خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 32 از 78 نخستنخست ... 2231323342 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 466 به 480 از 1170
    1. Top | #466
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان من یه سوأل داشتم.
      من فارغ التحصیل هستم و پشت کنکوری. میخواستم ببینم اگه شرایط معافیت رو داشته باشم، چه موقعی دفترچه رو پست کنم که اگه معاف نشدم، قبل از اعزامیتم دانشجو بشم؟
      با تشکر.

2. Top | #467
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MahyaR نمایش پست ها
      دوستان من یه سوأل داشتم.
      من فارغ التحصیل هستم و پشت کنکوری. میخواستم ببینم اگه شرایط معافیت رو داشته باشم، چه موقعی دفترچه رو پست کنم که اگه معاف نشدم، قبل از اعزامیتم دانشجو بشم؟
      با تشکر.
      باید یه جوری پست کنی که قبل از اعزام در دانشگاه ثبت نام شده باشی، حدودا اواخر مرداد سال دیگه!

3. Top | #468
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bozqurd نمایش پست ها
      خیر!! ، باز هم با دقت مطالعه ننموده اید!
      در مثال دوم می خوانیم،"""دانش آموز متولد 1374 و ماقبل آن كه در خرداد يا شهريور 92 در مقطع ديپلم يا پيش دانشگاهي فارغ التحصيل شده است""""
      آقا دقيقا اين مورد مخصوص منه و 2تا سوال دارم :
      1- من تو ثبت نام كنكور كد 6 رو وارد كردم درسته ؟؟
      2- الان من هيچ كاري نباس بكنم ؟؟ يني مثلا اقدام واسه گرفتن معافيت موقت و اين حرفا ؟؟

4. Top | #469
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان...
      تعداد صفحات زیاده...

خلاصه میگم:

نیمه دوم 73 هستم. کنکور 92 شرکت کردم. حالا میخوام کنکور 93 شرکت کنم. دقیقا تو این یه سال فرجه باید چه اقدامی بکنم و کجا برم تا غیبت نخورم؟! تا خرداد 93 فرصت دارم یا شهریور 93؟ تا قبل این تاریخ باید دقیقا چیکار کنم؟
      ویرایش توسط | DEXTER | : 28 دی 1392 در ساعت 02:15

5. Top | #470
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط | DEXTER | نمایش پست ها
      سلام دوستان...
      تعداد صفحات زیاده...

خلاصه میگم:

نیمه دوم 73 هستم. کنکور 92 شرکت کردم. حالا میخوام کنکور 93 شرکت کنم. دقیقا تو این یه سال فرجه باید چه اقدامی بکنم و کجا برم تا غیبت نخورم؟! تا خرداد 93 فرصت دارم یا شهریور 93؟ تا قبل این تاریخ باید دقیقا چیکار کنم؟
      تاپیک رفت پایین!

6. Top | #471
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      افرادی که متولد نیمه دوم 73 هستن والان پشت کنکوری اند و از معافیت تحصیلی استفاده میکنن چطور؟

7. Top | #472
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من یه سوال داشتم خواهشا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
      من مدرک کارشناسی دارم و در حال حاضر مشغول به خدمتم ، نهایتا تا تاریخ 30/11/93 خدمتم تموم میشه ،امسال میتونم کنکور سراسری شرکت کنم و در صورت قبولی از نیمسال دوم (یعنی بعد از خدمت) مشغول به تحصیل شم؟؟چون نیمسال اول که بخاطر خدمتم نمیتونم...
      این موضوع خیلی کلافه و سردرگمم کرده خواهشا هرکی میدونه جواب بده

8. Top | #473
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      توروووووووووووووووووو خدا یکی جواب منو بده

من متو 11/12/73 هستم و فارغ التحصیل خرداد 92 هستم و پارسال کنکور دادم و قبول نشدم ولی امسال دوباره میخوام شرکت کنم حالا ایا من مشکلی دارم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ایا لازمه اقدامی اجام بدم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

درضمن یکی بگه به من ببینم کد نظام وظیفه من 5 هست یا 8 یا چیز دیگه

فقط اگه ممکنه سریعتر جواب بدین خیلی واسم حیاتیه به خداااااااا

تورو خدا واضح و دقیق جوابمو بدین دارم سکته میکنم .................................................. .....

9. Top | #474
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی یکی پیدا نمیشه جواب منو یده تورو حضرت عباس یکی جواب بده دارم سکته میزنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10. Top | #475
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تورو خدا یکی جواب بده تورو خدا ..........................به خدا ثواب داره........................................

11. Top | #476
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin128 نمایش پست ها
      تورو خدا یکی جواب بده تورو خدا ..........................به خدا ثواب داره........................................
      تو اصلا بزن 1000 مهم نیست، مهم اینه که غیبت نخوری !

12. Top | #477
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin128 نمایش پست ها
      توروووووووووووووووووو خدا یکی جواب منو بده

من متو 11/12/73 هستم و فارغ التحصیل خرداد 92 هستم و پارسال کنکور دادم و قبول نشدم ولی امسال دوباره میخوام شرکت کنم حالا ایا من مشکلی دارم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ایا لازمه اقدامی اجام بدم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

درضمن یکی بگه به من ببینم کد نظام وظیفه من 5 هست یا 8 یا چیز دیگه

فقط اگه ممکنه سریعتر جواب بدین خیلی واسم حیاتیه به خداااااااا

تورو خدا واضح و دقیق جوابمو بدین دارم سکته میکنم .................................................. .....
      سلام تا اونجا که من میدونم تا 1 سال بعد از فارغ التحصیلی غیبت نمیخوری،ولی بهتره از سازمان نظام وظیفه سوال کنی که یه جواب قطعی بهت بده...

13. Top | #478
      sbr
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Lightbulb توضیح کامل

سلام
      اولا بعد از فارغالتحصیل شدن تا یک سال وقت داریم
      من کنکور 92 قبول نشدم و اینقدر رفتم پلیس+10 که دیگه یارو از دیدن من کلافه شد و گفت شما تا آخر خرداد 93 برای ارسال دفترچه سربازی وقت دارید و باید دفترچه ارسال کنید تا غیبت نخورید
      ضمنا اگه تاریخ اعزام به خدمت بعد از کنکور باشه باید بریم سربازی و وقتی کنکور 93 قبول شدیم (
      انشاالله) از سربازی مرخص میشیم و میریم دانشگاه به مدت 5 سال معاف خواهیم بود
      اما چند ماه پیش یه خبر منتشر شد که گفته شده بود با فرغ‏التحصیلان خرداد 92 مثل فارغ‏التحصیلان شهریور رفتار میشه یعنی تا پایان شهریور وقت داریم
      اما من برای محکم کاری اوایل خرداد یه سر به پلیس+10 میزنم
      به لینک زیر برید و کامل بخونید مخصوصا دو پاراگراف آخرش رو..
      توضیح بیشتر
      ************** اللهم عجل لولیک الفرج**************

14. Top | #479
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم ی جورایی مشکل ****** رو دارم کسی جواب بده ممنون میشم

15. Top | #480
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من متولد تیر 74 هستم و کنکور 92 دادم و میهام تو 93 هم شرکت کنم و در خرداد 92 هم فارغ از تحصیل شدم الان برگه اعزام رو کی بفرستم شهریور 93 یا خرداد .....راستش یکی از دوستام فرستاد 20 روزه اومد خیلی زود اومده میترسم خرداد بفرسم قبل کنکور بییاد اصن موندم /کلا یه وضعیه والا
      ویرایش توسط mehran74 : 28 فروردین 1393 در ساعت 12:11

صفحه 32 از 78 نخستنخست ... 2231323342 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

..............، ...............، ................، .................، ..................، ...................، ....................، .....................، ......................، .......................، .........................، ................................، .................................، ..................................، azad، قلمچی، قبول، كنكور، من، مهم، مکانیک، ماندن، ماه، متولد، مشورت، مشکل، مشکلی، مشاوره، مشاوران، مطالعه، معافیت تحصیلی، معدل، معرفی، چه، نیرو، نتيجه، ندارم، نرم افزار، نظام وظیفه، نظر، هستم، یک ماه، کمک، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور سراسری، کنکور سراسری 93، کنکور92، کنکور93، کنکورو، کنکوری، کنکور۹۳، که، کارشناسی، کارشناسی ارشد، گزینه دو، پلی، پزشکی، پشت، پشت کنکوری، آیا، امتحان، امسال، انتخاب رشته، انتخاب رشته کنکور، انتخاب رشته کنکور سراسری، انصراف، ادبیات، ادغام، از، بهمن، باید، بر، برای، تمرکز، تا، تجربی، جالب، حقوق، خلاصه، خیلی مهم، خدمت، خداحافظ، دوره، دانش آموزان، دانشگاه، دانشگاه آزاد، دانشجو، درس، دعا، رو، ریاضی، راهنمایی، رایگان، زبان انگلیسی، سنجش، سهمیه، سوال، سوابق تحصیلی، سال، ساحل، سراسری، سردرگمی، غیر حضوری

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن