خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 37
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omid2s نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      حتما میدونید که یه خبرایی پخش شده که گردانندگان کانال کلید میدیا که باعث تقلب گسترده تو کنکور امسال شده دستگیر شدن
      دوتا ابهام پیش میاد: آیا پلیس فتا به دیتای بیس و سرورای تلگرام دسترسی داره؟ عجیب نیست؟تلگرام که گفته بوده ما داخل ایران سروری نداریم....
      از اون طرف آیا تلگرام سرور داخلی داره؟ پس چرا نت برای ما بین الملل حساب میشه اگر سرور داخلی داره؟ و چرا اصلا فیلتره وقتی سرور داخلی داره
      یه موضوع دیگه اینکه تلگرام بواسطه پلتفرم و چیزای دیگه که ما نمیدونیم چی هستن,, تا الان هک نشده.
      آیا پلیس فتا خیلی وقته تونسته تلگرام رو هک کنه؟ من که فک نمیکنم این مورد رو....
      یه چنین چیزی در مورد اینستاگرام مطرحه که چرا وقتی سرو. داخلی داره, چرا نتش بین اللمل حساب میشه؟

حالا یه موضوع دیگه: چطوری میخان ثابت کنن کی تقلب کرده, من که فک نکنم بشه اینکارو گرد, چون ممکنه حق کسی دیگه که تلاش کرده و تقلب نکرده ضایع بشه و بعنوان متقلب شناخته بشه.

بیان پاسخ و درصد ریاضی بررسی کنن راهش نیست.

میخام بکم قضییه مشکوکه برا من

بعضی از این کسایی که از سختی سوالات و حمایت از کمپین,, پست و استوری رگباری میگذارن, کسایی بودن که اصلا کاری به تعویق و تمدید و .....اینا نداشتن
      حالا یهو چطو شده اومدن حامی دانش اموزا شدن؟
      یه استاد معروف کنکور هم یه پ تو تل بهش دادم و جواب داد که قضیه مشکوکه و ممکنه دست پشت پرده باشه

ولی ظاهرا سنجش لاپوشنی کرده و قبول نداره سختی سوالاتو و موضوع تقلب رو مثل هرسال با گفتن "دستگیر شدن دستگیر شدن" ماست مالی میکنه

نظرتون چیه

درسته پلیس فتای ایرانو مسخره میکنن و اینا ولی اگه قضیه امنیتی باشه مطمئن باش خیلی بیشتر از چیزی که ماها فک میکنیم توانایی داره
      2 تا راه واسه پیدا کردن فروشنده های کنکور هست
      اول اینکه میرن کسی که تقلب کرده رو پیدا میکنن ( کنکور مجدد و ... ) و از خریدار به فروشنده کنکور میرسن ( بلاخره واسه اینکه فروشنده مبلغ رو بگیره باید یه شماره کارتی چیزی بده و راحت گیرش میارن)
      دوم اینکه از طریق اپلیکیشنای روی گوشی ردیابی میکنن
      مثلن طرف روی گوشیش علاوه بر تلگرام , وی پی ان هم داره از طریق سرور های اون ردیابی میکنن . یا اپلیکیشن آپ رو داره واسه واریزیا و اینطوری گیرش میندازن و...
      کلییی راه دیگه هست که پلیس فتا میتونه اینا رو پیدا کنه . ولی خب این چیزا واسه مسائل امنیتیه و ماها هیچکدومش رو نخواهیم فهمید ( اگه کسی میدونس که میتونس دورشون بزنه)
      در کل میخواستم بگم اصلا کاری به سرورهای تلگرام نداره

در مورد سوال بعدی , هرسال سنجش شاید بیشتر از 100 نفر رو بعنوان متقلب پیدا میکنه ! ( مثالش سال 97 )
      تمام پاسخبرگ ها و دفترچه سوالات بایگانی و چک میشن و تمام رتبه ها با سوابق تطبیق داده میشن

در مورد سوال آخر هم اینکه این دبیرا و مشاورایی که میبینی حامی دانش آموز شدن چند تا دلیل داره . مهمترینش اینه شخصی مثل آریان حیدری وقتی میبینه 1 دونه از روش هاش به درد کنکور 1400 نمیخورد و دانش آموزاش از سال آینده یک دهم میشن , میاد جار میزنه کنکور فلان بوده بهمان بوده . اون مشاور هم بخاطر اینکه دانش آموزاش نتیجه نمیگیرن میاد اینطوری دایه مهربان تر مادر میشه . همه اینایی که میبینین رفتار ضد و نقیض دارن و کمپین کمپین میکنن فقط دنبال دیده شدن و به دنبال اون پول بیشترن

درآخر هم بگم کنکور امنیتی ترین آزمون کل کشوره . سرنوشت دهه های آینده کشور توسط قبولیای کنکور همین سال ها مشخص میشه . پس فک نکنین انقد چرت و پرته که یه چنل از چلغوز آباد بیاد سوالارو بذاره همه هم بزنن و تموم بشه بره . اولویت کنکور واسه دستگاه قضایی و امنیتی خیلی بیشتر از این مسخره بازیاس . زیاد نگران حق خوری و فلان نباشین

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Midnight__Star نمایش پست ها
      کاملا دروغه!! چطور میخوان همه ی کسایی که تقلب کردن بگیرن وقتی نه شماره حسابی نه شماره کارتی رد و بدل شده کانال یه کانال عمومی بوده!! با ۷ هزار عضو و از طرفیم همه ی اونایی که تقلب کردن که حتما نمیخواستن زیر گروه یک قبول شن ولی در هر صورت جای یه نفر دزدیدن....
      فایل پیوست 98235
      با آیپی خیلی راحت پیداشون میکنن
      شما داری از اینترنتی که خود ایران بهت میده استفاده میکنی و کنترل کردنش کاری نداره واسشون
      من ساعت 10 صبح جمعه توی چنل کلید مدیا بودم . کلن 280 تا سین خورده بود . چک کردن 280 تا آیپی و پیدا کردن صاحب چنل کار سختی نیس

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.darkside نمایش پست ها
      پارسال یکی از کودن ترین و ولکرد ترین بچه های شهرمون ، که اصن تا ده نمیتونه بشماره، دندانپزشکی قبول شد.... و خبر رسیده امسال کسایی که توی شهر ما تقلب کردن، رابطشون همون فرد بوده اوج فاجعه رو میبینید؟؟ نه تنها به قبولی دندانپزشکی خودش راضی نشده طرف بلکه خواسته یه پولیم به جیب بزنه.....شت ایران شت
      فاز اینایی که میان داستان سرایی میکنن و 4 تا حرف بی اساس و پایه میزنن تا بقیه رو ناامید کنن رو نمیفهمم
      عزیزم شما نتونستی توی کنکور نتیجه بگیری دلیلی نمیشه بقیه رو ناامید کنی

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      انگار ی گروه رو هم تو شیراز گرفتن

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      با آیپی خیلی راحت پیداشون میکنن
      شما داری از اینترنتی که خود ایران بهت میده استفاده میکنی و کنترل کردنش کاری نداره واسشون
      من ساعت 10 صبح جمعه توی چنل کلید مدیا بودم . کلن 280 تا سین خورده بود . چک کردن 280 تا آیپی و پیدا کردن صاحب چنل کار سختی نیس
      بله شاید حرف شما درست باشه اما اگه بخوان که پیداشون کنن...چون هر آدم معمولی جرئت تقلب تو کنکور نداره

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      بله شاید حرف شما درست باشه اما اگه بخوان که پیداشون کنن...چون هر آدم معمولی جرئت تقلب تو کنکور نداره
      ااها دقیقا کلید اسرار همه این کثاف ط کاریا تو جیب ادامای غیر معمولی هست و گرنه به کانال و کلید باشه از سال بعد همه با تجهیزات کامل وارد سر جلسه میشن
      i`m taxic

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آره قطعا . یه سری از بچه های اون بالایی ها هستن که چه بخوایم چه نخوایم وارد دانشگاه میشن و جلوشون رو گرفتن کار ماها نیست
      بحث من اینه که کنکورم انقدر بی در و پیکر نیس که یه چنل بیاد کلید بزنه 1000 نفرم راحت تقلب کنن . بحث خیلی پیچیده تر از این حرفاس

8. Top | #23
      sea
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اغلب پرداخت ها با ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین بوده و ردیابی اوناسخته

در ثانی اکثر این تقلب کارا آدمای ثروتمند و گردن کلفتی ان که زور سازمان سنجش بهشون نمیرسه

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sea نمایش پست ها
      اغلب پرداخت ها با ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین بوده و ردیابی اوناسخته

در ثانی اکثر این تقلب کارا آدمای ثروتمند و گردن کلفتی ان که زور سازمان سنجش بهشون نمیرسه
      کسی که در این حد ثروتمند و گردن کلفته به راحتی میتونه کنکور رو دور بزنه هر رشته‌ای که بخواد رو بخونه دیگه چه کاریه بیاد خودش رو بندازه تو همچین دردسر بزرگی! اگه سنجش زورش بهشون نمیرسه فردا زنگ بزنه به سنجش بگه بچه منو بفرست تو دیگه تقلب نمیخواد!

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      [ote]

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed79 نمایش پست ها
      فاز اینایی که میان داستان سرایی میکنن و 4 تا حرف بی اساس و پایه میزنن تا بقیه رو ناامید کنن رو نمیفهمم
      عزیزم شما نتونستی توی کنکور نتیجه بگیری دلیلی نمیشه بقیه رو ناامید کنی
      من موندم شما چی میگید این وسط ، شما نمیخواد دلسوز بچه ها باشید برید سر درس و مشقتون لطفا...
      طرف همسایمونه که این کارو کرده، اونوقت میگه داستان سرایی میکنن بعضیا
      چی میگی تو بابا برو دوغتو بنوش
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .
      ویرایش توسط DrDark13 : 21 تیر 1400 در ساعت 12:48

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.darkside نمایش پست ها
      [ote]

من موندم شما چی میگید این وسط ، شما نمیخواد دلسوز بچه ها باشید برید سر درس و مشقتون لطفا...
      طرف همسایمونه که این کارو کرده، اونوقت میگه داستان سرایی میکنن بعضیا
      چی میگی تو بابا برو دوغتو بنوش
      اولا بیو منو بخون پسرم من چندساله مشق و درسم تموم شده !
      دوما شمایی که نه اسم داری نه فامیل داری نه معلومه کدوم شهری تز تقلب و همسایم تقلب کرده رو نده
      اگه هم کرده انقدر بی وجودی که جرئت نداشتی بری سنجش شکایت کنی و اومدی توی فروم داستان سرایی میکنی !
      سال هاست تیپ شماها رو میبینم که فقط هدفشون تخریب روحیه بقیه اس . این حرفارو واسه من نزن

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اتفاقا آدمای معمولی به تقلب رو میارن وگرنه اون آدمای غیر معمولی که با سهمیه هیئت علمی بابا و فرزند پسرخاله شهید و کلی پارتی بدون ریسک کردن میتونن از دانشگاه گ. و.ز شناسی شنگول آباد به پزشکی تهران انتقالی بگیرن
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب
      آن زمان معلوم میشد در جهان هوشیار کیست

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seyed..yousefi نمایش پست ها
      اتفاقا آدمای معمولی به تقلب رو میارن وگرنه اون آدمای غیر معمولی که با سهمیه هیئت علمی بابا و فرزند پسرخاله شهید و کلی پارتی بدون ریسک کردن میتونن از دانشگاه گ. و.ز شناسی شنگول آباد به پزشکی تهران انتقالی بگیرن
      انتقالی که چیز نیست
      طرف با سهمیه هیئت علمی از دامپزشکی میاد پزشکی تیپ۱

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      اولا بیو منو بخون پسرم من چندساله مشق و درسم تموم شده !
      دوما شمایی که نه اسم داری نه فامیل داری نه معلومه کدوم شهری تز تقلب و همسایم تقلب کرده رو نده
      اگه هم کرده انقدر بی وجودی که جرئت نداشتی بری سنجش شکایت کنی و اومدی توی فروم داستان سرایی میکنی !
      سال هاست تیپ شماها رو میبینم که فقط هدفشون تخریب روحیه بقیه اس . این حرفارو واسه من نزن
      کاملا حق با شماست
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

15. Top | #30
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نگاه کنید نگید تقلب نیست و ...
      هست ،خوبشم هست ولی کم هست ، نهایتا 1000 نفر تقلب میکنن دیگه
      خب 7000 تا جای دیگه هست برای بقیه ، جزو اون 7000 تا که دیگه میتونیم بشیم
      باز خوبه کنکوره وگرنه کل 8000 تا میپره میره واسه پولدارا و آقازاده ها
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن