خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

در ایران فیزیوتراپی دقیقا چه کاری انجام میده؟

هممون میدونیم که تو ایران همه چی با کل دنیا فرق داره میخوام بدونم دقیقا کار فیزیوتراپی چیه تو بیمارستان؟

2. Top | #2
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بیمارستان چند جلسه به عنوان همراه رفتم فقط یه دستگاه وصل میکرد(برق بود)
      20جلسه بازم به عنوان همراه رفتم مطب اونجا دیگه همون دستگاه هم وصل نمیکرد و اونو کارگراش میزدن شاید هر نیم ساعت پنج دقیقه میومد دوتا توصیه میکرد به بیمار یا اونایی که نیاز داشتن یکم روشون کار میکرد خیلی کوتاه(مثلا اینایی که رباطشون اوت شده و ....)
      ماشالله خدا بیشترش کنه ماهی زیر 50 نداره البته حقشه چون مثل بعضیاشون نیست که علمشون همون کتابای دانشگاه هست.همیشه توی اتاقش داره مقاله های روز میخونه کارش درسته.اینه که میگن با علاقه برو سمت یه رشته اگه علاقه نداشت همون دانشگاه هم پاس نمیکرد درسارو ولی با علاقه اومد الانم آوازش پیچیده تو شهر
      ...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      20جلسه بازم به عنوان همراه رفتم مطب اونجا دیگه همون دستگاه هم وصل نمیکرد و اونو کارگراش میزدن شاید هر نیم ساعت پنج دقیقه میومد دوتا توصیه میکرد به بیمار یا اونایی که نیاز داشتن یکم روشون کار میکرد خیلی کوتاه(مثلا اینایی که رباطشون اوت شده و ....)
      ماشالله خدا بیشترش کنه ماهی زیر 50 نداره البته حقشه چون مثل بعضیاشون نیست که علمشون همون کتابای دانشگاه هست.همیشه توی اتاقش داره مقاله های روز میخونه کارش درسته.اینه که میگن با علاقه برو سمت یه رشته اگه علاقه نداشت همون دانشگاه هم پاس نمیکرد درسارو ولی با علاقه اومد الانم آوازش پیچیده تو شهر
      چرا این رشته بر خلاف رشته های دیگه کمتر قبول میشن داوطلبا؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      ظرفیت پایین دانشگاه های ایران در این رشته

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

دقیقا ! من تو یه خیابون از تبریز دوتا فیزوتراپ میشناسم ، یکیش به قول شما ( ملت) واقعا کارش درسته و سعی میکنه علم و وسایلش اپدیت باشه و درامد و پرسنل خوبی داره به تبعش . ولی از طرف دیگه میشناسم فیزوتراپی رو تو 100 متر پایین ترش که بلده بیاد این چیه گرم میکنتت رو ببنده بره در آمدش هم در حد کارمند دولتی و مطبش هم داغون

البته کسی رو میشناختم که فیزیوتراپی تهران قبول شد و بعد چند ترم رفت بقیه الله پزشکی سال 93 یا 94 بود فکر کنم ( بسیجی فعال بود البته) .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #6
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Covid_19 نمایش پست ها
      چرا این رشته بر خلاف رشته های دیگه کمتر قبول میشن داوطلبا؟
      چون ظرفیت از پزشکی کمتره
      ...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

چون ظرفیت از پزشکی کمتره
      پس رو چه حسابی طرف قبول میشه مطمئنا بین رتبه ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ خیلیا در خواست میدن برای فیزیو رو چه حسابی بعضیا رد میشه و بعضیا قبول ؟

8. Top | #8
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پس رو چه حسابی طرف قبول میشه مطمئنا بین رتبه ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ خیلیا در خواست میدن برای فیزیو رو چه حسابی بعضیا رد میشه و بعضیا قبول ؟
      اگه دکتر خدایی دیدم حتما میپرسم
      ...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از هزار تا سه هزار اکثرا قبول میشن تومنططقه دو و صد درصد قبول میشن تو منطقه یک البته باید توجه بکنی خیلی اوقات طرف بخاطر زمین رتبه سهمیه نهاییش خیلی خوبه منتها زیرگروه یکش که این رشته ها رو دربر داره دوهزار تا یا هزارتا بالاتره بخاطر همین قطعا نمیاره بعدم یکی دیکه هم اینکه خوب یکم هم بالا پایین داره قبولیا بخاطر مثلا بومی گزینی و این چیزاس فکر کنم ولی کلا تو این رنج رتبه ای که گفتی اکثرا میارن زیر دو هزار که صد درصد تهرانو هم میاره
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

10. Top | #10
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      روی این حساب که اونایی رتبشون بهتر بودن پر کردن دیگه بقیه رد شدن.البته بومی و ... هم تاثیر زیادی داره
      ...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

روی این حساب که اونایی رتبشون بهتر بودن پر کردن دیگه بقیه رد شدن.البته بومی و ... هم تاثیر زیادی داره
      رتبه خیلی سختی میخواد کاش مثل رادیولوژی بود

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شنیدم فیزیو از خیلی از جهت ها از داروسازی هم بهتره.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      رتبه خیلی سختی میخواد کاش مثل رادیولوژی بود
      اگر مثل رادیولوژی بود طبیعتا بازار کارش هم مثل رادیولوژی بود
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بازار کار رادیولوژی الان چطوره ؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن