خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام من کانال هایی تو تلگرام میشناسم که همه کتاب های کمک اموزشی رو رایگان پی دی افشون رو قرار میدن به خاطر هزینه های سرسام اور من خودم امسال مجبور شدم برا چند درسم با اونا تست بزنم و به نظرم خیلی ام خوبن زیاد باهاشون مشکل ندارم
      همینطور کانال هایی هستن که ویدیو های اموزشی همه موسسه هارو رایگان قرار میدن فقط باید دانلود کنین و هزینه نت میخواد نه چیز دیگه
      چرا ترک تحصیل؟ خیلیا از همینا کمک میگیرن و موفقم میشن

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javanekonkori نمایش پست ها
      سلام
      ممنونم از شما
      نه من متاسفانه تهران زندگی نمیکنم
      ولی اگه یه وقت کتابی پیدا کردین بهم خبر بدین من هزینه های ارسالش رو پرداخت میکنم
      سلام مجدد خدمت شما

به همه عزیزان برای شما سپردم، از شاگردان قدیم تا خیرین مدرسه ساز و صاحبان بعضی از انتشاراتی ها و ... باید منتظر باشیم اگر خبری شد در خصوصی تون مطلع تون می کنم.

پیروز باشید.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام و احترام

خیلی هم کار خوبی کردید که بیان کردید این مساله رو و به نظرم همه باید تا جایی که می تونیم در این کار مشارکت داشته باشیم.

من هم فردا به چندتا از شاگردای قبلیم پیام می دم که اگر کتابی نیاز نداشتن بفرستن.

تهران هستید؟

یک نکته هم اضافه کنم به زودی نمایشگاه کتاب برگزار می شه و تخفیف های خوبی هم داره و مجازی هم هست. اگر بتونید نظام قدیم ها رو رد کنید حداقل شاید بتونید یکی دو تا درس اصلی رو نظام جدید تهیه کنید.

یه کتابخونه هم می شناسم که کتاب درسی و کمک درسی قرض می ده ولی فکر نمی کنم الان نظام جدید موجود داشته باشه ولی صبح چک می کنم برای شما.

موفق باشید.

سلام نمیدونید دقیقا نمایشگاه کتاب برگزار میشه؟

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hooty.bugatti نمایش پست ها
      سلام نمیدونید دقیقا نمایشگاه کتاب برگزار میشه؟
      نمایشگاه کتاب از یک بهمن ماه شروع شده تا شش بهمن

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام مجدد خدمت شما

به همه عزیزان برای شما سپردم، از شاگردان قدیم تا خیرین مدرسه ساز و صاحبان بعضی از انتشاراتی ها و ... باید منتظر باشیم اگر خبری شد در خصوصی تون مطلع تون می کنم.

پیروز باشید.
      خیلی ممنونم . شرمنده میکنید منو واقعا

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javanekonkori نمایش پست ها
      خیلی ممنونم . شرمنده میکنید منو واقعا
      خواهش می کنم. خیر هنوز خبری نشده. حتی کتابخانه هم برای قرض نداشتند. به محض اینکه خبری بشه در خصوصی مطلع تون می کنم و راه ارتباطی براتون برقرار می کنم. چون هزینه های کتاب خیلی سنگین هست و وضع اقتصادی چندان جالب نیست چه انتشاراتی ها و توزیع کنندگان کتاب و چه شاگردان قبلی و حتی خیرین تمایلی نشون ندادن هنوز. شما باز هم از دوستان دیگه کمک بگیرید و فقط منتظر من نباشید. من پیگیر هستم و مطمئن باشید به محض اینکه کسی اعلام آمادگی کنه حتما در جریان می ذارم شما رو.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن