خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78
    نمایش نتایج: از 106 به 118 از 118
    1. Top | #106
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم میخوام مشاور بگیرم اما کسی رو سراغ ندارم مشاورای شهرمون خوب نیستن.چی کار کنم؟

2. Top | #107
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      جدا از هزینه های نجومی دستمزد مشاورین ؛ از نظر من واقعا داشتن مشاور تاثیر چندانی در موفقیت فرد نداره . شخص هوشمند کسی هست که با کمترین هزینه بیشترین موفقیت رو داشته باشه . از نظر من در انجمن افراد موفق و راهنمای زیادی هست . اصول و قواعد کلی کنکور رو باید سوال کرد و بعد از اون درس و تلاش رو شروع کرد. در طی مسیر کاملا متوجه میشی که چطور باید مطالعه کنی ، چه مباحثی رو‌ بهتر یاد میگیری و چه مباحثی تلاش بیشتری لازم هست . اینکه شخصی به شما برنامه بده که فقط یک هفته تابع بخون ؛ صحیح‌ نیست شاید شما به دو هفته مطالعه نیاز داشته باشی . خود شخص بهترین برنامه ریز برای خودش هست

3. Top | #108
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Khodkar نمایش پست ها
      سلام ف من سال ِ94 کنکور دارم ، و امروز امتحانام تموم شده ، ریاضی هم هستم.
      یک مشاور نسبتاً خوب انتخاب کردم و قراره 1/5 میلیون بگیره :\

به نظرتون قیمت خوبه؟
      اینجا کسی از اهواز داریم که مشاور خوب سراغ داشته باشه؟
      ممنون دوست ِمن.
      هعی چقد ارزون بوده...
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

4. Top | #109
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amf1384 نمایش پست ها
      سلام دوستان کسی هست با آقای پوریا مردوخی مشاوره گرفته باشه؟ سالی 15 میلیون میگیره فکر کنم. اگر کسی از مشاور خوب مشاوره گرفته لطفا بگه؟؟؟

پوریا مردوخی ؟؟؟ داداش به کاه دون زدی
      ایشون زدن تو کار خوانندگی
      از دندانپزشکی پاس نشدن رد شدن (در گیر مشاوره )
      کلا الآن از هر 100 ورودی پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی شاید 20 نفر واقعا بتون تموم کنن باقی دچار حاشیه میشن (اکثرا بیزینس کنکور) و از قافله جا میمونن
      توصیه میکنم به این شارلاتانها از جمله
      علی کاویانی
      مردوخی
      و .....
      باج ندهید

5. Top | #110
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      capture.png

این رو یکی از دوستان برای من فرستادن با اینکه خودشون شاخ در اورده بودند ولی برای من عادی بود چون میدونستم کسی که هدفش پزشکی باشه اصلا وقت نمیکنه سرش رو بخارونه از شدت شنگینی دروس چه برسه مشاوره بده و سمینار مشاوره برگزار کنه
      اینا همشون هدفشون استفاده تبلیغاتی و ابزاری از اسم دندانپزشک و پزشک هستش برای تیغ زدن مردم و رسیدن ارزوهای خودشون نه رساندن دیگران به ارزوهاشون
      متاسفانه کنکور تبدیل شده به یک بنگاه معاملاتی که آرزو ها و اهداف دانش اموزان رو به باد میدن در این بنگاه و بر سرش قمار میکنن حواستون خیلی خیلی جمع باشه
      مشاور و معلم رو از شارلاتان آموزشی بشناسید و باج ندهید
      اینستا گرام پر شده از مشاور نما و پزشک نماهای شارلاتان که حتی به گودزیلا هم رحم نمیکنند چه برسه به انسان و یک دانش اموز 18 ساله
      پیج های انگیزشی رویا فروش که آنچیزی رو میگویند که فقط دوست دارید بشنوید
      پیج هایی که حتی تا یک ساعت مانده به کنکور هم برایتان برنامه و پکیج برای فروختن دارند
      معلمهایی که با شارلاتان بازی تمام و روشها من در اوردیشون با یکسال حساس زندگی شما بازی کرده و انم را بر باد میدهند
      خیلی خیلی مراقب باشید
      حتی صدا و سیمای ملی هم نتوانسته از این شارلاتان ها و جریان شارلاتانیسم اموزشی مصون بماند و امروزه هر شبکه ای را باز کنید در حال تبلیغ کتاب و دیوی دی و جزوه هستش

6. Top | #111
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در ضمن لازم به ذکره
      خودم یک روزی اینارو پرستش میکردم و چوبش رو هم خوردم
      کلا من تو کنکور هر ادم و کتاب و مشاور و .... ای رو میشناسم و کوه تجربه ام دیگه الان یه مشاور دهنش رو باز کنه میفهمم میخواد چی بگه و چه تیپ ادمیه

فکر میکردم همیشه وقت هست و میشه و .....
      البته نه اینکه نشه . نه قطعا میشه
      ولی اونجوری که اینا میگن قطعا نمیشه
      باورم کنید قطعا نمیشه

7. Top | #112
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ماشالله با پازل بندم همکاری کرده
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.PNG
مشاهده: 317
حجم: 240.0 کیلو بایت

این رو یکی از دوستان برای من فرستادن با اینکه خودشون شاخ در اورده بودند ولی برای من عادی بود چون میدونستم کسی که هدفش پزشکی باشه اصلا وقت نمیکنه سرش رو بخارونه از شدت شنگینی دروس چه برسه مشاوره بده و سمینار مشاوره برگزار کنه
      اینا همشون هدفشون استفاده تبلیغاتی و ابزاری از اسم دندانپزشک و پزشک هستش برای تیغ زدن مردم و رسیدن ارزوهای خودشون نه رساندن دیگران به ارزوهاشون
      متاسفانه کنکور تبدیل شده به یک بنگاه معاملاتی که آرزو ها و اهداف دانش اموزان رو به باد میدن در این بنگاه و بر سرش قمار میکنن حواستون خیلی خیلی جمع باشه
      اینستا گرام پر شده از مشاور نما و پزشک نماهای شارلاتان که حتی به گودزیلا هم رحم نمیکنند چه برسه به انسان و یک دانش اموز 18 ساله
      پیج هایی که حتی تا یک ساعت مانده به کنکور هم برایتان برنامه و پکیج برای فروختن دارند
      معلمهایی که با شارلاتان بازی تمام و روشها من در اوردیشون با یکسال حساس زندگی شما بازی کرده و انم را بر باد میدهند
      خیلی خیلی مراقب باشید
      حتی صدا و سیمای ملی هم نتوانسته از این شارلاتان ها و جریان شارلاتانیسم اموزشی مصون بماند و امروزه هر شبکه ای را باز کنید در حال تبلیغ کتاب و دیوی دی و جزوه هستش

...

8. Top | #113
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      ماشالله با پازل بندم همکاری کرده
      پول داشته باشی با جنیفر لوپز هم میتونی همکاری کنی
      تو ایران پول داشته باش یه شبه بازیگر میشی و معروف
      یه شبه خاننده میشی
      یه شبه میری دبی با فلانی شب رو سپری میکنی
      توی اینستا با فلانی لایو میزاری و حرفت همه جا زده میشه
      و هزار تا چیز دیگه
      این واقعیت جامعه ماست
      البته جواع دیگر هم تقریبا کم و کاستی از ما ندارن ولی فرقی که دارن اینه که مردمشون پشم یارو رو میکنن اگه بخواد از یه چیزی سو استفاده کنه
      نه اینکه مثل مردم ما تشویقش هم بکنن
      متاسفانه الان قشر جوانان ما بسیار در گیر این ضوابط و شرایط اند و به همین دلیل هم روز به روز پسرفت میکنیم
      بر خلاف تفکرات جوانان که فکر میکنن بسیار میدانند و به روز هستند
      اتفاقا هیچ نمیدانند
      بلکه این افراد کهن سال و میانسال ایران است که با شعور ترین قشر جامعه ما را تشکیل میدهد نه جوانان
      در صورتی که باید بر عکس باشد
      مه معکوس فکر میکنیم
      ویرایش توسط _Joseph_ : 06 بهمن 1399 در ساعت 00:56

9. Top | #114
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali1065 نمایش پست ها
      هر دم از این باغ بری میرسد
      البته هر دم که چه عرض کنم ...

10. Top | #115
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.PNG
مشاهده: 317
حجم: 240.0 کیلو بایت

خیلی خیلی مراقب باشید

جالبه امید آمری هم دندونپزشک بود تو شهر ما

ولی کار دندونش تعریفی نداشت یه دندون واسم عصب کشی کرد که سال بعدش مجبور شدم هزینه دوبل بدم برا عصب کشی مجدد
      بگذریم از این که خوانندگیشم تعریفی نداره

11. Top | #116
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام ،
      خب مسلماً من وقتی میبینم کسی که رفته پیش ِیک مشاور ِخوب و رتبه اش خوب شده ، چرا که نه !
      و وقتی میبینم رتبه دو تجربی سال ِپیش فقط مشاور داشته ، میشه فهمید که مشاور هم اونقدرها هم که میگیم بی تاثیر نیست.

این حرفتون وقتی درسته که مطمئن باشین که اون رتبه برتر واقعا در طول سال کنکور پیش اون مشاور بوده و مشاور اون رو با پول نخریده که تبلیغش رو بکنه

12. Top | #117
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مشاور خوبه یا نه؟
      خوب است به شرطی که طرف واقعا مشاور باشه نه بیزینس من
      اغلب(اگه نگیم همه) اینایی که تو فضای مجازی میبینید بیزینس منن نه مشاور..یعنی فقط یه چیز براشون مهم پول درآوردن

13. Top | #118
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام ف من سال ِ94 کنکور دارم ، و امروز امتحانام تموم شده ، ریاضی هم هستم.
      یک مشاور نسبتاً خوب انتخاب کردم و قراره 1/5 میلیون بگیره :\

به نظرتون قیمت خوبه؟
      اینجا کسی از اهواز داریم که مشاور خوب سراغ داشته باشه؟
      ممنون دوست ِمن.
      حس اصحاب کهف بهم دست داد

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن