خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 123
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها

چقدر آدم حال به هم زن و گندی هستی تو .
      همیشه در هر تاپیکی در حال انرژی منفی دادن و بد کردن حال و قضاوت بقیه هستی اما هنوز خودت هیچ پخی نیستی . تو هنوز رخ کتاب های دوازدهم رو ندیدی که بخوای اینطوری راجع به همه نظر بدی . احتمالا سادیسم داری . آشغال های امثال تو هیچ پخی نمیشن تازه اگر هم به فرض محال بشن انقدر آدم های منفور و کثافتی میشن که هیچ وقت موفق نمیشن .
      اولا اینکه فضولیش به من و تو نیومده اما اگر خیلی اصرار به فضولی داری میتونستی مودبانه تر صحبت کنی .

دفعه دیگه ببینم اینطوری زر زر میکنی راجع به هر کسی یه جور دیگه باهات رفتار میکنم .
      ملتفتی که؟
      لحن صحبت اوشون بد بود اما شما که بدترش کردی

انقدر مثل بچه ها به هم نپرین و توی تاپیکا اسپم نکنین
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها
      فایل پیوست 95973

کنکور داره نزدیک و نزدیک تر میشه،بعضی وقتا نمیخونم بعضی وقتا مشکلات انقد زیاد میشن که نزدیکه کم بیارم و بگم گور بابای هرچی کتابه!
      ولی هدفم نمیذاره لامصب!
      آره همینه! هدفت باید یادت نگه داری،باید یادت نگه داری که برای چی اومدی تو این مسیر!
      تو اول کار به همه اینا باید فکر میکردی!
      تو این راه ممکنه دوستات رو از دست بدی،حمایت خانواده رو از دست بدی،ممکنه خیلی طعنه ها بشنوی که قلبت رو تیکه تیکه کنه ولی نتونی جوابی بدی،
      ممکنه از شدت درد و مشکلات خم بشی.

اما بعدش خیلی قشنگ میشه:
      تو میری صفحه رو لود میکنی میبینی یه رتبه قشنگ نوشته،باور نمیکنی ،،با خودت میگی سازمان سنجش با من شوخیش گرفته؟
      چند بار صفحه رو لود میکنی،
      قیافت اینجوری میشه
      بعدش میترکی،میپری هوا، بندری میرقصی جیغ میکشی میگی یس من انجامش دادم.
      قیافه بقیه رو
      خانوادت همونایی ک میگفتن بچه مردم بچه مردم،حالا میگن بچه من،
      اون خاله زنکا رو ک اصن نگووووووو.
      همه این درد و رنج ها به شادی و خوشی خودتو خونوادت می ارزه.
      می ارزه که بعده ۳۰ سال لبخند بیاری رو لبای مادرت،می ارزه که خودت بعده ۲۰ سال یه حال خوب رو تجربه کنی،می ارزه که موفق بشی،تو چیزی از دیگران کم نداری،اگ اونا تونستن چرا تو نتونی؟

بریم صبحونه و بریم یه مشت و مال حسابی به این کتابا بدیم!البته ازمون هدف گذاری هم برم ببینم چیه پشتیبان مخمو خورد!

انرژی و انگیزه عالی ای داری آفرین
      ولی حواست باشه همیشه انرژی زیاد باعث میشه بری به سمت بقچه ای خوندن . مثلا میگی امروز روز زیسته بریم 300 تا تست بزنیم ...
      و ناخودآگاه گرفتار بدترین شیوه مطالعه میشی که یکم هم توی دفتر برنامه ریزیت مشهوده

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      همون قدر که استارتر جواب نمیده یعنی تو مسیر درستیه
      دقیقا به همون اندازه شمایی که در مورد موفق شدن و نشدن دیگران نظر می‌فرستی و با قاطعیت حرف از شکست خوردنش میزنی باید شک داشت که مسیر درستو تا اینجا اومدی. هیچ وقت قضاوت کردن درست نیست حتی همینجا هم این پستو به اشتباه میفرستم چون میتونم درک کنم هر دو طرف قضیه رو ولی درک این که چرا باید تو زندگی مردم سرک بکشیم و نظر بدیم خیلی سخته برام. تویی که داری اینجا نظر میدی (حالا چه + و چه - )
      ۱ درصد به این فک کن که استارتر نیازی به نظر تو نداره و فقط واسه این اینجا داره می‌نویسه تا ی حالت اجبار واسه خودش و کاراش داشته باش ؛ خیلی از ماها همین طوریم دقیقا .. وقتی پشت تصمیم مون اجبار خفیفی باشه بهتر پاش وای میستیم.
      ایشون اگر نیاز ب نظر من و شما داشتن تاپیک با عنوان و هدف دیگه ای میزد.
      همون قدر که داخل جامعه و واقعیت به حقوق همدیگه احترام می‌زاریم اینجا هم سعی کنیم به همون اندازه به حریم شخصی افراد احترام بزاریم.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      انرژی و انگیزه عالی ای داری آفرین
      ولی حواست باشه همیشه انرژی زیاد باعث میشه بری به سمت بقچه ای خوندن . مثلا میگی امروز روز زیسته بریم 300 تا تست بزنیم ...
      و ناخودآگاه گرفتار بدترین شیوه مطالعه میشی که یکم هم توی دفتر برنامه ریزیت مشهوده
      خیلی ها با بقچه ای هم نتیجه گرفتن...به نظرم هرکی هرجور راحته بخونه

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narjes78 نمایش پست ها
      خیلی ها با بقچه ای هم نتیجه گرفتن...به نظرم هرکی هرجور راحته بخونه
      بقچه ای واسه یه تعدادی از افراد خوبه
      واسه کسانی خوبه که مثلا یک سال یا چند سال از درس دور بودن ، میان یک ماه هرروز روی یک یا دو درس وقت میذارن ، مثلا شنبه ۴ ساعت ریاضی ، ۴ساعت زیست . یکشنبه باز دوتا درس دیگه . به همین ترتیب تا بعد از گذشت یک ماه تا یه حدی جلو بیفتن.
      وگرنه بخاطر ایجاد فراموشی به عنوان یک روش دائمی توصیه نمیکنن مشاورا.

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_H80 نمایش پست ها
      بقچه ای واسه یه تعدادی از افراد خوبه
      واسه کسانی خوبه که مثلا یک سال یا چند سال از درس دور بودن ، میان یک ماه هرروز روی یک یا دو درس وقت میذارن ، مثلا شنبه ۴ ساعت ریاضی ، ۴ساعت زیست . یکشنبه باز دوتا درس دیگه . به همین ترتیب تا بعد از گذشت یک ماه تا یه حدی جلو بیفتن.
      وگرنه بخاطر ایجاد فراموشی به عنوان یک روش دائمی توصیه نمیکنن مشاورا.
      نه اتفاقا اصلا نمیشه پیش بینی کرد
      مصاحبه علی چیت ساز رتبه 8 کشور رو داشتم میدیدم میگفت میومدم مینشستم 8 ساعت یک جا میخوندم و کلا حجمی کار میکردم و تا عمق مطلب میرفتم و تمام تستها و سوالارو بررسی میکردم و تا تهد و تو قضیه رو در نمیاوردم ول کنش نمیشدم و طوری میخوندم که حتی اگه یه هفته اون مبحث رو نخونم یادم نره مطلب
      میگفت مینشستم 6 ساعت زیست میخوندم یه جا و یا 6 ساعت دینی میخوندم و ....
      طرف رتبه 8 کشور شد

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seyed..yousefi نمایش پست ها
      فقط یه سوال میپرسم ازت و دیگه هیچی نمیگم

تا حالا خودت یا بقیه دیدین که مهدی آرتور مطالب پولی بذاره؟؟؟
      تا جایی که من دیدم مفتی مفتی خدمات داده

ولی هرچقدر به مردم لطف کنی فکر میکنن وظیفته
      واقعا که
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1401 نمایش پست ها
      اونوقت کی از تو خواست بیای تو این تاپیک نظر بدی بدتر از همه تو این فروم مشاور بشی ؟ رشتته ؟ روانشناسی خوندی ؟ دوره دیدی ؟ مجوز گرفتی ؟ الان کی به تو اجازه داده ؟
      مثل اینکه کاسبیتو خیلی کساد کردم تو گلوت مونده بود الان بالا آوردیش اشکال نداره تو خوبی تو مشاوری تو واسه رضای خدا موش میگیری
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      همون قدر که استارتر جواب نمیده یعنی تو مسیر درستیه
      دقیقا به همون اندازه شمایی که در مورد موفق شدن و نشدن دیگران نظر می‌فرستی و با قاطعیت حرف از شکست خوردنش میزنی باید شک داشت که مسیر درستو تا اینجا اومدی. هیچ وقت قضاوت کردن درست نیست حتی همینجا هم این پستو به اشتباه میفرستم چون میتونم درک کنم هر دو طرف قضیه رو ولی درک این که چرا باید تو زندگی مردم سرک بکشیم و نظر بدیم خیلی سخته برام. تویی که داری اینجا نظر میدی (حالا چه + و چه - )
      ۱ درصد به این فک کن که استارتر نیازی به نظر تو نداره و فقط واسه این اینجا داره می‌نویسه تا ی حالت اجبار واسه خودش و کاراش داشته باش ؛ خیلی از ماها همین طوریم دقیقا .. وقتی پشت تصمیم مون اجبار خفیفی باشه بهتر پاش وای میستیم.
      ایشون اگر نیاز ب نظر من و شما داشتن تاپیک با عنوان و هدف دیگه ای میزد.
      همون قدر که داخل جامعه و واقعیت به حقوق همدیگه احترام می‌زاریم اینجا هم سعی کنیم به همون اندازه به حریم شخصی افراد احترام بزاریم.

چه خبرههههههههههه چه خبرهههههههههههههه

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      نه اتفاقا اصلا نمیشه پیش بینی کرد
      مصاحبه علی چیت ساز رتبه 8 کشور رو داشتم میدیدم میگفت میومدم مینشستم 8 ساعت یک جا میخوندم و کلا حجمی کار میکردم و تا عمق مطلب میرفتم و تمام تستها و سوالارو بررسی میکردم و تا تهد و تو قضیه رو در نمیاوردم ول کنش نمیشدم و طوری میخوندم که حتی اگه یه هفته اون مبحث رو نخونم یادم نره مطلب
      میگفت مینشستم 6 ساعت زیست میخوندم یه جا و یا 6 ساعت دینی میخوندم و ....
      طرف رتبه 8 کشور شد
      دقیقااااا...به نظرم اونی که خورد خورد میخونه قطعا قبلا یه بار بقچه ای خونده اون مطلبو

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      علیرضا افشارم اولش همینو میگفت به اسم رایگان آزمایشاشو رو بچه های فروم کرد بعد با پول همین بچه ها رفت تو پاسداران تهران دفتر باز کرد باز اون حداقل یه روانشناسی خونده بود در هر حال من فقط میخواستم استارتر وارد بازیای این تاپیک و مخصوصا جماعت پشت کنکوری تجربی که از کنکور غول ساختن نشه چون رشتش ریاضیه و خیلی راحت میتونه با درس خوندن و دوری از حاشیه موفق بشهولی یه عده اومدن شلوغش کردن و بدوبیراه راه انداختن اونم نه به خاطر این تاپیک به بهونه این تاپیک بود و به خاطر تاپیک مهدی آرتور

1401 کوتاه بیا
      شما اینارو میدونی؟؟ اوکی خیلی هم عالی
      چه کار به کار بقیه داری بزار هر کاری میکنن بکنن تو خودت راهی که فکر میکنی درسته رو ادامه بده
      موفق باشی

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      علیرضا افشارم اولش همینو میگفت به اسم رایگان آزمایشاشو رو بچه های فروم کرد بعد با پول همین بچه ها رفت تو پاسداران تهران دفتر باز کرد باز اون حداقل یه روانشناسی خونده بود در هر حال من فقط میخواستم استارتر وارد بازیای این تاپیک و مخصوصا جماعت پشت کنکوری تجربی که از کنکور غول ساختن نشه چون رشتش ریاضیه و خیلی راحت میتونه با درس خوندن و دوری از حاشیه موفق بشهولی یه عده اومدن شلوغش کردن و بدوبیراه راه انداختن اونم نه به خاطر این تاپیک به بهونه این تاپیک بود و به خاطر تاپیک مهدی آرتور
      ارباب من ازتون معذرت میخوام تند رفتم در عین حال زود قضاوت کردم امیدوارم دیگه اشتباهی سر نزنه از من
      حاضرم تعهد محضری بدم بهتون که دفتر مشاوره ای نزنم و با پولای بچه ها فرار نکنم ترکیه
      در ضمن چند میلیاردی کاسبی کردم از این فروم فردا همه پولارو برگشت میزنم به بچه ها.
      بازم معذرت
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

12. Top | #42
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erste person نمایش پست ها
      سلام.راستش میخواستم ازت تشکر کنم.حرفایی که زدی و چیزایی که گفتی خیلی منو برد تو فکر.من تا همین دیروز اصن درس نمیخوندم و در واقع میشه گفت به معنای واقعی صفر مطلقیم.ولی راستش دیدم از بچگی یک ارزویی ته دلم مونده که هیچ جوره نمیتونم فراموشش کنم منم تو زندگیم سختی زیاد بوده و هست هر روز و در هر لحظه حرف منفی میشنوم از اطرافیانم همه میگن یازده ساله درست و حسابی درس نخونده تا الانم که وضعیتش داغونه این هیچی نمیشه.همیشه از کنار این حرفا ساده میگذشتم ولی حالا...
      نمدونم چرا ولی دیگه نمیخوام اینطوری بشه.چرا بقیه میگن من خنگم؟چرا همیشه اونی که تو جمع تحقیر میشه منم؟چرا همیشه اونی که کم میاره و هیچ کسی رو نداره منم؟دیگه نمیخوام این زندگی لعنتی رو.من رشتم تجربیه.هدفم چیه؟با افتخار و در کمال پررویی میگم کسب رتبه تک رقمی و ترجیحا یک.همه میگن نمیشه خب حقم دارن پول و ماشین و دانشگاه خوب و رتبه معرکه که مال همه نیست.مال بچه پرروهایی مثل منه.میگین تا حالا کسی نتونسته اشکال نداره خودم میشم اولیش.واسم فرقی نداره که الان نفر اول ازمونای ازمایشی کیان واسم مهم نیست بقیه در چه حد خوندن مهم فقط و فقط هدفمه.میخوام ترازی تو کنکور به دست بیارم که بشم رکورد دار کنکور.اره قراره از همین امروز و همین لحظه بترکونم.
      خب دیگه من برم یک برنامه توپ واسه این 5ماه بریزم و بشینم سر درسام.میدونم که میشه چون مال منه.حق منه از این زندگی.از الان من تنها وظیفه ای که دارم محافظت از رویا و هدفمه.هر روز گزارش کار میزارم ولی نمیدونم میاد یانه.حتی این پیاممم مطمئن نیستم بیاد ولی من تا روز کنکور گزارش کار مینویسم و میشینم سرش.
      با هر کی هم که بخواد شرط میبندم که یکی از رتبه تک رقمیای تجربی سال 1400منم.
      تا درودی دیگر بدرود.

اخه چرااینقدرجوگیرین حداقل بگوسه رقمی یکم معقوله تک رقمی نمیشه نمیشه

یااینکه هوش استیون هلوکینک ورستگاررحمانی داشته باشی میشه......سه رقمی میتونی ولی تک واقعانمیشه
      یک متجردمتجددمتحجرافسرده افسون زده انسان نمادربلادرویا/وحش/نجم

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      اخه چرااینقدرجوگیرین حداقل بگوسه رقمی یکم معقوله تک رقمی نمیشه نمیشه

یااینکه هوش استیون هلوکینک ورستگاررحمانی داشته باشی میشه......سه رقمی میتونی ولی تک واقعانمیشه
      سلام.من خودم گوشی ندارم.زیادم نمیتونم بیام انجمن غیر از چند روز اولی که خونه عمم بودم و با گوشی دختر عمم میتونستم بیام و توی یک گروهی گزارش کار بدم.ولی دختر عمم انجمنو زیاد میبینه امروز دید که شما چی گفتی و چون خونه هامون کنارهمه اومد بهم نشون داد.من وظیفه ای ندارم که کاری کنم که شما به هدفم ایمان بیارین برامم مهم نیست که طرز تفکرتون چیه.اما من از روزی که شروع کردم 2تا اعتقاد رو در وجودم نهادینه کردم:
      1.هیچ چیز به اندازه یک ذهن تغییر یافته قدرتمند نیست.حتی کنکور و اونایی که تا الان درحد مرگ خوندن.
      2.وقتی یک هدف به اندازه کافی برات مهم باشه یه راهی رو برای انجام اون چیزی که اولش غیر ممکن بنظر میرسید پیدا میکنی.
      من کلا از اون دسته ادماییم که با حرف منفی دیگران انگیزم و عشقم به هدفم بیشتر میشه.در هرحال بابت انگیزه معرکه ای که بهم دادین ارزوی بهترین هارو براتون دارم.

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من نمیخواستم دخالت کنم ولی لازمه یه چیزیو بگم:
      آبجی شما وقتی داری میانگین بالای 8ساعت میخونی و ترازت اینه،چرا به خودت انرژی مثبت تزریق میکنی!
      نمیگم زیر 400نمیشه که میشه!ولی بجای جملات انگیزشی راه درس خودنتو از بیخ درست کن(حالا هر طوری شده)
      دوستان،نمیگم جملات انگیزشی بده،ولی الکی انگیزه دادن از همه چی بدتره.
      دوستانی که داشتن بحث میکردن،حالا قبول دارم لحن حرف 1401 بد بودش،ولی حرف حق رو داشت میزد،این طور آدم به خودش انگیزه دادن یه نوع خودکشیه(شما از تمام رتبه برترها هم بپرسید اکثرشون منفی باف ترین آدما بودن،همه شم میگفتن ممکنه اینطور سخت بیاد و یا نکنه نفهمیده باشم و اینا،واقعا چند نفر دیدید قبل کنکور خودشون(نه این افرادی که مثلا الان استادای انگیزشی هستند)به خودشون هر روز انرژی مثبت میدادن؟!
      آدم باید هیشه در زندگی واقع بین باشه،همین و بس
      ویرایش توسط mohammad1381 : 09 بهمن 1399 در ساعت 17:54

15. Top | #45
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erste person نمایش پست ها
      سلام.من خودم گوشی ندارم.زیادم نمیتونم بیام انجمن غیر از چند روز اولی که خونه عمم بودم و با گوشی دختر عمم میتونستم بیام و توی یک گروهی گزارش کار بدم.ولی دختر عمم انجمنو زیاد میبینه امروز دید که شما چی گفتی و چون خونه هامون کنارهمه اومد بهم نشون داد.من وظیفه ای ندارم که کاری کنم که شما به هدفم ایمان بیارین برامم مهم نیست که طرز تفکرتون چیه.اما من از روزی که شروع کردم 2تا اعتقاد رو در وجودم نهادینه کردم:
      1.هیچ چیز به اندازه یک ذهن تغییر یافته قدرتمند نیست.حتی کنکور و اونایی که تا الان درحد مرگ خوندن.
      2.وقتی یک هدف به اندازه کافی برات مهم باشه یه راهی رو برای انجام اون چیزی که اولش غیر ممکن بنظر میرسید پیدا میکنی.
      من کلا از اون دسته ادماییم که با حرف منفی دیگران انگیزم و عشقم به هدفم بیشتر میشه.در هرحال بابت انگیزه معرکه ای که بهم دادین ارزوی بهترین هارو براتون دارم.

یه جوری حرف میزنین انگارپیامم مختص شماست اول ازهمه بادوستت قطع رلبطه کن چون توروواردحاشیه میکنه
      درضمن به خودتون شک دارین اگ واقعا به خودت اعتمادداشتی دنبال جواب من نبودی...

رتبه تک رقمی شدی لطفابهم خبربده به کمکت نیاز دارم ....

خپشبحالت که اینقدرهوشت خوبه ...

موفق باشی ...سرت توکار خودت باشه قبلیا
      یک متجردمتجددمتحجرافسرده افسون زده انسان نمادربلادرویا/وحش/نجم

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن