدیگه هر روز بریم کتابخونه و یه سری قوانین هم می خوام برای درس خوندن گروهی مون بذارم (اونا بچه های خوبین قبول می کنن) تا دیگه از درس خوندن گروهی مون بهترین بهره رو ببریم و تو حاشیه نریم . (هرچند مطمئنم این اتفاق نمی افته چون اونا خیلی درسخون و بچه مثبت هستن خداروشکر )

متاسفانه توی شهر ما اصلا چیزی به اسم پانسیون مطالعاتی وجود نداره (تا همین چند وقت پیش حتی نمی دونستم یعنی چی اصلا) ولی اگه بود حتما می رفتم اونجا . هرچند همین کتابخونه خودمون هم خوبه اگه یه سری قوانینی که می خوام به دوستام بگم .کتابخونه ما فقط از ساعت ۸ صبح تا ۲/۵ بعد از ظهر بازه که این دقیقا همون تایمیه که درصد اهمال کاری من میره بالا و اصن بخاطر همینه که می خوام اون تایم رو توی کتابخونه بذارم تا مجبور شم به درس خوندن .

حالا با این وجود آیا هنوز هم درس خوندن توی کتابخونه با دوستان بده؟!!!!!!

چنتا سوال دارم :
      1_ با دوستام هر روز بریم کتابخونه یا چند روز در هفته ؟!
      2_ چه پیشنهاد هایی دارین برای اینکه بهره وری درس خوندنمون توی کتابخونه بره بالا.
      3_ تجربه درس خوندن توی کتابخونه رو دارین ؟ تجربه خوبی دارین یا بد؟
      4_اصن کلا درس خوندن توی کتابخونه بنظرم شما خوبه یا بد ؟
      5_ چکار کنم تا درس خوندمون به حاشیه کشیده نشه
      و حرفای مامان و بابام راست نشن؟!

من تقریبا کل یازدهم توی کتابخونه درس خوندم
      ولی دوستی اونجا نداشتم
      ببین اینکه‌چند روز در هفته یا ی روز درمیون بری به نظر من بهتره و برات عادی نمیشه و کسل نمیشی
      میگی با دوستات میری
      حتما اونجا نزدیکشون نشین و ی ذره فاصله تو حفظ کن
      تو تایمای استراحت بحث غیر درسی نکن تا ذهنت درگیر نشه
      و ی چیزی که خییییییییلی مهمه این که با کسایی که‌ نمیشناسی حتی هم صحبت هم نشو که تو ذات آدما رو از قیافشون نمیفهمی
      یکی بود تو کتابخانه که خیلی اصرار داشت به من خوراکی های عجیب بده و من نمیشناختمش
      حواستو جمع کن کلا

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط happy-moon نمایش پست ها
      ولی دوستی اونجا نداشتم
      ببین اینکه‌چند روز در هفته یا ی روز درمیون بری به نظر من بهتره و برات عادی نمیشه و کسل نمیشی
      میگی با دوستات میری
      و ی چیزی که خییییییییلی مهمه این که با کسایی که‌ نمیشناسی حتی هم صحبت هم نشو که تو ذات آدما رو از قیافشون نمیفهمی
      یکی بود تو کتابخانه که خیلی اصرار داشت به من خوراکی های عجیب بده و من نمیشناختمش
      حواستو جمع کن کلا

ممنونم . همین کارو می کنم

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

بیا شیرین زبونیاتو کمترش کن

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها یه سوال اونایی که میگین ما تو کتابخونه هیچ دوستی نداشتیم .
      وقتی دوستا توی تایم استراحت اینهمه حرف می زدن چکار می کردین رو مخن واقعا . نمی تونی چیزی هم بهشون بگی چون جبهه می گیرن :/ اما اگه دوستشون باشی خب یه چیزی بهشون میگی گوش می کنن
      تازه از همه بدتر اینکه تایم استراحت اعضای اکیپ ها یکیه و مثلا هر یه ساعت یه بار استراحت می کنن . یعنی بعد از هر یه ساعت شروع می کنن به حرف زدنننننن
      اونوقت اگه من مثلا هر دوساعت یکبار استراحت میکنم چکار کنم وسط حرفای اونااااااااا

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط happy-moon نمایش پست ها
      ولی دوستی اونجا نداشتم
      میگی با دوستات میری
      حواستو جمع کن کلا

بالایی

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بالایی

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ههههههههههی و اینم بگم که با اون دوستام که گفتم بچه مثبت و درسخونن و ..... هم حرف زدم راستی .... هیچ کدوم حاضر نشدن باهام بیان
      میگفتن کتابخونه بده ولی خوبه ! چمیدونم بهونه می آوردن
      خب احساس افسردگی می کنم :/

خب ولی اونقدر هاهم مهم نیس... خب شاید همینجوری بهتر باشه . بهرحال فردا ساعت 8 صبح میرم کتابخونه .

می خوام ساعت 8 تا 2 و نیم که ساعات اوج اهمال کاریم هستن رو به پیوستگی در درس خوندن برسونم .

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ههههههههههی و اینم بگم که با اون دوستام که گفتم بچه مثبت و درسخونن و ..... هم حرف زدم راستی .... هیچ کدوم حاضر نشدن باهام بیان
      میگفتن کتابخونه بده ولی خوبه ! چمیدونم بهونه می آوردن
      خب احساس افسردگی می کنم :/

خب ولی اونقدر هاهم مهم نیس... خب شاید همینجوری بهتر باشه . بهرحال فردا ساعت 8 صبح میرم کتابخونه .

می خوام ساعت 8 تا 2 و نیم که ساعات اوج اهمال کاریم هستن رو به پیوستگی در درس خوندن برسونم .
      احساس افسردگی نکن *-*
      تو قراره پله های موفقیتت رو به تنهایی طی کنی*-*
      بروو تو دل موفقیت ♥︎
      هر عاملی هم‌نظم ذهنیتو بهم زد بی رودروایسی دیلیت بزن بره

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shelin نمایش پست ها
      بیا شیرین زبونیاتو کمترش کن
      چشم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن