خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

از کل فیزیک درصد ۳۰ یا ۲۰ میشه زد؟

سلام چطور میگن پایه فیزیک راحت تر از دوازدهمه من حرکت شناسی رو تا شتاب دیدم بعدش دیگه نتونستم حل کنم ول کردم بعد اومدم از پایه چگالی رو دیدم خیلی سخت تر از حرکت شناسیه چطو میگن پایه راحته کسی اگه مباحث راحت تری میدونه بگه برا درصد 20 یا 30 من اصلا به هیچ یک از مباحث فیزیک اشنا نیستم
      ویرایش توسط Covid_19 : 06 بهمن 1399 در ساعت 21:13

2. Top | #2
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Covid_19 نمایش پست ها
      سلام چطور میگن پایه فیزیک راحت تر از دوازدهمه من حرکت شناسی رو تا شتاب دیدم بعدش دیگه نتونستم حل کنم ول کردم بعد اومدم از پایه چگالی رو دیدم خیلی سخت تر از حرکت شناسیه چطو میگن پایه راحته کسی اگه مباحث راحت تری میدونه بگه برا درصد 20 یا 30 من اصلا به هیچ یک از مباحث فیزیک اشنا نیستم
      بستگی به شخص داره
      برای من دینامیک و سینماتیک و دهم خیلی راحته تو یازدهم میمونم.
      دوستم دقیقا برعکس من بود.
      الان از من بپرسی اول دوازدهم فصل 1 و 2 رو خوب بخون بعد برو از دهم شروع کن.
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

3. Top | #3
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اینا رو که میگم به ترتیب مبحثای درصد اورن، دهم فصل 1 وفصل 3بجز لوله هایی که سطح مقطعشون برابر نیستو تغیرات ارتفاع ناشی از اضافه کردن مایع میخاد، یازدهم فصل 3 و 1،دوازدهم فصل 4 ، با اینا راحت میتونی تا 40 واینا بیای، بعدش اینایی که در ادامه میگم مباحثین که سخت ترن؛ فصل 2 دهم باید واسه دینامیک دوازدهم که میشه فصل 2 بلد باشی ، بعد فصل 4 دهم، بعدش فصل 2 یازدهم و در اخر فصل 1 و 3 دوازدهم، امیدوارم موفق باشی.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kingdom نمایش پست ها
      اینا رو که میگم به ترتیب مبحثای درصد اورن، دهم فصل 1 وفصل 3بجز لوله هایی که سطح مقطعشون برابر نیستو تغیرات ارتفاع ناشی از اضافه کردن مایع میخاد، یازدهم فصل 3 و 1،دوازدهم فصل 4 ، با اینا راحت میتونی تا 40 واینا بیای، بعدش اینایی که در ادامه میگم مباحثین که سخت ترن؛ فصل 2 دهم باید واسه دینامیک دوازدهم که میشه فصل 2 بلد باشی ، بعد فصل 4 دهم، بعدش فصل 2 یازدهم و در اخر فصل 1 و 3 دوازدهم، امیدوارم موفق باشی.
      میشه به اسم بگین این مبحثایی که گفتین رو چون من کتاب ندارم از رو فیلم میبینم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی هس چند تا مبحث اسون بگه از فیزیک بشه ۲۰ درصد زد حتی اگه کنکور سخت باشه منظور جز سوالای روتین باشه که هر سال میاد کسی که واقعا فیزیک رو میشناسه راهنمایی کنه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کسی هس چند تا مبحث اسون بگه از فیزیک بشه ۲۰ درصد زد حتی اگه کنکور سخت باشه منظور جز سوالای روتین باشه که هر سال میاد کسی که واقعا فیزیک رو میشناسه راهنمایی کنه
      از اسون به سخت فصل اول دهم بعدش قسمتای خازن نه کل فصل الکتریسیته ساکن فقط خازن از میدانم یه کوچولو بلد باش مغناطیس و القا و موج ( نوسان رو فقط در حد سوالای ساده بلد باش بعضی وقتا در حد جا گذاری میدن بعضی وقتام سخت+ خود موجم تا سر قانون بازتاب بخون)+فصل چهارم دوازدهم میگن اسونه من پارسال نخوندمش

7. Top | #7
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تا اونجایی که میدونم احتمال اینکه از فصلی که خوندی سوالای سخت بیاد زیاده
      ولی اینارو بخون

اتمی و هسته ای فصل آخر دوازدهم

نوسان و موج و اینا فصل سوم دوازدهم

حفظیات فیزیک چیزی حدودا ۱۵ درصد میاد هرسال که معمولا از درس نوسان و اتمی و فشار و گه گاهی هم گرما میادش

اینا تقریبا یا پارامتری سادن یا حفظی!

اندازه گیری و بردار هم بخون
      حرکت فصل سبکیه قبلنا نظام قدیم اسون بود ولی چون خیلی حجیم بود میذاشتنش کنار الان دیگه اون حجم قبل رو نداره در نتیجه عاقلانه س بخونیش! چون پیچیدگی خاصی نداره اصلا و خیلیییی مفهومیه!

دینامیکو کار و انرژی من هیچ وقت نخوندم و میترسم سراغش برم

و اینکه گرمای نظام قدیم رو من خونده بودم فصل باحالی بود و فشار هم باحال بود گرچه الان فشارو دیدم پرام ریخت بس که سنگین شده

در نتیجه این درسارو بخون:
      اندازه گیری + حرکت + نوسان + اتمی + القا و مغناطیس
      ماهی یه دونشم بخونی تا روز کنکور تموم میکنی

همینا جمعا میشن ۱۲ تست حدودا ۳۵ درصد
      ازونجایی که فیزیک خیلی غیرمنتظره س ۳۵ درصدشو اوکی بخون که حداقل ۲۰ درصد بزنی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بنظرم همه مباحث رو بخون . ممکنه ازون مبحثایی و واقعا میترسی سال کنکورت اتفاقا سوال اسون طرح بشه و از مباحثی ک حسابی سرمایه گذاری کردی سوال سخت طرح بشه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط itsamirn نمایش پست ها
      بنظرم همه مباحث رو بخون . ممکنه ازون مبحثایی و واقعا میترسی سال کنکورت اتفاقا سوال اسون طرح بشه و از مباحثی ک حسابی سرمایه گذاری کردی سوال سخت طرح بشه
      میدونم چی میگی ممنون ولی چون اصلا هیچی نخوندم این تاپیک رو زدم چون تازه شروع کردم هیچی هم از فیزیک نمیدونم

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط covid_19 نمایش پست ها
      سلام عزیزم شب بخیر...فیزیک 11فصل 1 و فصل اخر..فیزیک 10 فصل 3 به جز مثلا لوله های uشکل--فصل اخر دهم هم اوایلش برا کسی که فیزیک براش سخت باشه میتونه خوب باشه...ولی بقیش سلیقه ای دیگه..یکی حرکت شناسی براش راحته یکی هم توان و انرژی...ولی خی هر دو سختی های خودشونو دارن

11. Top | #11
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میشه به اسم بگین این مبحثایی که گفتین رو چون من کتاب ندارم از رو فیلم میبینم
      ب ترتیب اولویت درصد گیری واز اسون ب سخت مطالب میگم:فیزیک و اندازه گیری -ویژگی فیزیکی مواد-فیزیک اتمی و هسته ای-مغناطیس-الکتریسته ساکن_مدار و جریان-دما و گرما_کار انرژی و دینامیک (این دوتا رو باهم باید خوند)-حرکت شناسی و نوسان.البته بگم این دوتای اخری زیاد سخت نیستن ولی چون طولانین و تو گفتی مبحث راحت و درصد اودر میخای انداختم اخر.دیگه همیناست ب ترتیب نوشتم برات دوست عزیز که تا 4،5 تای اول حدودا سی چهل درصد میشه زد

12. Top | #12
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      میدونم چی میگی ممنون ولی چون اصلا هیچی نخوندم این تاپیک رو زدم چون تازه شروع کردم هیچی هم از فیزیک نمیدونم
      فیزیک درس زود بازده ایه . بیشتر سوالاشم سابقه تکرار تو کنکورای گذشته رو دارن شروع کن ب خوندن به تلاش خودت و معرفت پروردگارت ایمان داشته باش

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      اصلا به فکر مبجث آسون پیدا کردن نباش چون ممکنه توی کنکور همون آسونا سخت بشه و سختا آسون.اما درکل بخوام بهت بگم:دما گرما،دو فصل آخر دوازدهم،مغناطیس و القا،فصل اول دهم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مباحثی که از دید من اسونتر از بقیه بودن تا الان...گرما و فشار دهم- یازدهم فصل جریان و مغناطیس
      دوازدهمم سینماتینک خوب تست بزنی بدک نیس

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن