خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 91011 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 136 به 150 از 159
    1. Top | #136
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=Covid_19;1690511]
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadam نمایش پست ها

به خدا خیلی جلو خودمو گرفتم جوابتو ندم ولی نشد اخه مگه مجبورس دروغ سر هم کنی برا انگیزه دادن این جمله رو یکی از اعضای انجمن در قالب یه سخن حکیمانه گفت که بچه ها هم متحول شدن و من هم خوشم اومد خواهشا با داستان سرایی ارزش این جمله رو از بین نبریم ولی احتمال یک به صد هس همچین داستانی که تعریف کردسن و صرفا الهام گرفتین از اون متن اصلا قصد توهین یا چیزی ندارم ولی جملات انگیزشی رو پوچ نکنیم
      با اینکه اصلا واسم مهم نیس باور بکنید یا نه ولی کاملا جدی گفتم و اینکه دلیلی نداره دروغ بگم نه چیز محالیه و نه غیر واقعی روزی صد نفر تو تصادفات میمیرن که متاسفانه دوست منم یکی از اون ها بود حالا نمیدونم اینکه فکر میکنید دروغ میگم دقیقا برای چیه

2. Top | #137
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=Kingdom;1690514]
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadam نمایش پست ها

ولی من میگم ادما ناتوانیشونو میندازن گردن حکمت و قسمت(یه وقت بر نخوره)
      ارع البته وقتی تلاش نمیکنن نه اینکه تلاش کنن بعد تو تصادف بمیرن..ولی حرفتونو قبول دارم متاسفانه خیلیا همه تقصیراشونو میندازن گردن خدا و دنیا و ایلومیناتیو این چیزا

3. Top | #138
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahtab sdghn نمایش پست ها
      شما از کی شروع کردید؟مشاور دارید؟

سلام نه عزیز مشاور ندارم ...
      من موفقیت رو تو داشتن مشاور نمیبینم ...
      ما خدا رو شکر وضع مالی خوبی داریم ...
      پارسال مشاور داشتم ... ولی اصلا تاثیری نداشت ...
      باورکن
      مهم خودتی ..

من از وقتی نتایج اعلام شد شروع کردم ...
      ولی با اعصاب داغون و سرزنش ها و ...
      اصلا کیفیتم خوب نبود
      ولی از بهمن واقعا استارت رو زدم
      حالا فراز و نشیب هم داره میدونم
      ولی آخرش مهمه که پیروزیه

اون مشاور رو هم ولششششششش کن باو
      این همه دکترا که به سرطانی ها میگن میمیری ولی یارو زنده میموننه
      اینم مثل همون
      یارو مشاوره
      از پیش خدا که نیومده ...

والا

4. Top | #139
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ماری کوری نمایش پست ها
      سلام نه عزیز مشاور ندارم ...
      من موفقیت رو تو داشتن مشاور نمیبینم ...
      ما خدا رو شکر وضع مالی خوبی داریم ...
      پارسال مشاور داشتم ... ولی اصلا تاثیری نداشت ...
      باورکن
      مهم خودتی ..

من از وقتی نتایج اعلام شد شروع کردم ...
      ولی با اعصاب داغون و سرزنش ها و ...
      اصلا کیفیتم خوب نبود
      ولی از بهمن واقعا استارت رو زدم
      حالا فراز و نشیب هم داره میدونم
      ولی آخرش مهمه که پیروزیه

اون مشاور رو هم ولششششششش کن باو
      این همه دکترا که به سرطانی ها میگن میمیری ولی یارو زنده میموننه
      اینم مثل همون
      یارو مشاوره
      از پیش خدا که نیومده ...

والا

منم توی هر دو بار کنکوری که دادم مشاور نگرفتم

ولی باتوجه به اینکه یک نفر به عنوان نظام قدیمی تازه وارد نظام جدید شده و از الآن قصد جدی خوندن رو داره و آشنایی لازم رو با نظام جدید رو نداره ، خیلی ریسک بزرگی یا میشه گفت خیلی لج بازانه هست که بدون کمک مشاور یا فرد آگاه ، بخواد یک تنه فقط تراکتوری درس بخونه

صد البته که تضمین کننده ی موفقیته هرشخص خودشه اما استفاده از آگاهی دیگران و مشورت برای گرفتن بهترین تصمیمات عامل تعیین کننده ای محسوب میشه

5. Top | #140
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hooty.bugatti نمایش پست ها
      بحث اینه که حسرت هم مشخصه نمیذاره خیلیا درست و حسابی بگذرن از حس بد تلاش هایی که نکردن... ;-)))
      متاسفانه زندگی اینجوریه ،خیلی حسرت ها قراره به دلمون بمونه ...

6. Top | #141
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      به نظرم کنکور رو رها کن تا خودت رو پیدا کنی واقعا زندگی کنی
      همه موفقیت فقط کنکور نیست و فقط کنکور تجربی نیست
      موفق و شاد باشی

7. Top | #142
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام

میدونم حالت خوش نی و سردرگمی یکم،ولی بخدا عزیزم کارع سختی نی کافیه یبار فقط یبار واسه همیشه بشینی و با خودت اتمام حجت کنی بگو یبار واسه همیشه تموم تلاشمو میکنم یا میشه یا نه، تهش هرچی شد مهم نی مهم اینه تو تموم سعی خودتو کردی ،حداقل دیگ عذاب وجدان نداری..خیالت بابت خودت راحته فکر کنم این از همچیز مهمتر باشه و اینکه راجب نظام قدیم جدید پرسیدی،ببین تقریبا ۸۰درصد مطالب همونه بخدا خیلیم کمتر شده ب ولاقسم، چیزع ترسناکی نی،فقط شیمی حفظیات جدید اضاف شده و یسری مباحث محاسباتی ک اونم یخورده وقت بذاری حله اگ واقعا برنامه ریزی بلد نیستی و مباحث کنکوری و پرتست و روش خوندن درسارو نمیدونی ،پرع انجمن ماشالا روش برنامه ریزی مطالعه گذاشتن و اینکه اینجا خیلی رتبه برتر داریم ک رایگان ب بچها کمک میکنن ازشون استفاده کن،فقط ۵ماه مونده ،بخدا قسم ک سخت نی، تو ۵ماه فقط ۵ماه بشین درستو بخون دیگ تهشو بسپار بخدا،قطعا خدا بهترینارو واست میخاد حالا چ پزشکی،چ پرستاری وووووو
      ویرایش توسط tamanaviki : 05 بهمن 1399 در ساعت 15:56

8. Top | #143

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوست خوب من سلام @Mahtab sdghn
      میرم سر اصل مطلب
      شاید ب شما بگن بشین بخون قبولی پنج ماهه میترکونی و‌...
      اما شما باید روی حرفایی ک میشنوید تامل کنید و عاقلانه برخورد کنید
      شما ۱۰ساله ک درگیرید با این مساله، این خودش نکته مهمیه، چرا یک نفر ده سال باید درگیر اینطور موضوعی باشه؟ ... ایرادات کار شما کجاست؟ ... آیا اصلا هدف شما این هست یا به زور و با لج بازی انتخابش کردید؟... آیا ب جز این هدف ب اهداف دیگری هم فکر کردی؟... شاید واقعا سرنوشت شما چیز دیگری باشه، با خودت رو راست باش خواهر من، اینجا همه دکتر مهندس نمیشن!...اینجا معلم نمونه، باغدار نمونه، خیاط نمونه، و هزاران نمونه دیگری هم داریم، بشینین با خودتو فکر کنید، راه برید و فکر کنید، چطور میشه خودتون رو از این بلاتکلیفی نجات بدید؟... یکی از آشنایان من چند سال پشت کنکور موند و دنبال پزشکی بود، قبول نشد، مسیرش رو عوض کرد ، حالا ماشالله اینقدر پیشرفت کردن در زمینه های هنری ک میونند کارگاه بزنند کارآفرین بشن !
      اما،اما اگر واقعا بدنبال پزشکی یا ... هستید و ته دلتون راضی نمیشه به دست کشیدن ازش، پس جهت صحبتهام رو عوض میکنم
      شما اول باید ذهن و افکار تون رو شستشو بدید و تمام ناکامی ها و شکست هاتون رو‌فراموش کنید و خود قبلی تون رو بکشید و از نو متولد شید، بخاطر تمام سهل انگاری ها. و... خودتون رو ببخشید
      سپس،،، در یک مکان آرام در مورد آینده تمرکز میکنید،،، حالا باید چه کار کنم؟
      این رو بگم، من احتمال نمیدن شما امسال با این وضعیت بتونید قبول شید/ چون نظام قدیم هستید، اول باید منابع رو تهیه کنید(خداروشکر تهیه کردید)بعدشروع به خوندن کنید، تست زیاد هم بزنید چون رشته انتخابی تون رشته الکی ای نیست
      اما میتونید از الان شروع کنید و سال دیگه کنکور بدید و‌ حتما موفق شید.
      ب نظر خودم هم اینطور بهتره، یکهو فشار زیادی بهتون نمیاد، اگر هم خسته بشید وقت برای رفع خستگی هست...
      در مورد برنامه روزانه تون هم بگم: اولا یکهو۱۲ساعت نمیریزید ک نتونید انجام بدید و سرخورده بشید
      ثانیا، تایم استراحت حتما باید داشته باشید
      مثلا هر۴روز یکبار یک روز استراحت
      بعد ، انظار نداشته باشید همون اول کار تموم برنامه تو انحام شه، طبیعیه ک هر روز نشه کامل انحام شه،،،نترسید
      موضوع بعد، به گذشته فکر نکنید فکر کنید سال اولتونه کنکور میدید
      و حتما برنامه های روزمره تون رو هم با درس خوندن تنظیم کنید/ چون بالاخره شما یه دانش آموز ۱۸ساله بیکار نیستید ممکنه مشغله هایی داشته باشی
      اگر نیاز به روانشناس و ... داری برو،اصلا همینکه یکی حرفاتو‌بشنوه هم قنیمته / اگر فکر میکنی میتونی خودت حلش کنی، نرو ولی میتونی از ما و بچه های انجمن کمک بگیری ماهستیم کنارت.
      از درس خوندن هم نترس، طبیعیه ک افکار و‌خس منفی موقع دیدن کتابات بیاد سراغ ت ولی اهمیت نده
      به خودتم تلقین مثب کن، حتی الکی! مثلا هی بلند بگو من از اول زرنگ بودم،،، من خیلی روحیه م قویه... عاشق ریاضیم...من دویوونه فیزیکم و...و حرفاتو‌سعی کن باورکنی
      اینقدر دیگ درمورد چی کنم چی نکنم و بیاید بهم ارژی بدید ملت حرف نزن
      یه بار تصمیمتو بگیر و خلاااص
      موفق باشی
      «غـــــــــیر فعــــــــــال»
      ۱۶/ ۴ /۱۴۰۰ _ ۱۶ / ۴ /۱۴۰۱
      ویرایش توسط Dr.gh : 05 بهمن 1399 در ساعت 21:07

9. Top | #144
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما میگی 28 سال؟من ادم میشناسم 38 سالگی تازه قبول شده

سن فققط یه عدده

فقط یه توصیه کوچیک : نذار زندگیت به خاطر یه آزمون لعنتی حروم بشه و یه بار برای همیشه تمومش کن بیخیال نتیجه فقط تلاش کن

10. Top | #145
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنون دوستان خیلی نظرات خوب و متفاوتی دادید گاهی باید یکی خارج از شرایطی که طرف خودش تجربه کرده و توش قرار گرفته نظر بده،بعضیاتون گفتید که بهتره رها کنم بهش فکر کردم ولی دیدم مثلا کنکورو حذف کنم و اصلا قیدشو بزنم دیدم در لحظه آروم میشم و شاید اصلا حس نرسیدن بعد مدتها بیشتر اذیتم کنه که چه هزینه هایی معنوی و مادی صرفش کردم و اصل که خودم بودم کاری نکردم.درست یا غلط بودنشو نمیدونم هرکسی یه توجیهی داره ولی متوجه شدم فقط من نیستم دوستانی هم هستن توی شرایط من.انگار وقتی وارد این مسیر میشی دیگه نمیزاره بیای بیرون .امیدوارم همه دوستان به اون چیزی که میخوان برسن

11. Top | #146
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان سلام
      قبل از هر چیز عذرمیخام اگه حتی ذره ای باعث انتقال انرژی منفی به شما میشم.
      بچه ها من 28سالمه شاید باورتون نشه ولی تا الان درگیر کنکور بودم تقویم زندگیم تقویم کنکوری بوده شاید هیچ وقت اونقدر تلاش نکرده باشم ولی همیشه استرس و فشار کنکور رو لمس کردم 10سال زندگی نکردم جوونی نکردم تفریح نکردم وقتی به خودم اومدم دیدم توی یه نقطه ای هستم که راه پس و پیش ندارم یه بار توی این سالها پرستاری قبول شدم که انصراف دادم .خواستم رها کنم ولی بعد این مدت نمیتونم قبول کنم که دیپلم بمونم .منابع نظام جدید رو تازه تهیه کردم ولی وقتی حجم کتابارو دیدم مخصوصا شیمی شوک شدم مغزم یخ زده نمیدونم چیکار کنم انقدر استرس دارم که نفسم تنگ شده مدام اشک میریزم درمانده شدم واقعا امیدم به زندگی رو از دست دادم .خواستم مشاوره برم ولی تعرفه نیم ساعت مشاوره 200تومن بود.به یه مشاور پیام دادم گفت یه رشته با سوابق تحصیلی انتخاب کن برو و ازدواج کن یعنی کلا قطع امید.بچه ها اکثر شما سنتون از من کمتره بهتر میتونید فکر کنید و راه حل بدید هر کس میتونه کمکم کنه خیلی تنهام کسی نیست باهاش مشورت کنم.داغونم😔😔
      سلام بنده هم تقریبا سن شمام شاید یکم کمتر..
      اصلا مهم نیست چی میگن مردن
      اگر بحرف مردم باشه باید درجا بزنید و بشید رباتی که اونا دوست دارن

حجم رو اگر اشنایی هم نداشته باشید با مباحث راحت میشه جمع کرد
      مثل یک ادمی که اول راهنماییه و درسهای ابتدایی میخاد بخونه درین حد راحت و ساده
      کافیه اراده کنید و بتونید از وختی که دارید استفاده کنید.
      اصلا انجمن هم نیاید که وقتتون بگیره فقط تو قسمت ثابت قدم ها بمونید بقیه کار توکل بخدا و پیشروی و مرور فراوان همین و بس
      میجنگم تا آخرین نفس ...

12. Top | #147
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      یک بار برای همیشه شروعش کن،و برای اولین و آخرین بار تمومش کن،تو میتونی

13. Top | #148
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان سلام
      قبل از هر چیز عذرمیخام اگه حتی ذره ای باعث انتقال انرژی منفی به شما میشم.
      بچه ها من 28سالمه شاید باورتون نشه ولی تا الان درگیر کنکور بودم تقویم زندگیم تقویم کنکوری بوده شاید هیچ وقت اونقدر تلاش نکرده باشم ولی همیشه استرس و فشار کنکور رو لمس کردم 10سال زندگی نکردم جوونی نکردم تفریح نکردم وقتی به خودم اومدم دیدم توی یه نقطه ای هستم که راه پس و پیش ندارم یه بار توی این سالها پرستاری قبول شدم که انصراف دادم .خواستم رها کنم ولی بعد این مدت نمیتونم قبول کنم که دیپلم بمونم .منابع نظام جدید رو تازه تهیه کردم ولی وقتی حجم کتابارو دیدم مخصوصا شیمی شوک شدم مغزم یخ زده نمیدونم چیکار کنم انقدر استرس دارم که نفسم تنگ شده مدام اشک میریزم درمانده شدم واقعا امیدم به زندگی رو از دست دادم .خواستم مشاوره برم ولی تعرفه نیم ساعت مشاوره 200تومن بود.به یه مشاور پیام دادم گفت یه رشته با سوابق تحصیلی انتخاب کن برو و ازدواج کن یعنی کلا قطع امید.بچه ها اکثر شما سنتون از من کمتره بهتر میتونید فکر کنید و راه حل بدید هر کس میتونه کمکم کنه خیلی تنهام کسی نیست باهاش مشورت کنم.داغونم���������� �
      امیدوارم ناراحت نشید ولی شما به معنای واقعی قدرت منطق و استدلال خودتون رو از دست دادید.... یکم فکر کنید آیا این 10 سال ارزششو داشت؟

اگه اشتباه نکنم شما کنکور 89 تا الان هست که درگیر یک امتحان مسخره بودید... ای کاش کاش کاش کاش حداقل پرستاری رو ادامه می دادید بعد مدرک می گرفتید بعد در سنین بالاتر در کنار شغل... کنکور می دادید و پزشکی قبول می شدید

در ضمن مگه پرستاری چه اشکالی داشت؟ مگه هر چی پزشک هستن خشوبختن ؟ و هر کی پرستار هست بدبخت؟ واقعا با چه استدلالی پرستاری رو انصراف دادید؟؟ اون هم با حقوق عالی...

این همه آدم با دیپلم و لیسنانس ازدواج کردن و دارن زندگی می کنن... ولی متاسفانه شما هنوز دلایل و استدلال های بچگی رو در خودتون نگه داشتین و سعی نکردید که کمی منطقی باشید!

در ضمن «توی یه نقطه ای هستم که راه پس و پیش ندارم» یعنی چی؟ یعنی واقعا فکر می کنید که به غیر پزشکی محکوم به مرگ هستید؟؟ اگر اینطوری فکر می کنید شما واقعا از زندگی عقب افتادید!

بهتون پیشنهاد می کنم حتما و حتما کلیپ های صوتی هلاکویی درباره زندگی رو از یوتیوب گوش بدید.... نمی گم 100 درصد شما رو نجات میده ولی حداقل یک نور کوچک بین سیاهی هست... در ضمن حتما انیمیش soul رو ببینید

در آخر بهتون پیشنهاد می کنم اگه امسال رو قبول نشدید دیگه ادامه ندید.. یا حداقل پرستاری رو حتما بیارید و
      زندگی کنید! و منطقی فکر کنید

قستمی از آهنگ «لمس» از بهرام نورایی:

رویا‌هات می‌‌کشنت جلو
      خاطراتت می‌کشنت عقب
      چی می‌مونه ازت
      یه چیزی میشی به عمق افکارتو به طول زندگی...

14. Top | #149
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بجنب پسررر
      مگه چقد زنده ای..؟
      این دنیای زیبا، بی نهایت ظالمه
      هر طور شده در هر صورت باید ازش لذت ببری
      حتی از غم هاش
      فرصتارو بیخودی نسوزون که بعدش عزاداری کنی
      رو انتخابت فکر کن
      اگه پشیمونی، خب عوضش کن. اگه نه، پس انجامش بده
      پسر داره سی سالت میشه داری چیکار میکنی با خودت؟

15. Top | #150
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Toxic5 نمایش پست ها
      بجنب پسررر
      مگه چقد زنده ای..؟
      این دنیای زیبا، بی نهایت ظالمه
      هر طور شده در هر صورت باید ازش لذت ببری
      حتی از غم هاش
      فرصتارو بیخودی نسوزون که بعدش عزاداری کنی
      رو انتخابت فکر کن
      اگه پشیمونی، خب عوضش کن. اگه نه، پس انجامش بده
      پسر داره سی سالت میشه داری چیکار میکنی با خودت؟
      من پسر نیستم☺منو از بحران 30سالگی ترسوندی

صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 91011 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن