خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 55 از 56 نخستنخست ... 45545556 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 811 به 825 از 838
    1. Top | #811
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکی
      به من
      بگه
      چجوری
      با این سایت
      کار کنم
      اصلا هیچی بلد نیستم
      مخصوصا تاپیک زدن������

2. Top | #812
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راهنما رو بخونید توی سایت هست

3. Top | #813
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      معدل کتبی 14 و بدون شرکت در آزمونهای ازمایشی موسسات واقعا عالیه

4. Top | #814
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بهنود محمدی واقعی میخوایین ؟؟؟ ببینید

5. Top | #815
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      بهنود محمدی واقعی میخوایین ؟؟؟ ببینید
      اونکه گذشت خیلیا هستن شرایط ایشون رو داشتن قبول شدن پس میشه قبول شد

6. Top | #816
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi7070 نمایش پست ها
      اونکه گذشت خیلیا هستن شرایط ایشون رو داشتن قبول شدن پس میشه قبول شد
      بله درسته
      ولی بعضیا فقط بلدن چشمشون ببینه تا باور کنن

7. Top | #817
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      Up
      یا الله/توکل بر خودت

8. Top | #818
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شمای که الان ناامیدی ..... هیچ وقت دیر نیست ...

9. Top | #819
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یک مثال نقض برای باطل کردن دیدگاه کسایی که معتقدن بدون آزمون نمیشه. بدون آزمون امکان نداره. حتی برخی معتقدن بدون قلمچی نمیشه. می بینید که میشه به شرطی که محدویت های ذهنیمون رو کنار بذاریم

10. Top | #820
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saman123 نمایش پست ها
      راهنما رو بخونید توی سایت هست
      از دندون برامون بگو
      یا الله/توکل بر خودت

11. Top | #821
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rubiker نمایش پست ها
      یک مثال نقض برای باطل کردن دیدگاه کسایی که معتقدن بدون آزمون نمیشه. بدون آزمون امکان نداره. حتی برخی معتقدن بدون قلمچی نمیشه. می بینید که میشه به شرطی که محدویت های ذهنیمون رو کنار بذاریم
      ۱. کنکور ۹۵ نظام قدیم بسیار با ۱۴۰۱ نظام جدید فرق داره! سرعت تغییرات کنکور طی دو سال اخیر به حدی بوده که کتابای کمک‌درسی از کنکور جا موندن. این وسط ایده‌های جدید رو از آزمون‌ها میشه بدست آورد.
      ۲. کنکور یه آزمونه. آماده شدن برای کنکور بدون آزمون زدن مثل آماده شدن برای وزنه‌برداری بدون وزنه زدنه!
      ۳. تو همین کنکور ۱۴۰۰ دو نفر از رتبه‌های زیر ۱۰۰۰ کشوری درصد زیستشون زیر ده درصد بود (آمار سنجش). پس نتیجه بگیریم برای کنکور زیست نخونید چون دو نفر نخوندن موفق شدن؟

12. Top | #822
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza9001 نمایش پست ها
      ۱. کنکور ۹۵ نظام قدیم بسیار با ۱۴۰۱ نظام جدید فرق داره! سرعت تغییرات کنکور طی دو سال اخیر به حدی بوده که کتابای کمک‌درسی از کنکور جا موندن. این وسط ایده‌های جدید رو از آزمون‌ها میشه بدست آورد.
      ۲. کنکور یه آزمونه. آماده شدن برای کنکور بدون آزمون زدن مثل آماده شدن برای وزنه‌برداری بدون وزنه زدنه!
      ۳. تو همین کنکور ۱۴۰۰ دو نفر از رتبه‌های زیر ۱۰۰۰ کشوری درصد زیستشون زیر ده درصد بود (آمار سنجش). پس نتیجه بگیریم برای کنکور زیست نخونید چون دو نفر نخوندن موفق شدن؟
      سلام احمدرضای عزیز. فکر کنم مطلبو کامل نتونستم منتقل کنم
      1. عزیز اینکه کتابهای کنکور همیشه یک قدم عقب تر از کنکورن مختص سال 99 و 1400 نیست. من سال 83 هم کنکور دادم، خیلیا الان نگاه می کنند و میگن عه چقدر اون موقع راحت بود. کاش ما اون موقع بودیم. چرا این فکر رو دارن؟ چون امکانات و سطح آموزش الان رو با اون موقع مقایسه می کنند. همون موقع هم کنکور جلوتر از کتاب ها یا بهتره بگم اون تک و توک کتابی بود که تو بازار بود.

2. منم عرض نکردم رفیق که کسی هیچ آزمونی نزنه و بره سر جلسه. اینجارو شاید خوب نتونستم برسونم. ببین دیدم بعضیا معتقدن باید عین ربات هر دو هفته یبار برن سراغ آزمون قلمچی یا ... اگه نرن که نمیشه. بخشی از این تفکر رو هم بعضی مشاورا انداختن سر بچه ها. در حالی که هزاران نفر از بچه ها دارن مسیر درستشون رو طی می کنند ولی می بینی با خراب کردن همین آزمون غیر استاندارد از مسیر درسشتون منحرف میشن. چرا رتبم اینجوری شد؟ چرا ترازم اونجوری شد. امیدوارم منظورمو رسونده باشم.
      بله کسی هم که وزنه برداره وزنه کار میکنه نه اینکه بیاد تخته سنگ بلند کنه و اگه نتونست تخته سنگ بلند کنه بگه وای من ضعیفم پس وزنه رو هم نمی تونم. بعضی از این آزمون ها تخته سنگ هستند نه وزنه.

3. این قیاس دیگه مع الفارق شد رفیق. من هم همچین اعتقادی ندارم. فقط عرض کردم یسری محدودیت های فکری باید کنار گذاشته شه. مثلا اگر من هر دو هفته یبار آزمون نرم دیگه نمیشه. قطعا خودتم دیدی خیلی از بچه ها هستند که همین تفکرات مسموم باعث شده نتونن از استعدادشون استفاده کنن

من هم کنکور آزمایشی ثبت نام کردم ولی واقعا دیدم به دردم نمیخوره و شرکت نکردم دیگه. دیدگاهها متفاوتن. یکی با آزمون راحته یکی بی آزمون. مهم اینه هیچ دیدگاهی وحی منزل نیست که بگیم بدون آزمون نمیشه. یا فقط با آزمون میشه موفق باشی رفیق

13. Top | #823
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز و کنکوری های گرامی
      ایمیل هام رو داشتم چک می کردم دیدم نقل قول گذاشتین خوندم ممنونم از مهر و محبت شما منم این روزها رو با استرس زیاد و فشار زیاد گذروندم هرچند از این روزها به نیکی یاد می کنم و واقعا خاطرات تلخ و شیرین برام زنده شد
      در مورد دانشگاه والا دو ترم بیشتر نمونده و سال اخر میشیم امسال تجربه ای که من امسال بعد 5 سال دندون خوندن به دست اوردم خیلی برای خود من ارزشمند بوده و چن تاشو گلچین می کنم براتون می ذارم امیدوارم استفاده کنید
      1. فقط و فقط به علاقه تون فکر کنید اصن گول تبلیغات مافیای کنکور و غیره رو نخورید که پزشکی فلان ه دندون فلان ه دارو بهمان ه از این ها بت نسازید این بتی هست که موسسات کمک اموزشی و کنکور براتون ساختم که از این راه به نون خودشون برسن تنها چیزی که برای شما میمونه بعد چن سال لی علاقگی و روان خسته است توصیه ی من به شمایی که الان این متن رو میخونی اینه که دنبال علاقه ت برو حالا هرچی باشه و هر رشته ای باشه فکر نکنید که حیف میشید و اینا شما هنوز کامل وارد جامعه نشدید
      2. اصن غصه ی عقب موندن و سن تون رو نخورید دانشگاه رو به چشم مدرسه نبینید که دغدغه ی این رو داشته باشید که با بچه های سع یا چهار یا 10 سال کوچیک تر از خودتون هم کلاس میشید این دغدغه ی دوران کنکور خود من بوده ولی الان دارم بهش میخندم واقعا
      3. اصن گول امکانات و کلاس کنکور و شهر بزرگ و زرق و برق رو نخورید. کسی که رتبه 1 کنکور می‌شه ادمیه مث شما شاید حتی سطخ استعداد و سوادش هم کمتر باشه شما هیچی از اون کمتر ندارید پس تلاش کنید هیچی جلوی شما رو نمیتونه بگیره اگه بخواید میتونید به شرط این که بخواید
      4. ان شاالله اگه دانشگاه هم قبول شدید گول رتبه ی کنکور هم کلاسی هاتون رو نخورید که مثلا z رتبه ش 10 ه من رتبه م 1000 ه پس درسشم از من بهتره اصن اینطوری نیست شما میتونی پایین رتبه تو کلاست باشی اما شاگرد اول باشی از همه موفق تر باشی
      5. زبان تون رو حتما قوی کنید زبان این جا دست سوم منه راحت تکست میخونم مقاله میخونم مقاله می نویسم پژوهش می کنم من رو از همه سرتر نشون میده تو دانشکده )تعریف از خود نباشه ) البته خودم به پژوهش هم علاقه دارم و مقالات زیادی دارم اسم من رو تو google scholar سرچ کنید میاره خدا رو شکر درستع یکم به خاطر بینایی م کارهای عملی یکم اذیتم می کنه اما از نظر تیوری و پژوهشی کسی هستم که حتی اساتید ازم راهنمایی میخوان دو تا کتاب هم ترجمه کردم و نوشتم چن تام در دست ترجمه است رویان پژوه چاپ کرده ان شاالله اگه دندون قبول شدین استفاده ببرین ازش
      و دست اخر این که زندگی اینده ی شما عین یک بازی ه کنکور level 1 شه هنوز سختی های زیادی مونده من الان فکرشو می کنم ای کتش تمام زندگی ما سختی ش عین کنکور بود این اصطلاح که پزشکی و دندون قبول شی زندگی می کنی مضحک ترین حرفیه که شنیدم حالا ایشالا شمام می رسین به من که چی میگم
      و این که محدودیت هیچ وقت نیست این رو من تو زندگی چندین بار به خودم ثابت کردم
      شمام به خودتون ثابت کنید ضرر نداره

14. Top | #824
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط من همان سیزدهم نمایش پست ها

سلام سامان جان چقدر خوب که هنوزم اینجارو چک میکنی دانشگاه چطوره ؟ دندون میخوندی دیگه ؟ از رشتت راضی هستی ؟ یکم از سال های دانشجویی برامون بگو لطفا . موفق باشی عزیز
      Up

15. Top | #825
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      screenshot_20220612-225606_instagram.jpgبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_20220612-225606_Instagram.jpg
مشاهده: 127
حجم: 153.6 کیلو بایت

صفحه 55 از 56 نخستنخست ... 45545556 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن