خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 89
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها
      واقعیت اینه که خدایی کشورای تاپ نمیشه ������
      میشه تعریفتونو از کشورای تاپ بدونم و اینکه کجا هستن
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      میشه تعریفتونو از کشورای تاپ بدونم و اینکه کجا هستن
      اره عزیزم چرا نشه
      مثل ژاپن استرالیا کانادا تا حدودی و البته آمریکا و انگلستان و آلمان...سوییس و غیره هم بماند....بیشتر پزشکها البته یا المان میرن یا کشورای حاشیه خلیج فارس امریکا هم با usmle میرن اما از ۱۰ تا یکی دوتا میرن سمت علاقشون بقیه مجبورن به داخلی و کودکان و غیره پسنده کنن متاسفانه

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      متاسفانه چیزایی که تو #پزشکان_جوان و #حقوق_پزشکان نوشته شده واقعیات این روز این رشته س
      امسال بدترین سال پزشکا تو دو سه دهه اخیر بوده
      سه سال گذشته افزایش تعرفه خیلی خیلی کمتر از واقعیات جامعه بوده ( تعرفه بخش خصوصی هم عملا دست دولته)
      ولی کنکوریا با استدلال این حرفا انتخاب رشته نکنین
      دریافتی:
      پرستار (کمتر از 160 واحد درس خونده با مسئولیت کم) حکم میگیره 8 میلیون
      پرستار (کارشناسی ارشد زیر 200 واحد پاس با مسئولیت کم) کرده بالای 10
      دریافتی بهورز (با مدرک سوم راهنمایی - سیکل) 8 میلیون تومن ناقابل بدون مسئولیت
      یه فیش راننده آمبولانس هم دیدم با مزایا 12
      پزشک عمومی (310 واحد به بالا پاس کرده با مسئولیت زیاد ) فیش 5.5 میلیونی با کارانه که مالیات هم داره (در سیستم طرحی و دولتی...)
      کارانه رو هم پلکانی کم میکنن جوری که نمیشه بالای 8-7 تومن گرفت!!
      بالای 20 میلیون با ویزیت14900تومنی میشه حدود 1342 ویزیت درماه!!! 35٪ش رو بهتون کارانه میدن یعنی 7 میلیون
      یه ویزیت میشه5200 تومن جالب نیست ‌؟ حالا یه داروی اشتباه تجویز بشه و بره شکایت کنه چند ده میلیون خسارت باید بدی ( منظورم از مسئولیت زیاد اینه)
      کارانه رو هم ماه ها و گاهی یکی دو سال بعد واریز میکنن

*برای این گفته ها تو همون هشتگ ها فیش و حکم هست میتونین برین ببینین - من مسئول قانع کردن کسی نیستم / دوست ندارین باور نکنین

ما سال 95 که انتخاب رشته میکردیم یه پزشک خانواده شاید 10 تومن ماهانه درآمد داشت
      آیفون 3 میلیون بود / تور یک هفته ای داخلی1 تومن و خارجی3 تومن بود کیف میکردن/ آپارتمان متوسط تو تبریز متری 3 میلیون
      الان پزشک خانواده همون رو میگیره اما دیگه اون تور 1 تومنیه 3 تومن شده 3 تومنیه 10 تومن و آیفون 30-40 میلیون / آپارتمان متوسط تو تبریز 16-15 میلیون

اما تضمینی نیست که 7 سال بعد وضعیت چطوری باشه!!! میتونه خوب باشه یا بدتر بشه
      اگه به پزشکی علاقه دارین انتخابش کنین ولی اگه دنبال پولین برین جای دیگه

در حال حاضر اینترن مجرد 800 و متاهل 1200 و رزیدنت زیر 2000 میگیره که قراره 50٪ افزایش پیدا کنه که تو اکثر دانشگاه ها هنوز عملی نشده
      بعد حدودا 17 تا 23 سال درس خوندن زیر حقوق کارگری هست که سر میدون وایمیسته

ایران بهشت پزشکان نیست !! جاییه که پزشکان جوان عین برده کار میکنن !
      اینکه عوام میگن مدرک پزشکی ایران ارزش نداره باد هوا س !!‌هر کشوری که یه پزشک بخواد تو اون کشور کار کنه باید یه امتحان معادل سازی ازش بگیرن
      چون با جون افراد سر و کار داره ! شما برو لندن پزشکی بخون بیا اینجا بازم ازت امتحان میگیرن تا مجوز کسب بگیری!

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها
      جمع کنید جون مادرتون این مضخرفات چیه میزاید با این موافقم که مملکت ما جوریه همه میرن سمت پزشکی ولی بحث پول دراوردن با پزشک شدن کلا جداس من ادم میشناسم درس نخونده ولی درامد میلیاردی داره پزشک هم میشناسم الان داره ماهی 100 میلیارد تومن کم کم درمیاره از اون طرف یه پزشک هم هست نه خونه داره نه ماشین تو یه دانشگاه هم درس خوندن پول دراوردن با پزشک شدن فرق میکنه کسی که الان نمیتونه با پزشکی که همه جا نیاز دارن پول دراره مطمئن باشید با هیچ چیز دیگه هم نمیتونه پول دراوردن عرضه میخواد رفیق دارم از کف خیابون دار ماهی 10 الی 20 تومن درمیاره از اون طرف یکی خوابیده خونه میگه پول نیست حاجی چیکار کنم درسته مملکت خرابه ولی اگه بخواین میتونید تو همین مملکت هم پول درارید مطمئن باشید اگه تو ایران بتونید موفق بشید تو بقیه جا ها کولاک میکنید مگه ایلان ماسک نبود تو افریقا متولد شده بود میگفت پدرم منو میزد نمیزاشت درس بخونم با دولت امریکا که ناسا رو داره برای پرتاپ موشک رقابت کرد همه میگفتن چیکار میکنی هفته پیش بیل گیتس و جف بیزس رو کنار زد شد پولدار ترین فرد کل جهان شما هم بجای دلسرد کردن بچه ها بشین درست رو بخون مگه پزشک شدن فقط پولش مهمه یه لذت هایی داره که هیچ شغل دیگه ای نداره اینایی هم که میبینید دارن توییت میزنن جوجه انترن هایی هستن که دارن طرحشون رو میگذرونن و کل دوران درس خوندنشون رو هم از باباشون پول گرفتن
      داداش یه کم بیشتر بگو ۱۰۰ میلیارد اخه
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=NormaL;1690095]داداش یه کم بیشتر بگو ۱۰۰ میلیارد اخه[/QUOTE
      میدونی مشکل ما چیه وضع اقتصادی مملکت کاری با ما کرده اصلا ما تو ذهنمونم نمیگنجه همچین مبالغی ولی خیلیا تو همین مملکت دارن خیلی بیشتر از اینا درمیارن اینم حرف من نیست حنیف عظیمی تو یکی از قسمت های کلاس انلاینش برای 1400 تو تاملند میگفت استاد دانشگاهشون کم کم ماهی 100 میلیارد تومن درمیاره میتونی بری خودت ببینی چون خودم حنیف عظیمی رو از نزدیک دیدم میدونم آدمی نیست الکی حرف بزنه و بخواد دروغ بگه برای اینکه کسی رو گنده کنه اینم بدون اگه تو ذهنت که مال خودته میتونی به خیلی چیزای بزرگ تر از این فکر کنی نتونی به یه چیزی فکر کنی مطمئن باش تو واقعیت هیچ وقت بهش نمیرسی
      ویرایش توسط Ali Darkness : 02 بهمن 1399 در ساعت 13:03

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      متاسفانه چیزایی که تو #پزشکان_جوان و #حقوق_پزشکان نوشته شده واقعیات این روز این رشته س
      سه سال گذشته افزایش تعرفه خیلی خیلی کمتر از واقعیات جامعه بوده ( تعرفه بخش خصوصی هم عملا دست دولته)
      دریافتی:
      پزشک عمومی (310 واحد به بالا پاس کرده با مسئولیت زیاد ) فیش 5.5 میلیونی با کارانه که مالیات هم داره (در سیستم طرحی و دولتی...)
      بالای 20 میلیون با ویزیت14900تومنی میشه حدود 1342 ویزیت درماه!!! 35٪ش رو بهتون کارانه میدن یعنی 7 میلیون
      یه ویزیت میشه5200 تومن جالب نیست ‌؟ حالا یه داروی اشتباه تجویز بشه و بره شکایت کنه چند ده میلیون خسارت باید بدی ( منظورم از مسئولیت زیاد اینه)

*برای این گفته ها تو همون هشتگ ها فیش و حکم هست میتونین برین ببینین - من مسئول قانع کردن کسی نیستم / دوست ندارین باور نکنین

آیفون 3 میلیون بود / تور یک هفته ای داخلی1 تومن و خارجی3 تومن بود کیف میکردن/ آپارتمان متوسط تو تبریز متری 3 میلیون
      الان پزشک خانواده همون رو میگیره اما دیگه اون تور 1 تومنیه 3 تومن شده 3 تومنیه 10 تومن و آیفون 30-40 میلیون / آپارتمان متوسط تو تبریز 16-15 میلیون

در حال حاضر اینترن مجرد 800 و متاهل 1200 و رزیدنت زیر 2000 میگیره که قراره 50٪ افزایش پیدا کنه که تو اکثر دانشگاه ها هنوز عملی نشده

اینکه عوام میگن مدرک پزشکی ایران ارزش نداره باد هوا س !!‌هر کشوری که یه پزشک بخواد تو اون کشور کار کنه باید یه امتحان معادل سازی ازش بگیرن
      چون با جون افراد سر و کار داره ! شما برو لندن پزشکی بخون بیا اینجا بازم ازت امتحان میگیرن تا مجوز کسب بگیری!
      سلام نظرتون راجع به رشته دندانپزشکی چیه؟ واسه کسی که سرمایه نداره خوبه؟ نسبت به پرستار فوق لیسانس که اون هم ۶ سال درس خونده دریافتیش بیشتره یا همون حدود ۱۰ میلیونه؟

7. Top | #37
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      پول امثال حنیف عظیمی و تاملند ( مافیا کنکور ) در دو چیز هست .
      اولا غول کردن کنکور . ترسوندن از کنکور
      ثانیا ایده آل نشون دادن ، فانتزی نشون دادن ، پر پول نشون دادن اهداف در کنکور
      گول این زالو ها رو نخورید .

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_H80 نمایش پست ها
      شناخت علاقه ها خیلی کار ساده ای نیست و یک وقتایی تا دقیقا آدم دقیقا تو همون موقعیت قرار نگیره نمیتونه بفهمه که به اون چیز علاقه داره یا نه .
      خیلی از آدم ها ممکنه علاقه شون رو تا سال ها متوجه نشن .

شما ببین یک نفر ممکنه روحیه پزشکی نداشته باشه اما رتبه ش زیر 500 شده . الان مسخره نیست اگه رشته ی سطح پایینی رو انتخاب کنه ؟؟؟ حتی اگه علاقش هم اون باشه ؟؟؟
      Nice

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paradise. نمایش پست ها
      معذرت میخوام اتند گرامی ...اتند گرامی چیکار کنیم به جایگاه شما برسیم ؟
      با درس و مشق یعنی میشه
      چیکار کنیم اطلاعاتمون به سطح اطلاعات شما برسه؟
      خواهش میکنم بگین
      علاوه بر من چنتا جوجه اینترن هم جسارت کردن و در این موضوع که اطلاع کافی نداشتن صحبت کردن و رو حرف شما حرف زدن

معذرت
      معذرت
      معذرت
      ارزومه مثل شما باشم بیکار نباشم نرم توییتر بجاش بیام بقیه رو با اطلاعات فراوانم بقیه رو سیراب کنم
      یعنی چه؟

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_H80 نمایش پست ها
      بیخیال دعوا نکنید دوستان
      در مورد تاپیک هم یه بار پیج اول گفتم بازم میگم
      همه این افرادی که شاکی هستن انترن ، رزیدنت و طرحی (طرح عمومی و تخصص) هستن و همه حقوقشون پایینه و بسیار هم پایینه (زیر ۲ میلیون) با ۴۰۰ یا ۵۰۰ ساعت کار در ماه حتی(رزیدنت ها رو میگم)
      خلاصه با کارکشیدن زیاد از بچه ها میخوان یه جوری اون شهریه رو جبران کنن و حالا یه قرون دوزاری هم دست بچه های رزیدنت بدن . خب حق هم دارن شاکی باشن . اصن بیان شهریه بگیرن اما مثل کشورای دیگه ساعت کاری مشخص و منطقی تعیین کنن و بیشتر از کار کشیدن آموزش بدن . اینجوری بهتره.
      مورد دوم اینکه اگه ۳۰۰۰ تا پزشک تونستن مهاجرت کنن این خیلی خبر خوبیه ! این یعنی از طریق پزشکی هم میشه مهاجرت کرد و به اون سختی که میگن هم نیست! (لااقل تو چهار پنج تا کشور اینجوریه!)

سلام امیر(مخاطب حرفهای زیر شما نیستید)

من الآن اومدم این تاپیک میبینم چه بحثی کردین

ببینید دوستان یه درد و معضل بزرگی که تو اکثر بچه های این انجمن وجود داره اینه که از چیزی که اطلاعات دقیق و موثقی ندارن میان و نظر میدن اکثر نظرات هم همون حرفهایی هستش که همه میزنن و شما یه حرفی رو از صد نفر میشنوی
      نه خودشون دکترن نه یه بار به خودشون این جرات رو میدن برن از دکتر و دانشجوی پزشکی که داره طرح رو میگذرونه سوال کنن در این موارد و چیزی که چشمشون میبینه و گوششون میشنوه و عتقلشون استدلال میکنه رو میان اینجا میگن
      این مورد نه تنها در مورد رشته ها بلکه حتی در مورد کتاب های آموزشی و کلاسهای آموزشی و موسسات و ازمون و همه چیزها داره اتفاق میافته در این انجمن و خیلی جو مسمومه حقیقتا

میخوام یه ذره چشماتون رو ببندید و به عاقبت کاری که دارید میکنید فکر کنید

شما که حتی این شغل رو از نزدیک ندید چرا میای نظر میدی؟شمایی که از فلان کتاب اطلاعاتت در مورد همون بچه های انجمن و یه چیزایی رو شنیدی و در نهایت یدونه نمونه پی دی اف دیدی چرا میای نظر میدی؟ بابا اصلا نظر بدهOK اتفاقا خیلی هم نظر دادن خوبه باعث گردش جریان اطلاعات میشه ولی دیگه تعصبی عمل نکن انگار خودت نوشتی کتاب رو یا انگار خودت دکتری و ...

تعصب مال کسیه که یه چیزی رو با پوست و استخون چشیده و میدونه چی به چیه و از رو دلسوزی هم تعصب داره نه از روی عقده

اصلا میدونی با همون نظرت ممکنه چه فاجعه بزرگی رو برای یه نفر رقم بزنی؟؟ پدری که دستاش دو سانتی متر پیله بسته پولی به دست بیاره بده فرزندش بره کتاب بخره و میاد نظر تو رو میبینه میره کتاب رو میخره و اخر سر میفهمه کتاب مناسبش نیست و پول پدرش رو هدر داده و چه ضربه روحی بزگی میبینه تو حساس ترین سال زندگیش چرا فکر میکنیم تو فضای مجازی میتونیم هر چی رو که به ذهنمون رسید رو بگیم؟؟ بابا اینجا جنسیتش مجازیه والا از حقیقی هم حقیقی تره لطفا یه ذره دقت کنید

لطفا نسبت به گفته هاتون خیلی خیلی خیلی حساس باشین . در این دنیا کلمات بیشتر از گلوله ها انسان میکشند

در مورد این شغل هم من اون چیزی رو که خودم از دوتا بستگانم که پزشک هستن دارم میگم (یکیشون برادر دوستم )(یکی دیگشونم خواهر دامادمون)

ببینید این اعتراضا ت پزشکان که الان اتفاق افتاده اولا برای پزشکانی هست که دارن طرح رو میگذرونن و یا دانشجو ان (اکثرا) پزشکی که مطب داره و از هفت دولت ازاده و یا متخصص و رزیدنت هستش اصلا نمیدونه این اعتراضات چی هست و اتفاقا حالش هم این روزا بسیار خوبه و جیبش هم پرپول
      حالا علت چیست؟؟ تا اونجایی که یکی از بستگان به خود من گفتن(البته اونموقع اصلا خود من هم از این اعتراضا خبر نداشتم و فقط بهش گفتم پزشکی خوش میگذره؟؟که این جواب رو به من داد)
      ببینید اینا همش تقصیر این کروناست و سیستم فرسوده و قدیمی سلامت و بعضی بیمارستانها که جواب این همه مراجعات رو نداره بده و کفاف نمیکنه و مجبورن از جون مایه بزارن پزشکا و پرستارا
      پیک کاری پزشکی و پرستاری و کلا مشاغل مربوط به سلامت حتی دارو خانه ها خیلی خیلی بالاست و پزشکا مجبورن از اون مصوب قانون بیشتر شیفت بدن و حقوق ثابتی رو دریافت کنن. همین و بس
      حقوقشون هم ثابت مونده که البته گفتن حقوق رو بیشتر خواهند کرد و پزشکا یه جوری احساس بیگاری کشیدن از خودشون رو دارن برای همینم صداشون بلند شده
      در مورد حقوق هم دوستان تا اونجایی که اطلاع دارم یدونه دانشجوی پزشکی در طرح پزشکی برای هر شیفت 200 تومن میگیره و ماهی حدودا 5 الی 6 ملیون میشه که این حقوق نسبت به مکانی که داره طرح رو میگذرونه متغیره هر چقدر منطقه محروم باشه بیشتر حقوقو میگیره و اگه ازدواج کنه هم حقوقش بیشتر میشه . اصلا به خاطر همینه دانشجوهای پزشکی اکثرا سالهای اخر ازدواج میکنن که هم طرح رو بیافتن شهر خودشون و با خانومشون یکی باشن تو بیمارستان و هم حقوقشون بیشتر باشه (این اطلاعات رو هم من از خود دانشجوهای پزشکی شنیدم)
      مهاجرت پزشکی قضیه ش چیه؟
      ببینید مهاجرت پزشکی و دندانپزشکی و پرستاری هر ساله بوده و هست و خواهد بود . کشور ایران کشوری هستش که هر ساله ازش مهاجر به سوی کشور های دیگه روانه میشن
      ولی قضیه 3000 پزشک چیه؟؟
      ببینید اکثر این پزشکان مهاجر اصلا پزشک نبودن یعنی پزشکی نخوانده بودند و از رشته های مبکروبیولوژی و زیست شناسی و علوم پایه و ... بودند که از اول هم قصد مهاجرت داشته اندکه رفتن این رشته ها (بینشون پزشک هم بود طبیعتا) منبع: وزارت بهداشت کشور

در مورد مهاجرت پزشکی: ببینید دوستان مهاجرت کلا از هر رشته ای خیلی سخته . فکر نکنید برید مهندسی هم ایکی ثانیه ای مهاجرت میکنید و تمام میشه همه چی و گل و بلبل میشه
      در مورد پزشکی و دندانپزشکی راه سخت تر هست والا غیر ممکن نیست و میشه مهاجرت کرد از این رشته ها هم دلیل اش هم آزمون معادلسازی هست که تئوری و عملی هستش و این مخصوص ایرانیان نیست حتی الآن یه پزشک از خود امریکا و با المان هم بخواد بیاد ایران باید ازمون معادلسازی بده و برای همه ی پزشکهاست
      باز بعضی ها به اشتباه میگن مهاجر پزشک کم داریم به این خاطر که مهاجرتش سخت هست و نمیتون برن
      در حالی که اینچنین نیست . قضیه از این قراره که خوب چرا مهاجرت کنن وقتی که اینجا شرایط براشون حتی بهتر از خارج هست ؟؟؟ مهندسی ها الان دیگه از دانشگاه ازاد هم دارن میرن چه برسه شریف چرا؟؟ چون شرایط اینجا اصلا براشون مناسب نیست
      پزشکها کمتر میرن به خاطر اینکه اینجا هم میتون درامد خوبی داشته باشن و یه روزی اگه پزشکی هم شرایطش شد مثل مهندسی (که نمیشه چون طرفیت محدوده ) اونوقت ببین چقدر پزشک میرن خارج از کشور (همه میرن و فاجعه رخ میده برای سیستم سلامت)

بعدشم این بحث ها دردی رو دوا نمیکنه . شما و من نه سر پیازیم نه ته پیاز پس بهتره اونچیزی که برامون مفیده و حس میکنیم بهتره رو انجام بدیم و سرمون تو کار خودمون باشه.

موفق باشید
      ویرایش توسط _Joseph_ : 02 بهمن 1399 در ساعت 14:41

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      پول امثال حنیف عظیمی و تاملند ( مافیا کنکور ) در دو چیز هست .
      اولا غول کردن کنکور . ترسوندن از کنکور
      ثانیا ایده آل نشون دادن ، فانتزی نشون دادن ، پر پول نشون دادن اهداف در کنکور
      گول این زالو ها رو نخورید .
      یعنی چه؟؟
      واقعا متاسفم برای کشورم و سیستم آموزش و پرورشم که این طرز تفکر رو بوجود آوردن

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      دریافتی:

توضیحات رو ملاحظه کنید
      به این میگن نظر دادن با سند و مدرک

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نظر شخصي خودمو ميدم
      اول اينكه من با دوستاني كه ميگن بدون علاقه نريد سمت پزشكي موافقم و اين ربطي نداره كه ايندش و درامدش خوبه يا نع چون پزشكي رشته مشكليه چه عمليش چه تيوريش علاقه نباشه كم ميارين اينو با اطمينان ميگم يا اينكه به سختي ميگذرونيد فردا ضعيف بار ميايد و مردم رو ميكشيد (خطاي پزشكي كم نداريم همين الانم)
      نكته بعدي مسيله درامد و ناليدن پزشك ها خدايي بي پايه و اساسه من نميگم پزشكي مدينه فاضله است و درامد هاي نجومي دارن همشون و ... اما بدونيد كه بعد گرفتن حتي عمومي پزشكا درامد قابل قبول و خيلي بيشتر از رنج مشاغل و رشته هاي ديگه دارن .تخصص كه هيچي اونجا درامدشون قطعا خيلي بيشتر از يه زندگي معموليه البته حقشونم هست تا حد زيادي زحمت كشيدن اونجا رسيدن ولي اين حرف ها كه درامد نيست و مشكل مالي دارن و ... قابل قبول نيست و به نظر من اصلا پايه و اساس نداره .
      و نكته اخر ايران يه كشور پزشك سالار بوده و هست اينو نميشه انكار كرد .قوانين و نحوه مديريت اكثر وقتا به نفع پزشكاست و شكايت از پزشكم اشاره كردن اكثرشون جايي نميرسه تو ايران اينو به تجربه ديدم و از افراد زيادي هم پرسيدم و ميگم اينا بهانه است اين مشكلات برا كشورهاي پيشرفته مشكله نه اينجا .
      نتيجه اينكه اگه علاقه دارين وارد بشين و پزشك باسوادي هم بشين و نگران درامد هم نباشين پزشكي تو ايران عالي بوده و عالي هم خواهد بود به بقيه حرفا هم توجه نكنيد بيشترش برا جوه الانم اين كرونا باعث مشكلاتي شده پزشكا دارن اعتراض ميكنن ربطي به بيس درامد و شرايط پزشكي نداره .اگه كسي از پزشكي ناراضيه بره دكتراي هر رشته ديگه اي بگيره بفهمه وضع خراب و درامد كم يعني چي
      تا توانی در جهان همراه اهل درد باش
      یا نبر نامی زمردی یا حقیقت مردباش

14. Top | #44
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تو ایران هیییییییچ جا پووول نیست مگر اینکه ددیت پولدار باشه و ماهی ۱۰-۲۰تومن بریزه به حسابت

من که میگم حداقل جایی که دوست داری کار کن و حقوق نگیر... بهتر ازینه که مشغوا به کاری باشی که دوست نداری و حقوق نگیری

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      تو ایران هیییییییچ جا پووول نیست مگر اینکه ددیت پولدار باشه و ماهی ۱۰-۲۰تومن بریزه به حسابت

من که میگم حداقل جایی که دوست داری کار کن و حقوق نگیر... بهتر ازینه که مشغوا به کاری باشی که دوست نداری و حقوق نگیری
      اين حرف واسه كسي كه باباش ماهي 20 ميليون ميريزه تو حسابش خوبه
      تو نداشته باش بعد ميفهمي كه كاملا اشتباهه در ضمن كي ميگه تو ايران تو هيچ كاري پول نيست تو همين اشفته بازار يه پولايي درميارن كه فكرشم نمتوني بكني .متاسفانه حرف دكتر حسابيه خاورميانه جاييه كه بخواي خونه خودت رو اباد كني وطنت رو بايد ويران كني بخواي وطن رو اباد كني خونه خودت رو بايد خراب كني اين وضع الان ماست
      تا توانی در جهان همراه اهل درد باش
      یا نبر نامی زمردی یا حقیقت مردباش

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن