خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 89
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

اطلاعات مفید درمورد رشته پزشکی

دوستان دو روزه در توییتر پزشکای جوان هشتگ #پزشکان_جوان رو کار میکنن لطفا توییتر دارید برید ببینید پزشکا چیا دارن میگن واقعا حقیقت رو‌میتونید ببینید.تو جستجوی توییتر بنویسید #پزشکان_جوان....واقعا متوجه همه چی میشید‌....ممنونم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم
      Success is what you make it

Take it how it come

3. Top | #3
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ما که توییتر نداریم تو کپی کن اینجا
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      دوستان دو روزه در توییتر پزشکای جوان هشتگ #پزشکان_جوان رو کار میکنن لطفا توییتر دارید برید ببینید پزشکا چیا دارن میگن واقعا حقیقت رو‌میتونید ببینید.تو جستجوی توییتر بنویسید #پزشکان_جوان....واقعا متوجه همه چی میشید‌....ممنونم
      ...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چیزی که در انتظار خیلی از بچه های امیدوار هست اینها که از پزشکی واسه خودشون رویایی ساختن بعد از دو سال اول درسشون که بادش خوابید تازه با واقعیت ها روبرو میشن که خیلی دیره امیدوارم بیشتر این واقعیت ها بازگو بشه تا این هجوم کاذب به پزشکی بخوابه و اصولی تر بشه....البته صف کسایی که پارتی دارن جداست قطعا

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      درست قراره بازم فحش بخورم ....درست قراره خیلیا بیان بهم تو هین کنن ولی من میزارم

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اینا اکثراً رزیدنت و انترن و یا در حال گذراندن طرح عمومی یا طرح تخصص هستن (این سه دسته زیر ۲ میلیون در ماه میگیرن و حق هم دارن شاکی باشن)
      در مورد مهاجرت ۳۰۰۰ پزشک هم نیازی به اعتراض نداره ! اتفاقاً این که ۳۰۰۰ تا پزشک مهاجرت کردن یعنی مهاجرت واسه پزشکا راحت تر شده و این خبر خوبیه.
      در کل اطلاعات مفیدی راجع به پزشکی در این تاپیک نوشته نشده و واقعیت هایی بوده که قبلا راجع به ۳ دسته ای که اشاره کردم همه میدونستیم.
      ویرایش توسط Amir_H80 : 30 دی 1399 در ساعت 11:44

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جمع کنید جون مادرتون این مضخرفات چیه میزاید با این موافقم که مملکت ما جوریه همه میرن سمت پزشکی ولی بحث پول دراوردن با پزشک شدن کلا جداس من ادم میشناسم درس نخونده ولی درامد میلیاردی داره پزشکی هم هست الان داره ماهی 100 میلیارد تومن کم کم درمیاره از اون طرف یه پزشک هم هست نه خونه داره نه ماشین تو یه دانشگاه هم درس خوندن پول دراوردن با پزشک شدن فرق میکنه کسی که الان نمیتونه با پزشکی که همه جا نیاز دارن پول دراره مطمئن باشید با هیچ چیز دیگه هم نمیتونه پول دراوردن عرضه میخواد رفیق دارم از کف خیابون دار ماهی 10 الی 20 تومن درمیاره از اون طرف یکی خوابیده خونه میگه پول نیست حاجی چیکار کنم درسته مملکت خرابه ولی اگه بخواین میتونید تو همین مملکت هم پول درارید مطمئن باشید اگه تو ایران بتونید موفق بشید تو بقیه جا ها کولاک میکنید مگه ایلان ماسک نبود تو افریقا متولد شده بود میگفت پدرم منو میزد نمیزاشت درس بخونم با دولت امریکا که ناسا رو داره برای پرتاپ موشک رقابت کرد همه میگفتن چیکار میکنی هفته پیش بیل گیتس و جف بیزس رو کنار زد شد پولدار ترین فرد کل جهان شما هم بجای دلسرد کردن بچه ها بشین درست رو بخون مگه پزشک شدن فقط پولش مهمه یه لذت هایی داره که هیچ شغل دیگه ای نداره اینایی هم که میبینید دارن توییت میزنن جوجه انترن هایی هستن که دارن طرحشون رو میگذرونن و کل دوران درس خوندنشون رو هم از باباشون پول گرفتن
      ویرایش توسط Ali Darkness : 02 بهمن 1399 در ساعت 12:44

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن