خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 63
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      درصد زیستم الان خیلی خوبه کتاب تستا و زیستاز میزنم. بعد عید بنظرت علاوه بر موج چه چیزایی کار کنم کنارش؟
      شیمی خودت چطور جمعبندی میکردی دادا، خودم پارسال سر همین بد جمع کردنش خرابش کردم. مرسی
      ایول . زیست خیلی مهمه ها . اصلا فکر نکن کافیه و بلدی . همینجوری بزن تا خود کنکور که ما هرچی خوردیم از این زیست لامصب بود . کتاب بنظرم موج کفایت کنه . بیشتر ازمون کار کن از این ازمونای فرعی که دارن میان . که پیشنهاد خودم بهت ماز در درجه اول و زیستاز در درجه دوم . مخصوصا ازمونای جامعشون که خیلی عالی ان سوالا . پاسخنامه هم بخون و تک تک سوالا رو تحلیل کن که خیلی کمک میکنه

شیمی که داداش منم تقریبن عین تو خراب کردم . کنکورم فقط مفاهیم و اینا تونستم بزنم و 40 زدم . فکر نکنم بتونم خوب راهنماییت کنم . خودم قراره از فصل آزمون و موج آزمون همراه با مساعل استفاده کنم .
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

2. Top | #47
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان یه سوال ممنون میشم راهنمایی کنید.
      من کتاب ایکیو شیمی رو دیدم و واقعا حال کردم از قالب و ساختارش... کلش 3800 تست داره و خب زیاد محسوب میشه خالا من موندم اونو شروع کنم یا یکی از کتاب های مسائل مثل خیلی سبز یا الگو یا میکروطلایی... شیمی رو چند روزی میشه تموم کردم و بعد عید فصل و موج رو میزنم ...
      از طرفی یه افکار چرت دارم اینکه اگه کل تستای یه منبع رو نزنم حس میکنم بلد نیستم و مثلا اینکه یک در میان بزنم بهم نمیچسبه...
      یا مثلا امکان پذیره ایکیو رو بزنم هر شبم ده تا از مسائل ؟ انجام پذیره؟ اخه مثلا من از دهم میخوام شبی یه درک مطلب بزنم ولی هنوز اون شب نیومده
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      من تاپیکو چند هفته قبل زدم و بعضی از این منابع جمع بندیو گرفتم تو این چند روز کار کردم خواستم نظرمو راجبشون بگم شاید به عنوان جمع بندی تاپیکم بدردتون خورد:
      موج عربی:کتاب خوبیه من چندتا از ازمون های یازدهم ودوازدهمشو زدم عالی بود ،ساده هم نبود که خیلی میگفتن میشه گفت متوسط وبرخی سوالات سخت لابلای ازمون ،درسنامه های بدی هم نداره که من نگاه انداختم و بنظرم برای کسی که تا الان نخونده بجای نکته وتست این میتونه بهتر باشه وبدردش بخوره با هزینه ووقت کمتر،اخر کتابم خودش چند تا ازمون جامع تالیفی اورده که ندیدمشون ببینم چجوریه وبعدشم همه عربی های 98 و99 همه رشته داخل وخارجو اورده
      موج زبان: درسنامه گرامرش میشه گفت همون مبتکرانه بدونه نکات اضافی وخارج کتاب که به نظرم خوبه،اولش درس به درس لغاتو اورده و برای هردرس تست جمع بندی لغت (کنکور)و گرامر (تالیفی بیشتر)گذاشته اخر هردرسی هم یه ازمون جامع 25 سوالی از اون درس اورده به سبک کنکور با یه کلوز ودو متن که من برای درس3دوازدهم و 3یازدهم کامل این مواردو کار کردم خیلی خوب بود،بعد قسمت درس به درس 5تا ازمون جامع تالیفی اورده که هنوز کار نکردم(بعدا قسمت شد تا اخر عید همینجا مینویسم راجب جامع های عربی وزبان)
      وبعدشم مثل موج عربی همه ی کنکور های 98 و99 رو اورده ،،اخر کتابم چندتا ضمیمه اورده:1.کلمات بخش شنیداری 2. کلمات پنهان کتاب درسی 3.اسم های که هم قابل شمارش وهم غیر قابل شمارش اند (در دومعنی) 4. امار متن وکلوز 98 و99 5.واژگان مهم خارج کتاب 98 و99 6.سوالات گرامر نظام قدیم 98 و99 مرتبط با نظام جدید
      موج فیزیک12وادبیات هم دیدم کتاب فروشی خیلی به سلیقه ی من نمیخورد حالا باز فیزیکش بهتر بود ولی ادبیات قطعا نه...! و نخریدم
      در مورد کتاب های کنکور هم من از راهنمایی های بقیه تو تاپیکا چیزی گیرم نیومد و حرف های متفاوتی زده شد که از بین همه ی کتاب ها چندکنکور تجربی خیلی سبزو گرفتم که فکر کردم مطمئن تره با توجه به گروه تالیفش(چند کنکور تجربی گرفتم فکر کردم این فقط دروس اختصاصیه و باید چند کنکور عمومی هم جدا بگیرم که فروشنده ادم خوبی بودو نمالید بهمون گفت همون چند کنکور تجربی دفترچه های عمومی هم داره)
      .....
      ویرایش توسط scorpion2020 : 12 اسفند 1399 در ساعت 19:16

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      من تاپیکو چند هفته قبل زدم و بعضی از این منابع جمع بندیو گرفتم تو این چند روز کار کردم خواستم نظرمو راجبشون بگم شاید به عنوان جمع بندی تاپیکم بدردتون خورد:
      موج عربی:کتاب خوبیه من چندتا از ازمون های یازدهم ودوازدهمشو زدم عالی بود ،ساده هم نبود که خیلی میگفتن میشه گفت متوسط وبرخی سوالات سخت لابلای ازمون ،درسنامه های بدی هم نداره که من نگاه انداختم و بنظرم برای کسی که تا الان نخونده بجای نکته وتست این میتونه بهتر باشه وبدردش بخوره با هزینه ووقت کمتر،اخر کتابم خودش چند تا ازمون جامع تالیفی اورده که ندیدمشون ببینم چجوریه وبعدشم همه عربی های 98 و99 همه رشته داخل وخارجو اورده
      موج زبان: درسنامه گرامرش میشه گفت همون مبتکرانه بدونه نکات اضافی وخارج کتاب که به نظرم خوبه،اولش درس به درس لغاتو اورده و برای هردرس تست جمع بندی لغت (کنکور)و گرامر (تالیفی بیشتر)گذاشته اخر هردرسی هم یه ازمون جامع 25 سوالی از اون درس اورده به سبک کنکور با یه کلوز ودو متن که من برای درس3دوازدهم و 3یازدهم کامل این مواردو کار کردم خیلی خوب بود،بعد قسمت درس به درس 5تا ازمون جامع تالیفی اورده که هنوز کار نکردم(بعدا قسمت شد تا اخر عید همینجا مینویسم راجب جامع های عربی وزبان)
      وبعدشم مثل موج عربی همه ی کنکور های 98 و99 رو اورده ،،اخر کتابم چندتا ضمیمه اورده:1.کلمات بخش شنیداری 2. کلمات پنهان کتاب درسی 3.اسم های که هم قابل شمارش وهم غیر قابل شمارش اند (در دومعنی) 4. امار متن وکلوز 98 و99 5.واژگان مهم خارج کتاب 98 و99 6.سوالات گرامر نظام قدیم 98 و99 مرتبط با نظام جدید
      موج فیزیک12وادبیات هم دیدم کتاب فروشی خیلی به سلیقه ی من نمیخورد حالا باز فیزیکش بهتر بود ولی ادبیات قطعا نه...! و نخریدم
      در مورد کتاب های کنکور هم من از راهنمایی های بقیه تو تاپیکا چیزی گیرم نیومد و حرف های متفاوتی زده شد که از بین همه ی کتاب ها چندکنکور تجربی خیلی سبزو گرفتم که فکر کردم مطمئن تره با توجه به گروه تالیفش(چند کنکور تجربی گرفتم فکر کردم این فقط دروس اختصاصیه و باید چند کنکور عمومی هم جدا بگیرم که فروشنده ادم خوبی بودو نمالید بهمون گفت همون چند کنکور تجربی دفترچه های عمومی هم داره)
      .....
      سلام
      موج عربی چند تا ازمون جامع داره؟
      ببخشید واسه درک مطلب عربی چه کتابی خوبه؟نمی دونم لازمه یا نه؟

ویرایش توسط ha.hg : 12 اسفند 1399 در ساعت 19:56

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

سلام
      موج عربی چند تا ازمون جامع داره؟
      ببخشید واسه درک مطلب عربی چه کتابی خوبه؟نمی دونم لازمه یا نه؟
      با ازمون های کنکور وتالیفی 15 ازمون جامع میشه
      در مورد درک مطلب اطلاعی ندارم من در طول سال از خیلی سبز جامع ووقتی کم میاوردم از این همه ازمونی که ریخته استفاده میکردم

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چقد زود تموم کردی:/
      خوش بحالت

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با ازمون های کنکور وتالیفی 15 ازمون جامع میشه
      در مورد درک مطلب اطلاعی ندارم من در طول سال از خیلی سبز جامع ووقتی کم میاوردم از این همه ازمونی که ریخته استفاده میکردم
      سلام پیشنهاد شما برای ریاضی (صرفا تست) وادبیات (جامع )چی هست؟ممنون

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parande نمایش پست ها
      سلام پیشنهاد شما برای ریاضی (صرفا تست) وادبیات (جامع )چی هست؟ممنون
      ریاضی تست تکمیلی و خوب الگو جامع و خوشخوان هرکدوم دوس داشتی چند نفرم خیلی راجب کتاب ازمون مهروماه گفتن که من خودم اونو کار نکردم
      ادبیات تیزشیم شاهین زاد در طول سال با کلاسش کار کردم وعالیه

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضی تست تکمیلی و خوب الگو جامع و خوشخوان هرکدوم دوس داشتی چند نفرم خیلی راجب کتاب ازمون مهروماه گفتن که من خودم اونو کار نکردم
      ادبیات تیزشیم شاهین زاد در طول سال با کلاسش کار کردم وعالیه
      ممنونم از پاسخ شما فقط یک سوال ادبیات تیزشیم درسنامه هم داره؟چون ظاهراً تست هست اما یه جایی نوشته بود درسنامه کامل داره

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parande نمایش پست ها
      ممنونم از پاسخ شما فقط یک سوال ادبیات تیزشیم درسنامه هم داره؟چون ظاهراً تست هست اما یه جایی نوشته بود درسنامه کامل داره
      نه درسنامه نداره

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      .....
      سلام به نظرتون کتاب موج آزمون فیزیک 12 خوب نیس؟مثل جلد پایش هست یا نه ؟
      واسه کنکورای عمومی چی بهتره؟

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pretty_Lover نمایش پست ها
      سلام به نظرتون کتاب موج آزمون فیزیک 12 خوب نیس؟مثل جلد پایش هست یا نه ؟
      واسه کنکورای عمومی چی بهتره؟
      نه موج پایه و12 کتاب خوبین گفتم من خوشم نیومد از سوالاتش شاید بدرد خیلیا بخوره
      در مورد کنکور عمومی اطلاعی ندارم و خودم چند کنکور تجربی گرفتم عمومی هم باهاش بود نمیدونم اینم خوب باشه یا نه

13. Top | #58
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان الان میخوام دوتا موج زبان وشاید فیزیکشم بگیرم ،بجز شیمی تو بقیه دروس کتاب چی بگیرم؟؟درسارو تمام کردم بجز زیست12و یک فصل فیزیک12
      این کتاب های کنکور که اومده ریسک نداره خریدش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از یه طرف میترسم بخرم بعدا تغییرات داشته باشیم و از طرفی هم حوصله ندارم میخوام یه جا بگیرم
      کدومش بهتره ؟؟؟؟(پشت کنکوری ها شاید بهتر بدونن ممنون میشم ما را ارشاد کنید....!)
      چرا برای هر درس،کتاب جمع بندی جدا میخری؟ غیر از شیمی که واقعا نیازه.

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

چرا برای هر درس،کتاب جمع بندی جدا میخری؟ غیر از شیمی که واقعا نیازه.
      خب هنوز خیلی مونده تا کنکور نمیشه باید یه چیزی بزنی خب چی بهتر ازاین موج ازمونا

15. Top | #60
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب هنوز خیلی مونده تا کنکور نمیشه باید یه چیزی بزنی خب چی بهتر ازاین موج ازمونا
      اهان..

خب چرا تستای سنجش یا اصلا خود کنکور رو نمیزنی؟یا ازمونکایی که اخر کتاب های تست وجود داره؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن