خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 9 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 126
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paradise. نمایش پست ها
      افتخارم اینه که تو عمرم هیچ کسیو و هیچ شغلیو تحقیر نکردم ..این بزرگترین افتخارمه ...بنظرم انسانیت و شخصیت بزرگترین افتخاره ....هر چند از نظر خیلیا مافیای کنکور بودن خب خیلی بهتره

تحقیر رو میشه تعریف کنید و بگید ایشون کدوم شغل رو تحقیر کردن ؟؟ محض اطلاع شما کلفت یعنی پرستار از نظر لغوی

کلفت. [ ک ُ ف َ ] (اِ) خدمتگار و کنیز. (ناظم الاطباء). زن خدمتکار. خادمه. (فرهنگ فارسی معین ).در تداول عامه ، خادمه. زن پرستار. مقابل نوکر و خادم. (یادداشت به خط مرحوم دهخدا). || مجموع کسانی که تحت تکفل شخص هستند. عایله. اهل بیت. (فرهنگ فارسی معین ). اهل و عیال ؛ فلان با ده سر کلفت پانصد تومان مواجب دارد. (یادداشت به خط مرحوم دهخدا).

متاسفانه انجمن به جای اینکه تبدیل بهش به یک محیط پویا برای گردش اطلاعات کنکوریهای درس خوان تبدیل شده به یک پارک مضحک که اکثر درس نخونها گرد هم آمده اند و همه را از ترازوی قضاوت و ... میگذرانند
      دقیقا انجمن شده پارک به قول یکی از دوستان هر بار که میام انجمن هیچ تمایزی نیست و فقط تکرار مکررات هستش و تعدد پست ها و تاپیکها زیاد میشه نه کیفیت انها
      چقدر برای انجمن سال 93 و 94 دلم تنگ شده
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

2. Top | #62
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها

تحقیر رو میشه تعریف کنید و بگید ایشون کدوم شغل رو تحقیر کردن ؟؟ محض اطلاع شما کلفت یعنی پرستار از نظر لغوی

کلفت. [ ک ُ ف َ ] (اِ) خدمتگار و کنیز. (ناظم الاطباء). زن خدمتکار. خادمه. (فرهنگ فارسی معین ).در تداول عامه ، خادمه. زن پرستار. مقابل نوکر و خادم. (یادداشت به خط مرحوم دهخدا). || مجموع کسانی که تحت تکفل شخص هستند. عایله. اهل بیت. (فرهنگ فارسی معین ). اهل و عیال ؛ فلان با ده سر کلفت پانصد تومان مواجب دارد. (یادداشت به خط مرحوم دهخدا).

متاسفانه انجمن به جای اینکه تبدیل بهش به یک محیط پویا برای گردش اطلاعات کنکوریهای درس خوان تبدیل شده به یک پارک مضحک که اکثر درس نخونها گرد هم آمده اند و همه را از ترازوی قضاوت و ... میگذرانند
      دقیقا انجمن شده پارک
      چقدرم وکیل وصی داره ...اینجا انجمن شما نیست ...و من هر وقت که دلم بخواد درباره هر کسی میتونم نظرمو بنویسم ...به شما ربطی نداره که میای ریپلای میکنی ...اره من کنکوریه درس نخونم ..حنیفی خیلی خوبه برید پولاتونو بریزید تو جیبش تا بیشتر بهتون فحش بده ....منو دیگه ریپلای نکن

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اونایی که هی میان از شخصیت ولحن حرف زدن وزندگی شخصی .حنیف یا اریان یا بقیشون حرف میزنن یسوال ازتون دارم می خواید با اساتید رل بزنید یا دوماد خانوادتون بشه شما چیکار به دهنش دارین مهم تخصص شون هست هرکی فکر میکنه انقدر تخصص داره که رتبه برترش کنه بخونه باش هرکیم فکرمیکنه تخصص ندارن اصلا جایگاه حرف زدن ندارن

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دقیقا انجمن شده پارک به قول یکی از دوستان هر بار که میام انجمن هیچ تمایزی نیست و فقط تکرار مکررات هستش و تعدد پست ها و تاپیکها زیاد میشه نه کیفیت انها
      آقا مشکل عیار علمی این فروم نوشته های منه باشه من دیگه چیزی نمینویسم ببینم تو پزشک میشی ببینم اون دختره درون خفتش احیا میشه ببینم اراجیفی که تو چت باکس مینویسین تبدیل به بحثای علمی میشه ببینم لاتی حرف زدناتون درست میشه ؟در ضمن اینبار که رفتی بیمارستان پرستار که اومد بالا تختت میای بهش بگی کلفت سلام بعد دهخدارو دربیاری نشون بدی دیگه کلا جوابی براتون ندارم انقدر منفی بدین تا ببینم میتونین چند تا از منفیای کارنامتونو جبران کنین

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چندتا ادم مزخرف اومدن گند زدن تاپیک حرفایی که اصلا ربطی به موضوع نداره .بیا ویسا رو گوش بده نخواستین گوش ندین:/

6. Top | #66
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1401 نمایش پست ها
      آقا مشکل عیار علمی این فروم نوشته های منه باشه من دیگه چیزی نمینویسم ببینم تو پزشک میشی ببینم اون دختره درون خفتش احیا میشه ببینم اراجیفی که تو چت باکس مینویسین تبدیل به بحثای علمی میشه ببینم لاتی حرف زدناتون درست میشه ؟در ضمن اینبار که رفتی بیمارستان پرستار که اومد بالا تختت میای بهش بگی کلفت سلام بعد دهخدارو دربیاری نشون بدی دیگه کلا جوابی براتون ندارم انقدر منفی بدین تا ببینم میتونین چند تا از منفیای کارنامتونو جبران کنین
      بحث شما نیست
      شما چقدر بی شعور هستین که میرید چت باکس یه نفر رو مشاهده میکنید و بعد میایید به رخش میکشید و مسخره ش میکنید
      شعور واقعا خوب چیزیه
      من به پرستار کلفت نمیگم و مطمئن هستم خود حنیف عظیمی هم منطظوری از این حرف ندارند
      ولی شما ها و امثال شما که اتفاقا من خوب میدونم از چی دارین جلز ولز میکنین از کاه کوه میسازین برای کوبیدن یه نفر که هر ساله هزار نفر مثل شماها رو میبینه تو کلاساش و راهی دانشگا میکنه
      اندازه خودت رو بشناس و هر حرفی رو میشنوی و میزنی رو هم مزده کن بعد بالا بیار

7. Top | #67
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چقدرم وکیل وصی داره ...اینجا انجمن شما نیست ...و من هر وقت که دلم بخواد درباره هر کسی میتونم نظرمو بنویسم ...به شما ربطی نداره که میای ریپلای میکنی ...اره من کنکوریه درس نخونم ..حنیفی خیلی خوبه برید پولاتونو بریزید تو جیبش تا بیشتر بهتون فحش بده ....منو دیگه ریپلای نکن
      معلمومه درس نخونی درس خون بودی از تجربی نمیومدی ریاضی کنکور بدی تا به اون فامیلایی که میگفتی پزر بدی که هو هو منم دانشگا قبول شدم و از این مزخرفات
      شما کلا تفکراتتون مسمومه مسمووووووووووم
      من هم پولم رو دارم و اختیارش رو دارم اصلا دوست دارم بریزم تو حلق حنیف عظیمی تا خفه بشه از پول به تو چه؟؟؟
      تو که از اسم ایشون اینقدر بدت میاد اسم به اون گنده گی رو ندید روی اسم تاپیک نمیومدی تاپیک و نظر نمیدادی
      اینطوری سنگین تر بودی

8. Top | #68
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mani fathi نمایش پست ها
      چندتا ادم مزخرف اومدن گند زدن تاپیک حرفایی که اصلا ربطی به موضوع نداره .بیا ویسا رو گوش بده نخواستین گوش ندین:/
      دو سه نفر هستن ترکیبشون خیلی سمی میشه
      عیب نداره بزار خودشون رو نشون بدن بعد کنکور خود به خود غیب میزنن از خجالت رتبه
      منم کم کم میرم کلا از انجمن اقدامات در حال انجامه توسط مدیریت

9. Top | #69
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      معلمومه درس نخونی درس خون بودی از تجربی نمیومدی ریاضی کنکور بدی تا به اون فامیلایی که میگفتی پزر بدی که هو هو منم دانشگا قبول شدم و از این مزخرفات
      من هم پولم رو دارم و اختیارش رو دارم اصلا دوست دارم بریزم تو حلق حنیف عظیمی تا خفه بشه از پول به تو چه؟؟؟
      تو که از اسم ایشون اینقدر بدت میاد اسم به اون گنده گی رو ندید روی اسم تاپیک نمیومدی تاپیک و نظر نمیدادی
      اینطوری سنگین تر بودی
      مگه هر کی بره دنبال علاقش درس نخونه
      من از اون موقعی که تو پوشک میبستی به کامپیوتر علاقه داشتم ...
      حالا بریم ببینیم تو چن میاری اصلا تو تجربی
      عب نداره من درس نخون ....
      جوجه رو آخر پاییز میشمارن

10. Top | #70
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      [QUOTE=paradise.;1699625]مگه هر کی بره دنبال علاقش درس نخونه

11. Top | #71
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=paradise.;1699627]
      مگه هر کی بره دنبال علاقش درس نخونه
      2بار ی مطلب نوشتی
      بعد توخودتو می خوای به بقیه ثابت کنی یا برا خودت به جایی برسی که بتونی کسب درامد خوبی داشته باشی:؟

12. Top | #72
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Mani fathi;1699628]
      2بار ی مطلب نوشتی
      بعد توخودتو می خوای به بقیه ثابت کنی یا برا خودت به جایی برسی که بتونی کسب درامد خوبی داشته باشی:؟
      خب دستم خورد دوبار فرستاده شد ...شما هم ماشالا دنبال زیر بغل مارید

13. Top | #73
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اینطوری سنگین تر بودی
      حالا یکم پشت حرفت وایستا مگه خودت نگفتی رقابت تو ریاضی اسون نیست ...خب پس چرا میگی چون راحته میخوای قبول شی به فامیل پز بدی.....چند چندی با خودت ؟

14. Top | #74
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      حالا رویه انگیزه گرفتن هر فرد فرق میکنه

اما پریروز رفتم سه تارم رو دادم تعمیر امروز گرفتمش یه قطعه زدم برای من اون انگیزه بود یعنی هرچی استرس بود تو این ایام رو از یادم برد . اینطور ویسا به من استرس میده نمیدونم چرا
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #75
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1401 نمایش پست ها
      من که کس و کارم پرستار نیست ولی انشالله تو موقعیتی قرار بگیری که یکی بیاد به خانوادت جلوی 60 نفر بگه کلفتی میکنه برای اینکه بهت انگیزه بده ببینم چه حالی میشی اتفاقا من سر کلاس حنیف نشستم هیچ وقتم به من چیزی نگفته منم همون اول گفتم بهترین مدرس زیسته اما لفظ معلم براش به کار نمیبرم چون معلمی حرمت داره و جای کسی که از عقده اینی که از دکتری فقط لقبشو دنبال میکشه و تنها هنرش درس دادن 4 تا کتاب زیست شده و همین عقدش باعث شده بیاد بقیه افراد جامعه رو بکوبه و مسخره کنه که بگه فقط پزشکا آدمن بلکه بتونه از این طریق یکم از عقدشو خالی کنه نیست
      والا من نمیدونم تو چه موقعیتایی قرار گرفتی
      کسو کارمم پرستار هست شما کسو کارت پرستار و غیره نیست ک بدونی چه خبره
      برو از پرستارا بپرس ک اوضاع چجوریه
      آقای عظیمی کلا خیلی رکه بخاطر همینم خیلیا حرفاشو بی ادبی برداشت میکنن
      بیمارستان مظهر اختلاف طبقاتیه ...یه دکتر راحت میتونه هرچی دلش بخواد به پایین تر از خودش بگه و پایین تر از خودش حق نداره بهش چیزی بگه ..این قانون پزشکی و پیراپزشکی(منظورمم از هرچی فحش خاره مادرم نیستاا نیاین بعد رو این مانور ندین:/)
      کسی ک میره کلاسش هدفش پزشکیه ! وگرنه چرا باید برای زیست کلاس بری برا معلمی ؟
      وظیفه معلم اینه ک تورو به هدفت برسونه ...اونم با این حرفاش داره دانش آموزشو تشویق میکنه ک به هدفش برسه ...بخاطر همینم داره پول میگیره
      با کمال احترام عقده ای اون نیست عقده ای شمایی ک نمیتونی حرفاشو تحمل کنی و داری اینجا خودتو میگشایی
      بعدشم معلما مگه معصومن ؟؟ مگه امامن اخه ؟؟ مگه قراره درس اخلاق و دین و ادب بده ؟ داره زیستشو یاد میده دیگ حرمتشم به تدریسشه

صفحه 5 از 9 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن