خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 933 از 938 نخستنخست ... 833923932933934 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 13,981 به 13,995 از 14067
    1. Top | #13981
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ianai نمایش پست ها

جوزف؟ تو مگه ریاضی نیستی؟
      میخوای تجربی بدی امسالو؟
      دی ماه گفتم که تغییر رشته دادم به تجربی

میدونم تصمیم پشم ریزانی گرفته ام

2. Top | #13982
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VahidT نمایش پست ها
      اوکی دادا در هر صورت برا ۱۴۰۰ آماده شو نهایتش هم نشد با قدرت بیشتر میری برای ۱۴۰۱ ، توکل بر خدا
      فعلا برنامه مشخصی ندارم و دارم اطلاعات جم میکنم و زیست میخونم

3. Top | #13983
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      دی ماه گفتم که تغییر رشته دادم به تجربی

میدونم تصمیم پشم ریزانی گرفته ام
      نه حالا خیلی هم پشم ریزان نیستا
      کتاب درسیارو نتونستی پیدا کنی؟؟؟؟
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

4. Top | #13984
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ianai نمایش پست ها

نه حالا خیلی هم پشم ریزان نیستا
      کتاب درسیارو نتونستی پیدا کنی؟؟؟؟

یه دوست صمیمی دارم تو کشور همسایه داره دندانپزشکی میخونه اول از همه این رو به اون دوستم گفتم تا سه روز بهم میگفت جان من بگو چی زدی باورش نمیشد . خانواده هم کلا سکوت اختیار کردندی(آرامش قبل از طوفان باشه فکر کنم بعد نتیجه منفجر بشوندی)

کتابای درسی رو که یدونه شماره پیدا کردم بانک کتاب مدادگلی مشهد از اون میخرمشون
      کتابای کمک درسی زیست رو یازدهمش رو مشکلی ندارم
      دهمش تغییرات زیاد داره برای 1401 و میخوام کتابی بخرم که مناسب 1401 باشه که احیانا اگه برای 1401 خوندم دیگه کتاب نخرم ولی پیدا نمیشد چاپ 98 ش
      که خدارو شکر از همون مدادگلی پرسیدم گفت داریم ولی فعلا پول دستم نرسیده بخرمشون شنبه میخرمشون دهمها رو
      زیر ذره بینها هم کتابای خوبی بودن خریدمشون

5. Top | #13985
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

یه دوست صمیمی دارم تو کشور همسایه داره دندانپزشکی میخونه اول از همه این رو به اون دوستم گفتم تا سه روز بهم میگفت جان من بگو چی زدی باورش نمیشد . خانواده هم کلا سکوت اختیار کردندی(آرامش قبل از طوفان باشه فکر کنم بعد نتیجه منفجر بشوندی)

دهمش تغییرات زیاد داره برای 1401 و میخوام کتابی بخرم که مناسب 1401 باشه که احیانا اگه برای 1401 خوندم دیگه کتاب نخرم ولی پیدا نمیشد چاپ 98 ش
      که خدارو شکر از همون مدادگلی پرسیدم گفت داریم ولی فعلا پول دستم نرسیده بخرمشون شنبه میخرمشون دهمها رو
      ان‌شاالله موفق باشی پسر
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

6. Top | #13986
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مگه تبريز نيستي ؟ نشر دانشجو تو آبرسان داره كتابارو يه سر بزن

7. Top | #13987
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dark_Light نمایش پست ها
      مگه تبريز نيستي ؟ نشر دانشجو تو آبرسان داره كتابارو يه سر بزن
      کتابای درسی؟چاپ 1401؟
      یه سری میزنم بهشون . ممنون

8. Top | #13988
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتابای درسی؟چاپ 1401؟
      1401 رو نميدونم ولي من زيست يازدهم برا كنكور 1400 رو ماه مهر خريدم

9. Top | #13989
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VahidT نمایش پست ها
      میتونم بپرسم مقدار خوابت چقدره؟ باید خیلی کم باشه که میتونی روزی ۱۴ بخونی و انجمن هم بیای
      سلام دوست عزیزم شش ساعت میخوابم حدودا درضمن من درروزبیست. دقیقه فقط برای ارسال گزارش میام ودرطول روزبه هیچ وجه نمیام چون تمرکزموبهم میزنه میتونی ازآخرین بازدیدم ببینی هرروز.موفق باشی
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .
      ویرایش توسط high-flown : 04 بهمن 1399 در ساعت 01:05

10. Top | #13990
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      امروز13ساعت381تست
      من موفق میشم بریم که یه هفته طلایی روشروع کنیم.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

او شنوا و داناست .
      ویرایش توسط high-flown : 04 بهمن 1399 در ساعت 01:11

11. Top | #13991
      NOW
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      افرین به این اراده
      زیست کمپبل رو کسی براتون پیشنهاد کرد بخونیدش؟؟
      سلام . اره یه معلم خوب زیست شهریمون که شناخت خوبی از من داشت میدونست به کتاب زیاد خوندن و مرجع خوندن علاقه دارم . کمپبل مرجع کتاب وزارتی هست و مطالب بیشتری داخلش هست و باعث میشه دید بهتری به مسایل داشته باشم و قطعا برای همه مناسب نیست

.............................................

ان چند روز حتی لب تاپ هم جمع کردم . گوشی هم بایگانی .ا صلا به اینکه دیگه زمان کمه فکر نمیکنم . مدام تلاش میکنم بیشتر درس بخونم و بیشتر لذت ببرم . دیگه این راهی هست که انتخاب کردم و تا اخر لحظه براش تلاش میکنم . عالی پیش میرم . باید به برنامه ازمون خودمو برسونم . باهاش پیش برم و سعی کنم مطالب قدیم هم درکنارش بخونم .یه ساعت هایی گیج میشم که چکار کنم بهتره ولی همینکه مدام در تلاشم .بهترین بخش اینروزهامه . خدایا شکرت

12. Top | #13992
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NOW نمایش پست ها
      سلام . اره یه معلم خوب زیست شهریمون که شناخت خوبی از من داشت میدونست به کتاب زیاد خوندن و مرجع خوندن علاقه دارم . کمپبل مرجع کتاب وزارتی هست و مطالب بیشتری داخلش هست و باعث میشه دید بهتری به مسایل داشته باشم و قطعا برای همه مناسب نیست

.............................................

ان چند روز حتی لب تاپ هم جمع کردم . گوشی هم بایگانی .ا صلا به اینکه دیگه زمان کمه فکر نمیکنم . مدام تلاش میکنم بیشتر درس بخونم و بیشتر لذت ببرم . دیگه این راهی هست که انتخاب کردم و تا اخر لحظه براش تلاش میکنم . عالی پیش میرم . باید به برنامه ازمون خودمو برسونم . باهاش پیش برم و سعی کنم مطالب قدیم هم درکنارش بخونم .یه ساعت هایی گیج میشم که چکار کنم بهتره ولی همینکه مدام در تلاشم .بهترین بخش اینروزهامه . خدایا شکرت
      شاید خودتون بهتر بدونید

ولی بنظرم خوندن کمپیل برای زیست کنکور خطرناک و اغلب آفت محسوب میشه ، توی این بازه زمانی هم که به هیچ عنوان توصیه نمیشه

13. Top | #13993
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سَ لاااام همگی
      The ....is back

شاید بتونین جای خالی رو پرکنید (این هاوس ول کنم نیست)
      خبری ازم نبود خوبه کسیم نداریم سراغ بگیره
      مامانم حالش بد شده بود چند روز و بستری شده بود اون لالوهایه درسی میزدم ولی کلا نشد چند روزی درست درمون بخونم

باید به برنامم برسم (وی دستهای خیسش را با تنبانش پاک کرده و پاورِ پی سی را میزند پ ن: ظرف میشستم خلاصه که این چند وقتی که از خمودی دراومدم هر لحظه اش با اینکه شاید سخت بود و خیلی سخت برای من اما به خودم قول دادم دیگه ۰تا۱۰۰ نگاه نکنم بقول یه بزرگی اول به۰تا۱۰ بعد ۱۰تا۲۰ همین طور فکر کنم و فقط با چراغ ماشینم ۲متر جلوم رو ببینم بعد سر بالا کنم تا استرس راه نرفته رو نداشته باشم)

برم بخونم صدا زوزه ی کیس میاد
      میام میگم چه کردم

گر نگهدار من آن است که من میدانم
      شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

14. Top | #13994
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فازاول برنامه م تموم شد به ساعت مطالعه موردنظرم ینی 14ساعت رسیدم ومجازی روبه 20دقیقه درروزرسوندم
      امروزبرنامه ریزی کردم برافازدوم به همین دلیل8ساعت آزمون گرفتم ازخودم225تست بررسی کردم.
      وامافازدوم شدیدتر،جان کاه ترسخت تر
      مجازیوکلن میذارم کنارسال بعدباخبرقبولیم میام
      بدرود.

او شنوا و داناست .

15. Top | #13995
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سَ لاااام
      rise and shine sweetie
      زیست چقدر گیاهی ساده تر شده لامصب دهن مارو سرویس کردن تو نظام قدیم بلهههه زیست دهم در حال تماام شدنه یک فصل و اندکی باقی مانده
      فیزیک این تعادل یخ و اب ما را به چوخ دادحالا خوبه اونی که تش معلوم نی حذف شده تنکس لورد
      ریاضیم همچنان ما سر تابع رو میزنم فردا باز اومده انشالله سه روز دیگه اصلا کلشم نیست
      شیمیم بد نخوندم این چند وقت اخه نه اصلا قبلن خونده بودم خلاصه که اواخر فصل یک دهمم ماره بد از نردبوم انداختم

خلاصه ک رو ب جلو رو ب افق

اعع عمومیا اونا هم اول اول بجز دینی و ادبیات که اونا رو غلتکه من همیشه از عررربی فرار میکردم شاهدشم نمره۱۶ نهاییمه
      نات اونی بات اولسو زبان اونو از گرامرش در میرم
      ولیییییی باید قورباغه رو قورت داد ما رفتیم بخوسپیم

در کوی نیک نامی ما را گذر ندادند
      گرتو نمیپسندی تغییر کن قضا را(همینه
      ویرایش توسط strang : 06 بهمن 1399 در ساعت 03:53

صفحه 933 از 938 نخستنخست ... 833923932933934 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 6 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن