خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 15 نخستنخست ... 789 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 106 به 120 از 224
    1. Top | #106
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      صلوات بفرستید!
      ویرایش توسط indomitable : 04 اسفند 1399 در ساعت 14:05

2. Top | #107
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      صحیح!
      من تازه این متنای دعوا رو خودندم.
      من اولش فکر کردم معین خان بحث و توهین شروع کرده(ازشون معذرت میخوام).
      ببخشید من مرض ندارم بیام بپرم ب کسی
      پیامش حذف شده.من پست اولو ک فرستادم شروع کرد چقد پرتوقعن پرستارای دوزاری چقد روشون زیاده و....
      ک منم جوابشو دادم
      قبل از اینیم ک فاز قضاوت بگیریم اول بشینیم کامل همه چیو بخونیم یا کلا نظر ندیم.خیلی قشنگ تره اینجوری
      ویرایش توسط Afsoon_chashman : 04 اسفند 1399 در ساعت 15:01

3. Top | #108
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من اینجا اومدم ب بچه های کنکوری و کسانی ک میخوان پرستارو انتخاب کنن کمک کنم
      لطفا دوستان سایر رشته ها ک خودشون از همون اول میان مقایسه میکنن مارو با سایر اقشار از جمله معلم و...لطفا توی این تاپیک ن مقایسه کنن نظر بدن اینجا در مورد پرستاری قراره صحبت شه.
      اگه نظر خاصی دارن میتونن تایپک جدا بزنن

4. Top | #109
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      ]سلام خیلی ممنونم از تاپیک خوبت و اطلاعات مفیدی که در اختیارمون گذاشتیچند تا سوال داشتم ازتون وظیفه ی پرستار تو بیمارستان دقیقا چیه؟آیا (ببخشید اینو میگم)عوض کردن زیر بیمار و......هم بر عهده ی پرستاره یا وظیفه ی بهیار بخشه؟نکات مثبت و منفی این رشته چیه؟اگه برمیگشتید عقب بازم همین رشته رو انتخاب میکردید یا نه؟ببخشید اینقدر سوالام زیاد شد ممنون
      دو ساعت تایپ کردم لحظه ارسال نوشت دوباره وارد انجمن شیندیگه حال ندارم باز زیاد تایپ کنم ببین شرح وظایف پرستار توی هر بخش متفاوته.یکی تو بخش جراحیه پانسمان انجام میده یکی تو بخش icuساکشن انجام میده و...کار تعویض ملحفه و حمام دادن مریض و دستشویی بردنش و کمک کردن برا بلند شدنش همشششش با خدماتی و کمک پرستارهرده ها اینجوریهپزشک.پرستار.بهیار. مک پرستار.خدماتاگه خدمات نبود کار کمک پرستاره اینکارو انجام بدهحتا بهیارم اینکارو انجام نمیده چ برسه ب پرستار.ما فقط نظارت کننده ایم.اینکه ب فلان خدماتی گفتی برو لباس فلانیو عوض کن اگه نکرد تذکر بدی و بفرستش ک اون کارو انجام بده.تو روی اینا نظارت میکنی.همون طوری ک سرپرستار روی کار تو نظارت داره و سوپروایزر روی کار سرپرستارا و مترون روی کار سوپروایزرا.همون کار پانسمانم اگه بهیار باشه بهیار انجامش میده(بهیار یه شخص تحصیل کردس)وظایف مثلا یه نرس دیالیز اینه ک مریضی ک میاد اول توزین میکنه ک ببینه چقد افزایش وزن داشته دستگاه دیالیزو تنظیم و اماده برای این مریض میکنه و دستگاه رو وصل میکنه.علائم حیاتی رو حین کار چک میکنه اگه تزریق دارو داشته باشه انجام میده و بعد از اتمام دیالیز مراقبت ها و آموزشای بعدش و...پرستار بخشccu با توجه به هر کیس قلبی یه سری مراقبت پرستاری داره.دارودرمانی.سرم تراپی.گرفتنvs.بیمارانی کCBR یعنیComplet bed restهستن رو باید سونداژ کنه و میزانI&o یعنی جذب و دفع مایعات ثبت بشه(بیشتر برای بیمارانDHF).مانیتورینگ کردن بیمارا.باید ECGب صورت سریالی از بعضی مریضا گرفته شه هرگونه تغییرات نواری ناشی ازMI.فیبریلاسیون وفلوترو سایر ریتم های خطرناک سریعا یا کد اعلام کنه و یا به اطلاع پزشک یا رزیدنت کشک برسونه.معمولا هم کد میزنن و میرن برا احیا.باید هر لحظه توی سی سی یو حواست ب مریضت باشه.داره باهات حرف میزنه یدفه مریض میره.ما یه کیس داشتیم ب عنوان کیس قلبی آوردن یدفه حین ویزیت دکتر مریض فینت کرد و بیهوش شد.خواستن کد بزنن ک دکتر گفت ن رنگش پیل شده(رنگ پریدگی) پاهاشو بالا گرفتن ب هوش اومد! ک منم نظر کارشناسیمو در وکردم ک دکتر بنظرم مشکل قلبی ندارهGIbleedingخونریزی معده و..داره.ک دکتر ی نگاه عاقل اندر...ب من کرد ک یعنی تو چی میگی این وسط.ولی گفت شایدم!یه NGtube یعنی سوند بینی معده ای براش تعیبه کردیم و سریعا ۱لیتر خون مبارک از معدش خالی شد داخل bag.و فهمیدیم طرف کیس خونریزی و زخم معده شدید بوده ک در اثر از دست دادن خون زیاد هی بیهوش میشده اینام فک کردن مشکل قلبیه.و منتقل شد ب بخش icuخلاصه باید اگه وارد پرستاری میشن با سواد باشین حواستون ب همه چیز باشه.حتا اگه میگن یه سونداژ انجام بده اخ اخ پیف پیف نکنی چون توی کانادا ک قطب نرسینگ جهانه خیلی رو این چیزای basic مانور میدن و دیدم ک اینجا سونراژ رو میدن خدماتی!!!ک کاملا اشتباهه.با کوجیکترین حرکتunsterile مثانه رو ک محیط کاملا استریلی هست رو عفونی میکنن و بیا دنبال بدبختی...پرستار اورژانسم همه جور کیسی دارن.بیمار هیستریک(الکی خودشونو میزنن مریضی و تشنج و اداواطوار)بیمار روان.کیس تصادف.چاقو.تشنج.شکستگی.سرما زدگی.گرمازدگی.ماروعقرب زدگی.گازگرفتگی حیوانات وحشی.خودکشی با انواعش! خفگی ها.CVA(سکته مغزی)MI و انواع آریتمی های قلبی.سوختگی ها.افتادگی از ارتفاع...خلاصه همه رقمی میبینی.ک باید قلبش در مسابقات آمادگی جسمانی شرکت کنی و کلاس های رزمی جهت دعواهای اورژانس!توی اورژانسم سوچور(بخیه)یاد میگیرین.گچ گرفتگی .انواع پانسمان ها و...معمولا هم یا بهیارا یا دانشجوای اینترن انجام میدن توی بخشام کلا بخوام بگم تنظیم دستگاه های تنفسی در icu.ساکشن کردن.سونداژ.درناژ.مانیتوری گ.دارو وسرم تراپی.vsگرفتن.بانداژ.پانسما .کار با دستگاه های مختلف چ بخش های اطفال وnicuو قلب و دیالیز و ...همه رو یاد میگیرین.و مهم تر از همه مراقب از بیمار ک مهم ترین اصلش هست.اینا مجموعه کارهای پرستاریه.مراقبت از بیمار یعنی چی؟ یعنی شما حواست باشه مریضت کCBR یعنیComplet bed restهست و نباید از تخت پایین بیاد و حرکت کنه ،پایین نیاد ک دچار نارسایی نشه و بیفته بیهوش شه.حواست باشه کسی ک توی کماس و بی تحرکه زخم فشاری یا زخم بستر نگیره.کسی ک سونداژ شده دچار التهاب و عفونت و زخم نشه.کسی ک پانسمان کرده برو چک کن ببین زخمش چطوره عفونت داره نداره ترشح داره زخمش یا ن اگه داره چ رنگیه .بو داره یا ن و... اگه مریضت پاهاشو دکتر براش گچ گرفته برو برسی کن ک دچار سندروم کمپارتمان نشه پاشو آمپوته کنن کامل قط شه.کسی ک ادم داره برو تعیین کن چرا ادم داره ادمش گوده گذار چند پلاسه.کسی ک دل درد داره بپرس از کی دردش شروع شده شکمش کار کرده یا ن .صداهای رودشو گوش کن و ناحیه رو دق کن و...کسی ک مشکل تنفسی داره ببین در چ حالتای مشکل تنفسی داره مثلا ارتو پنه هست؟یعنی حین دراز کشیدن نفسش بند میاد؟ حین راه رفتن و...بعد از هر عمل جراحی چ پوزیشنی باید ب مریض بدیم.و موارد خیلیییی زیاد تری.ک اینا جز مراقب های پرستاری هست و اصلی ترین کار در پرستاری همیناس ن چیزای کلی ک بقیه میبینن مثل دارو دادن و سرم دادناینجاس ک تفاوت یه نرس با سواد و بی سواد مشخص میشهخیلی توضیح دادم دیگهزمانم برمیگشت عقب نهایت تلاشمو میکردم اگه اون ۳ رشته نشد از بین لیسانسا اول فیزو بعد نرسینگ.ولی باز خودم مطمئنم فیزیو نمیرفتم چون ندوست![/QUOTEواو مرسی واقعا خیلی خوب و کامل توضیح دادید واقعا از این لطفتون ممنونم خیلی خیلی ممنونم واقعااصلن فک نمیکردم پرستاری هم اینقدر جذابیت داشته باشه ممنونم که وقتتون رو گذاشتید اینطوری به ما راهنمایی میکنیدواقعا لطف کردید به من مرسی
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.

5. Top | #110
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ]
      دو ساعت تایپ کردم لحظه ارسال نوشت دوباره وارد انجمن شین
      دیگه حال ندارم باز زیاد تایپ کنم
      ببین شرح وظایف پرستار توی هر بخش متفاوته.یکی تو بخش جراحیه پانسمان انجام میده یکی تو بخش icuساکشن انجام میده و...
      کار تعویض ملحفه و حمام دادن مریض و دستشویی بردنش و کمک کردن برا بلند شدنش همشششش با خدماتی و کمک پرستاره
      رده ها اینجوریه
      پزشک.پرستار.بهیار.کمک پرستار.خدمات
      اگه خدمات نبود کار کمک پرستاره اینکارو انجام بده
      حتا بهیارم اینکارو انجام نمیده چ برسه ب پرستار.ما فقط نظارت کننده ایم.اینکه ب فلان خدماتی گفتی برو لباس فلانیو عوض کن اگه نکرد تذکر بدی و بفرستش ک اون کارو انجام بده.تو روی اینا نظارت میکنی.همون طوری ک سرپرستار روی کار تو نظارت داره و سوپروایزر روی کار سرپرستارا و مترون روی کار سوپروایزرا.
      همون کار پانسمانم اگه بهیار باشه بهیار انجامش میده(بهیار یه شخص تحصیل کردس)
      وظایف مثلا یه نرس دیالیز اینه ک مریضی ک میاد اول توزین میکنه ک ببینه چقد افزایش وزن داشته دستگاه دیالیزو تنظیم و اماده برای این مریض میکنه و دستگاه رو وصل میکنه.علائم حیاتی رو حین کار چک میکنه اگه تزریق دارو داشته باشه انجام میده و بعد از اتمام دیالیز مراقبت ها و آموزشای بعدش و...
      پرستار بخشccu با توجه به هر کیس قلبی یه سری مراقبت پرستاری داره.دارودرمانی.سرم تراپی.گرفتنvs.بیمارانی کCBR یعنیComplet bed restهستن رو باید سونداژ کنه و میزانI&o یعنی جذب و دفع مایعات ثبت بشه(بیشتر برای بیمارانDHF).مانیتورینگ کردن بیمارا.باید ECGب صورت سریالی از بعضی مریضا گرفته شه هرگونه تغییرات نواری ناشی ازMI.فیبریلاسیون وفلوترو سایر ریتم های خطرناک سریعا یا کد اعلام کنه و یا به اطلاع پزشک یا رزیدنت کشک برسونه.معمولا هم کد میزنن و میرن برا احیا.باید هر لحظه توی سی سی یو حواست ب مریضت باشه.داره باهات حرف میزنه یدفه مریض میره.
      ما یه کیس داشتیم ب عنوان کیس قلبی آوردن یدفه حین ویزیت دکتر مریض فینت کرد و بیهوش شد.خواستن کد بزنن ک دکتر گفت ن رنگش پیل شده(رنگ پریدگی) پاهاشو بالا گرفتن ب هوش اومد! ک منم نظر کارشناسیمو در وکردم ک دکتر بنظرم مشکل قلبی ندارهGIbleedingخونریزی معده و..داره.ک دکتر ی نگاه عاقل اندر...ب من کرد ک یعنی تو چی میگی این وسط.ولی گفت شایدم!یه NGtube یعنی سوند بینی معده ای براش تعیبه کردیم و سریعا ۱لیتر خون مبارک از معدش خالی شد داخل bag.و فهمیدیم طرف کیس خونریزی و زخم معده شدید بوده ک در اثر از دست دادن خون زیاد هی بیهوش میشده اینام فک کردن مشکل قلبیه.و منتقل شد ب بخش icu
      خلاصه باید اگه وارد پرستاری میشن با سواد باشین حواستون ب همه چیز باشه.حتا اگه میگن یه سونداژ انجام بده اخ اخ پیف پیف نکنی چون توی کانادا ک قطب نرسینگ جهانه خیلی رو این چیزای basic مانور میدن و دیدم ک اینجا سونراژ رو میدن خدماتی!!!ک کاملا اشتباهه.با کوجیکترین حرکتunsterile مثانه رو ک محیط کاملا استریلی هست رو عفونی میکنن و بیا دنبال بدبختی...
      پرستار اورژانسم همه جور کیسی دارن.بیمار هیستریک(الکی خودشونو میزنن مریضی و تشنج و اداواطوار)
      بیمار روان.کیس تصادف.چاقو.تشنج.شکستگی.سرما زدگی.گرمازدگی.ماروعقرب زدگی.گازگرفتگی حیوانات وحشی.خودکشی با انواعش! خفگی ها.CVA(سکته مغزی)MI و انواع آریتمی های قلبی.سوختگی ها.افتادگی از ارتفاع...خلاصه همه رقمی میبینی.ک باید قلبش در مسابقات آمادگی جسمانی شرکت کنی و کلاس های رزمی جهت دعواهای اورژانس!
      توی اورژانسم سوچور(بخیه)یاد میگیرین.گچ گرفتگی .انواع پانسمان ها و...
      معمولا هم یا بهیارا یا دانشجوای اینترن انجام میدن
      توی بخشام کلا بخوام بگم تنظیم دستگاه های تنفسی در icu.ساکشن کردن.سونداژ.درناژ.مانیتوری گ.دارو وسرم تراپی.vsگرفتن.بانداژ.پانسما .کار با دستگاه های مختلف چ بخش های اطفال وnicuو قلب و دیالیز و ...همه رو یاد میگیرین.و مهم تر از همه مراقب از بیمار ک مهم ترین اصلش هست.اینا مجموعه کارهای پرستاریه.مراقبت از بیمار یعنی چی؟ یعنی شما حواست باشه مریضت کCBR یعنیComplet bed restهست و نباید از تخت پایین بیاد و حرکت کنه ،پایین نیاد ک دچار نارسایی نشه و بیفته بیهوش شه.حواست باشه کسی ک توی کماس و بی تحرکه زخم فشاری یا زخم بستر نگیره.کسی ک سونداژ شده دچار التهاب و عفونت و زخم نشه.کسی ک پانسمان کرده برو چک کن ببین زخمش چطوره عفونت داره نداره ترشح داره زخمش یا ن اگه داره چ رنگیه .بو داره یا ن و... اگه مریضت پاهاشو دکتر براش گچ گرفته برو برسی کن ک دچار سندروم کمپارتمان نشه پاشو آمپوته کنن کامل قط شه.کسی ک ادم داره برو تعیین کن چرا ادم داره ادمش گوده گذار چند پلاسه.کسی ک دل درد داره بپرس از کی دردش شروع شده شکمش کار کرده یا ن .صداهای رودشو گوش کن و ناحیه رو دق کن و...
      کسی ک مشکل تنفسی داره ببین در چ حالتای مشکل تنفسی داره مثلا ارتو پنه هست؟یعنی حین دراز کشیدن نفسش بند میاد؟ حین راه رفتن و...
      بعد از هر عمل جراحی چ پوزیشنی باید ب مریض بدیم.
      و موارد خیلیییی زیاد تری.ک اینا جز مراقب های پرستاری هست و اصلی ترین کار در پرستاری همیناس ن چیزای کلی ک بقیه میبینن مثل دارو دادن و سرم دادن
      اینجاس ک تفاوت یه نرس با سواد و بی سواد مشخص میشه
      خیلی توضیح دادم دیگه
      زمانم برمیگشت عقب نهایت تلاشمو میکردم اگه اون ۳ رشته نشد از بین لیسانسا اول فیزو بعد نرسینگ.ولی باز خودم مطمئنم فیزیو نمیرفتم چون ندوست

عالي بود خسته نباشي چقدر تايپ كردي
      دوتا نكته لازم بود بگم اينكه شهر به شهر و بيمارستان به بيمارستان ميتونه متفاوت باشه اينو در نظر بگيرن بچه ها .مثلا من مشهد چندتا بيمارستان كه كاراموزي بودم اصلا به بهيار ها اجازه تكنيك هاي استريل نميدن خصوصا سونداژ و همش كار پرستاره اونا بيشتر كاراي ساده تر رو انجام ميدن برام جالب بود ايني كه گفتين شايد شهر شما كوچيكتره و پرسنل كمتر اينكارو ميكنن اما شهراي بزرگ مثل تهران و مشهد خيلي كمتره چنين چيزي يا من نديدم كسي اگه اطلاعات داره بگه .
      نكته بعديم اينكه ايران تكنيك محوره تا مراقبت محور چيزي كه من تو بالين ديدم جز بخش هاي ويژه و پر خطر مراقبت در كار نيست يعني پرستار بياد مريض رو هي پايش كنه و مراقب باشه همرو ميندازن گردن همراهي و فقط رو همون اوردر هاي دارو و پانسمان و... تمركز ميكنن اينا بيشتر برا بيمارستان ها ي از ما بهتروونه و خارج كشور تا حدي نه هميشه حق هم دارن چون تعداد بيمار بالاست و نميشه رو مراقبت تمركز كرد همين كه اوردر ها رو درست انجام بدي خودش خيليه .مثلا تغذيه بايد توسط پرستار بررسي بشه كه خوب ميخوره،چقدر ميخوره و... اما من يه بارم نديدم پرستاري توجه كنه ،غذا رو خدمات ميزاره جلو مريض و ميره .فقط پرستار خيلي خوبي باشي حواست باشه كيس ها ي پر ريسك زخم بستر رو مراقب باشي .
      تا توانی در جهان همراه اهل درد باش
      یا نبر نامی زمردی یا حقیقت مردباش

6. Top | #111
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 29149680640 نمایش پست ها
      ب سلامو خداقوت چنتا سوال داشتم می خواستم بدونم ک اگرکسی معافیت پزشکی داشته باشه آیا امکان داره ک تو این رشته استخدام دولتی بشه و هم چنین حداکثر سن استخدام دولتی برای کارشناسی پرستاری چقدره من اگر 28 سالگی برم پرستاری امیدی هست بعد اینکه تموم کنم استخدام بشم
      باتشکر������������
      لطفا جواب سوالای من رو بدید
      ممنون

7. Top | #112
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 29149680640 نمایش پست ها
      لطفا جواب سوالای من رو بدید
      ممنون
      سلام ببخشید یادم رفت سوالتونو جواب بدم
      در مورد معافیت ها و محدودیت ها باید توی ابتدای دفترچه نگاه کنین.مثلا نابینایی تا چ نمره ایی قبوله یا ناشنوایی و...
      فک کنم توی همون دفترچه کنکور سراسری مینویسن
      استخدامی امسال تا ۴۰سال بود

8. Top | #113
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prince نمایش پست ها
      عالي بود خسته نباشي چقدر تايپ كردي
      دوتا نكته لازم بود بگم اينكه شهر به شهر و بيمارستان به بيمارستان ميتونه متفاوت باشه اينو در نظر بگيرن بچه ها .مثلا من مشهد چندتا بيمارستان كه كاراموزي بودم اصلا به بهيار ها اجازه تكنيك هاي استريل نميدن خصوصا سونداژ و همش كار پرستاره اونا بيشتر كاراي ساده تر رو انجام ميدن برام جالب بود ايني كه گفتين شايد شهر شما كوچيكتره و پرسنل كمتر اينكارو ميكنن اما شهراي بزرگ مثل تهران و مشهد خيلي كمتره چنين چيزي يا من نديدم كسي اگه اطلاعات داره بگه .
      نكته بعديم اينكه ايران تكنيك محوره تا مراقبت محور چيزي كه من تو بالين ديدم جز بخش هاي ويژه و پر خطر مراقبت در كار نيست يعني پرستار بياد مريض رو هي پايش كنه و مراقب باشه همرو ميندازن گردن همراهي و فقط رو همون اوردر هاي دارو و پانسمان و... تمركز ميكنن اينا بيشتر برا بيمارستان ها ي از ما بهتروونه و خارج كشور تا حدي نه هميشه حق هم دارن چون تعداد بيمار بالاست و نميشه رو مراقبت تمركز كرد همين كه اوردر ها رو درست انجام بدي خودش خيليه .مثلا تغذيه بايد توسط پرستار بررسي بشه كه خوب ميخوره،چقدر ميخوره و... اما من يه بارم نديدم پرستاري توجه كنه ،غذا رو خدمات ميزاره جلو مريض و ميره .فقط پرستار خيلي خوبي باشي حواست باشه كيس ها ي پر ريسك زخم بستر رو مراقب باشي .
      بلی بلی
      منم مسخره میکردن اولا ک بابا ول کن مگه اینجا بیمارستانای آمریکاس.بی خی...ولی من گوش ب حرف کسی نمیدم و کار خودمو میکنم
      البته ناگفته نماند وقتایی ک ۹تا مریض دارم دگ وقت این کارا نیست.منم مث بقیه یه کار روتین وار انجام میدم

9. Top | #114
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بلی بلی
      منم مسخره میکردن اولا ک بابا ول کن مگه اینجا بیمارستانای آمریکاس.بی خی...ولی من گوش ب حرف کسی نمیدم و کار خودمو میکنم
      البته ناگفته نماند وقتایی ک ۹تا مریض دارم دگ وقت این کارا نیست.منم مث بقیه یه کار روتین وار انجام میدم
      جدا از درامد از کارت لذت میبری؟

10. Top | #115
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

جدا از درامد از کارت لذت میبری؟
      اینجا نه.
      ولی اگه یه نرس کانادایی بودم صد در صد
      I wanna thank me for believing in me

11. Top | #116
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینجا نه.
      ولی اگه یه نرس کانادایی بودم صد در صد
      مگ اینجا چشه که لذت نمیبری؟
      کانادا چه مزیتی داره؟

12. Top | #117
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      خداوکیلی جدی گفتی ؟ !

اتفاقا ما به شدت داریم لذت میبریم
      تو کشورای دیگه باید کلی پول بدن بازی بخرن تا هیجان داشته باشن.ولی ما هر روز کلی اتفاق هیجان انگیز داریم.مرحله بعدم قراره دایناسورا بیان

منو این همه خوشبختی محاله محاله
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب
      آن زمان معلوم میشد در جهان هوشیار کیست

13. Top | #118
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خداوکیلی جدی گفتی ؟ !

خو من از کجا بدونم چرا لذت نمیبره.

واقعا چرا؟

14. Top | #119
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نکته ی کلفتی اشاره کردی
      ای خِدا

15. Top | #120
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها
      مگ اینجا چشه که لذت نمیبری؟کانادا چه مزیتی داره؟
      اینجا حقوق ما در برابر سختی کار کمهاینکه تو از لحاظ تحصیلی پیشرفت کنی جلوی پارتی بازی بعضیارو نمیگیرهاینکه اینجا سواد ملاک نیس و هرکی مایه خالیان تر بالاتراینجا پزشک سالارهاینجا دست پرستار باز نیستجای پیشرفت آنچنانی نداره برعکس اونجا ک یه نرس ب جایی میتونه برسه ک دارو بنویسه در حدGP.اینجا امکانات نداریم با وسایل احد بوق باید کار کنی و اگر امکاناتی باشه خیلی ب ندرت و..اینجا یه n95رو واسه یه هفته میدن!!!!و مهمترییییییینش اینجا تعداد پرستار کمه و تو باید شب و روزتو کار کنی یعنی زندگیت بر حسب کارت میچرخه.ولی توی خارج ۳روز نهایت ۴روز در هفتتو میری شیفت میدی بقیه روز مال خودتهاینجا امنیت شغلی نداری .تا وقتی فرزند سوگولیان و سهمیه داران هستن تو جایگاهی نداری یا ب سختی ب دست میاری.اینجا ملاک لیاقت نیست!و....
      I wanna thank me for believing in me

صفحه 8 از 15 نخستنخست ... 789 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن