خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16

نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم از لطفتون.... یکی از برنامه ها رو که نصب کردم تو my computer رو آیکون درایو فلشم علامت یه ذره بین اومد که میچرخید! آخر سر هم یه پیام اومد که دیسک تو درایو نیست..... (((

به نظر شما این یعنی فلشم سوخته؟
      Lady in Red

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Mohammadi نمایش پست ها
      خیلی ممنونم از لطفتون.... یکی از برنامه ها رو که نصب کردم تو my computer رو آیکون درایو فلشم علامت یه ذره بین اومد که میچرخید! آخر سر هم یه پیام اومد که دیسک تو درایو نیست..... (((

به نظر شما این یعنی فلشم سوخته؟
      الان همه ی روش های بالا رو امتحان کردید؟لطفا عکس از ارور بزارید این ارور علتهای مختلفی داره.

خیر فلش نسوخته فقط ممکنه آسیب دیده باشه!
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

3. Top | #18
      sbr
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم از لطفتون.... یکی از برنامه ها رو که نصب کردم تو my computer رو آیکون درایو فلشم علامت یه ذره بین اومد که میچرخید! آخر سر هم یه پیام اومد که دیسک تو درایو نیست..... (((به نظر شما این یعنی فلشم سوخته؟
      سلام برای حل این مشکل میتونید به انجمن تخصصی سافت گذر forum.softgozar.com مراجعه کنید به احتمال 99.99% مشکلتون حل میشه
      ************** اللهم عجل لولیک الفرج**************

4. Top | #19

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
      الان همه ی روش های بالا رو امتحان کردید؟لطفا عکس از ارور بزارید این ارور علتهای مختلفی داره.

خیر فلش نسوخته فقط ممکنه آسیب دیده باشه!
      به جز روشی که از cmd گفتین و حقیقتش کامل متوجه نشدم که اسم درایو رو دقیقا چی باید بذارم بقیه رو امتحان کردم...تنها چیزی که فهمیدم اینه که کلا فلشم خونده نمیشه... مثل وقتی که یه سی دی خش دار میذارین تو دستگاه و دستگاه ارور میده و اونو خالی تشخیص میده!
      و توی برنامه partition Find and Mount تا الان چندین دقیقه ست که داره اسکن میکنه ولی هنوز صفر!!!درصده((

الانم متاسفانه هرچقدر منتظر موندم حتی این پیام ارور نیومد که عکسشو بذارم....ولی کلا فلشمو اینطوری میخونه سیستم

1.jpg

اون نوار سبز رنگ بالا وقتیه که رو فلش دبل کلیک میکنم که باز شه...تا آخر نوار میره ولی .........
      Lady in Red

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به جز روشی که از cmd گفتین و حقیقتش کامل متوجه نشدم که اسم درایو رو دقیقا چی باید بذارم بقیه رو امتحان کردم...تنها چیزی که فهمیدم اینه که کلا فلشم خونده نمیشه... مثل وقتی که یه سی دی خش دار میذارین تو دستگاه و دستگاه ارور میده و اونو خالی تشخیص میده!
      و توی برنامه partition Find and Mount تا الان چندین دقیقه ست که داره اسکن میکنه ولی هنوز صفر!!!درصده((

الانم متاسفانه هرچقدر منتظر موندم حتی این پیام ارور نیومد که عکسشو بذارم....ولی کلا فلشمو اینطوری میخونه سیستم

اون نوار سبز رنگ بالا وقتیه که رو فلش دبل کلیک میکنم که باز شه...تا آخر نوار میره ولی .........
      منظور از اسم درایو اون حرف انگلیسی هستش که درایو فلش درش قرار داره که در این عکس شما باید بنویسید :H

بعد که اینتر کردید این دستور رو بنویسید:

attrib -h +s /L /S /D

حواستون باشه که بعد هر دستور یک Space هستش.

اگه بتونید عکس از ارور قرار بدید بهتر میشه راهنمایی کرد.با این حال من اگه اطلاعاتی پیدا کردم همینجا قرار میدم.در ضمن شما وقتی میخواید وارد فلش بشید دابل کلیک نکنید.
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

6. Top | #21

نمایش مشخصات
      وقتی فلش به لپ تاپ وصله کلا خیلی برنامه هام دچار مشکل میشن...بعداز ظهر وقتی برنامه اسکن فلش داشت انجام میشد اصلا اسکایپ بالا نمی اومد...الان هم که فلش رو میخواستم باز کنم که از پیام ارورش عکس بگیرم کلا اینترنتم قطع شد و تاوقتی فلش رو در نیاوردم و ریست نکردم وصل نشد

اون برنامه اسکن هم دو بار انجامش دادم...ولی آخر سر شد این
      2.jpg

برنامه cmd رو هم رفتم.... اما...بازم تشخیص ندادش... انجمن سافت گذر که Sbrعزیز معرفی کرده بودن رو نگاه کردم تو این موارد میگه فلش سوخته... انجمن آشیانه میگه فلش نمی سوزه... واقعا دیگه گیج و خسته شدم....
      من چیزی رو رو لپ تاپ نگه نمیداشتم...همه رو میریختم رو فلشم..... همه چیمو از دست دادم.....

متن ارور یه همچین چیزیه:
      please insert a removable disk in to drive H
      Lady in Red

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      طبق گفته سایت آفتابگردان روش زیر رو هم انجام بدید احتمالا نتیجه بگیرید:

روی Computer کلیک راست کرده و گزینه‌ی Manage را انتخاب کنید.

در پنجره باز شده گزینه‌ی Disk Management را انتخاب کنید.

درایو فلش مموری‌تان را با توجه به حجم آن از بین درایو‌های موجود پیدا کرده و روی آن کلیک راست کنید سپس گزینه‌ی Change Drive Letter and Paths را انتخاب کنید.

در پنجره‌ی جدید گزینه‌ی Add را زده و یک نام برای درایو انتخاب نموده و OK کنید.

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سلام دوستان

من یه چند روزی فلش رو بدون safe removeکردن ازلپ تاپم جدا میکردم.... pqi32گیگه.... دو سه روزه الان هرکاری که میکنم ویندوزم فلش رو نمیخونه...گهگاه تشخیص میده که فلش وصله....ولی هرقدر منتظر میمونم فلش رونمیخونه..کلی هم فایل مهم وشخصی توش دارم که نمیتونم ببرم جایی که مشکلشو حل کنم...

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین..ویندوزم 7 بود که دیشب به8ارتقاش دادم که شاید مشکل حل شه ولی نشد.....

و اینکه فقط این فلش رو نمیخونه..با بقیه فلش هام مشکلی نداره

خواهشا اگه میتونین کمکم کنین...

ممنون
      فقط نسبت به فلش خودت اینجوریه؟

به نظر من از نرم افزارها استفاده نکنی بهتره ... چون اونا طبق مشکلاتی که تا الان اتفاق افتاده برنامه ریزی شدن و شاید مشکل شما جزو اونا نباشه ... اونوقت این نرم افزارها جواب نمیدن و احتمالا فلش رو فرمت میکنن ... فرمت کردن الکی 1-فایده ای نداره 2- بعضی از حافظه فلش رو میسوزنه

ضمنا نگران نباشید که فایل هاتون پاک بشه چون ریکاوری میشن .. (البته اینو گزینه اخر بذارین که هیچ چاره ای نیست)

اگر انتی ویروس دارین احتمالش هست که انتی ویروس نذاره بیاد بالا(چون انتی ویروس اگه اصل باشه یا فایلو پاک میکنه ...اگه نتونه میفرسته با سایت اصلیش تا اونجا پاک کنه ... اگه اونجا هم نتونه فایل رو خراب معرفی میکنه و از بالااوردن اون جلوگیری میکنه) حالا ممکنه توی فلشتون یه ویروس autorun باشه (احتمال میدم) ... نرم افزار autorun emover رو دانلود کنو فلشت رو اسکن کن (توی یه سیستم دیگه)

یه سوال داشتم: 1- فقط فلش شما روی کامپیوترتون این مشکل رو داره(یعنی فلش های دیگه کار میکنن)؟؟
      2- فلش شما روی سیستم های دیگه کار میکنه؟

9. Top | #24

نمایش مشخصات
      بقیه فلش ها رو بدون هیچ مشکلی میخونه... یعنی هربار که فلش های دیگه م بالا میان فقط حسرت نصبیم میشه که کاش این فلش هم همینجوری باز میشد

تو یه کامپیوتر و یه لپ تاپ دیگه امتحانش کردم... اونجا هم عین همین مشکل بود....

خود فلش و هزینه ای که براش قبلا کردم مهم نیستن... اطلاعاتم خیلی مهمن.
      Lady in Red

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بقیه فلش ها رو بدون هیچ مشکلی میخونه... یعنی هربار که فلش های دیگه م بالا میان فقط حسرت نصبیم میشه که کاش این فلش هم همینجوری باز میشد

تو یه کامپیوتر و یه لپ تاپ دیگه امتحانش کردم... اونجا هم عین همین مشکل بود....

خود فلش و هزینه ای که براش قبلا کردم مهم نیستن... اطلاعاتم خیلی مهمن.
      من بطور قطع نمیگم ولی احتمال میدم که یه فایل مخرب توی فلشتون باشه... البته اونم راه حل داره ...

11. Top | #26

نمایش مشخصات
      منم این احتمال رو میدم... قبل این مشکل وقتی به نت وصل میشدم و از فیلتر شکن استفاده میکردم فلش ب لپ وصل بود.. تازه ویندوز عوض کرده بودم...آنتی ویروس یادم رفته بود نصب کنم...

ب نظر شما با همین autorun remover که اسکنش کنم احتمال داره حل شه مشکلش؟ یا یه آنتی ویروس قوی تر بخوام نصب کنم چی رو پیشنهاد میدین؟
      Lady in Red

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم این احتمال رو میدم... قبل این مشکل وقتی به نت وصل میشدم و از فیلتر شکن استفاده میکردم فلش ب لپ وصل بود.. تازه ویندوز عوض کرده بودم...آنتی ویروس یادم رفته بود نصب کنم...

ب نظر شما با همین autorun remover که اسکنش کنم احتمال داره حل شه مشکلش؟ یا یه آنتی ویروس قوی تر بخوام نصب کنم چی رو پیشنهاد میدین؟
      احتمال زیاد اگر مشکلش این مخرب باشه اتوران ریمور کارشو راه میندازه (چون اگر بتونه حذف کنه حذف میکنه وگرنه یه فایلی میسازه که اون ویروسو خنثی کنه یعنی پاد یا ضداون ویروس رو میسازه ... درواقع ایمن سازی میکنه)
      اگر هم نشد نیازی نیس انتی ویروس بخرین ... ببیرن به یه جایی خدمات کامپیوتری (مطمئن و وارد باشه) با انتی ویروسش (اگر اصل هس (حتما بپرسین چون شوخی ندارین و اطلاعات براتون مهمه) براتون چک کنه ....) اگر ویروسو پیدا که خداروشکر ... سیستمون رو هم همونجا ببرین تا پاکسازی کنه)...

اگر نکرد ... .با انتی تروجان امتحان کنید ... (چون یعضی ویروس های تروجان تا حجم 1کیلوبایت هستن که هیچ انتی ویروسی قادر به شناسایی اونا نیست حتی اگر اصل باشه )

اگر مشکلت از فایل مخرب باشه که احتمالا تا همین مرحله حل میشه (فک نکنم دلیل دیگه ای هم داشته باشه ... اخه همه چی سالمه)

...
      شما تا اینجاشو امتحان کن ... ان شاءالله که حل میشه .... اگه خدایی نکرده خدایی نکرده حل نشد بازم بیا اینجا تا ببینیم داستان از چه قراره

13. Top | #28

نمایش مشخصات
      واقعا ممنونم ازتون

امیدوارم که مشکلم حل بشه با همین راه حلی که فرمودین

ایشالا که به جای زیر500، زیر100بیارین.. از ته دلم براتون دعا میکنم

واقعا ممنونم از کمکتون و وقتی که گذاشتین
      Lady in Red

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واقعا ممنونم ازتون

امیدوارم که مشکلم حل بشه با همین راه حلی که فرمودین

ایشالا که به جای زیر500، زیر100بیارین.. از ته دلم براتون دعا میکنم

واقعا ممنونم از کمکتون و وقتی که گذاشتین
      دیگه انقد احساسی نکنین اشک ما دربیاد

ایشالله هم مشکل شما حل بشه ... هم کنکور من (البته + همه ی بچه های فروم) خوب بشه

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب همونطور که دوست عزیزمون هم گفت احتمال اینکه ویروسی شده باشه هم هست من قبلا هم عرض کردم اگه امکانش هست ویروس یابیش کنید.

برای اینکار میتونید همونطور که ایشون گفتن ببرید بیرون و با یه آنتی ویروس آپدیت و ترجیحا اصل ویروس یابی کنن.اما اگه خواستین خودتون هم انجام بدید پیشنهاد میکنم از آخرین ورژن دیسک نجات آنتی ویروس های مختلف (ترجیحا nod32) استفاده کنید که از طریق بوت ویندوز راه اندازی میشه و ویروس در اونجا فعال نیست و اگه ویروسی باشه به راحتی پاکش میکنه.میتونید از اینجا دانلود کنید که پس از اون باید روی یه CD رایت کنید.

در ضمن پیشنهاد میکنم سیستم رو از طریق Safe mode راه اندازی کنید و ببینید فلش رو میشناسه؟برای اینکار هم پس از اتصال فلش سیستم رو ریستارت کنید و هنگام بوت شدن ویندوز(همون صفحه اول که نشون میده) کلید F8 رو فشار بدید و در صفحه باز شده گزینه Safe mode را اینتر کنید سیستم پس از چک کردن هارد بالا میاد.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن