خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 54
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aphrodite-lover نمایش پست ها
      شما لطف داری امین جان
      چون خودتون ابراز کردید سالیان مدید تو فضای سایبری ومجازی حضورداشتی سوال میپرسم.
      یعنی به نظرشمااگر در زندگی های عادی وواقعی
      ازرابطه دختروپسرهیچ جلوگیری نشه این مشکلات پیش نمیاد؟
      اگراینطوره پس چطور تو کشورهایی که این روابط بکلی طبیعی شده بازهم ازین قسم مشکلات مشاهده میشه و حتی بدتر
      بااحترام بنظر شما باید عرض کنم ازنظرحقیر همین موانع سبب باقی موندن عفاف درجامعه شده
      حتما شما هم سری به چتروم های خارجی زدید
      مثلا در چت روم های کانادایی دختران باعنوان هایی مثل"H-OT G-IRL BABY"استفاده میکنند وپسرها عناوینی مثل"f..ker a.s"و...رو برای خودشون انتخاب میکنند.
      توی فیلم های به ظاهرآموزشی مثلam-erican p-ieبزرگترین مشکل جوانان قوه ش ه و ا ن یشون معرفی میشه
      وشما می بینید که راه حل ارایه شده آزاد گذاشتنشون در این مورد هست که هیچ ثمری هم نداره
      همون طور که قبلا عرض کردم ازنظر بنده همین موانع به ظاهردست وپاگیر
      تاحدودی سبب حفظ عفاف وسلامت روان جامعه شده.
      (به خاطر عنوان برخی مسایل عذرخواهم چون احساس نیازکردم بیان کردم مسولین اگر صلاح دونستند اصلاحش بکنند.)
      اما به یک نکته بسیارعالی اشاره کردی"کمبود محبت"بنظرت این حفره عظیم رو باچه چیزایی میشه پرکرد به عبارت دیگه بنظرت ابزار مناسب برای این چاله روحی عظیم چیه؟

یه لحظه یه لحظه
      من گفتم رابطه معمولی نگفتم که.... انگار منظورمو خوب متوجه نشدین
      خودمو مثال میزنم که کسی ناراحت نشه
      فرض کنین بابام منو درحال حرف زدن با یه دختری ببینه !! خب طبیعیه خیلی محرومیتا برام در نظر میگیره
      درحالی که اصلا نمیدونه بحث سر چی بود ! شاید من داشتم سر یه موضوع درسی حرف میزدم
      یا شاید واسه یه پروژه آزمایشگاهی حرف میزدم ولی اون در هر شرایط فکر میکنه که من ...
      اگه بخوایم همچین چیزایی پیش نیان باید فرهنگ سازی کنیم
      ارتباط با جنس مخالف فقط درمورد ـــــــ و عشق و عاشقی نیست
      میتونه در مورد مسائل روزمره باشه
      دولت میتونه توی پژوهشسرا ها و همچین جا هایی کلاسای بحث آزاد علمی مختلط برگزار کنه
      چنتا مربی رو هم بزاره اونجا باشن تا از هدف دور نشیم
      الان یه پسر یا دختری که تو دوره راهنمایی به بلوغ میرسه فک میکنه جنس مخالف یه چیزیه که از فضا اومده
      یا با دوستاش یا با تو نت بحث هایی میکنه که خود به خود به اون سمت میکشنش(همون فیلما و .. که فرمودی)
      اما اگه یه تعامل عادی وجود داشته باشه اینجور تصورا به وجود نمیان

کمبود محبت نباید باشه ولی وقتی مادر از راه میرسه غذا رو میزاره تو ماکروویو میده به بچه میره میخوابه پدر ساعت چند نصف شب میرسه خونه اون بچه هه باید دچار کمبود محبت شه
      یه سری دیگه هم هستن پدر و مادر فقط محبت رو توی فراهم کردن امکانات رفاهی میبینن !!!‌ یه بار نمیگه پسرم / دخترم بیا باهم صحبت کنیم ببینیم چیا دوس داری مشکلاتت چیه و...
      وقتی بچه از دوم ابتدایی باید انواع اقسام کلاسایی رو که والدینش میگه رو بره
      وقتی بچه واسه زندگی خودش نظر میده مثلا میگه میخوام برم رشته انسانی ولی به اجبار خانواده میره سراغ ریاضی یا تجربی یا...
      معلومه که از خانواده زده میشه و رو میاره به یه سری افراد اکثرا ناباب
      یه بچه ای بود 13 ساله اهل یکی از استان های مرکز ایران
      باباشو انتقال داده بودن تهران واسه کار (مهندس بود و خوب پول درمیاورد و پسرشم کاملا تامین بود )
      اومده بود نت بعد 2-3 ماه این منقٌل بازیش گرفت
      رفت به یه دختره که همسن و سال من بود گفت دوست دارم اونم با مدیرا مطرح کرد
      پسره زیر بار نمیرفت !‌هی اخطار میدادیم ادمین گرفت بنش کرد
      با چنتا ای پی دیگه اومد هی تاپیک باز میکرد اسپم میداد
      اخرشم نفهمیدیم چه بلایی سرش اومد
      امیدوارم منظورمو بهتر درک کنین

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      یه لحظه یه لحظه
      من گفتم رابطه معمولی نگفتم که.... انگار منظورمو خوب متوجه نشدین
      خودمو مثال میزنم که کسی ناراحت نشه
      فرض کنین بابام منو درحال حرف زدن با یه دختری ببینه !! خب طبیعیه خیلی محرومیتا برام در نظر میگیره
      درحالی که اصلا نمیدونه بحث سر چی بود ! شاید من داشتم سر یه موضوع درسی حرف میزدم
      یا شاید واسه یه پروژه آزمایشگاهی حرف میزدم ولی اون در هر شرایط فکر میکنه که من ...
      اگه بخوایم همچین چیزایی پیش نیان باید فرهنگ سازی کنیم
      ارتباط با جنس مخالف فقط درمورد ـــــــ و عشق و عاشقی نیست
      میتونه در مورد مسائل روزمره باشه
      دولت میتونه توی پژوهشسرا ها و همچین جا هایی کلاسای بحث آزاد علمی مختلط برگزار کنه
      چنتا مربی رو هم بزاره اونجا باشن تا از هدف دور نشیم
      الان یه پسر یا دختری که تو دوره راهنمایی به بلوغ میرسه فک میکنه جنس مخالف یه چیزیه که از فضا اومده
      یا با دوستاش یا با تو نت بحث هایی میکنه که خود به خود به اون سمت میکشنش(همون فیلما و .. که فرمودی)
      اما اگه یه تعامل عادی وجود داشته باشه اینجور تصورا به وجود نمیان

کمبود محبت نباید باشه ولی وقتی مادر از راه میرسه غذا رو میزاره تو ماکروویو میده به بچه میره میخوابه پدر ساعت چند نصف شب میرسه خونه اون بچه هه باید دچار کمبود محبت شه
      یه سری دیگه هم هستن پدر و مادر فقط محبت رو توی فراهم کردن امکانات رفاهی میبینن !!!‌ یه بار نمیگه پسرم / دخترم بیا باهم صحبت کنیم ببینیم چیا دوس داری مشکلاتت چیه و...
      وقتی بچه از دوم ابتدایی باید انواع اقسام کلاسایی رو که والدینش میگه رو بره
      وقتی بچه واسه زندگی خودش نظر میده مثلا میگه میخوام برم رشته انسانی ولی به اجبار خانواده میره سراغ ریاضی یا تجربی یا...
      معلومه که از خانواده زده میشه و رو میاره به یه سری افراد اکثرا ناباب
      یه بچه ای بود 13 ساله اهل یکی از استان های مرکز ایران
      باباشو انتقال داده بودن تهران واسه کار (مهندس بود و خوب پول درمیاورد و پسرشم کاملا تامین بود )
      اومده بود نت بعد 2-3 ماه این منقٌل بازیش گرفت
      رفت به یه دختره که همسن و سال من بود گفت دوست دارم اونم با مدیرا مطرح کرد
      پسره زیر بار نمیرفت !‌هی اخطار میدادیم ادمین گرفت بنش کرد
      با چنتا ای پی دیگه اومد هی تاپیک باز میکرد اسپم میداد
      اخرشم نفهمیدیم چه بلایی سرش اومد
      امیدوارم منظورمو بهتر درک کنین

امین جان من هرچی بیشترنکته نظراتت رومیخونم بیشتربه بالابودن درک وفهمت پی میبرم آفرین
      خوب همونطور که خودت تعریف کردی بخش اعظم این کمبود برمیگرده به
      خانواده
      یعنی یک مادر وایضا پدر نامتعهد به زندگی مشترک وبحث مهم تربیت فرزند.
      خوب به نظرت این رفتارها توی اسلام تایید شده؟

یعنی مثلا شما اگه به سیره ائمه رجوع کنی ودرموردش مطالعه کنی
      میتونی مورد مشابه اینو ببینی؟؟
      نمیخوام روضه بخونم
      اما مادرمون
      زهرا(س) با وجود پهلوی شکسته به امورخونش می رسید.
      امیرالمومنین علی (ع) با وجودتمام خستگی های روانی وجسمی که ازمردم دریافت می کرد هیچگاه با فرزندانش به درشتی رفتار نکرد.
      پس آیا میتونیم این نتیجه رو بگیریم که نقشه ویابهتره بگم
      سبک زندگی اسلام برای افراد کاملا متفاوت با چیزیه که شما براساس تجارب ومشاهداتت توی جامعه ،مطرح میکنی؟
      پس به گفته شما اگر مابه عنوان پدرمادرهای نسل آینده بتونیم رفتارهامون رواصلاح کنیم صددرصد میتونیم علاوه برتحکیم خانواده به پیشرفت مملکت برسیم...
      حتما در خاطرت هست که در جامعه شناسی دوم دبیرستان(به شرط انسانی بودن رشته) بیان شد که
      خودکشی درجامعه مرفه بیشتر اتفاق میافته...این میتونه شاهد مثال خوبی برای همون مورد اون بنده خدا باشه که درموردش حرف زدی.
      خوب حالا که ما تونستیم یک معضل اینترنتی رو ریشه یابی کنیم بنظرت با چه اموری میتونیم ریشه اش روبخشکونیم
      بهتر بگم:شما خودت ان شاءالله در دهه آینده پدرخواهی شد. به نظرخودت برای یک ارتباط صمیمی گرم بافرزندچه کارهای بایدکرد؟باید چه رفتاری نشون داد که فرزند این کمبود رو احساس نکنه؟وبتونه به شما اطمینان کنه؟
      بزاربنده هم برات یک مثال بزنم ازخودم...
      من فرزند یک سرلشکرسپاهی هستم وتک فرزندهم هستم
      زندگیمون متوسط رو به بالاست
      وشرایط اقتصادی نسبتا خوبی داریم و خدا روشکر ازدوران طفولیت ازلحاظ اقتصادی ورفاهی کاملا تامین بودم...
      اما من یک مشکل بزرگ دارم واون روحیات واخلاقیات پدرم هست
      ایشون به خاطر 6سال ونیم حضور درجنگ تحمیلی متضمن یکسری اختشاشات روانی شدند.
      وفاصله سنی بنده با ایشون نزدیک به35 سال هست
      فاصله افکارمون خیلی بیشتر ازین حرفاست
      وگاهی اوقات اعصابشون بقدری خورد میشه که شروع به پرخاش وتندی بسیارشدید هم میکنند.
      مخلص حرفم اینه من هم یکی هستم مثل بقیه جوونای دوره خودم. اما میخوام ازرفتارای پدرعزیزم درس بگیرم
      بنظرت من باید چه کارهایی بکنم تا بتونم برخلاف پدرم با فرزند(ان)م رابطه عالی داشته باشم؟

ازتوجهت کمال سپاس رودارم...

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      *چت كردن با جنس مخالف در بحث ديني ومذهبي مثلا حجاب بدون هيچ قصدي گناه است؟
      با توجه به اين كه ارتباط دختر و پسر نامحرم، بدون ضرورت چه از طريق تلفن و موبايل باشد يا از طريق شبكه اينترنت و چت و چه از راهاي ديگر باشد، غالبا منشأ فساد است و جايز نيست و اگر صحبت ها تحريك كننده باشد ، حرام است. تجربه هاي مكرر نشان داده كه رابطه هاي دختران و پسران دام هاي شيطان است و پيامد هاي منفي هم دارد . هم چنين صحبت كردن هاي غير ضروري با نامحرم از مناسب ترين جايگاه هاي نفوذ شيطان است. ممكن است ناخود آگاه انسان را به روابط غير اخلاقي سوق مي دهد.البته اگر براي ارتباط و صحبت كردن با نامحرم ضرورتي در بين باشد ، مانند: سؤال كردن مسائل شرعي از نامحرم و امثال اين مورد، و قصد لذت و شهوت هم در بين نباشد و مفسده هم نداشته باشد، اشكال ندارد ؛ ولي به شرط آن كه اين نوع ارتباط نيز دوام دار نباشد (۱).
      پي نوشت:۱- آية الله بهجت ،استفتائات ، ج۴ ، سؤال ۵۲۹۸ و ۵۲۹۹ ۵۳۰۲ .
      [CENTER]

احسان منفی، ترمز موفقیت ماست؛ ترمزهای خود را رها کنید.
      برایان تریسی ENTER

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببخشید ممکنه بعضیا بگن چرا به این موضوع ما گیر دادیم ؟
      ولی واقعا موضوعی هستش که خیلیا درگیرش هستن .
      وباید از اتفاق افتادن این گونه روابط مجازی با همکاری جلوگیری کنیم.
      نه اینکه به ادم هایی که در فضای مجازی هستن اعتماد نکنیم یا ...اصلا به هم ربط ندارن.
      بلکه اونا هم مث ما ..بدون اینکه ادم بدی باشند ممکنه دو ادم که هر کدوم هم مخالف اینگونه روابطند
      شیطان تحریکشان کند چون اتفاق افتاده میگم اینارو ...
      پس تا اتفاق نیفتاده پرهیز کنیم .
      تا اینکه به روح وروان کسی صدمه زده بشه و....
      [CENTER]

برایان تریسی ENTER

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      به نظر من ارتباط مجازی توی 2 تا اصل خلاصه میشه :

1 . به هر کسی اعتماد بی جا نکنیم

2 . نذاریم زندگی مجازی مون ، روی زندگی واقعی مون تاثیر بذاره

----

این متن رو چند وقت پیش توو یکی از وبلاگ های مورد علاقه م دیدم :

دقت کردین آدمهایی که تو اینترنت و فیسبوک هستند خیلی مهربون و خوش زبونند!

جالب تر اینکه همشون از دروغ و خیانت و نامردی و....بدشون میاد..!

موندم این آدما کجای این شهرن که ما نمیبینیمشون...

خواهش نوشت

یکرنگ بمان ،
      حتی اگر در دنیایى زندگی می کنی که مردمش براى پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند . .

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa نمایش پست ها
      به نظر من ارتباط مجازی توی 2 تا اصل خلاصه میشه :
      1 . به هر کسی اعتماد بی جا نکنیم
      2 . نذاریم زندگی مجازی مون ، روی زندگی واقعی مون تاثیر بذاره

----
      این متن رو چند وقت پیش توو یکی از وبلاگ های مورد علاقه م دیدم

دقت کردین آدمهایی که تو اینترنت و فیسبوک هستند خیلی مهربون و خوش زبونند!

جالب تر اینکه همشون از دروغ و خیانت و نامردی و....بدشون میاد..!

موندم این آدما کجای این شهرن که ما نمیبینیمشون...

خواهش نوشت
      یکرنگ بمان ،
      حتی اگر در دنیایى زندگی می کنی که مردمش براى پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند . .
      سلام مهسا خانوم
      من تمام نظرات دوستان رو خوندم اینا همه به کنار شماها فقط از دیدی منفی دیدین خیلی ها بودن که از طریق اینترنت دوست صمیمی که حتی حاضرن جونشونو بدن پیدا کردن هرجایی ک میریهم میتونی خوب باشی هم بد ما نباید با نظراتمون باعث بشیم دید بعضی ها نسبت به اون چیز عوض شه،مثلا اینقد گفتن اینترنت بچه ها رو از درس میندازه که طرف حاضر نیست بر بچش موبایل بخره چه برسه به کامپیوتر آدم باید خودش باشه نه این که چیزی نیست دورو برش درسم میخونه موفق اونیه که همه چی اطرافش هست به هدفش فکر کنه هیچ چیز جلوشو نمیگیره باید این ها رو هم گفت!!!! دوستان فضای مجازی اصلا اصول نداره آدم باید خودش باشه و به کارایی که میکنه فکر کنه و گلیمشو از آب بکشه بیرون با گفتن ما چیزی عوض نمیشه چون خود اون فرد باید تصمیم بگیره اگه همه وظیفشو بدونن و وجدان داشته باشن که دیگه این اتفاقا نمی افته!!!!
      موفق باشید
      رویایی دارم بس بزرگ برایش همه تلاشمو میکنم و به حقیقت تبدیلش میکنم!

آسانترین کار
      درس خوندن است

من عاشقم عاشق درس خوندن و زندگیم و چیزای دیگه

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m milad نمایش پست ها
      سلام مهسا خانوم
      من تمام نظرات دوستان رو خوندم اینا همه به کنار شماها فقط از دیدی منفی دیدین خیلی ها بودن که از طریق اینترنت دوست صمیمی که حتی حاضرن جونشونو بدن پیدا کردن هرجایی ک میریهم میتونی خوب باشی هم بد ما نباید با نظراتمون باعث بشیم دید بعضی ها نسبت به اون چیز عوض شه،مثلا اینقد گفتن اینترنت بچه ها رو از درس میندازه که طرف حاضر نیست بر بچش موبایل بخره چه برسه به کامپیوتر آدم باید خودش باشه نه این که چیزی نیست دورو برش درسم میخونه موفق اونیه که همه چی اطرافش هست به هدفش فکر کنه هیچ چیز جلوشو نمیگیره باید این ها رو هم گفت!!!! دوستان فضای مجازی اصلا اصول نداره آدم باید خودش باشه و به کارایی که میکنه فکر کنه و گلیمشو از آب بکشه بیرون با گفتن ما چیزی عوض نمیشه چون خود اون فرد باید تصمیم بگیره اگه همه وظیفشو بدونن و وجدان داشته باشن که دیگه این اتفاقا نمی افته!!!!
      موفق باشید
      آقا میلاد
      شما گفتید نت اصول نداره
      امـــــا
      خودتون همین آخر یه جمله گفتید که در واقع یه اصل ِ

به نظر من هر چیزی توو این دنیا ، هر چیزی که وجود داشته از قبل یا هر چیزی که به وسیله ما به وجود اومده ، اصول های مشخصی داره
      که اگه بهشون عمل کنیم ، راه درستو پیش میریم و درست و صحیح از اونها استفاده میکنیم

شما میگید اسم نت بد در رفته
      این درستـــــ

اما توو خیلی از موارد وقعا ، این اسم بد در رفتن ، صحیح بوده

چــــــون
      همه که یکی نیستن
      همه که خوب نیستن
      همه که آگاه نیستن
      همه که درست استفاده نمیکنن

هنوز بعد از این همه مدت ؛ کساییم هستن که میان نت ، فقط واسه آزار و اذیت دیگران
      فقط واسه خوش گذرونی و سرکار گذاشتن

این اصول به ما یاد میدن که وقتی با این افراد روبه رو شدیم ، چطوری باهاشون رفتار کنیم که آسیب نبینیم

میدونم خیلی شعار گفتم
      ولی باید حقیقتو پذیرفت که هنوز فرهنگ و شعور درست استفاده کردن از فضای مجازی توو جامعه ی ما برای همه درست جا نیافتاده

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa نمایش پست ها
      آقا میلاد
      شما گفتید نت اصول نداره
      امـــــا
      خودتون همین آخر یه جمله گفتید که در واقع یه اصل ِ

به نظر من هر چیزی توو این دنیا ، هر چیزی که وجود داشته از قبل یا هر چیزی که به وسیله ما به وجود اومده ، اصول های مشخصی داره
      که اگه بهشون عمل کنیم ، راه درستو پیش میریم و درست و صحیح از اونها استفاده میکنیم

شما میگید اسم نت بد در رفته
      این درستـــــ

اما توو خیلی از موارد وقعا ، این اسم بد در رفتن ، صحیح بوده

چــــــون
      همه که یکی نیستن
      همه که خوب نیستن
      همه که آگاه نیستن
      همه که درست استفاده نمیکنن

هنوز بعد از این همه مدت ؛ کساییم هستن که میان نت ، فقط واسه آزار و اذیت دیگران
      فقط واسه خوش گذرونی و سرکار گذاشتن

این اصول به ما یاد میدن که وقتی با این افراد روبه رو شدیم ، چطوری باهاشون رفتار کنیم که آسیب نبینیم

میدونم خیلی شعار گفتم
      ولی باید حقیقتو پذیرفت که هنوز فرهنگ و شعور درست استفاده کردن از فضای مجازی توو جامعه ی ما برای همه درست جا نیافتاده

واقعا لایک داره،
      این یکی از بهترین تاپیکایی بود که از وقتی اینجا عضو شدم دیدم.چیزیه که واقعا لازمه همه ی کاربرای اینترنتی بدونن.باید بدونن حقیقت امر خیلی جدی تر از این نوشته هاست و همیشه این مشکلات واسه دیگران نیست و هر آن ممکنه با یک سهل انگاری خودمونم درگیرش بشیم
      درسته که شروع این ارتباطای مجازی توسط همون آدماییه که تنهان و چه میدونم پدرشون ساعت 2 شب میاد خونه و...کلی توجیه دیگه واسه تو نت زندگی کردنشون،ولی طرف مقابلشون صرفا کمبود محبت نداره،وقتی عادت کنه هر روز با یه نفر چت کنه دیگه همین کافیه واسه وابسته شدنش
      به نظر من از هر هزارتا ارتباط مجازی شاید،شاید فقط
      یکیشون واقعا خواستن باشه و واسه سرگرمی نباشه.دیگه اینکه در انتها زندگی موفقی نباشه یا باشه به کنار
      کاش همه یاد بگیریم که یه ارتباط مجازی خصوصا با جنس مخالف عاقبتی نداره،یه آدم باید خیلی زرنگ باشه که تو دام نیفته،دام منظورم کلاهبرداری واسه پول یا عکس نیست.واسه حرفای عاشقانه ایه که یه نفر به راحتی و از روی عادت میزنه و یکی دیگه یه دل نه صد دل عاشق میشه
      دنیای ما پر این آدماس،آدمایی که کارشون اینه،بیاید ساده از کنار این حرفا نگذریم

بیشتر مراقب باشیم،بعضی اشتباها جا واسه برگشت ندارن!الان اینو بدونیم و درک کنیم چون وقتی داریم اون اشتباها رو انجام میدیم از نظر خودمون اشتباه نیست و هزار جور توجیه و دلیل داریم واسشون،وقتی به خودمون میایم که دیگه یه آدم دیگه شدیم

در نهایت برای دیگران خاطره ای بیش نخواهیم بود
      سعی کنیم بهترین خاطره باشیم...
      ویرایش توسط Elham_T : 28 فروردین 1393 در ساعت 21:05

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=Aphrodite-lover;171551]کامل مطالعه کردم
      واقعا عالی وتکان دهنده بود
      ازنظرشخصی بنده این اوامربی فرهنگی قشرکثیری ازکاربران رو نشون میده
      اگرقبل ازدسترسی به این تکنولوژی که مثل چاغوی دولبه است فرهنگسازی اش وارد عرصه اجتماع میشد خیلی بهتربود.

فقط میشه منبع مطالب روهم بفرمایید؟

http://shahab-asemooni.blogfa.com/post-86.aspx
      [CENTER]

برایان تریسی ENTER

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون عالی بود

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      البته همچین مشخص مشخص هم نیست
      یکی رو میشناسم خانومشو تو اینترنت پیدا کرد
      دوتاشون دکترا گرفتن حالا تو فکر بچن !!
      ^______________________^

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      بنظر من ما اصول رو خوب بلدیم فقط اشکالمون اینه که جنبه نداریم.

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      وقتی کسی گرفتار این ارتباط مجااازی میشه و رابطش رو شروع میکنه.اول به نظرش شیرین میاد چون حس میکنه که آخر به ی جاایی میرسه ! ولی هرچی پیش میری میبینی که شوخی شوخی جدی شد و واقعا گرفتارش شدی. هرچی باشه عشق نیست! مطمین باش! وابستگیه یا دلبستگی! که وابستگی به مراتب خیلیییییییی بدتره ! اخر 98% این رابطه ها پووووچه!!
      هیچییی نیست! هیچی! چرا ی چیزایی هست اونم عذاب و سختی و ناراحتی اونم بیشتر واسه خانما!
      این ارتباط مسیریه که خودمونم میدونیم اشتباااهه ولی دست ازش برنمیداریم!چون تلقین میکنیم همش که ی عشق واقعیه!چون دیگه ادم قبل نیستیم و پلای پشت سرمون خراب کردیم و جلومونم بن بسته!
      به قول گوگوش!

ته این راه روشن نیست منـم مثل تو میدونم
      نگـــو باید برید از عشــق نه میتونی نه میتونــم
      نه میتونیم برگردیم نه ردشیم از تو این بن بست
      منم میدونم این احساس نباید باشه اما هست
      :yahoo (1):

ارزش امتحان کردن نداره به نظرم! چراا مجاازی؟!؟!
      نباید بدبین بود! ولی خودمونم میدونیم زیاد اعتمادی وجود نداره تو این رابطه ها ..حتی واقعیش..
      تا خوب از جای پااایی که گذاشتی مطمین نشدی قدم بعدی رو برندار و ادامه نده!

هیچ وقت کسی رو مجازات و مسخره نکنیم بخاطر اشتباهش!! زوود قضااوت نکنیم و فکر نکنیم اینا فقط واسه همسایس!! روزی خودمونم گرفتارش میشیم اونوقت....

امیدوااارم بد برداشت نشه از حرفاام

ویرایش توسط Mahnaz : 23 تیر 1393 در ساعت 15:26

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahnaz نمایش پست ها
      وقتی کسی گرفتار این ارتباط مجااازی میشه و رابطش رو شروع میکنه.اول به نظرش شیرین میاد چون حس میکنه که آخر به ی جاایی میرسه ! ولی هرچی پیش میری میبینی که شوخی شوخی جدی شد و واقعا گرفتارش شدی. هرچی باشه عشق نیست! مطمین باش! وابستگیه یا دلبستگی! که وابستگی به مراتب خیلیییییییی بدتره ! اخر 98% این رابطه ها پووووچه!!
      هیچییی نیست! هیچی! چرا ی چیزایی هست اونم عذاب و سختی و ناراحتی اونم بیشتر واسه خانما!
      این ارتباط مسیریه که خودمونم میدونیم اشتباااهه ولی دست ازش برنمیداریم!چون تلقین میکنیم همش که ی عشق واقعیه!چون دیگه ادم قبل نیستیم و پلای پشت سرمون خراب کردیم و جلومونم بن بسته!
      به قول گوگوش!

ته این راه روشن نیست منـم مثل تو میدونم
      نگـــو باید برید از عشــق نه میتونی نه میتونــم
      نه میتونیم برگردیم نه ردشیم از تو این بن بست
      منم میدونم این احساس نباید باشه اما هست:yahoo (1):

ارزش امتحان کردن نداره به نظرم! چراا مجاازی؟!؟!
      نباید بدبین بود! ولی خودمونم میدونیم زیاد اعتمادی وجود نداره تو این رابطه ها ..حتی واقعیش..
      تا خوب از جای پااایی که گذاشتی مطمین نشدی قدم بعدی رو برندار و ادامه نده!

صد درصد با حرفا موافقم. چون تو نت ما فکر میکنیم طرف واقعا خوشگله ولی وقتی میبینمش جا میخوریم از بس زشته و یا اینکه دروغ زیاد گفته میشه این روابط پوچ و بی ارزش میشه.ممکنه طرف قبلا ازدواج کرده باشه ممکنه معتاد باشه ولی به ما نگه اگه حتی آخرش منجر به بهم رسیدن بشه بازم رسوایی بوجود میاد چون بالاخره یروزی آشکار میشه.
      اصلا چی گفتم من؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخ

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ​ای کااش مشکل به زشت بودنش ختم شه ))

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن