خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 26 از 100 نخستنخست ... 1625262736 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 376 به 390 از 1492
    1. Top | #376
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javadfathi نمایش پست ها
      من فکر میکنم بهتر است یه قانون بزارید برای اینکه هرکسی کتاب یا دی وی دی معرفی نکند

چون الان خیلی ها میان مثلا تبلیغ میکنن
      نمیدونم..مثل همین مهندس بازرگان

بدون دلیل فقط هی میان تو تاپیکا میگن خوبه برید بخرید

فکر کنم بهتره یه قانون بزارید که فقط مدیران بخش خای درسی و مشاوران حق اسم بردن از کتاب داشته باشن
      البته واسه این موارد زیر10پست داشته باشن پستاشون حذف میشه

2. Top | #377
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بله درسته...اما هرکسی دیگه میتونه 10 تا پست بده...به نظر من خیلی راحت میشه در عرض 3 روز حتی فعال شد و اونوقت بیاد تبلیغ کنه

به نظر من دست یه اشخاص خاصی باشه
      بهتره

3. Top | #378
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javadfathi نمایش پست ها
      بله درسته...اما هرکسی دیگه میتونه 10 تا پست بده...به نظر من خیلی راحت میشه در عرض 3 روز حتی فعال شد و اونوقت بیاد تبلیغ کنه

به نظر من دست یه اشخاص خاصی باشه
      بهتره
      در این حد نمی تونیم محدود کنیم
      ولی اگر ببینیم جو الکی برای یه موسسه یا سایت و محصول داره داده میشه ، تاپیک رو می بندیم و بعضی اوقات حذف خواهیم کرد

4. Top | #379
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چند روزیه چند تا چیز تو انجمن بزرگ شده
      به خاطر همین بعضی صفحه ها 1جوریه...
      مثلا اینجا درست موضوع مشخص نیست
      2014-04-11_193242.png
      عنوان بعضی تایپیک ها هم توی آخرین ارسالات با اینکه حتی عنوان کوتاهی هم دارن کامل نیست!!
      2014-04-11_202321.png

ویرایش توسط M o h a m m a d : 22 فروردین 1393 در ساعت 21:23

5. Top | #380
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. من عضو تازه ی انجمن هستم و آشنایی زیادی باهاش نداشتم. من چند تا سوال درمورد رشته ی پرستاری داشتم اما نمیدونم کجا بپرسم. اگه همچین بخشی توی سایت هست لطفا راهنمایی کنید اگرم نیست پیشنهاد میشه حتما اقدام کنید تا کاربرا سوالاتشونو در مورد رشته ها بیان کنن. من به امید این عضو سایت شدم

6. Top | #381
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رستگار نمایش پست ها
      سلام. من عضو تازه ی انجمن هستم و آشنایی زیادی باهاش نداشتم. من چند تا سوال درمورد رشته ی پرستاری داشتم اما نمیدونم کجا بپرسم. اگه همچین بخشی توی سایت هست لطفا راهنمایی کنید اگرم نیست پیشنهاد میشه حتما اقدام کنید تا کاربرا سوالاتشونو در مورد رشته ها بیان کنن. من به امید این عضو سایت شدم

سلام

خوش اومدی

انجمن : پرستاری

آموزش نحوه استفاده از امکانات انجمن و اشنایی با بخش های مختلف : آموزش

+ http://forum.konkur.in/thread9792.html

7. Top | #382
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      گنجایش صندوق پیام های خصوصی به صورت زیر تغییر یافت

کاربر فعال و مفید : 800
      کاربر ویژه : 1000

هر کدوم دو برابر شدند
      برای معاونین و ناظمین نیز دو برابر شد

تعداد پست لازم برای ارسال پیام خصوصی به 20 تا و برای ارسال پیام بازدیدکننده به 2 تا تغییر یافت

8. Top | #383
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      یه پیشنهاد دارم واسه راحتی کار!
      اگه میشه این امکان رو ایجاد کنید که برای ریلود شدن صفحه ی اصلی,وقتی رو هدر کلیک کنیم این کار انجام بگیره.انجمنای دیگم اینجوریه اینجام این امکان رو داشته باشه خوب میشه.

9. Top | #384
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ebi18 نمایش پست ها
      سلام
      یه پیشنهاد دارم واسه راحتی کار!
      اگه میشه این امکان رو ایجاد کنید که برای ریلود شدن صفحه ی اصلی,وقتی رو هدر کلیک کنیم این کار انجام بگیره.انجمنای دیگم اینجوریه اینجام این امکان رو داشته باشه خوب میشه.
      بیشتر صفحات انجمن و آخرین ارسالات صفحه اصلی , حالت رفرش اتوماتیک رو دارند و نیازی به ریلود صفحه نیست
      پایین هدر هم یه دکمه انجمن وجود داره که با کلیک بر روی اون صفحه ریلود میشه
      با دکمه f5 هم می تونید ریلود کنید

10. Top | #385
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      منظور من از چیزی که توی این تاپیک گفتمhttp://forum.konkur.in/thread12516.html ایجاد نظرسنجی برای هر درسه.......
      امکانش هست؟؟؟

11. Top | #386
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1326 نمایش پست ها
      سلام
      منظور من از چیزی که توی این تاپیک گفتمhttp://forum.konkur.in/thread12516.html ایجاد نظرسنجی برای هر درسه.......
      امکانش هست؟؟؟
      بله
      معمولن واسه اکثر تایپیکا که در مورد چند تا منبع پرسیدن حالا یا خود کاربر موقع ایجاد تایپیک یا ماها بعدش نظر سنجی رو ایجاد کردیم
      ولی اگر جایی دیدید نیست از طریق پ ب بگید بهم تا بذارم

12. Top | #387
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      زیباسازی پروفایل که هس.. زیباتر کردن انجمن هم بذازین دیگه.. خوشگل کنیمش :yahoo (4):

13. Top | #388
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ayda.gonbadi نمایش پست ها
      زیباسازی پروفایل که هس.. زیباتر کردن انجمن هم بذازین دیگه.. خوشگل کنیمش :yahoo (4):
      چه شووود اونوقت!!!
      مدیریت قراره به زودی حالا شاید یه کمم دیرتر
      از قالب جدید رونمایی کنه

14. Top | #389
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      چه شووود اونوقت!!!
      مدیریت قراره به زودی حالا شاید یه کمم دیرتر
      از قالب جدید رونمایی کنه
      قالب جدید رو قول نمیدم ولی ان شاالله یه سری تغییرات جزیی در قالب رو تا 1 مرداد انجام میدم
      کلا خبرای جدیدی در راه است :yahoo (4):

15. Top | #390
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      قالب جدید رو قول نمیدم ولی ان شاالله یه سری تغییرات جزیی در قالب رو تا 1 مرداد انجام میدم
      کلا خبرای جدیدی در راه است :yahoo (4):
      اینا از همون new Idea ها هست؟

صفحه 26 از 100 نخستنخست ... 1625262736 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

mohammad26، فقط، فیلم، فیزیک، فروم، فرد، فردی، فرصتی، فرض، قلم، كنيد، كه، كار، كردم، كسي، لینک، لطفا، مفید، من، منو، منتظر، مهم، مهمه، موبایل، مورد، میگم، میگه، میاد، میتونه، میخواستم، میخوره، میدم، میشم، میشه، ما، مارکت، محصول، مخصوصا، مديريت، مدیر، مدیریت، مراجعه، مشورت، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چون، نوشتم، نوشته، چی، نیست، ندارن، نرم افزار، چرا؟؟؟؟، نشون، هم، همچین، همون، همگی، هی، هایی، هدف، هر، هزار، هست، هستیم، هستش، وقتي، ولی، ونوس، واقعا، وارد، واسه، يه، یه، یک، یک ماه، کل، کلاه، کم، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنین، کنید، کنکور، کنکور سراسری، کنکوری، که، کاری، کتاب، کرده، کسی، گفتم، گوگل، گزینه، پول، پیدا، پیشرفت، پک، پایین، پر، پزشکی، پست، آقاي، آره، آزادي، افبا، اقا، ال کلاسیکو، الله، الان، امکان، امتیاز، امتحان، امروز، اناری، انتقال، انتقاد، انجمن، انجمن کنکور، انجام، انساني، اون، اونی، اونایی، اين، ایمیلم، این، اینترنت، ایجاد، اگه، احترام، ادم، ادیتور، ادبیات، ادغام، از، ازش، اساتید، است، استفاده، اصل، اعتراض، بچه، بنده، به، بود، بیا، با، باید، بار، باز، باشه، بخواد، بخر، بخش، بدین، بدرقه، بریز، برام، برای، برات، بردن، برده، بسيار، بشه، بعدش، تهمت، تو، تيم، تک، تا، تاپيك، تبلیغات، تست، تشکر، جمله، جوان، جوابی، جوری، جالب، جزوه، حال، حجم، حذف، حساب، خلاصه، خواهش، خوب، خود، خیلی، خیلی سبز، خیر، خاک، خدمت، خدا، خریدم، خرابه، دهنده، دوم، دوباره، دوس، دیروز، دانش آموزان، دانشجو، داده، دارم، داره، داشت، داشتم، دختر، در، درخواست، درس، دست، دعای، رهایی، رو، رئیس، راهنمایی، راست، زنگ، زیر، زیست، زیست شناسی، زبان، زدم، زدن، سنجش، سوال، سوالای، سوالات زیست، سی، سايت، سایت، سایت کنکور، ساحل، ساعت، ستاره، سخت، سراسری، سرعت، شما، شیمی، شاید، شده، صفحه، صفحات، صحبت، طور، عملی، عمومی، عنوان، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن