خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 180 از 181 نخستنخست ... 80170179180181 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 2,686 به 2,700 از 2705
    1. Top | #2686
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      یادش بخیر این تایک. بهترین تاپیک موثر و مهمی توی زندگیمو بود ک زندگیمو تغییر جهت داد و بهم کمک کردو دیپلم مجدد. کاری کرد که دیپلم مجدد بگیرم و الان 3 سال از پزشکیم میگذره
      استارت عزیز. همیشه ممنونتم.amirh7
      دلی داشته باش سخن پذیر یا سخنی داشته باش دلپذیر

2. Top | #2687
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من ميخوام بنا به دلايلي ديپلم مجدد بگيرم در رشته تجربي ،ديپلم نظام قديم رياضي دارم 94
      حالا سوال هام اينه من براي خرداد ميخوام شركت كنم. كسي اطلاع داره بازه ثبت نام تا كي هست؟ يه ذره نگران شدم چون يه جا ديدم گفته بود آبان ، حالا نميدونم براي دي بود يا خرداد رو هم شامل ميشد.
      و سوال دوم اينكه دروس غير نهايي رو هم مدرسه ازم امتحان ميگيره يا ميشه اونارو امتحان نداد؟

3. Top | #2688
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بهمن ماه با دیپ ریاضی کنکور ثبتنام میکنی اونوقت این دیپ جدید چطور نمره هاش لحاظ میشن واسه کنکور1400؟؟

4. Top | #2689
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان میشه لطف کنید کسانی که تجربه دارن بهم کمک کنن در این موضوع
      من چند هفته قبل رفتم برای گرفتن دیپلم مجدد تجربی و دیپلم اصلیم انسانی هست و مدارکم رو بردم پبش مسول سنجش وارزیابی بعد ازم خواست 50 تومن بحساب اموزش و پرورش واریز کنم بعد فرم زیرو که براتون پست میکنم بهم داد و گفت برو مدرسه بزگسالان ثبت نام کن(فعلا نرفتم)
      فایل پیوست 95906فایل پیوست 95906فایل پیوست 95906فایل پیوست 95906فایل پیوست 95906فایل پیوست 95906
      https://s16.picofile.com/file/842098...8%AF%D8%AF.jpg

الان که فرم نگاه میکنم میبینم با فرم بقیه دوستان(که توی تاپیک فرستان) که ازاموزش و پرورش گرفتن فرق میکنه و اسامی دروس که باید بدم امتحان بدم نیس خواستم بپرسم که این فرم درسته و برام دیپلم مجدد صادر میشه برای کنکور 1400 و سوال دوم اینکه تاثیر مثبت 30 درصد برام در کنکور لحاظ میشه و شامل سوابق تحصیلی مثبت میشه؟؟؟
      لطفا کمکم کنید اگه اشتباه هست فرم من بگید تا فردا برم اصلاحش کنم و بعد برم مدرسه بزرگسالان ثبت نام کنم خیلی ممنون میشم کمکم کنید

https://s16.picofile.com/file/842099...B1_2_.pdf.html

لینک دومی که گزاشتم فایل پی دی اف که نمیدونم چرا بهم این فرم ندادن اموزش وپرورشی ها

5. Top | #2690
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

6. Top | #2691
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی نمیتونه بهم کمک کنه ؟؟؟؟

7. Top | #2692
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.m10 نمایش پست ها
      کسی نمیتونه بهم کمک کنه ؟؟؟؟
      سلام
      مشکلی نداره
      این برگه چیزایی نیست که میخای امتحان بدی، بلکه چیزاییه ک نباید امتحان بدی
      SaM019
      ویرایش توسط Dr.ali : 25 دی 1399 در ساعت 01:25

8. Top | #2693
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ali نمایش پست ها
      سلام
      مشکلی نداره
      این برگه چیزایی نیست که میخای امتحان بدی، بلکه چیزاییه ک نباید امتحان بدی

اون برگه که باید بهم میدادن که امتحان بدم رو بهم ندادن (بهشون نشون هم دادم ولی گفتن اینی که دادیم هم برای دیپلم مجدد و درست هست) منم همینی که داشتم بردم مدرسه بزرگسالان و گفتن بعنوان داوطلب ازاد ثبت نامت میکنیم و بعد عید بیا برای انتخاب واحد و کد دانش اموزی جدید و سوابق تحصیلی روقبل ثبت نام کنکور همونجایی که تطبیق دادن برات برو بگیر.
      حالا خواستم از شما دوستان بپرسم که ایا روند کاریش به همین صورته و مشکلی برام ایجاد نمیکنه؟ و اون برگه که بهم دادن برای اخذ دیپلم مجدد هست ایا و درصورت پاس کردن امتحانات نهایی در خرداد معدل برام لحاظ میشه در کنکور؟؟؟

9. Top | #2694
      sea
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DaNiaLHnV نمایش پست ها
      دوستان من همین کارو کردم دیپلم ریاضی داشتم امسال به خاطر معدل پایینم رتبه خوبی نیووردم حالا کار های اداری دیپلم مجدد رو به پایان رسوندم برای دیپلم مجدد تجربی.... از اول شهریور هم امتحاناش شروع میشه اگه تاحالا اقدام نکردین سریعا همین فردا دست به کارشین سوالی داشتین در خدمتم
      من سه سال پیش ترمیم معدل ثبت نام کردم نرفتم ولی

میتونم دوباره شرکت کنم؟؟؟

10. Top | #2695
      sea
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی میدونه اگه یه نفر سه سال پیش ترمیم ثبت نام کنه و نره میتونه دوباره شرکت کنه؟؟

11. Top | #2696
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اون برگه که باید بهم میدادن که امتحان بدم رو بهم ندادن (بهشون نشون هم دادم ولی گفتن اینی که دادیم هم برای دیپلم مجدد و درست هست) منم همینی که داشتم بردم مدرسه بزرگسالان و گفتن بعنوان داوطلب ازاد ثبت نامت میکنیم و بعد عید بیا برای انتخاب واحد و کد دانش اموزی جدید و سوابق تحصیلی روقبل ثبت نام کنکور همونجایی که تطبیق دادن برات برو بگیر.
      حالا خواستم از شما دوستان بپرسم که ایا روند کاریش به همین صورته و مشکلی برام ایجاد نمیکنه؟ و اون برگه که بهم دادن برای اخذ دیپلم مجدد هست ایا و درصورت پاس کردن امتحانات نهایی در خرداد معدل برام لحاظ میشه در کنکور؟؟؟
      برگه تعداد دروسی که باید امتحان بدی رو بعد از انتخاب واحد مدرسه بهت میده، در مورد کد دانش آموزی هم درست گفته، قبل ثبت نام میتونی بری بگیری و سوابق جدیدت هم لحاظ میشه، دقیقن مثل یک دانش آموز دوازدهم روزانه. درسته ک شما بهمن برای کنکور ثبت نام میکنی و تیرماه کنکور میدی، اما تا زمان اعلام نتایج اولیه ک بشه مردادماه با سوابق تحصیلی کاری نداری بنابراین نگرانش نباش
      SaM019

12. Top | #2697
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برگه تعداد دروسی که باید امتحان بدی رو بعد از انتخاب واحد مدرسه بهت میده، در مورد کد دانش آموزی هم درست گفته، قبل ثبت نام میتونی بری بگیری و سوابق جدیدت هم لحاظ میشه، دقیقن مثل یک دانش آموز دوازدهم روزانه. درسته ک شما بهمن برای کنکور ثبت نام میکنی و تیرماه کنکور میدی، اما تا زمان اعلام نتایج اولیه ک بشه مردادماه با سوابق تحصیلی کاری نداری بنابراین نگرانش نباش

اره گفت بعد عید بیا فقط برای انتخاب واحد شاید اون برگه بده و کد دانش اموزی و سوابق دو یا سه روز مونده به کنکور برو اموزش و پرورش بگیر .پس مثل یک دانش اموز داوزدهمی نمرات نهایی ام خرداد ماه برای سنجش فرستاده میشه و 30درصد مثبت برام لحاظ میشه ؟؟

13. Top | #2698
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اره گفت بعد عید بیا فقط برای انتخاب واحد شاید اون برگه بده و کد دانش اموزی و سوابق دو یا سه روز مونده به کنکور برو اموزش و پرورش بگیر .پس مثل یک دانش اموز داوزدهمی نمرات نهایی ام خرداد ماه برای سنجش فرستاده میشه و 30درصد مثبت برام لحاظ میشه ؟؟
      بله
      SaM019

14. Top | #2699
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله

مرسی .بابت این موضوع خیلی نگران بودم واسترس داشتم

15. Top | #2700
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان میشه لطف کنید کسانی که تجربه دارن بهم کمک کنن در این موضوع
      من چند هفته قبل رفتم برای گرفتن دیپلم مجدد تجربی و دیپلم اصلیم انسانی هست و مدارکم رو بردم پبش مسول سنجش وارزیابی بعد ازم خواست 50 تومن بحساب اموزش و پرورش واریز کنم بعد فرم زیرو که براتون پست میکنم بهم داد و گفت برو مدرسه بزگسالان ثبت نام کن(فعلا نرفتم)
      فایل پیوست 95906فایل پیوست 95906فایل پیوست 95906فایل پیوست 95906فایل پیوست 95906فایل پیوست 95906
      https://s16.picofile.com/file/842098...8%AF%D8%AF.jpg

الان که فرم نگاه میکنم میبینم با فرم بقیه دوستان(که توی تاپیک فرستان) که ازاموزش و پرورش گرفتن فرق میکنه و اسامی دروس که باید بدم امتحان بدم نیس خواستم بپرسم که این فرم درسته و برام دیپلم مجدد صادر میشه برای کنکور 1400 و سوال دوم اینکه تاثیر مثبت 30 درصد برام در کنکور لحاظ میشه و شامل سوابق تحصیلی مثبت میشه؟؟؟
      لطفا کمکم کنید اگه اشتباه هست فرم من بگید تا فردا برم اصلاحش کنم و بعد برم مدرسه بزرگسالان ثبت نام کنم خیلی ممنون میشم کمکم کنید

https://s16.picofile.com/file/842099...B1_2_.pdf.html

لینک دومی که گزاشتم فایل پی دی اف که نمیدونم چرا بهم این فرم ندادن اموزش وپرورشی ها
      سلام چرا دروس عمومی سال دوازدهم تطبیق نخوردن؟
      دیپلم نظام جدید انسانی داشته باشی برای دیپلم تجربی اقدام کنی دروس عمومی دوازدهم و عربی و اینا تطبیق نمیخوره؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن