خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

تابستون دینی بخونیم؟

تابستون دینی بخونیم؟
      دهم و یازدهم؟ یا فقط دهم یا یازدهم؟
      ستاد حمایت از حلقه حیدریون و شوهر عمه های کشور

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      تابستون دینی بخونیم؟
      نظر شخصی:
      به خودت بستگی داره واقعا میتونی بخونی میتونی نخونی هم بستگی داره هر درس چقدر طول بکشه واست و ارتباط گیری با دینیت چطوریه من خودم یک درس رو یکبار میخونم و میفهمم واقعا یادم میمونه چی گفته بود و چی بود و چیشد
      من خودم دهم رو خوندم و هر درسش حدود 1 ساعت همه چیش تموم میشد . همه چیش منظورم متن کتاب رو فهمیدن و درسنامه خیلی سبز رو خوندن و تست سراسری رو زدن بعضی درسا یکم حجمشون بالاتر بود نهایت دیگه 1.5 ساعت طول میکشید نا گفته نماند بعضی دروس سبک 40 دقیقه ای تمام میشد
      با این اوصاف و بررسی برنامه طول سال ازمونهای قلمچی که هر ازمون(دو هفته : 14 روز) 3الی 4 درس پیشروی میکند ترجیح دادم ینی نخوانم در تابستان و برنامه ام برای دینی از اواخر شهریور شروع میشود
      کلهم 34 درسه هر روز یک ساعت و یک درس خونده بشه 34 روزه تمومه من دوستی داشتم دینی رو یک ماه مونده به کنکور خونده بود 70 زده بود آنهم دینی نظام قدیم که خیلی خیلی خیلی سنگین تر از نظام جدید بود (یلی بود برای خودش راحت یک جزئ قران حفظ میشدیم)
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 14 خرداد 1400 در ساعت 16:35

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام به نظر من امسال تابستون دهم یازدهم طبق برنامه کانون بخونید و بیشتر واسه دروس نقشه مفهومی بکشید و کلیت در ذهن خودتون ایجاد کنید تا از مهر خوندنتون بیشتر حالت یاداوری باشه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برای تابستون بیخیال دینی شدم و وقتش رو به فارسی و ریاضی دادم.
      به نظرم همون مهر به بعد زمان کافی برای خوندن دینی باشه...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      به نظرم بستگی داره دهم یازدهم دینی رو خونده باشید یا نه اگر از صفر کسی بخواد شروع کنه بخونه بهتره تابستون ولی اگه دهم و یازدهم کامل خونده باشید از اول مهر شروع کنید هم چیزی رو از دست نمی دید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مگه نمیدونی تابستون فقطططط باید دینی خوند..روزی ۷ درس توی ۱۲ ساعت بکوب! یه وقت تابستون نشینی اختصاصی بخونیا...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تابستون فقط اختصاصی بخونید خدایی!
      اصلا جو گیر نشید برید یه عالمه عمومی بخونید
      دینی که اصلا نخونید !

البته ک اینا همش نظر شخصی و تجربه خودمه :/
      ویرایش توسط __MoHaMaDRezA : 15 خرداد 1400 در ساعت 00:35

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم تابستون تنها درسهای عمومی که خوندنشون به صرفه ست زبان فارسی و آرایه ادبیاته و گرامر عربی.تخصصی رو دریاب.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تابستون قبل از دوازدهم باید بیشتر تایمتون رو بزارین رو اختصاصی های پایه و از بین عمومی ها دو درس ادبیات(قرابت_دستور_و آرایه کار کنین)با عربی(یا زبان...هر کدوم که ضعیف ترین)رو پیش ببرین...اما اگر فک میکنین ارزشش رو داره که روش وقت بزارین و میتونین تو برنامتون جاش بدین بد نیست که مطالعش کنین
      .
      در کل پیشنهادم اینه به شما از مهرماه با برنامه آزمون آزمایشی تون دینی رو پیش ببرین،وقتتون رو بزارین رو اختصاصی ها که هرچی بخونین باز کمه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      No!!
      Success is what you make it

Take it how it come

11. Top | #11
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      تابستون دینی بخونیم؟
      یک کلام نععععع!

توی تابستون میتونی قرابت بخونی ارایه دستور بخونی... کلوس و ریدینگ بزنی قواعد و گرامر عربی و انگلیسی رو پیش ببری
      ولی چیزای حفظیاتی مثل دینی فایده ای نداره خوندنشون
      هم وقت میگیره ازت...
      هم میشه به جاش روی اختصاصیا محکمتر کار کرد
      دینی رو کلا حتی میتونی از فروردین استارت بزنی و تا کنکور برسونی ولی هیچ درسی رو نمیتونی اینجوری پیش ببری

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن