خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 63
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh80 نمایش پست ها
      موفق و سربلند باشین
      ممنون از لطفت

2. Top | #47
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلااااااااااااااااااااااا اااااام دوباره خدمت همه.چه مثبت چه منفی.
      خب ریاضی تامام.به همراه46تست.از تابع شروع کردم.تابع قدر مطلق و جزصحیح و انواع مختلف تابع مثل ثابت و همانی و یک به یک و... بعدشم یک سر تشریف بردم خدمت مبحث وارون تابع ببینم چیه این که اینقدر بچه های کلاس ما همش از دبیرمون سوال میپرسیدن دربارش اون موقع هیچی ازش نفهمیدم.همش فکر میکردم چقدر خنگم ولی الان فقط دلم میخواد جرئت کنه تو کنکور بیاد جوری پدرشو درمیارم که از سال دیگه از کتاب درسیا حذف بشه

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب الان بریم سراغ چی؟اها گرفتم بریم سر زیست.خب فکر کنم واسه شروع فصل5دهم و فصل2دوازدهم بد نباشه.پس برو که رفتیم

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب زیست دوازدهم دوتا گفتار اولش فیتیله پیچ شد.هم کتابو جوییدم و هم درسنامه خیلی سبز رو.حالا دیگه نوبتی هم که باشه نوبت زیست دهمه.برم که زیاد منتظرم نمونه.

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

زیست دهم تامامالبت فقط فصل پنجش ایشالا به همین زودی میام میگم زیستا هر سه تاش تموم شده.فصل پنجم زیست دهم رو قبلنا کنفرانس داده بودم یک چیزایی حالیم بود.
      فردا تستای زیست رو میزنم که ببینم چقدر یادم مونده.
      خب دیگه حالا دیگه برم یکم تفریح برم فیزیک بخونم قشنگ ترین درس دنیا.بخدا با این که تاحالا نخوندمش ولی عاشقشمخب دیگه من بازم برم.نمدونم چرا من تازگیا فقط دارم میرم.

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستی برای فیزیک میخوام از فصل3دوازدهم و فصل1یازدهم بشروعم.خب دیگه برم بشروعم

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمدونم چرا سرعتم داره میاد پایین.نه نباید بیاد.تا نیم ساعت دیگه باید تا اول میدان الکتریکی بخونم.اره باید

8. Top | #53
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      10مین زودتر تموم شد.خب حالا برم سراغ میدان الکتریکی.

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب میدانم تموم شد+34تست

10. Top | #55
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چشمام داره بسته میشه ولی باید برم سر فیزیک12.اصن چشمام غلط کردن.

11. Top | #56
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فصل3فیزیک12رو قبلا دبیرم یک چیزاییشو گفته بود پس تقریبا یاد داشتم ولی خب یک دور درسنامه میکرو رو هم تا اونجایی که میخواستم خوندم+30تست

12. Top | #57
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب دیگه کم کم برم لالا.
      برای روز اول اونم از بعدازظهر بدک نبودولی از فردا باید بهتر باشم خیلی بهتر.
      شب همگی خوش

13. Top | #58
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلااااااااااااااااااااااا اااااااااااامی چو بوی خوش دماغ سوخته کنکور.
      خب قبل از اینکه بگم تا الان چی خوندم و چقدر خوندم یک مسئله ای رو بگم.من مامانم هر روز از ساعت6صبح تقریبا میره سرکار امروزم سر صبح رفیقم که تازگیا خونشونو اوردن جای ما عین قرقی اومد پیشم و بعد از کلی مسخره بازی که چه عجب بالاخره تو کتاب دستت گرفتی و چمیدونم هزارجور از این حرفا گفت که چیشد که داری درس میخونی؟منم گفتم حدودا چند روز پیش توی یک انجمن کنکوری توی نت پیام های یک اقایی به نام افشین مقتدا رو توی یک تاپیک خوندمو بعدشم یک جست و جویی توی اون انجمن کردم و از حرفای خیلیاشون امید گرفتم.اما بعدش یک تاپیکی رو دیدم که اولش پر بود از حرفای مثبت ولی کم کم نمدونم چی شد سروکله یک عده پیدا شده و یک جورایی این تاپیکو داغون کردن.منم گفتم اینجا جای خوبیه واسه اینکه به هدفم برسم بین همه حرفام توجهش به سمت صحبت های اقای مقتدا بیشتر شد براش اوردم و تقریبا تا همین الان درحال خوندن بود.بعدش برگشت سمتم و گفت میدونی چی باعث شده این ادم اینقدر سریع پیشرفت کنه و برسه به اون چیزی که میخواد؟به غیر از تلاش و تند و مفهمومی خوندن و همه اینا؟وقتی قیافه شکل علامت سوالمو دید گفت.ایمان.
      راستم میگفت الان که دارم با خودم فکر میکنم میبینم ایمان تاثیرش از هرچیزی تو دنیا بیشتره.ایمان یعنی همین چیزی که ما بهش میگیم تلفن همراه،ایمان یعنی لامپی که الان بالای سر منه،ایمان یعنی هواپیماها،یعنی فضا پیماها وخیلی چیزای دیگه.ایمان انسان رو به اسمون برد.ایمان باعث شد انسان از عمیق ترین و پایین ترین لایه های کره زمین باخبر بشه.ایمان انسان رو در دریا و در خشکی زنده نگه داشت.بعدش اومدم یک نگاه به خودم انداختم چرا ته دلم هنوز واسه هدفم قرص نیست.چرا تا همین دیروز از گفتن هدفم میترسیدم.چرا تا الان نخوندم؟حقم داشتم چون ایمان نداشتم.اره نمیدونستم که میرسم یا نه و همین باعث شده بود که ترس همه وجودمو بگیره.
      اما الان که دارم بهش فکر میکنم من چی نیاز دارم؟من به6تا درصد100و3تا بالای 90نیاز دارم.خب.برنامم طوری هست که برای هر درس حداقل دو الی سه تا منبع خوب رو ببندم.دیدم بله.برنامم توش مرور و جمع بندی داره؟بله.خب پس برنامم اکیه.حالا میرسم به خودم که ایا این برنامه رو کامل و درست انجامش میدم؟بله.صددرصد
      خب پس دیگه مشکلی نمیمونه.خواهش میکنم از همه کسایی که میگن نمیشه یک لحظه فقط یک لحظه برن کارنامه جامع 20فروردین که اقای مقتدا گذاشتن رو ببینن.این نتیجه حدودا50روز درس خوندن معرکست.خب یک سوال منی که 150روز وقت دارم.ینی نمیتونم درصدامو دوبرابر ایشون بکنم؟خب معلومه که میتونم.اصن این درسای ما که چیزی نیستن.همشون فقط یک مقدمن از هرچیزی که من و شما باس تو دانشگاه یاد بگیریم.
      پس اگه خودم میدونم که میشه دیگه بقیه چیکارن؟من از الان باید معرکه طبق برنامم بخونم و 11تیر برم سر جلسه کنکور و درصدایی که میخوام رو بزنم و هر چی که فکر میکنم اینجا حرفی از دیگران به میون نیومده.من در کنکور 6تا درس رو صد میزنم و 3تا درس رو هم بالای 90ّّ.هرطوری که شده.حالا اصن بقیه کم تر بزنن یا بیشتر توی وضعیت من چه تاثیری داره؟اصن اقا من میخوام با همین درصدایی که گفتم نفر اخر کشور بشم ولی هرطوری که شده من این درصدارو میزنم.
      برنامم روهم تموم کردم و خیلی معرکه چیندمش.یک روز فقط درسنامه میخونم با چند تا تست تا راه بیفتم.روز بعدش اون مباحثو با تست قیمه قیمه میکنم.اره اینطوری بهتره.اینطوری تستا عمودی میان افقی میرن.
      خب حالا بریم سراغ کارایی که از صبح کردم:از صبح تا الان بیشتر سر برنامم بودم و تست میزدم ولی خب از الان دیگه باس برم سر برنامه ای که از صبح ریختم.
      از این به بعدم شب به شب گزارش میدم که زیاد وقتم سر انجمن نره.
      تا درودی دیگر بدرود

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      من اگه مشاور کنکور بودم و از این راه نون میخوردم حداقل انقدر برای دانش آموزا احترام قائل میشدم که بهشون نگم هنوز برای شروع دیر نیست !
      فروردین شروع کن و تیر کنکور بده اصلا هم دیر نیست !!

دیره برادر من دیره. الان همگی تقریبا کل دروس رو تموم کردیم داریم جمع بندی رو آغاز میکنیم. چطور برای شروع دیر نیست
      اینا بر این باورن که شب کنکورم شروع کنی میشه موفق شد .
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

15. Top | #60
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلااااااااااااااااااااااا ااااااااااام به همه.چه مثبت چه منفی.خب گزارش کار 5بهمن:11/5ساعت مطالعه+344تست.زیاد خوب نبود.ولی خب دیروز چون تا 12مشغول چینش برنامه و تستای عقب افتادم بودم بدک نیست.تا 2شب هم بیدار بودم.در کل برای روزای اول از خودم زیاد ناراضی نیستم.خب امروز که 6بهمنه:صبح راس 7پاشدم.تقریبا از8شروع کردم به خوندن تا راس2/45.حدودا5/5ساعت خوندم+105تستخب دیگه برم سر بقیش.خدا به مشکلاتم رحم کنه چون محاله که من بهشون رحم کنم.باااااااای.

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن