خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کدام منبع ریاضی برای کنکور ارشد ؟

سلام و خسته نباشید از اونجایی که خیلی ها ریاضی رو اصلا نگاه هم نمیکنن چه برسه به جواب دادن
      میخوام روی ریاضی یکم بیشتر سرمایه گذاری کنم به نظرتون کتاب آدامز بهتره یا جورج توماس ؟
      خیلی متشکرم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsnltfr نمایش پست ها
      سلام و خسته نباشید از اونجایی که خیلی ها ریاضی رو اصلا نگاه هم نمیکنن چه برسه به جواب دادن
      میخوام روی ریاضی یکم بیشتر سرمایه گذاری کنم به نظرتون کتاب آدامز بهتره یا جورج توماس ؟
      خیلی متشکرم
      سلام دوست عزیز
      انتخاب کتاب مرجع برای کنکور کارشناسی ارشد، کار اشتباهیه.
      کتاب های زیاد کنکوری تو بازار هست که اونا خیلی بهترن. از جمله سری عمران، آقاسی و ...
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی متشکرم
      دوست عزیز خودآموز میخوای برو سراغ نیکوکار

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بستگی به رشته داره اقاسی بد نیست یا کریمی انتظارت نصیر اقاسی از انتشارات نگاه فک کنم !
      بستگی به رشته داره

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی متشکرم
      سلام.من همه کتاب های ریاضی عمومی رو دیدم.بنظرم اگر مطالبو تا حدی بلدی از کتاب مدرسان شریف تالیف مهندس حسین نامی استفاده کن.اگر به کتابش کامل مسلط بشی همه سوالاتو میتونی حل کنی.
      البته مثل اینکه جدیدا بخاطر گرونی کاغد خیلی از تست ها رو حذف کرده و حجم کتاب نصف شده.اگر تونستی چاپ دو سه سال قبل رو بخر هم قیمتش کمتره هم پر از تسته.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن