خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین منبع ریاضی تجربی نظام جدید؟

رأی دهندگان
    89. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • جامع مهروماه

37 41.57%
    • جامع خیلی سبز

21 23.60%
    • جامع گلابی

2 2.25%
    • جامع به همراه موج ازمون الگو

8 8.99%
    • میکروطلایی

4 4.49%
    • ابی و سه سطحی کانون

0 0%
    • ایکیو پلاس جامع

5 5.62%
    • سایر موارد

12 13.48%
    صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 97
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من مهروماه دارم
      میخوام ۱۰۰ آزمونش رو هم بگیرم
      درکل راضیم البته تازه شروع کردم هنوز به مشکل جدی برخورد نکردم
      آدمی که همیشه با گذشته اش میجنگه! هیچ آینده ای نداره...

2. Top | #62
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      زیاد شلوغش نکنید اموزشتون رو با همین خیلی سبز و مهروماه ببندید و برید سمت سوالای سطح پیشرفته از آزمونها و کتابای نظام قدیم بزنید / سوالای ریاضی نظام قدیم برا یکنکور نظام جدید سوال سطح پیشرفته محسوب میشه ازشون غافل نشید در دروس فیزیک و ریاضی
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

3. Top | #63
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      مهروماه و خیلی سبز اوکین

4. Top | #64
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      دو تا مطلب :
      اولا خیلی سبز ریاضی جامع ویرایش شده . درسنامه ها کاملا بازنویسی شده ، تست های ساده کتاب حذف و تست های جدیدتر و بهتر جایگزین شدند اما باز هم در حد و اندازه کنکور 1400 نیست . از مهرماه به بعد کتاب های لاغر سطح پیشرفته در حد و اندازه کنکور 1400 چاپ خواهد شد با تعداد سوال محدود . انتظار سوالات جدید و سخت رو بیشتر باید از آزمون های آزمایشی داشت نه کتاب های کمک آموزشی .
      حنیف عظیمی یه حرف خوبی داره و میزنه تو کلاساش
      میگه : هر کسی که بعد کنکور جزوه و کتاب و سبک تدریسش رو عوض میکنه و میگه ویرایش کاملا جدید و .... چیزی جز یک
      خائن بیشرف نیست
      چون اگه میخواست از همون اول جزوه و کتاب خوب با تستهای خوب تو کتاب قرار میداد قطعا نخواسته که قرار بده تا بتونه در آینده حتی کتابش رو به اونایی که کتابش رو دارن دوباره بفروشه
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

5. Top | #65
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      کتاب خیلی سبز و مهر ماه رو من کار کردم از نظر درسنامه من خیلی سبز رو بهتر میفهمیدم و تست های خوبی هم داره
      کتاب مهروماه تستاش برام بهتر بود و همینطور خلاصه هاش
      کتاب گلابی رو هم بررسی کردم کتاب خیلی خوبیه هم درسنامه و هم تستاش خوبن البته یه مشکلی که از نظر من داره نکات همه تست هارو تو درسنامش آورده که شاید خلاقیت رو ازتون بگیره
      و در آخر اینکه به نظرم اگر متوسط رو به بالا هستین واقعا مهرو ماه کتاب خوبیه
      ویرایش توسط farshidfouladi : 22 تیر 1400 در ساعت 14:55

6. Top | #66
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگ قرار باشه دبیری معرفی کنید کدومو معرفی میکنید

7. Top | #67
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      حنیف عظیمی یه حرف خوبی داره و میزنه تو کلاساش
      میگه : هر کسی که بعد کنکور جزوه و کتاب و سبک تدریسش رو عوض میکنه و میگه ویرایش کاملا جدید و .... چیزی جز یک
      خائن بیشرف نیست
      چون اگه میخواست از همون اول جزوه و کتاب خوب با تستهای خوب تو کتاب قرار میداد قطعا نخواسته که قرار بده تا بتونه در آینده حتی کتابش رو به اونایی که کتابش رو دارن دوباره بفروشه
      خیلی سبز اکثر کتاباشو امسال اینطوری کرده . خودشون خیلی خوبن که حداقل مجال ندادن فیلما تا مرداد شهریور رو پنل بمونه. کلا از سرتا پای این حوزه کنکور *** میباره . حالا خود عظیمی قراره بگه برین همون خیلی سبزی که این بلارو سر ملت میاره کتاب بگیرین . این معلم های یه راه دیگه هم برا درامد زایی پیدا کردن که از یه شاگرد توی چندتا حوزه پول درمیارن . اول کلاس ثبتنام میکنی بعد کتاب اقارو باید بخری بعد کتاب دوم اقارو باید بخری (حالا هرچی تو شجره نامش کتاب نوشتن )بعد ترغیب میکنن ازمون چرتشونو ثبتنام کنی بعد ازمون های چاپ شدشون بعد جزوه های چاپ شدشون حالا هی منت هم میذارن برای راحتی شما یه جا چاپ شده میدیم اره جون عمت خودتم که اصلا سودی نداری. حالا اونجاش بیشتر حرص دراره که میگن پیشنهاد میکنیم این ازمونمونو ثبتنام کنیم ولی اونقدر توی کلاس به ازمونهاشون ارجاع میکنن که چاره ای نمیمونه برات جز ثبتنام . بعدم که نکته تست و همایش رو باید ثبتنام کنی چون استاد محترم میفرمایند جمعبندیت هم حتما باید با من باشه وگرنه کل کلاس طول سالت نتیجش هیچ میشه . یدونه کلاس اختصاصی رو ۶۰۰ تومن گرون کردن تو یه سال !!! بعد خداشاهده که چقدر سال قبل سر قطعی هاشون سرویس شدیم . یه قضیه ای هم اومد به اسم کلاسای ابان که امسال تاملند هم همت کرده گذاشته . چند جلسه قطاری توی یه هفته میذارن بعد کلاسو با کلاس تیر یکی میکنن و با یه تدریس دوبل پول میگیرن تهشم یه چندتا افلاین و چندتا انلاین میندازن که نه ما برای شما مختص ابان کلاس گذاشتیم البته زیادم به پیام یوسف عزیز ربط نداشت ولی سال قبل اونقدر حرص خوردم که میخواستم یه جا خالی کنم که پول دادن و ثبتنام یه طرف ماجراست کلی قطعی وصلی خواهند داشت که همیشه خدا میگفتن مشکل از شماست در حالی که هزار نفر میگفتن ماهم مشکل داریم جبرانی های بعد ابان که دم به دیقه خواهد بود تا جایی که رسما شما کلاستون دو جلسه تو هفته میشه چرا ؟ چون اول خیلی کم درس میدن تا هرکی بخواد ثبتنام کنه و زود برسه درست مثل قلمچی .حالا شما میای روی این کلاسا کلی برنامه میریزی و حساب وا میکنی بیخیالشم نمیتونی بشی که در نتیجه تر میزنه به کنکورت . تازگیا دیدم یکی از این معلمای معروف یه سری کلیپم تو یوتیوب میذاره و به بچه ها میگه ساب کنید بلکه یه پولی هم از یوتیوب به جیب بزنه همینقدر ساده همینقدر تهوع اور
      ویرایش توسط Amir__m : 22 تیر 1400 در ساعت 17:25

8. Top | #68
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir__m نمایش پست ها

خیلی سبز اکثر کتاباشو امسال اینطوری کرده . خودشون خیلی خوبن که حداقل مجال ندادن فیلما تا مرداد شهریور رو پنل بمونه. کلا از سرتا پای این حوزه کنکور *** میباره . حالا خود عظیمی قراره بگه برین همون خیلی سبزی که این بلارو سر ملت میاره کتاب بگیرین . این معلم های یه راه دیگه هم برا درامد زایی پیدا کردن که از یه شاگرد توی چندتا حوزه پول درمیارن . اول کلاس ثبتنام میکنی بعد کتاب اقارو باید بخری بعد ازمون اقارو باید بخری بعد ترغیب میکنن ازمون چرتشونو ثبتنام کنی بعد ازمون های چاپ شدشون بعد جزوه های چاپ شدشون حالا هی منت هم میذارن برای راحتی شما یه جا چاپ شده میدیم اره جون عمت خودتم که اصلا سودی نداری. حالا اونجاش بیشتر حرص دراره که میگن پیشنهاد میکنیم این ازمونمونو ثبتنام کنیم ولی اونقدر توی کلاس به ازمونهاشون ارجاع میکنن که چاره ای نمیمونه برات جز ثبتنام . بعدم که نکته تست و همایش رو باید ثبتنام کنی . یدونه کلاس اختصاصی رو ۶۰۰ تومن گرون کردن تو یه سال !!! بعد خداشاهده که چقدر سال قبل سر قطعی هاشون سرویس شدیم . یه قضیه ای هم اومد به اسم کلاسای ابان که امسال تاملند هم همت کرده گذاشته . چند جلسه قطاری توی یه هفته میذارن بعد کلاسو با کلاس تیر یکی میکنن و با یه تدریس دوبل پول میگیرن تهشم یه چندتا افلاین و چندتا انلاین میندازن که نه ما برای شما مختص ابان کلاس گذاشتیم البته زیادم به اون ربط نداشت ولی سال قبل اونقدر حرص خوردم که میخواستم یه جا خالی کنم که پول دادن و ثبتنام یه طرف ماجراست کلی قطعی وصلی خواهند داشت که همیشه خدا میگفتن مشکل از شماست در حالی که هزار نفر میگفتن ماهم مشکل داریم جبرانی های بعد ابان که دم به دیقه خواهد بود تا جایی که رسما شما کلاستون دو جلسه تو هفته میشه چرا ؟ چون اول خیلی کم درس میدن تا هرکی بخواد ثبتنام کنه و زود برسه درست مثل قلمچی .حالا شما میای روی این کلاسا کلی برنامه میریزی و حساب وا میکنی بیخیالشم نمیتونی بشی که در این صورت تر میزنه به کنکورت .
      چقدررر درست بود حرفات واقعا
      همایشا که بماند . هفته آخر هر دبیر میاد 4 جلسه 6 تا 8 ساعتی همایش میذاره !!!
      لامصب هفته آخر روزی 12 ساعتم بخونی میشه 72 ساعت ! 2 تا همایش ببینی که کللل هفته ات میره . پس چطوری دانش آموز مرور کنه ؟ چطوری تورق سریع کنه ؟! و ...

9. Top | #69
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همایش ها و برای اکثر درس ها نکته و تست مال کساییه که ضعیفن میخوان یکی دو سوال بیشتر جواب بدن،کسی که در حد رشته و دانشگاه تاپه اصن نیازی به این مسخره بازیا نداره نهایتا نیازم باشه میری درسی مثل دین و زندگی یا خیلی دیگه وقت باشه،زمین رو میگیری فقط کمی بیشتر جواب بدی ، وگرنه حرفه ایا خودشون میدونن سه ماه اخر یعنی مخت با تست زدن و مرور و تورق قل قل بزنه و سمت بیراهه نری و اگرم جایی ضعف داشتی(که حقیقتش باید از اول خوب بخونی اینجا دیسک و صفحه ت نپاچه زمین) یه معلم خصوصی میگیری در حد 3 جلسه رو فرمت بیاره همین و لاغیر

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      چقدررر درست بود حرفات واقعا
      همایشا که بماند . هفته آخر هر دبیر میاد 4 جلسه 6 تا 8 ساعتی همایش میذاره !!!
      لامصب هفته آخر روزی 12 ساعتم بخونی میشه 72 ساعت ! 2 تا همایش ببینی که کللل هفته ات میره . پس چطوری دانش آموز مرور کنه ؟ چطوری تورق سریع کنه ؟! و ...

10. Top | #70
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      برای کنکور ۱۴۰۱ ، منبع خوب ، کدامش هست ؟!

11. Top | #71
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dean نمایش پست ها
      کتابای لاغر سطح پیشرفته دقیقا منظورت کدوم کتاباس؟ نردبامای تک پایه یا ....؟
      الگوهای تک پایه بسیار ابکی بودن حداقل در مقایسه با مهروماه
      ودف bro!
      الگو تک پایه کجاش آبکیه؟؟
      تست های سطح 1 و بخشی از تست های سطخ 2 در حد مهروماه و خیلی سبز هست .
      برخی از سطح 2ها و بخش زیادی از سطح 3 واقعا سنگین هستند .

لاغر پیشرفته حالت آزمون طوری میاد مثلا 20 تا آزمون 30 سواله داره . اینطوری مثلا که تست هاش هم سختن . موئینی میگفت دیگه .
      گفت کتاب در حد و اندازه 1400 تا مهر نمیاد بیرون . مهر هم بیاد بیرون تعداد تستش پایینه .
      ستاد حمایت از حلقه حیدریون و شوهر عمه های کشور

12. Top | #72
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی ریاضی جامع خیلی سبز ویرایش جدید رو بررسی کرده؟ چطوریه؟
      اگه کسی داره لطفا چندتا عکس از کتاب بفرسته. نمونه صفحات نیومده هنوز

13. Top | #73
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فکر کنم خیلی سبز یه کتابچه ۲۰۰ ۳۰۰ تستی تستای پیشرفته چاپ کنه برای ریاضی درکل مخ ریاضیم باشی توی ۳۵ دقیقه فوقش میتونی با سختی سوالای ریاضی ۱۴۰۰ فوقش ۵۰ بزنی ن بیشتر اگه بخای بزنی باید از شیمی و زیست وقت بدی که عاقلانه نیست
      بنظرم الکی همه رو ریاضی حساس شدن درستونو بخونین فوقش از اسفند عید تستای سنگین ریاضی ازمون های مختلف حل کنین همین
      بعدشم کی گفت قراره سال بعد ریاضی سخت بدن؟ اگه شیمی سخت بدن سوال سنگین از شیمی الی بدن تو تایم میتونی حل کنی یا فقط وقتتو گذاشتی رو مشتق؟ عاقل باشین

14. Top | #74
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با سوالای سمی کنکور امسال ک هیچ کتابی در این حد نبود :/
      ولی من ع عید ب بعد برا ریاضی سوالای ازمونای جامع سنجش سال قبل+ سوالای ازمونای ماز+ ی کتابی هم بود جمع بندی مهروماه بعد ی هایپر تستایی داشت خیلی سنگین بود سوالاش.
      دیگه این سختترین ترکیبیه ک ب ذهنم میرسه برا ریاضی
      پ.ن: حالا شانس گند منه. اینقدم رو ریاضی کار کردم تهش کنکور اینطوری شد ب امید 80 و 90 رفتم و با 40 برگشتم
      پ.ن2: برا شروع ولی یا با مهروماه جامع شروع کنین یا با الگو جامع(همون ک ی عکس غول چراغ جادو روشه ) اما خب این نظر منه. فقط جوگیر نشین یهو یا ی کتاب خیلی سطح خفن بخواین شروع کنین :/ پله پله :/
      روزی ما دوباره کبوترهایمان را
      پیدا خواهیم کرد
      و مهربانی

دست زیبایی را خواهد گرفت
      و من آن روز را انتظار می‌کشم
      حتی روزی که دیگر نباشم...
      ویرایش توسط zhi.a : 28 تیر 1400 در ساعت 18:34

15. Top | #75
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      سلام .
      با احترام به نظرات دوستان عزیز .

ببینید برای ریاضی چند نوع روش مطالعه داریم که مربوط میشه به سطح فرد
      و این روش مطالعه تصمیم میگیره که کدوم کتاب رو بخرین و خوب باشه بهتون

اگه ریاضی تون ضعیف هستش و وفیلم اموزشی میبینید به گفته و پیشنهاد اون استاد گوش کنید
      مثلا حیدری مهروماه و مویینی خیلی سبز رو پیشنهاد میدن

اما اگه خودتون بخواین تصمیم بگیرین در این حالت کتابی بخرین که تمرکزش بیشتر روی
      تست باشه چون درسنامه دیگه نیاز ندارین معلم زحمتش رو کشیده و باید تمرین کنین . مثلا مهروماه خوفه

اگه ریاضی متوسطی دارین و میتونین با خوندن درسنامه اوکی باشین کتابی مثل
      خیلی سبز یا میکرو میتونه بهتون بسازه البته مهروماه هم میتونید استفاده کنین.

اگه واقعا حرفی برا گفتن در ریاضی دارین حتما حتما الگو جامع بخرین و
      خودتون رو اخر سال یه استاد ریاضی بکنید .

فقط در نظر داشته باشید درسی مثل ریاضی باید عمده وقتتون به تست زدن و یادد گرفتن
      از تست صرف بشه پس زیاد گیر ندید که فلان کتاب درسنامش روونه و فلان
      سلام وقت بخیر شما برا ریاضی کدوم دبیر رو مصلحت میدونید؟

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن