خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 15 نخستنخست ... 8910 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 121 به 135 از 224
    1. Top | #121
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

همه شو قبول دارم.

ولی اسم سهمیه رو نیار چون یه چیزایی هست که کسایی که سهمیه ندارن نمیدونن

خب راه حل اینایی که گفتی چیه ب نظرت.؟
      اسم سهمیه رو میارم چون هرچی میکشیم از دست همیناس.هرچی رسمیه سهمیه ایه.خداروشکر جدیدا سهمیه اونارو جدا رد میکنن با داوطلب ازاد یکسان نیست!!
      راهکار ؟یا نبین و کار کن.یا مهاجرت کن
      I wanna thank me for believing in me

2. Top | #122
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

نمیدونم شما حرفایی که من در مورد مشکلاتم زدم رو دیدی یا نه.
      ولی بچهایی که خوندن فکر میکنن در ازای اون همه بدبختی و مشکلات روانی که عایدمون شده چی بهمون دادن؟

یه سهمیه پنج درصدی بدون دریافت حقوق که باهاش بهت شیرموزم نمیدن تو کنکور و نهایتا رتبه ۳۰ هزار رو بکنه ۲۵ هزار. و هزار بار هم توسط اونایی که دارن با ارامش بدون جنگ و دعوا تو خونوادشون کنار پدر مادر عزیزشون زندگی میکنن میخوره تو سرمون.

یه رفیق من سهمیه ۲۵ درصدی دار به نظرتون خوشحاله از این سهمیه؟
      نه
      هر روز با گریه میومد سره کلاس،اخه باباش تعادل روانیش رو تو جنگ نمیدونم چطوری (عین بابای من)از دست داده بود و هر روز دعوا هر روز خشونت بی پولی تنهایی طرد شدن از فامیل رو مثل من تجربه میکرد ولی یه فرقش اینه که بابای اون موند و بابای من رفت
      بعد تو کنکور با اون سهمیه هم جایی نتونست قبول شه.

بازم میگید بچه سهمیه ای ها بدن؟
      جرعت دارید درمورد اقا زاده ها حرف بزنید و انتقاد کنید
      اگه رفیق شما با سهمیه ۲۵ درصدی نتونسته به جاییی برسه واقعا استعدادشو نداره حتما ...

3. Top | #123
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

بین اون همه مشکلات استعدادشو باید رو پشت بوم پیاده میکرد؟
      من کسایی رو میشناسم که با نامادری و پدر زن ذلیل رشته های خوب قبول شدن ....هرروز تو خونشون جنگ و دعوا بود ،برادر ناتنی ش کتکش میزد ، ولی بدون سهمیه رشته خوب و جای خوب قبول شد

4. Top | #124
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

آدم با آدم فرق میکنه.

حاضرم قسم بخورم موهای این رفیقم که میگم سه تاش سفید شده بود.

واس هر چیز یه بهونه ای دارید،یکی رتبه یک میشه میگین هوش داشته،یکی سهمیه داره مشکل داره قبول نمیشه میگید حتما هوش نداشته یکی میره اینور میگید اخع میره اونور میگید وخه.

تا وقتی تو زندگی یه نفر نیستیم حق نداریم قضاوتش کنیم.چون فشار های روحی که روشه رو ندیدیم و لمسش نکردیم یا به قول معروف با کفش هاش راه نرفتیم.

شماها خوب ما سهمیه دارهای مرفه بی درد اَخ جامعه.(خوب بخوابید)
      نقل قول نگیرید.
      نقل قول میگیرم چون حرفای خوبی نزدی ....

اولا سفید شدن مو بیشتر ارثیه ...سه تا تار مو چیز خاصی نیس ...

دوما کسی که باهوشه حداقل دو سه بار کتاب ورق زده ولی اونی که با ۹۳ هزار دارو میاره حتی یبارم کتابارو ورق نزده....سهمیه ۲۵ درصدی هم که ماشالا از رتبه کشوری جذر میگیره
      مشکل که همه دارن مشکلات مختص سهمیه دار های عزیز نیس
      پس شما هایید که انقدر نق میزنید...
      ما که عادت کردیم ....
      اولویت ثبت نام مدرسه با شما بود ...کنکور هم چهل درصد صندلیا واسه شماست ..اولویت استخدام واسه شماست ....اولویت وام گرفتن واسه شماس ...
      ما ها جز مهاجرت چاره ای نداریم چون هم اینجا غریبه ایم هم اونجا ....
      اینجا بمونه واسه شمایی که یه سری امتیازا دارین

5. Top | #125
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عزیز شما یا نمیدونی تاثیر سهمیه ۲۵ درصد چقد وحشتناکه یا خودتو زدی به اون راه ؟؟؟ وقتی کسی که حتی مجاز نمیتونسته بشه و‌حالا داره پزشکی یا دارو مثلا یه دانشگاه تیپ ۱ یا ۲ میخونه ۱ درصد هم لیاقت اون رشته رو نداره چون کسی که صبح تا شب جون‌کنده تست زده کلاس ثبت نام کرده از بهترین روزای زندگیش زده رو به راحتی پشت کنکور نگه میداره و‌تا اتمام دوران تحصیلشم همیشه اون سهمیه کمکش میکنه .... اون رفیق شما که با همچین سهمیه ای نتونسته قبول بشه بنظرم نه تنها استعداد نداره بلکه کلا راهو اشتباهی اومده عزیز به مشکلات خانوادگی هم ربطی نداره همه ما مشکلاتی رو طی روز پشت سر میزاریم که شاید از نظر خیلیا در حد مرگ سخت باشه اما چرا به ماها سهمیه تعلق نمیگیره ؟؟؟ هر چقدر دلتون میخواد منفی بدید اما واقعا چرا باید تو یه آزمون علمی عده ای وقتی هنوز سوت شروع بازی رو نزدن ۳ هیچ از یه عده دیگه جلو باشن ؟؟؟ دم اون شهدا و جانبازای عزیز گرم خاک پاشونیم و دستشونو‌میبوسیم ولی چرا تو جاهای دیگه مثه کمک هزینه مالی تامین شغل مناسب برای فرزنداشون و یا یه سری تسهیلات ویژه براشون در نظر نمیگیرن و کمکشون نمیکنن به جای سهمیه کنکور که همچین ناعدالتی هایی پیش‌میاد

6. Top | #126
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببینید تاپیک به این قشنگی به کجا ها کشیده شد
      معلمی ، پرستاری ، سهمیه و...
      اول از همه باید از استارتر تاپیک تشکر کرد به خاطر اطلاعات جامعی که دادن
      دوم هم اینکه پدر و مادر من و قریب به 70 درصد فامیل و اطرافیانم معلم هستن
      دختر خاله ام هم که عین خواهرمه پرستاره
      و من میدونم که هر دو تا رشته چه سختی هایی داره
      و این اصلا درست نیست که میاید مقایسه میکنید
      چون این دو تا رشته های کاملا مجزایی هستن که هیچ ربطی به هم ندارن
      هر رشته ای سختی های خاص خودشو داره
      و در عین حال زیبایی های خاص خودشو
      و در آخر باید بگم که هیچ رشته ای بر رشته دیگری برتری نداره
      هر رشته ای و هر کاری که انجام میشه در جای خودش ارزشمنده و ما موظفیم که احترام بذاریم
      چون همه ما باید قبل از هرچیزی انسان باشیم
      اسرار خرابات به جز مست نداند

هشیار چه داند که در این کوی چه راز است

7. Top | #127
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asma80 نمایش پست ها
      ببینید تاپیک به این قشنگی به کجا ها کشیده شد
      معلمی ، پرستاری ، سهمیه و...
      اول از همه باید از استارتر تاپیک تشکر کرد به خاطر اطلاعات جامعی که دادن
      دوم هم اینکه پدر و مادر من و قریب به 70 درصد فامیل و اطرافیانم معلم هستن
      دختر خاله ام هم که عین خواهرمه پرستاره
      و من میدونم که هر دو تا رشته چه سختی هایی داره
      و این اصلا درست نیست که میاید مقایسه میکنید
      چون این دو تا رشته های کاملا مجزایی هستن که هیچ ربطی به هم ندارن
      هر رشته ای سختی های خاص خودشو داره
      و در عین حال زیبایی های خاص خودشو
      و در آخر باید بگم که هیچ رشته ای بر رشته دیگری برتری نداره
      هر رشته ای و هر کاری که انجام میشه در جای خودش ارزشمنده و ما موظفیم که احترام بذاریم
      چون همه ما باید قبل از هرچیزی انسان باشیم
      واقعا برای یبارم شده حرفای کلیشه ای رو بزارین کنار یعنی چی رشته ای به رشته دیگ برتری نداره ؟؟ اگه برتری نداره پس چرا این جمعیت میلیونی هر سال بیشتر میشه و تعداد پشت کنکوریا بیشتر ؟؟ چطوری امکان داره ارزش کار یه پزشک یا داروساز که مستقیما با جون آدما سر و کار داره با یه باستان شناس یکی باشه ؟؟ اگه این برتری ها نبود هیشکی هیچ تلاش وحشتناکی برای ورود به این رشته های تاپ نمیکرد و همه میرفتن دنبال علاقشون البته اونایی که واقعا علاقه شون به این رشته هاس رو فاکتور میگیریم ولی عموم مردم از روی علاقه پرشکی و دارو و دندون و غیره رو انتخاب نمیکنن این مشکلیه ک متاسفانه جهان فعلیمون باهاش درگیره و حالا حالا هام درست نمیشه

8. Top | #128
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      استارتر گل دستت درد نکنه بابت اطلاعات جامعت دختر داییم امسال رفت پرستاری یکم غریبی میکنه تایپکت به درد خورد

اما دوستان دعوا نکنید سهمیه روی همه جواب نمیده و واقعا بعضی وقتا ارزشش نداره ، دختر فامیل یکی از دوستام سهمیه ۲۵ درصد داشت پزشکی تبریز میخونه الآن (با رتبه ۱۲۸ ) و برادرش هم تو صنعت شریف تهران مهندسی میخونه ( با رتبه ۶۸) دوستم میگفت یه بار که پسره رو گیر انداخته بودن از دهنش در رفته بود گفته بود رتبه بدون سهمیش ۲۰ هزار بوده که بعدا هم کلی ناراحت شده بود ...لعنت بر دهانی که بی موقع باز شود اما خب دوستم گفت که جنگ و دعوا تو خونشون زیاد بود اما الآن پدره که عامل همه ی دعواها بود با افتخار تو هر جمله اش یه خانم دکتر میگه ^^
      یه دوست دیگه هم خودم داشتم فرزند شهید بود ولی قبول نشد رفت آزاد مشاوره خوند ، با اینکه یه بار ازش پرسیده بودم میخوای چی قبول بشی؟ با ناز گفت پزشکییییی... ولی میخوام تهران باشه /: ( توی مدرسه از آخر اول بود...) و افراد زیادی رو هم دیدم که بدون سهمیه پزشکی قبول شدن.
      هدفم از گفتن این حرفا این بود که شرایطی که توش به دنیا اومدیم غیر قابل تغییره اما برای تغییر آینده انتخاب با خودمونه بهونه زیاده ....
      ویرایش توسط _Saturn_ : 05 اسفند 1399 در ساعت 01:59

9. Top | #129
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Stvg نمایش پست ها
      واقعا برای یبارم شده حرفای کلیشه ای رو بزارین کنار یعنی چی رشته ای به رشته دیگ برتری نداره ؟؟ اگه برتری نداره پس چرا این جمعیت میلیونی هر سال بیشتر میشه و تعداد پشت کنکوریا بیشتر ؟؟ چطوری امکان داره ارزش کار یه پزشک یا داروساز که مستقیما با جون آدما سر و کار داره با یه باستان شناس یکی باشه ؟؟ اگه این برتری ها نبود هیشکی هیچ تلاش وحشتناکی برای ورود به این رشته های تاپ نمیکرد و همه میرفتن دنبال علاقشون البته اونایی که واقعا علاقه شون به این رشته هاس رو فاکتور میگیریم ولی عموم مردم از روی علاقه پرشکی و دارو و دندون و غیره رو انتخاب نمیکنن این مشکلیه ک متاسفانه جهان فعلیمون باهاش درگیره و حالا حالا هام درست نمیشه
      ببینید هیچ کس منکر این قضیه نیست که حساسیت رشته های مربوط به پزشکی خیلی بیشتر از بقیه رشته هاست از لحاظ جان انسان ها
      اون حرفم مربوط به جایگاه افراد در رشته های مختلفه
      مثلا چرا باید یه فردی که یه رشته ای میخونه خودشو برتر از فردی که یه رشته دیگه میخونه بدونه ؟؟؟
      دوست عزیزم درسته که درآمد رشته های پزشکی بیشتر از رشته های دیگه هستش
      ولی جامعه به هر نوع رشته و شغلی احتیاج داره معلمی ، پرستاری ، داروسازی ، پزشکی ، حقوق ، باستان شناسی ، فلسفه ، فیزیک ، هنر ، زبان و‌...
      به خاطر همین هر رشته ای در جایگاه خودش ارزشمنده
      اون برتری که شما میگید از لحاظ درآمد کاملا درسته
      اما من منظورم چیز دیگه ای بود
      اسرار خرابات به جز مست نداند

هشیار چه داند که در این کوی چه راز است

ویرایش توسط asma80 : 05 اسفند 1399 در ساعت 16:50

10. Top | #130
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

مگ اینجا چشه که لذت نمیبری؟
      کانادا چه مزیتی داره؟
      این دوستان از کانادا فقط اسمشو شنیدن!با همین چیزایی که تو اخبار ها میبینند فکر میکنند هر کی کاناداییه خوشبخته.
      دوستان آسمون همه جا یه رنگه،کسی که اینجا هیچ پخش نشه اونجا هم نمیشه خیالتون راحت.(الکی هم نگید فلان مهندسی میره اونجا و ال و بل میشه که گوشمون از این حرفای تراژدی و مسخره پره).

11. Top | #131
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      این دوستان از کانادا فقط اسمشو شنیدن!با همین چیزایی که تو اخبار ها میبینند فکر میکنند هر کی کاناداییه خوشبخته.
      دوستان آسمون همه جا یه رنگه،کسی که اینجا هیچ پخش نشه اونجا هم نمیشه خیالتون راحت.(الکی هم نگید فلان مهندسی میره اونجا و ال و بل میشه که گوشمون از این حرفای تراژدی و مسخره پره).
      آقا معلم میشه اینجا نظر ندی؟ تو معلمی چرا میای توی حیطه پرستاری نظر میدی؟ خیلیییی بده راجبه همه چیز بی اطلاع فقط نظر بدیم وبخوایم یه چیزی بگیم:-?
      I wanna thank me for believing in me

12. Top | #132
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      آقا معلم میشه اینجا نظر ندی؟ تو معلمی چرا میای توی حیطه پرستاری نظر میدی؟ خیلیییی بده راجبه همه چیز بی اطلاع فقط نظر بدیم وبخوایم یه چیزی بگیم:-?
      من کی معلم شدم خودم نمیدوستم؟!
      ثانیا شما میگید من اطلاعات آنچنانی ندارم در این موضوع باید خدمتتون چیزی عرض نکنم بهتره!
      خودتون میرید انشالله میبینید میفهمید.

13. Top | #133
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اسم سهمیه رو میارم چون هرچی میکشیم از دست همیناس.هرچی رسمیه سهمیه ایه.خداروشکر جدیدا سهمیه اونارو جدا رد میکنن با داوطلب ازاد یکسان نیست!!
      راهکار ؟یا نبین و کار کن.یا مهاجرت کن
      نقل قول نوشته اصلی توسط paradise. نمایش پست ها
      اگه رفیق شما با سهمیه ۲۵ درصدی نتونسته به جاییی برسه واقعا استعدادشو نداره حتما ...
      من کسایی رو میشناسم که با نامادری و پدر زن ذلیل رشته های خوب قبول شدن ....هرروز تو خونشون جنگ و دعوا بود ،برادر ناتنی ش کتکش میزد ، ولی بدون سهمیه رشته خوب و جای خوب قبول شد
      نقل قول میگیرم چون حرفای خوبی نزدی ....

اولا سفید شدن مو بیشتر ارثیه ...سه تا تار مو چیز خاصی نیس ...

دوما کسی که باهوشه حداقل دو سه بار کتاب ورق زده ولی اونی که با ۹۳ هزار دارو میاره حتی یبارم کتابارو ورق نزده....سهمیه ۲۵ درصدی هم که ماشالا از رتبه کشوری جذر میگیره
      مشکل که همه دارن مشکلات مختص سهمیه دار های عزیز نیس
      پس شما هایید که انقدر نق میزنید...
      ما که عادت کردیم ....
      اولویت ثبت نام مدرسه با شما بود ...کنکور هم چهل درصد صندلیا واسه شماست ..اولویت استخدام واسه شماست ....اولویت وام گرفتن واسه شماس ...
      ما ها جز مهاجرت چاره ای نداریم چون هم اینجا غریبه ایم هم اونجا ....
      اینجا بمونه واسه شمایی که یه سری امتیازا دارین
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rainbow1 نمایش پست ها

نقل قول نگیرین

موهای من جلوی سرم سفید شده
      امیدوارم توی عکس مشخص باشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط Stvg نمایش پست ها
      عزیز شما یا نمیدونی تاثیر سهمیه ۲۵ درصد چقد وحشتناکه یا خودتو زدی به اون راه ؟؟؟ وقتی کسی که حتی مجاز نمیتونسته بشه و‌حالا داره پزشکی یا دارو مثلا یه دانشگاه تیپ ۱ یا ۲ میخونه ۱ درصد هم لیاقت اون رشته رو نداره چون کسی که صبح تا شب جون‌کنده تست زده کلاس ثبت نام کرده از بهترین روزای زندگیش زده رو به راحتی پشت کنکور نگه میداره و‌تا اتمام دوران تحصیلشم همیشه اون سهمیه کمکش میکنه .... اون رفیق شما که با همچین سهمیه ای نتونسته قبول بشه بنظرم نه تنها استعداد نداره بلکه کلا راهو اشتباهی اومده عزیز به مشکلات خانوادگی هم ربطی نداره همه ما مشکلاتی رو طی روز پشت سر میزاریم که شاید از نظر خیلیا در حد مرگ سخت باشه اما چرا به ماها سهمیه تعلق نمیگیره ؟؟؟ هر چقدر دلتون میخواد منفی بدید اما واقعا چرا باید تو یه آزمون علمی عده ای وقتی هنوز سوت شروع بازی رو نزدن ۳ هیچ از یه عده دیگه جلو باشن ؟؟؟ دم اون شهدا و جانبازای عزیز گرم خاک پاشونیم و دستشونو‌میبوسیم ولی چرا تو جاهای دیگه مثه کمک هزینه مالی تامین شغل مناسب برای فرزنداشون و یا یه سری تسهیلات ویژه براشون در نظر نمیگیرن و کمکشون نمیکنن به جای سهمیه کنکور که همچین ناعدالتی هایی پیش‌میاد
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Saturn_ نمایش پست ها
      استارتر گل دستت درد نکنه بابت اطلاعات جامعت دختر داییم امسال رفت پرستاری یکم غریبی میکنه تایپکت به درد خورد

اما دوستان دعوا نکنید سهمیه روی همه جواب نمیده و واقعا بعضی وقتا ارزشش نداره ، دختر فامیل یکی از دوستام سهمیه ۲۵ درصد داشت پزشکی تبریز میخونه الآن (با رتبه ۱۲۸ ) و برادرش هم تو صنعت شریف تهران مهندسی میخونه ( با رتبه ۶۸) دوستم میگفت یه بار که پسره رو گیر انداخته بودن از دهنش در رفته بود گفته بود رتبه بدون سهمیش ۲۰ هزار بوده که بعدا هم کلی ناراحت شده بود ...لعنت بر دهانی که بی موقع باز شود اما خب دوستم گفت که جنگ و دعوا تو خونشون زیاد بود اما الآن پدره که عامل همه ی دعواها بود با افتخار تو هر جمله اش یه خانم دکتر میگه ^^
      یه دوست دیگه هم خودم داشتم فرزند شهید بود ولی قبول نشد رفت آزاد مشاوره خوند ، با اینکه یه بار ازش پرسیده بودم میخوای چی قبول بشی؟ با ناز گفت پزشکییییی... ولی میخوام تهران باشه /: ( توی مدرسه از آخر اول بود...) و افراد زیادی رو هم دیدم که بدون سهمیه پزشکی قبول شدن.
      هدفم از گفتن این حرفا این بود که شرایطی که توش به دنیا اومدیم غیر قابل تغییره اما برای تغییر آینده انتخاب با خودمونه بهونه زیاده ....
      دوستان ماکه با هم مشکلی نداریم،،،،داریم؟
      هیچی تو مملکت سره جاش نیست حالا شما فقط گیر دادین به سهمیه و حقوق ها

بی زحمت پستاتونو پاک کنید اونایی که مربوط به سهمیه یا معلمیه تا تاپیک دوست خوبمون به حاشیه کشیده نشه،هدف ایشون کمک در جهت رشته پرستاری بود نه قضاوت این رشته با رشته های دیگه.

با تشکر روابط عمومی انجمن
      ویرایش توسط indomitable : 05 اسفند 1399 در ساعت 07:32

14. Top | #134
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ببخشید یادم رفت سوالتونو جواب بدم
      در مورد معافیت ها و محدودیت ها باید توی ابتدای دفترچه نگاه کنین.مثلا نابینایی تا چ نمره ایی قبوله یا ناشنوایی و...
      فک کنم توی همون دفترچه کنکور سراسری مینویسن
      استخدامی امسال تا ۴۰سال بود
      نه تو دفترچه ثبت نام و نه انتخاب رشته ونه استخدامی وزارت بهداشت هیچ حرفی درباره معافیت نوشته نشده فقط گفته معافیت دائم (کفالت، پزشکی و...) درواقع هیچ محدودیتی برای رفتن ب دانشگاه و خوندن پرستاری وجود نداره فقط سوالم اینه ک آیا ممکنه بگن چون کارت معافیت داری پس استخدام دولتی نمیشی یعنی تو مصاحبه شغلی رد بشم یا بعد از معاینات تشخیص میدن

15. Top | #135
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید ممنون از اطلاعات مفیدتون...یه سوال کسی که تو سن30_31 سالگی فارغ التحصیل پرستاری بشه میتونه طرح بره بعد تو ازمون استخدامی قبول بشه؟ شنیدم محدوده سنی استخدام 32 سالگی هس! یعنی بعد از طرح نمیتونه ازمون بده؟؟ یارو بخاطر بیکاری داره کنکور تجربی شرکت میکنه به امید پرستاری که بازار کارش از مهندسی و خیلی از رشته ها بهتره

کلا راجب محدوده سنی آزمون استخدامی هم یه توضییحی بدید مررررسی

صفحه 9 از 15 نخستنخست ... 8910 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن