خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

موج ازمون ادبیات برا شروع از الان خوبه؟

دوستانی که این کتاب رو مطالعه کردن من تو کتابخونه دیدم به نظرم کامل اومد و جمع و جور مطلب اصلی رو گفته و کشش نداره اگه کسی اطلاعی داره منو راهنمایی کنه ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی پیشنهادی نداره؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیر برای شروع خوب نیست
      از کتاب های مبحثی مثل هفت خوان یا نشردریافت استفاده کن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      خیر برای شروع خوب نیست
      از کتاب های مبحثی مثل هفت خوان یا نشردریافت استفاده کن
      بخش لغت املای ادبیات موضوعی کامله؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Covid_19 نمایش پست ها
      بخش لغت املای ادبیات موضوعی کامله؟
      کدوم کتاب منظورت هست؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کدوم کتاب منظورت هست؟
      ببخشین اشتباه گفتم منظورم کتاب موج ازمون ادبیات هست میگم کامله بخش لغت املاش؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببخشین اشتباه گفتم منظورم کتاب موج ازمون ادبیات هست میگم کامله بخش لغت املاش؟
      خوب کتاب جمع بندی هست قطعا به کاملی یک کتاب مبحثی نیست،اگر منظورت این هست که همه لغات رو آورده،اگر درست یادم باشه فقط لغات واژه نامه های کتاب رو آورده(که البته مهم همینا هستن)

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوب کتاب جمع بندی هست قطعا به کاملی یک کتاب مبحثی نیست،اگر منظورت این هست که همه لغات رو آورده،اگر درست یادم باشه فقط لغات واژه نامه های کتاب رو آورده(که البته مهم همینا هستن)
      من شاید احتمالا بخش قرابت و ارایه و زبان فارسی نخونم یکی از معلمها هم همینو پیشنهاد داد واسم که دیدم منطقیه با توجه به این روش این کتاب رو بخونم یا موضوعی لغت املا و تاریخ ادبیات؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من شاید احتمالا بخش قرابت و ارایه و زبان فارسی نخونم یکی از معلمها هم همینو پیشنهاد داد واسم که دیدم منطقیه با توجه به این روش این کتاب رو بخونم یا موضوعی لغت املا و تاریخ ادبیات؟
      اگر کتاب موضوعی داری از روی موضوعی بخون و تست بزن،خیلی درگیر از چی بخونم نشو فقط بخون!

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستانی که این کتاب رو مطالعه کردن من تو کتابخونه دیدم به نظرم کامل اومد و جمع و جور مطلب اصلی رو گفته و کشش نداره اگه کسی اطلاعی داره منو راهنمایی کنه ممنون
      به نظرم هم موج ازمون عربی هم ادبیات سطحشون پایینه.....ولی کتاب جمع و جور و خوبیه....

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بعنی کلا قرابت و ارایه و زبان فارسی رو نخونید؟؟یا فقط بخش این کتاب رو؟؟؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negarg4444 نمایش پست ها
      بعنی کلا قرابت و ارایه و زبان فارسی رو نخونید؟؟یا فقط بخش این کتاب رو؟؟؟؟؟
      نه کلا نخونم چون بقیه درسام فشردس زمان هم کمه برا قرابت و ... این مبحثا جوریه که ده ماه زمان میخواد ریاضی فیزیک نیس فرمول داشته باشه مثل نهالیه که اب بدی که من واقعا هیچ سر رشته ای ندارم از قرابت کتابای بازار هم مثل هامون سبطی وقت بره و باید تو تیر مرداد میخوندم واسه همین این تصمیم رو گرفتم

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اوه اوه......این خیلی بده...میدونی چیه قرابت خیلی اسونه...هر شب 10 تا تست قرابت بزنی ردیفه...من یه فایل دارم نمیدونم میشه بفرستم یا نه...خیلی عالیه...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negarg4444 نمایش پست ها
      اوه اوه......این خیلی بده...میدونی چیه قرابت خیلی اسونه...هر شب 10 تا تست قرابت بزنی ردیفه...من یه فایل دارم نمیدونم میشه بفرستم یا نه...خیلی عالیه...
      والا نمیدونم تستای کنکور رو دیدم یکیشونم نتونستم حل کنم بعد تحلیل سوال رو دیدم نوشته بود بازار حشر رو به قیامت ربط داده خیلی چرته به نظرم اصلا با قرابت میونه خوبی ندارم اخه چطو ممکنه سر کنکور بفهمی دست های اشاره انسان ها به اسمان منظورش رعد و برقه من اصلا ذهنم عرفانی نیس به علاوه کنکور قبلم ثابت کرد ادبیات درسی نیس که توش سرمایه گذاری کنی خیلیا با اینکه خونده بودن ۲۰ ۳۰ درصد زدن که اگه لغت وتاریخ ادبیات فقط میخوندن باز همون رو میزدن که راه اسون تریه به نظرم

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      والا نمیدونم تستای کنکور رو دیدم یکیشونم نتونستم حل کنم بعد تحلیل سوال رو دیدم نوشته بود بازار حشر رو به قیامت ربط داده خیلی چرته به نظرم اصلا با قرابت میونه خوبی ندارم اخه چطو ممکنه سر کنکور بفهمی دست های اشاره انسان ها به اسمان منظورش رعد و برقه من اصلا ذهنم عرفانی نیس به علاوه کنکور قبلم ثابت کرد ادبیات درسی نیس که توش سرمایه گذاری کنی خیلیا با اینکه خونده بودن ۲۰ ۳۰ درصد زدن که اگه لغت وتاریخ ادبیات فقط میخوندن باز همون رو میزدن که راه اسون تریه به نظرم

نمیشه خیلی مطمئن بود که لغات رو همه میزنی...ممکنه خدایی نکرده یه لحظه سوتی بدی و تمام...تاریخ ادبیات امسال رو هم خب دیدی...خود شاعر میومد تشخیص نمیداد کدوم شعر مال خودشه...پس به نظرم برو تو کار قرابت و ارایه ها..عالی یادشون میگیری....حالا یه تست حل کردی سخت بوده...کی گفته همه سختن؟؟؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن