خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 10 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 138
    1. Top | #76
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      چرا تک درس زدی آخه ؟

چندکنکور خیلی سبز رو کدوما رو زدی الآن از اختصاصی ها کدوما دست نخورده مونده از عمومیا کدوما ؟

فلسفه ی این آزمونا برای تک درس زدن نبودا....کاش عجله نمیکردی.... اینا باید نگه میداشتی برای دوران سه روز یکبار.....البته عمومی های سایر رشته ها رو باید زودتر بزنی
      الان عمومی های 99 از 7تا 4تاش مونده ،عمومی98 نمونده
      اختصاصیها رفتم 98 دیدم شاید بیش از 50 درصد سوالاتو خود جوابش یادم بود و به همین خاطر همینجور تک درس بررسی کردم98 به قبل هم مخصوصا توی فیزیک وشیمی خیلیاشو میدونستم و از 94 شروع کردم تک درس حل میکنم شاید حدود 10 روز دیگه تموم بشه الان فقط داخل وخارج تجربی 99 مونده و فیزیک وشیمی رشته ریاضی هم تک درس 98 شو حل کردم و99 شو گذاشتم تو برنامه حل کنم
      یعنی الان فقط دوتا کنکور درست حسابی دارم ،از ازمونا استفاده کنم تو سه روز یکبار میشه؟؟؟؟؟؟
      مورد بعدیم: برای فیزیک میخوام یه بار دیگه کامل تست بزنم ،بعد خواستم برم از ازمونای کانون استفاده کنم که حوصلشو نداشتم راستشو بخوای و الان چی بگیرم؟(بجز موج ازمون) الان رفتم دیدم فصل ازمون ؟دوردنیا/خط ویژه و اینا هستند البته درسنامه هم نمیخوام که خط ویژه اونم داره
      ویرایش توسط scorpion2020 : 01 اردیبهشت 1400 در ساعت 18:14

2. Top | #77
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      اختصاصیها رفتم 98 دیدم شاید بیش از 50 درصد سوالاتو خود جوابش یادم بود و به همین خاطر همینجور تک درس بررسی کردم98 به قبل هم مخصوصا توی فیزیک وشیمی خیلیاشو میدونستم و از 94 شروع کردم تک درس حل میکنم شاید حدود 10 روز دیگه تموم بشه الان فقط داخل وخارج تجربی 99 مونده و فیزیک وشیمی رشته ریاضی هم تک درس 98 شو حل کردم و99 شو گذاشتم تو برنامه حل کنم
      یعنی الان فقط دوتا کنکور درست حسابی دارم ،از ازمونا استفاده کنم تو سه روز یکبار میشه؟؟؟؟؟؟
      مورد بعدیم: برای فیزیک میخوام یه بار دیگه کامل تست بزنم ،بعد خواستم برم از ازمونای کانون استفاده کنم که حوصلشو نداشتم راستشو بخوای و الان چی بگیرم؟(بجز موج ازمون) الان رفتم دیدم فصل ازمون ؟دوردنیا/خط ویژه و اینا هستند البته درسنامه هم نمیخوام که خط ویژه اونم داره
      عجب...فک کنم درطول سال سوالای کنکورها رو بارها و بارها زدی بخاطرهمین حفظ شدیشون به همین دلیل اگه هم از کنکورا بعنوان آزمون استفاده کنی یه نتیجه ی کاذب میگیری و همچنین نمیتونی مهارت های آزمون دادن بخصوص کنترل زمان رو تمرین کنی چون وقتی بیشتر سوالات برات تکراری باشن دیگه مشکل زمان نداری هیچ ، زمان اضافه هم میاری

دراینصورت بهتره سوالای کنکورای سالای قبل رو بعنوان منبع اصلی سه روز یکبارها قرار ندی ، البته نمیگم کلا کنکورا رو بذار کنار ، حتی اگه تکراری هم شدن سعی کن دوباره بعنوان مرور سریع بزنیشون و تحلیلشون کنی بخصوص دوتا کنکور نظام جدید رو
      از سوالای شیمی کنکورای رشته ی ریاضی هم میتونی استفاده کنی ، من توی یکی دوماه آخر اونارم کار کردم بنظرم بعنوان مرور مطالب میتونه خیلی مفید باشه

باید روی سوالای جامع قلمچی و گاج و گزینه دو بیشتر حساب باز کنی تا از این حالت تکراری بودن سوالا دربیای و حتما هم آزمون ها رو بصورت شبیه سازی شده مثل شرایط کنکور کار کن نه تک درس ، چون باید مهارت های آزمون دادنت هم تمرین بشه .... همچنین میتونی بودجه بندی آزمونای آزمایشی رو دانلود کنی و مراحلی که بودجه شون جامع تر بوده رو دانلود و کارکنی.....مثلا من یادمه یه هفته نیم سال اول دوازدهم رو بهمراه یکی از پایه ها مرور میکردم و آزمون مربوطه ش رو که منطبق با اون بودجه بندی بود دانلود میکردم

درمورد منابع هم چون خیلی هاشون رو برسی نکردم نمیتونم نظری بدم ، فقط بطور کلی میشه گفت سطح موج آزمونا از لحاظ سختی بالاتر از فصل آزمون هست....برای کتاب گرفتن اگه میخوای کتاب جمع بندی بگیری داره کم کم دیر میشه ها ، فقط اونایی که لازم داری رو تهیه کن چون اگه زیاد منبع جدید توی این مدت دور خودت جمع کنی سردرگم تر میشی و وقت نمیکنی بخوبی ازشون استفاده کنی

3. Top | #78
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام بعد حدود دو هفته عمومی های 98 و99 تقربیا کلشو زدم ولی اختصاصیها رفتم دیدم خیلی برام اشنا بودن سوالات شاید فقط تجربی خارج99 و98 سوالاتشو دست نزدم یعنی کلا دو ازمون درست حسابی جامع دارم و بقیشونو همون تک درس شروع کردم الان چیکار کنم ؟جامع های سنجش قلم ماز معیار خوبی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد من الان همینجور شروع کردم تک درس حل میکنم وعمومی هارم هرروز حل کردم و این سه روز یکباری که میگن ومیگید نرفتم، گیج شدم!!!! به کمک شما ،زیرو ودوستان دیگر شدیدا نیازمندم
      درود برشما.وقتتون بخیر
      تک درس برای کنکورهای خیلی قدیمیه ولی حالا که شما میگی جواب اخر 50 درصد سوالات یادته شاید کار اشتباهی هم نبوده باشه تک درس زدنشون اما این کار رو خیلی زود انجام دادی
      فعلا برای 99 و 98 خارج دست نگه دار.برای خرداد ماه اونم از نیمه به بعدش.این ها رو 4 ساعته بزن چون میگی نخوندیشون.به دلیل شباهت هایی که تو زیست مخصوصا دارن کلا با فاصله باشن بهتره.
      منبع های جمع بندیت میشه آزمون های جامع موسسات(قلمچی گاج گزینه 2 سال های گذشته و امسال).چاپشون کن و 4 ساعته بزن.(چند تا با چه فاصله ای دیگه سلیقه ی خودتونه)این طوری برای مدیریت زمان و کنترل هوش هیجانی شرایط به کنکور نزدیک تره
      حتما مرور نکات و حتی در موارد خاص مرور سوالات این کنکورهای جدید 98 و 99که زدی تو برنامه تون باشه
      قالب سوالات 98 و به خصوص 99 توی کنکور 1400 تکرار میشن.پس حتما به این موارد دقت کن نه این که صرفا حل کرده باشی شون.خودم یادمه وقتی که برای تحلیل کنکور 98 داخل و خارج گذاشتم بیشتر از بقیه بود.با این که 99 شباهتی با 98 نداشت خیلیاما توی ریاضی به خصوص خیلی کمک کننده بود برام.توی بقیه دروس آزمون های تالیفی که حل کرده بود شباهت تیپ تستی بیشتری به کنکور امسال داشت
      در مورد منابعی که میگید خط ویژه و دور دنیا حذف میشن چون سوالاته کنکور هستن اکثرشون و شما دارید حلشون می کنید.

4. Top | #79
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها

درود برشما.وقتتون بخیر
      تک درس برای کنکورهای خیلی قدیمیه ولی حالا که شما میگی جواب اخر 50 درصد سوالات یادته شاید کار اشتباهی هم نبوده باشه تک درس زدنشون اما این کار رو خیلی زود انجام دادی
      فعلا برای 99 و 98 خارج دست نگه دار.برای خرداد ماه اونم از نیمه به بعدش.این ها رو 4 ساعته بزن چون میگی نخوندیشون.به دلیل شباهت هایی که تو زیست مخصوصا دارن کلا با فاصله باشن بهتره.
      منبع های جمع بندیت میشه آزمون های جامع موسسات(قلمچی گاج گزینه 2 سال های گذشته و امسال).چاپشون کن و 4 ساعته بزن.(چند تا با چه فاصله ای دیگه سلیقه ی خودتونه)این طوری برای مدیریت زمان و کنترل هوش هیجانی شرایط به کنکور نزدیک تره
      حتما مرور نکات و حتی در موارد خاص مرور سوالات این کنکورهای جدید 98 و 99که زدی تو برنامه تون باشه
      قالب سوالات 98 و به خصوص 99 توی کنکور 1400 تکرار میشن.پس حتما به این موارد دقت کن نه این که صرفا حل کرده باشی شون.خودم یادمه وقتی که برای تحلیل کنکور 98 داخل و خارج گذاشتم بیشتر از بقیه بود.با این که 99 شباهتی با 98 نداشت خیلیاما توی ریاضی به خصوص خیلی کمک کننده بود برام.توی بقیه دروس آزمون های تالیفی که حل کرده بود شباهت تیپ تستی بیشتری به کنکور امسال داشت
      در مورد منابعی که میگید خط ویژه و دور دنیا حذف میشن چون سوالاته کنکور هستن اکثرشون و شما دارید حلشون می کنید.
      سلام
      ببخشید میخواستم نظرتون رو درباره یک مسئله بپرسم
      من زیستم رو 55 تا 65 میزنم حدودا؛موج و ماز و نکته و تست هاشمی رو هم دارم، به نظر شما درسته که الان این ها رو تا 15 اردیبهشت خوب درو کنم و بعد ازمون جامع ها یا نه؟
      چون جدا از اینها تو شیمی 12 و فیزیک 12 مشکل دارم گفتم ازمون جامع رو بندازم عقب، ولی چون خیلی ها الان با اینکه تاقص خوندن شروع کردن به شک افتادم.
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

5. Top | #80
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMdibi نمایش پست ها
      سلام
      ببخشید میخواستم نظرتون رو درباره یک مسئله بپرسم
      من زیستم رو 55 تا 65 میزنم حدودا؛موج و ماز و نکته و تست هاشمی رو هم دارم، به نظر شما درسته که الان این ها رو تا 15 اردیبهشت خوب درو کنم و بعد ازمون جامع ها یا نه؟
      چون جدا از اینها تو شیمی 12 و فیزیک 12 مشکل دارم گفتم ازمون جامع رو بندازم عقب، ولی چون خیلی ها الان با اینکه تاقص خوندن شروع کردن به شک افتادم.
      سلام.وقتتون بخیر
      من اگر جای شما بودم این مدت تا 15 که میگید رو صرف این مباحثی که اشکال دارم،می کردم
      این مدت رو فشرده کار کنید که نواقص تا جای ممکن برطرف بشه.
      حتما اولویت بندی کنید توی دوهفته نمیشه کل زیست رو خوند.اما میشه چند فصل رو که مشکل دارید خیلی خوب رفع اشکال کنید.
      برای اولویت بندی زیستتون اگه مبحث خاصی مد نظورتون نیست یه آزمون جامع از موج بزنید ببینید چه خبره بعد اولویت رو بچینید.انرژی تون رو دقیقا روی بخشی از فصل بگذارید که اشکال دارید.این کار رو با منابعی که دارید انجام میدید.مثلا اگر فکر می کنید فصل تولید مثل گیاهی رو مشکل دارید میتونید از موج آزمون اول یه آزمون از این فصل حل کنید ببینید بیشترین اشکالاتتون کجای فصله>حالا باید چه کار کنید،مرور متن کتاب اون قسمتی که لازمه،حاشیه نویسی ها اون بخش و...
      برای ریاضی و فیزیک دوازدهمم هم وقت مناسبیه برای رفع اشکال

6. Top | #81
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام اگه ممکنه روش سه روز یکبار رو توضیحی بدین کانون و سایر سایت ها توضیح دقیقی از اینکه کی شروع کنیم و چطوری ندادن .

و در ضمن اینکه تک درسی که فعلا هنوز تموم نشده مثلا فیزیک چطور برخورد کنیم در این برهه جمعبندی سه روز یکبار ؟

( مثلا شخصی که از فیزیک فقط 4 فصل خونده )

ممنون و متشکر

@Wonderland
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #82
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      untitled.jpgاینو عارف فرستاده به نظرتون خوبه؟خیلی زود شروع نکرده؟
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

8. Top | #83
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      سلام اگه ممکنه روش سه روز یکبار رو توضیحی بدین کانون و سایر سایت ها توضیح دقیقی از اینکه کی شروع کنیم و چطوری ندادن .

و در ضمن اینکه تک درسی که فعلا هنوز تموم نشده مثلا فیزیک چطور برخورد کنیم در این برهه جمعبندی سه روز یکبار ؟

( مثلا شخصی که از فیزیک فقط 4 فصل خونده )

ممنون و متشکر

@Wonderland
      سلام
      این که کی شروع کنید به تعداد آزمون هاتون و حجم مطالب مونده تون بستگی داره.
      در این مورد نمیشه برای همه یه برنامه ارائه داد.هر سال قلمچی یه برنامه میده اما به نظرم خودتون باید برنامه خودتون رو بچینید.شاید شما بخواید زودتر شروع کنید.و برنامه تون انعطاف بیشتری داشته باشه.برنامه ی قلمچی رو اگه می خواید بدونید تقریبا چه جوریاست برای سالی مثل 98 که کنکور تیرماه بود از قبل از آزمون جمع بندی نیم سال دوم اولین آزمون سه روز یک بار رو می ذاره
      یعنی سه روز فاصله با این آزمون مثلا امسال اگه به همون روال پیش بره اولین آزمونی که پیشنهاد می کنه 28 اردیبهشته
      یعنی دوران انتقالی رو از حدود 20 اردیبهشت شروع می کنه.برنامه 98 لینکش رو تو امتیاز براتون می فرستم
      درمورد روش های سه روز یه بار این مطلبی که نوشتم در مورد همین بود دیگهاگه اون روش کاظم قلمچی رو می خواید که روزتان رو به فلان نیم روز و... تقسیم کنید رو توی پست دوم قراره بذارم ولی خودم خیلی باهاش جور نیستم.سلیقه ای دیگه.من دوست داشتم تنوع درسیم مثل قبل باشه
      برای شما فکر کنم فقط فیزیک رو اینطوری کردیدبازه ای که تا شروع برنامه آزمون هاتون مونده تایم مطالعه فیزیک رو باید بیشتر کنید.با حس بهتری فیزیک بخونید.فیزیک اون درس خشکی که فکر می کنید نیست واقعا.حتی شاید از شیمی هم بهتر باشه
      بودجه بندی دروس رو حتما خودتون بهتر می دونید
      screenshot-121-.png

http://forum.konkur.in/thread75811.html

باید فصل هایی که باهاش راحترید تو این مدت بخونید.اگه لازم شد حتی تیپ تست هایی از فصول رو.
      وقتی وارد آزمون سه روز یه بار شدید چون تعداد فصل هایی که خوندید کم هستن نسبتا فعلا البته،تایمی که برای فیزیکه رفع اشکال سوالاتی که مطالعه داشتید که به کنار،بقیه اش رو اگه مطلب جدید هم بخونید فکر نمی کنم اشکال داشته باشه.البته این مطلب جدید خوندن محدودیت زمانی داره و درست نیست تا شب کنکور پیش بره.حالا برای شما یه درسه و فکر می کنم نهایتا تا دهه سوم خرداد مجاز باشید جدید بخونید.در این مورد از اقای آرتور هم سوال کنید.من خودم تجربه این مورد رو نداشتم

9. Top | #84
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMdibi نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.jpg
مشاهده: 94
حجم: 331.1 کیلو بایتاینو عارف فرستاده به نظرتون خوبه؟خیلی زود شروع نکرده؟
      در مورد زود و دیر شروع کردن نسبیه واقعا.نمیشه برای همه یه برنامه نوشت
      بعد این همه ی آزمون ها دو موسسه رو حداقل گذاشته.ضمنا کنکورهای منسوخ شده ای مثل 94 رو هم توی برنامه 4 ساعته گذاشته
      درسته که سوالات 94 سوالات خوب و.. هستن ولی اینقدر توی کتاب تست ها طی سال زیر دست دانش آموز بودن که دیگه این که 4 ساعته این ها رو بزنیم یکم از واقعیت دوره
      تعداد آزمون هایی که قراره بزنید رو مشخص کنید،از برنامه های مختلف ایده گیری کنید،منابع تک درستون(کنکورهای قدیمی تر یا مثلا موج آزمون ها) و کنکورهای عمومی رو مشخص کنید بعدش برنامه ی خودتون رو بنویسید
      ویرایش توسط Wonderland : 03 اردیبهشت 1400 در ساعت 13:22

10. Top | #85
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها

در مورد زود و دیر شروع کردن نسبیه واقعا.نمیشه برای همه یه برنامه نوشت
      بعد این همه ی آزمون ها دو موسسه رو حداقل گذاشته.ضمنا کنکورهای منسوخ شده ای مثل 94 رو هم توی برنامه 4 ساعته گذاشته
      درسته که سوالات 94 سوالات خوب و.. هستن ولی اینقدر توی کتاب تست ها طی سال زیر دست دانش آموز بودن که دیگه این که 4 ساعته این ها رو بزنیم یکم از واقعیت دوره
      تعداد آزمون هایی که قراره بزنید رو مشخص کنید،از برنامه های مختلف ایده گیری کنید،منابع تک درستون(کنکورهای قدیمی تر یا مثلا موج آزمون ها) و کنکورهای عمومی رو مشخص کنید بعدش برنامه ی خودتون رو بنویسید
      سلام میشه پیویتو باز کنی من یه سوالی دارم که نمیتونم اینجا بپرسم

11. Top | #86
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

سلام میشه پیویتو باز کنی من یه سوالی دارم که نمیتونم اینجا بپرسم
      Yes,of course

12. Top | #87
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام. واسه فیزیک نوسان و 4 فصل پایه خوندم دستو پا شکسته. از همینا اگه از حد متوسط سخت‌تر باشه نصفه نیمه حل میکنم سوالو آخرشو نمی‌فهمم. حالا واسش چیکار کنم کنار جمعبندی چی خوبه براش؟ ازمونای مرحله ای خوبه براش الان؟ حوصله کتاب تست براش ندارم
      زبان کنکورا رو در حد 20 میزنم، کتابی مث 1201 لغت خارج کتاب مهروماه کمک میکنه یا دیره براش؟ چقد از زمانشو بزارم برا لغت خوندن چقد تست تو این مدت؟
      ریاضی اوکیم، علاوه بر کتاب تستا چیو بزنم ک محکم کاری شه پیشنهادتون چیه؟
      تچکرات

13. Top | #88
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      سلام. واسه فیزیک نوسان و 4 فصل پایه خوندم دستو پا شکسته. از همینا اگه از حد متوسط سخت‌تر باشه نصفه نیمه حل میکنم سوالو آخرشو نمی‌فهمم. حالا واسش چیکار کنم کنار جمعبندی چی خوبه براش؟ ازمونای مرحله ای خوبه براش الان؟ حوصله کتاب تست براش ندارم
      زبان کنکورا رو در حد 20 میزنم، کتابی مث 1201 لغت خارج کتاب مهروماه کمک میکنه یا دیره براش؟ چقد از زمانشو بزارم برا لغت خوندن چقد تست تو این مدت؟
      تچکرات
      با عرض پوزش ب استارتر محترم
      سلام داداچ واس فیزیک فصل اخر دوازدهمم بخون چندتا سوال مفتی داره،اگه ضعیفی فصل ازمون برو ولی اگ قوی تری موج بزن واسش ،واس زبان این بیست درصدی که میزنی از کوجا هاس؟ ا

14. Top | #89
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kingdom نمایش پست ها
      با عرض پوزش ب استارتر محترم
      سلام داداچ واس فیزیک فصل اخر دوازدهمم بخون چندتا سوال مفتی داره،اگه ضعیفی فصل ازمون برو ولی اگ قوی تری موج بزن واسش ،واس زبان این بیست درصدی که میزنی از کوجا هاس؟ ا
      سلوم داداچ فصل آزمونش خیلی خیته موجم ب ما نمیخوره
      ازمونا مرحله ای گاجو بزنم یا آزمون جامع کمک میکنه؟
      والا قروقاطی گرامر لغت

15. Top | #90
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      تچکرات
      سلام
      این ۵ فصلی رو که میگید تسلطتون کامل نیست،همه ی تست های کتاب جامع تون رو حل کردید؟علامت دار ها رو مرور کردید که رفع اشکالش کامل بشه؟و تیپ تست هایی که میگید آخرش حل نمیشه تو منبعتون مثلش رو حل کردید؟و این تست هایی که حل نمیشه رو کجا دیدید؟آزمون؟
      زبان برای لغت همون قدر که مطالعه مهمه تست هم اهمیت داره تا با کاربرد لغات توی جمله آشنا بشید،توی زمان های مرده حتما مطالعه لغات رو داشته باشید،کنار واژه هایی که براتون سخت هستند نقطه بگذارید و طی مرور شون فقط چند لغتی برای هر درس باقی می مونه که کنار اونا ضرب در می زنید و اونا وارد چرخه مرور نهایی میشن
      کتابچه مهروماه رو خودم نخوندم که بدونم کیفیتش درچه حده‌اما خوبیش اینه که لغات رو توی جمله به کار برده حتما این ها رو بخونید
      کتابچه مبتکران اگه دارید لازم نیست مهروماه تهیه کنید
      برای تست زدن هم هر درسی رو که تموم می کنید به اندازه ی زمانی که مقدور تست ازش حل می کنید،واژه های با کاربرد چندگانه،حرفای اضافه خاص و موارد از این دست رو دقت داشته باشید،این کار رو پیوسته انجام بدید تا مشکلتون با لغت حل بشه
      ریاضی موج آزمون نظام قدیم کتاب جونداری بود،اگه بخواید برای محکم کاری می تونید فصول مد نظرتون رو از روی اون کار کنید،الان دیگه داریم وارد فاز آزمون های سه روز یه بار میشیم و کنکورها رو هم در پیش دارید،همه اش رو که وقت نمیشه بزنید

صفحه 6 از 10 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)