خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

انصراف در ترم هفت

سلام خسته نباشید دوستان
      من بهمن ماه وارد ترم هفتم پیام نور میشوم تاحالا انصراف ندادم و جمعا حدود 30 واحدس پاس کردم سربازی هم نرفتم
      ایا میتونم کنکور 1400 شرکت کنم؟
      ترم هفت بودنم مشکلی ایجاد نمیکنه؟
      ممنونم از کمکتون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سوال منم هست
      اگه کسی میتونه راهنمایی کنه

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed21 نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید دوستان
      من بهمن ماه وارد ترم هفتم پیام نور میشوم تاحالا انصراف ندادم و جمعا حدود 30 واحدس پاس کردم سربازی هم نرفتم
      ممنونم از کمکتون
      کنکور 1400 میتونی و مشکلی نداری
      LEFT
      4/19/2021

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من امروز 5 بهمن انصراف دادم
      اگه برای 1400 ترم بهمن قبول شم مشکلی برام پیش نمیاد؟؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

کنکور 1400 میتونی و مشکلی نداری

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AliRezA-G-11 نمایش پست ها
      مشکل رو باید برید از نظام وظیفه بپرسید
      بهتر بود انصراف نمیدادید و شهریور ماه که تو دانشگاه جدید تر قبول شدید انصراف میدادید برای ثبت نام دانشگاه جدید و دروستون هم معادلسازی میشد
      خیلیها به پشتوانه این قانون که کارشناسی ها یکسال وقت دارن بعد از انصراف تعیین تکلیف کنن که خدمت میروند و یا دانشگاه از بهمن انصراف میدهند ولی نظام وظیفه دقیق تر میداند این قوانین را و من به شخصه چنین مواردی رو دیدم که طرف هنگاه ثبت نام دانشگاه بهش گفتن مشمول هستید
      توصیه میکنم انصراف ندهید محز احتیاط و ترم دوم رو هم مرخصی بگیرید و شهریه ثابت را پرداخت کنید تا مشکلی خدای نکرده پیش نیاد
      بعد از کنکور انصراف میدهید . وقت برای انصراف همیشه هست
      برید نظام وظیفه تا با سیستم چک کنن که شما ت اشهریور و مهر 1400 مشمول سربازی نمیشوید تا خیالتان راحت شود

ویرایش توسط _Joseph_ : 06 بهمن 1399 در ساعت 00:50

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اون که یک سال فرصت هست که قانون سایت نظام وظیفه هم نوشته بعد انصراف تا 1 سال فرصت معرفی دارند پس مشکلی نیست چون طبق قانونه سایت نظام وظیفه هست
      این متن از تاريخ فراغت ، اخراج يا ترك تحصيل يكسال فرصت دارند تا خود را معرفي نمايند.
      مثال: دانش آموز متولد 79/02/18 كه در تيرماه 1397 ، فارغ التحصيل ، انصراف ، ترك تحصيل و يا اخراجي محسوب شوند تاپايان تير ماه 98 مهلت معرفي خواهد داشت
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      مشکل رو باید برید از نظام وظیفه بپرسید
      بهتر بود انصراف نمیدادید و شهریور ماه که تو دانشگاه جدید تر قبول شدید انصراف میدادید برای ثبت نام دانشگاه جدید و دروستون هم معادلسازی میشد
      خیلیها به پشتوانه این قانون که کارشناسی ها یکسال وقت دارن بعد از انصراف تعیین تکلیف کنن که خدمت میروند و یا دانشگاه از بهمن انصراف میدهند ولی نظام وظیفه دقیق تر میداند این قوانین را و من به شخصه چنین مواردی رو دیدم که طرف هنگاه ثبت نام دانشگاه بهش گفتن مشمول هستید
      توصیه میکنم انصراف ندهید محز احتیاط و ترم دوم رو هم مرخصی بگیرید و شهریه ثابت را پرداخت کنید تا مشکلی خدای نکرده پیش نیاد
      بعد از کنکور انصراف میدهید . وقت برای انصراف همیشه هست
      برید نظام وظیفه تا با سیستم چک کنن که شما ت اشهریور و مهر 1400 مشمول سربازی نمیشوید تا خیالتان راحت شود

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اون که یک سال فرصت هست که قانون سایت نظام وظیفه هم نوشته بعد انصراف تا 1 سال فرصت معرفی دارند پس مشکلی نیست چون طبق قانونه سایت نظام وظیفه هست
      این متن از تاريخ فراغت ، اخراج يا ترك تحصيل يكسال فرصت دارند تا خود را معرفي نمايند.
      مثال: دانش آموز متولد 79/02/18 كه در تيرماه 1397 ، فارغ التحصيل ، انصراف ، ترك تحصيل و يا اخراجي محسوب شوند تاپايان تير ماه 98 مهلت معرفي خواهد داشت
      ببینید من از این قانون خبر دارم و تو سربازی خودم هم بخش اداری مشمولان بودم و مو به مواز جریانات خبر دارم
      ولی این قوانین هی بر اساس تبصره و اصلاحیه تغییر میکنن این نکته اول
      نکته دوم بهتر هست که به نظام وظیفه بروید و اطلاعاتتان چک شود من کیسهایی رو دیدم که حتی بعد از انصراف هم مشمول حساب میشدند پس بهتره خیالتون رو راحت کنید . همین یکی از بچه های انجمن هم این مشکل رو داشتن و بعد از قبولی در دانشگاه گفتن که مشمول هستن پس ریسک نکنید . درضمن مشاور ها هم در این خصوص اطلاعات کافی ندارن متاسفانه و راهنمای یها درست درمونی نمیکنن . بهترین منبع نظام وظیفه شهرستانتون هست
      همین و بس

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باید برم نظام وظیفه ازشون بپرسم که من انصراف دادم ایا مشمول خدمتم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      ببینید من از این قانون خبر دارم و تو سربازی خودم هم بخش اداری مشمولان بودم و مو به مواز جریانات خبر دارم
      ولی این قوانین هی بر اساس تبصره و اصلاحیه تغییر میکنن این نکته اول
      نکته دوم بهتر هست که به نظام وظیفه بروید و اطلاعاتتان چک شود من کیسهایی رو دیدم که حتی بعد از انصراف هم مشمول حساب میشدند پس بهتره خیالتون رو راحت کنید . همین یکی از بچه های انجمن هم این مشکل رو داشتن و بعد از قبولی در دانشگاه گفتن که مشمول هستن پس ریسک نکنید . درضمن مشاور ها هم در این خصوص اطلاعات کافی ندارن متاسفانه و راهنمای یها درست درمونی نمیکنن . بهترین منبع نظام وظیفه شهرستانتون هست
      همین و بس

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed21 نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید دوستان
      ممنونم از کمکتون
      ورودی چه سالی هستید؟ نیمسال اول یا دوم؟

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ولی اگه الان انصراف بدید 1400 رو میتونید شرکت کنید.
      اما اگه بعد از اعلام نتایج انصراف بدید واسه 1401 لااقل ورودی مهر میتونید شرکت کنید.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه امسال هرچی شد میرم
      اصلا برای همین انصراف دادم که اخرین سال کنکور دادنم باشه
      ادم تا یه حد توان داره
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_H80 نمایش پست ها
      ولی اگه الان انصراف بدید 1400 رو میتونید شرکت کنید.
      اما اگه بعد از اعلام نتایج انصراف بدید واسه 1401 لااقل ورودی مهر میتونید شرکت کنید.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      باید برم نظام وظیفه ازشون بپرسم که من انصراف دادم ایا مشمول خدمتم؟
      بله
      پلیس +10 هم فکر کنم بتونه استعلام بگیره

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      معمولا ترم بهمن اواسط بهمنه
      مثلا من خودم 19 بودم و از همون تاریخ برام معافیت زدن
      شما برای اون یکی دو هفته که غیبت نخوری دو راه داری:
      1-از دانشگاه و مسئول نظام وظیفه میخوای که تاریخ معافیتت رو از 4 بهمن بزنن که یا قبول میکنن و خلاص میشی یا قبول نمیکنن
      2-میری دفترچه پست میکنی برای سربازی تا تو اعزام بشی خیلی طول میکشه به محض اینکه معافیت تحصیلی بگیری از اونور میری نظام وظیفه و ایست خدمت میگیری و خلاص میشی
      در هر صورت مشکلی نداری
      LEFT
      4/19/2021

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی اوایل بهمن دفترچه پست کنم
      بعد که معافیت تحصیلی گرفتم
      برم ایست خدمت بزنم؟
      شما اینکارو کردی؟؟
      یا کسی رو دیدی که این کارو بکنه؟؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

معمولا ترم بهمن اواسط بهمنه
      مثلا من خودم 19 بودم و از همون تاریخ برام معافیت زدن
      شما برای اون یکی دو هفته که غیبت نخوری دو راه داری:
      1-از دانشگاه و مسئول نظام وظیفه میخوای که تاریخ معافیتت رو از 4 بهمن بزنن که یا قبول میکنن و خلاص میشی یا قبول نمیکنن
      2-میری دفترچه پست میکنی برای سربازی تا تو اعزام بشی خیلی طول میکشه به محض اینکه معافیت تحصیلی بگیری از اونور میری نظام وظیفه و ایست خدمت میگیری و خلاص میشی
      در هر صورت مشکلی نداری

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یعنی اوایل بهمن دفترچه پست کنم
      بعد که معافیت تحصیلی گرفتم
      برم ایست خدمت بزنم؟
      شما اینکارو کردی؟؟
      یا کسی رو دیدی که این کارو بکنه؟؟
      بله میتونید این کار رو هم کنید
      شما اگه حتی در حین خدمت هم دانشگاه قبول بشید خدمت سربازی شما ایست میخورد و میروید برای تحصیل و بعد از تحصیل ادامه خدمت سربازی رو میگذرونید در ضمن ارتقا درجه هم میگیرید حین تحصیل در خدمت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن