خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم کتاب؟

رأی دهندگان
    7. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • مبحثی الگو

4 57.14%
    • دریافت هامون سبطی

3 42.86%
    نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: لغت و املا

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

لغت و املا

کدوم کتاب برای لغت و املا کاملا کافیه:
      1-دریافت هامون سبطی
      2-مبحثی الگو

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اساسن ... املا لغتو ...... تست بزن ::: کتاب املا لغت دکتر سبطی هم بخونی چیز خوبیه :: خیلی کوچولو جموجوره ! ::: ولی بازهم بیشتر تست بزن ! ::::: هر مدل دوس داری تست بزن :: منظم یا درهم برهم شلغم شوربا ..... دنه دنه یا فله ای .... یکی از اول یکی از آخر ::: هرجور که تو حالته ! ::: پاسخ تشریحی هم بخون (اصل نکته سر همینه !)

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      کدومش بهتره بنظرتون توی این مدت باقی مونده ؟تاریخ ادبیات یا لغت و املا یا زبان فارسی؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MR.BENYAMIN نمایش پست ها
      کدومش بهتره بنظرتون توی این مدت باقی مونده ؟تاریخ ادبیات یا لغت و املا یا زبان فارسی؟
      تاریخ ادبیات و املا و لغت زود بازده اند و واسه این مدت کم خوبه.7.8 تا تست میاد ازین 3 تا که میشه 32 درصد و تو این مدت کم میشه کامل جمعش کرد.زبان فارسی اگه نخوندی تا الان بزارش کنار یا وقت بزار رو یکی دو مبحث آسونش.
      اگه تازه شروع کردی خوندن به نظرم اینطور کار کن :
      لغات آخر کتاب هر سه سال که اگه خوب بخونی میتونی 2 تا از 3 تست لغت رو بزنی.
      املا رو از ی کتاب مثل لقمه مهر و ماه بخون.
      آرایه رو از لقمه مهر و ماه مفاهیمشو بخون و روزی 10 تا تست بزن.
      قرابت هم روزی 20 تا تست بزن و مفهوم بیت ها یا عباراتی که بلد نیستیو از پاسخ تشریحی یاد بگیر.
      تاریخ ادبیات هم که از ی کتاب جمع و جور پیدا کن و بخون.
      اینجوری اگه 2 تست لغت بزنی.دو تست املا دو تاریخ ادبیات.2 تا آرایه و 5 تا قرابت،13 تا تست میزنی که میشه 52 درصد.که واسه این مدت خیلی خوبه :\

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiredge نمایش پست ها
      تاریخ ادبیات و املا و لغت زود بازده اند و واسه این مدت کم خوبه.7.8 تا تست میاد ازین 3 تا که میشه 32 درصد و تو این مدت کم میشه کامل جمعش کرد.زبان فارسی اگه نخوندی تا الان بزارش کنار یا وقت بزار رو یکی دو مبحث آسونش.
      اگه تازه شروع کردی خوندن به نظرم اینطور کار کن :
      لغات آخر کتاب هر سه سال که اگه خوب بخونی میتونی 2 تا از 3 تست لغت رو بزنی.
      املا رو از ی کتاب مثل لقمه مهر و ماه بخون.
      آرایه رو از لقمه مهر و ماه مفاهیمشو بخون و روزی 10 تا تست بزن.
      قرابت هم روزی 20 تا تست بزن و مفهوم بیت ها یا عباراتی که بلد نیستیو از پاسخ تشریحی یاد بگیر.
      تاریخ ادبیات هم که از ی کتاب جمع و جور پیدا کن و بخون.
      اینجوری اگه 2 تست لغت بزنی.دو تست املا دو تاریخ ادبیات.2 تا آرایه و 5 تا قرابت،13 تا تست میزنی که میشه 52 درصد.که واسه این مدت خیلی خوبه :\
      داداش لطفا اطلاعات غلط نده ، شما میگی املا و لغت بخون بهتر از زبان فارسی هست ولی حقیقتش من اینو تجربه کردم اول فک میکردم لغت و املا اسون تره ، ولی ببین تو ادبیات زبان فارسی خیلییی اسون تره و بت بازده میده ، لغت و املا چهار تا کتاب رو باید بخونی ( حدود 100 تا درس ) چه با ستاره و چه بی ستاره حجم زیادی داره اونی که الان کل لغت و املا رو بسته میدونه چی دارم میگم/ در ضمن از کجا معلوم سوال شمارشی اومد تو بتونی به 5 سوال املا و لغت پاسخ بدی / املا و لغت سر جمع 5 تا تست داره که حتی مسلط هم بشی 2 سوالش رو ممکنه خطا کنی(لغت های به هم پیوسته و املا خارج از کتاب هم میاد ) / در رابطه به زبان فارسی دی وی دی عبدالمحمدی رو تهیه کن تو هفت ساعت کل زبان فارسی رو میبندی و یه روز دی وی دی ببین حدود شیش روز هم یه ساعت تستش بزن ، میفهمی چقدر زبان فارسی اسونه و قاعده منده و اینکه چهارتا تست از پنج تا رو مطمن باشی ج میدی ( اون یه تست هم برای تکواژ و گروه اسمی در نظر گرفتم که همه میگن سخته ولی تو چند سال اخیر خیلی راحت اونا با چندتا تکنیک حل میشه )

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminforte نمایش پست ها
      داداش لطفا اطلاعات غلط نده ، شما میگی املا و لغت بخون بهتر از زبان فارسی هست ولی حقیقتش من اینو تجربه کردم اول فک میکردم لغت و املا اسون تره ، ولی ببین تو ادبیات زبان فارسی خیلییی اسون تره و بت بازده میده ، لغت و املا چهار تا کتاب رو باید بخونی ( حدود 100 تا درس ) چه با ستاره و چه بی ستاره حجم زیادی داره اونی که الان کل لغت و املا رو بسته میدونه چی دارم میگم/ در ضمن از کجا معلوم سوال شمارشی اومد تو بتونی به 5 سوال املا و لغت پاسخ بدی / املا و لغت سر جمع 5 تا تست داره که حتی مسلط هم بشی 2 سوالش رو ممکنه خطا کنی(لغت های به هم پیوسته و املا خارج از کتاب هم میاد ) / در رابطه به زبان فارسی دی وی دی عبدالمحمدی رو تهیه کن تو هفت ساعت کل زبان فارسی رو میبندی و یه روز دی وی دی ببین حدود شیش روز هم یه ساعت تستش بزن ، میفهمی چقدر زبان فارسی اسونه و قاعده منده و اینکه چهارتا تست از پنج تا رو مطمن باشی ج میدی ( اون یه تست هم برای تکواژ و گروه اسمی در نظر گرفتم که همه میگن سخته ولی تو چند سال اخیر خیلی راحت اونا با چندتا تکنیک حل میشه )
      خب هر کسی با یه مبحثی میتونه بهتر ارتباط ایجاد کنه منم مثل شما زبان فارسیو خیلی راحت تر از لغت و املا میزنم چون به نظرم تو شمردن اشتباهات یا درستا ممکنه غلط داشته باشی درسته زبان فارسیم همینطوره ولی سریعتر بسته میشه ولی به طور کل هرکی یه سلیقه ای داره باید با توجه به علاقیاتش یه موضوعی که دوس نداره حذف کنه یه موضوع دیگه رو که میدونه توش خوبه وقت بیشتری بذاره
      من پیشنهاد میکنم الان تاریخ ادبیات و زبان فارسیو بخونی در کل 7-9 سوال ممکنه بیاد که تا 30 -40 درصد کل ادبیات میشه !

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فقط عبدالمحمدی اصن کتاباو دی وی دی های ایشون فوق العاده است . هامون سبطی خیلی نظریات ضد کنکور داره که میتونهگیجت کنه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      باز من با ادب و کلاس عبدالمحمدی حال نمیکنم .... ولی دکتر سبطی یه جنتلمن واقعی است

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نميدونم ولي نميخوام نظرمو تحميل كنم بالاخره هر كي يه نظري داره

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      برای نطام جدید کدوم کتاب بهتره ؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roxsana نمایش پست ها
      برای نطام جدید کدوم کتاب بهتره ؟
      من امروز سبطی خریدم
      اینطور که بچه ها میگفتن بهتره با سوالات درگیر بشیم برا لغت و املا و در چنین فرمی پاسخنامه نقش مهمی ایفا میکنه که سبطی پاسخنامه بهتری داشت، البته قالب و دسته بندی کتاب سبطی رو بیشتر پسندیدم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      هفت خان های خیلی سبز بسیار کامل هستن.
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن