خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سوال درمورد انواع دانشگاه ها و دوره ها

سلام به همگی
      دوستان آیا ارزش مدرک به دانشگاه که درس میخونی یا دوره ایه که شرکت میکنی ؟
      ( اینی که میپرسم کلی هست اصلا ربطی به رشته های خاصی نیست )
      مثلا من حسابداری روزانه دانشکده شهید شمسی پور بخونم
      یا همونو غیرانتفاعی علم فرهنگ تهران
      فرقی هست ایا ؟
      چون ببینید الان سطح و کیفیت دانشگاه علم فرهنگ از شمسی پور خیلی بهتره
      شمسی پور از دانشگاه های قدیمی ایرانه ولی اوضاعش اصلا خوب نیست امکاناتشو اینا(
      https://virgool.io/Yare-moallem/%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%81%D9%86%DB%8C-%D9%88-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D9%85%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D8%B1-tsipyfh2eha)
      خواستم ببینم ایا کیفیت همه روزانه ها خوبه ؟ یا یه سری دانشگاه داریم با اینکه روزانه نیستن( غیر انتفاعی و...) ولی کیفیت و امکانات خیلی بهتری دارن
      و ایا این دانشگاه ها ارزش مدرکشون میتونه بالاتر از روزانه باشه ؟؟

از لحاظ هزینه دانشگاه های غیرانتفاعی چطورن ؟ بیشتر از شبانه ؟ بیشتر از ازاد؟

من خودم شخصا سردرگرم شدم موضوع اینه که من میخوام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بدم رشته حسابداری و هدفم دانشگاه روزانه بود ولی با این چیزایی که دیدم بیشتر شبیه ندامتگاه هستند

.
      با خودم گفتم برم غیر انتفاعی لااقل از دوره تحصیلم لذت ببرم ( من ادم پرتی نیستم بخدا معدل کاردانیم تا الان 19/06 شده ترم اخرم ولی خوب دلم میخواد صرف نظر از تحصیل کردنم با چن دوست اشنا بشم یه کم بگردم ( مثل بقیه دانشجو های دنیا) ولی اینطور که میبینم اصلا نیست (لااقلش توروزانه ها ندیدم)

از تمام دوستانی که تجربه دارن / اطلاعاتشون قویه/ و..... ممنون میشم نظرتون / پیشنهادتون بدید

مرسی ازهمتون

ویرایش: اصلاح لینک بالا
      https://virgool.io/Yare-moallem/%D8%...1-tsipyfh2ehap

?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها
      سلام به همگی
      دوستان آیا ارزش مدرک به دانشگاه که درس میخونی یا دوره ایه که شرکت میکنی ؟
      ( اینی که میپرسم کلی هست اصلا ربطی به رشته های خاصی نیست )
      مثلا من حسابداری روزانه دانشکده شهید شمسی پور بخونم
      یا همونو غیرانتفاعی علم فرهنگ تهران
      فرقی هست ایا ؟
      چون ببینید الان سطح و کیفیت دانشگاه علم فرهنگ از شمسی پور خیلی بهتره
      شمسی پور از دانشگاه های قدیمی ایرانه ولی اوضاعش اصلا خوب نیست امکاناتشو اینا(
      https://virgool.io/Yare-moallem/%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%81%D9%86%DB%8C-%D9%88-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D9%85%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D8%B1-tsipyfh2eha)
      خواستم ببینم ایا کیفیت همه روزانه ها خوبه ؟ یا یه سری دانشگاه داریم با اینکه روزانه نیستن( غیر انتفاعی و...) ولی کیفیت و امکانات خیلی بهتری دارن
      و ایا این دانشگاه ها ارزش مدرکشون میتونه بالاتر از روزانه باشه ؟؟

از لحاظ هزینه دانشگاه های غیرانتفاعی چطورن ؟ بیشتر از شبانه ؟ بیشتر از ازاد؟

من خودم شخصا سردرگرم شدم موضوع اینه که من میخوام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بدم رشته حسابداری و هدفم دانشگاه روزانه بود ولی با این چیزایی که دیدم بیشتر شبیه ندامتگاه هستند

.
      با خودم گفتم برم غیر انتفاعی لااقل از دوره تحصیلم لذت ببرم ( من ادم پرتی نیستم بخدا معدل کاردانیم تا الان 19/06 شده ترم اخرم ولی خوب دلم میخواد صرف نظر از تحصیل کردنم با چن دوست اشنا بشم یه کم بگردم ( مثل بقیه دانشجو های دنیا) ولی اینطور که میبینم اصلا نیست (لااقلش توروزانه ها ندیدم)

از تمام دوستانی که تجربه دارن / اطلاعاتشون قویه/ و..... ممنون میشم نظرتون / پیشنهادتون بدید

مرسی ازهمتون

ویرایش: اصلاح لینک بالا
      https://virgool.io/Yare-moallem/%D8%...1-tsipyfh2ehap

سلام سید ، اقا پسر همسایه بغلی ما که عین داداشم میمونه 99 کنکو فنی حرفه ای داد ( دیپلم حسابداری از هنرستان داشت) حسابداری مالیاتی تبریز ( واقع در منظریه) و یدونه هم اشتباه نکنم حسابداری انبار ( شمسی پور ) در اومده بود .
      از اتفاق هم دوستش این موقیعت رو داشت ! ، پسر همسایه ما به خاطر دلایلی تبریز رو زد ( شهر خودمون) ولی دوستش شمسی پور رو انتخاب کرده ! حسن قضیه این این بودش که من هم باهاش برای مدارک و گواهی نظام وظیفه باهاش رفتم دانشگاه
      دانشگاه میشه گفت از لحاظ امکانات عالی نبود اما طوری هم نبود به کم کسری بخوری ( هم از لحاظ محیط دانشگاه و هم از لحاظ ساختمان و ابزار ) و دانشگاه انطور که من دیدم فقط مال پسران بودش
      از 18 بهمن هم کلاس هاشون شروع شده در برخی از دروس اموزش انلاین دارند . ولی در بیشترش هم تدریس انچنانی نیست ( ورودی بهمن 99 بود - نیمسال دوم)
      همین یه چند روز پیش دوستش رو هم ازش خبر گرفتم چون یه جورایی تو استخر اینا اشنا شده بودیم باهم ! گفتش که وضیعت دانشگاهش جوری که میخواست نشده و راضی نیستش و قصد داره انصراف بده و از موقیت شغلی که براش ایجاد شده ( دیجیکالا- کارکنان انبار) استفاده بکنه

اطلاع دقیقی از مقایسه خود دانشگاه تهران شمسی پور و تبریز ندارم اما فی واقع تا به الان تبریز عملکرد مناسبی داشته تا اونجا انچنان که من از دوستم پرس جو کردم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      UP
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن